Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
8. okt 2010

Ahojte.
My sa zas varujeme ... teraz pozerajú Bambulku,tak mám chvilku klud ... 🙂 Pojdem niečo uvariť a mala by som to tu spratať,ale asi zbytočná moja snaha by to bola .... hm,nechám to na večer ... 😀

papena
8. okt 2010

Ahojte dievcata, je tu niektora z Vas uciteľkou na 1. stupni ZŠ? Potrebovala by som nejake informacie o Vašich školach. Vdaka

lucyso
8. okt 2010

ahojte baby, dnes je veru krasne a ja nejako nestiham🙂)), boli sme doobeda vonku trosku dlhsie, mala ani nespala, tak sme sa ponahlali aj s obedom a teraz pekne zaspinkala.. mali sme premieru: spenatik🙂), celkom jej chutil. i ked sa vyskerovala, ale spapala🙂)), idem rychlo poupratovat a ked sa zobudi, pojdeme opät na slniecko🙂
prajem Vam krasny dnik.

gabuliik
9. okt 2010

Ahojte.
Vyzerá to,že bude pekný víkend ... tak si ho užite .... 🙂

timotej
9. okt 2010

ahojte krásny den bol dnes, my sme boli prvý krát pozrieť na ihrisku v amfiku, čo ja viem také malé je to tam ale však v pohodke bolo išli sme ešte do Lidla tak dobré popoludnie celkom.

gabuliik
11. okt 2010

Ahojte.
Včera sme boli s deckami na ihrisku na Agátke ... potom sme behli pozrieť do Maxu,že či už majú zimné topánky na MOniku ,no a nič moc.Akurát dvoje čižmy a každé stáli 24eur,čo sa mi zdá dosť ... Tak ešte počkáme.Ani tú bundu nemáme ešte,neviem kam pôjdeme pozrieť .... MM je dnes doma,poslala som ho na poštu,potom mi povaruje malého a pôjdem mojej babke umyť okná,nech to mám z krku a potom si začnem robiť poriadky doma ...

tehulka4
11. okt 2010

caute maminecky...🙂
u nas podobne, konecne je apson trochu slniecka, tak si ho snazime este uzit km sada...este stale som enjaka ko..neviem preco, ale uz sa ot so mnou strasne dlho vlecie.-..teraz ma zasa viac a viac zacalo boliet hrdlo..slak ma z toho uz ide trafit...minuly tyzden sme boli pozriet na tom novom ihrisku za vuckou, ale co ja viem, moc ma ot nedostalo..teda kolotoce a hojdacky a smyklavky fakt super, len sa malemu ale aj mne strasne zle chodilo po tych kamienkoch co boli okolo...vikend bol taky normaln, mam pocit ze ako kazdy iny den. nabuduci bude rusno, lebo ideme mojmu ocinovi na 60 a na ten dalsi vikend zasa na svadbu, ale uzs a mi vazne nic nece..ledva fucim...no nic, idem sa najest kym mi dieta spi...🙂

stankatt
11. okt 2010

Ahojte, tak si ešte silno užívame slniečko 😎 . Dnes som bola po malú v jasliach a peši sme šli domov, nech sa vyvetrá 😀 a zajtra to asi tiež tak urobím... máme peknú prechádzku 😎
bola som v Lidli , som si konečne kúpila bábovkovú formu 🙂 a formičky na vykrajovanie 😉 móžem piect na vianoce :DDDD

lucyso
12. okt 2010

Stani ani nehovor o tom vianocnom peceni🙂), uz sa celkom aj tesim, najmä preto ze uz sme konecne traja a budu to nase prve take tie prave rodinne Vianoce🙂). tesim, tesim🙂
Inak ja rozmyslam, ze dnes spravim jablkove pyte... mam vela jablk a neviem uz co s nimi.... tak sa do toho asi pustim🙂
poobede pojdeme na prechadzku a potom pojdem asi do HC: chcem ist do Kik a Takka pozriet, potrebujem si kupit teplaky a pozriem malej nieco. chcela by som nejaku peknu ciapocku pre nu. No uvidim co dnes najdem.... ak najdem🙂
Takze prajem Vam krasny dnicek.
A MArcelkatt???? kde si?? Vladka??

gabuliik
12. okt 2010

Ahojte.
Tak som nechala Moniku doma.Je nejaká prechladnutá,tak nech tam niečo ešte nenachytá ...,ale mám tu peklo.Furt sa len hádajú a vadia o niečo ...No des!
@lucyso,prosím ťa,nepozreš v tom Kiku,či tam nemajú zimné bundy na malú?Lebo sa tam tiež chystáme,tak aby sme nešli nadarmo .... dakujeeeem.... 🙂

vladkaz1
12. okt 2010

Ahojte ja nejako nestiham sak furt nieco robim ,vcera som dosla neskoro vecer pred 8 smou a do 1 dnes v noci som upratovala zehlila ,sak furt nieco a v noci stale hore a o 6 tej nas maly uz budicek 😒
Este ze muz vozi malu do skolky teraz aj chodi pre nu .
Inak sa vam pochvalim, vcera spravil skusku zo SJ a Liter. 1 vy rocnik komplet na 3 .. tak som na neho hrda .
V diktate mal 2 chyby ,ale somariny z nepozornosti pred A dal ciarku .... a hriby napisal naopak Icka 😀
Inak tie poucky a autory diela su dobre tazske ,ja som si to uz nepamatala .. tak ho chvalim ,dostal Stura a este ,romanticku poeziu a dohukal 2 otazky nejake poucky a ostatne diela vedel aj Stura komplet .

lucyso
12. okt 2010

GAbuliik jasne pozriem. vzdy v pondelok dostavaju tovar, tak snad nepojdem neskoro 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...

Vladka a koho si terazch chvalila z tej slovenciny?nejako som mimo 😅 ....pisala si o muzovi, ze vozi Lucku do skolky a teraz mi to nejako nejde dokopy 😅 😅 🙂

vladkaz1
12. okt 2010

Ved muz spravil

lucyso
12. okt 2010

tak teda gratulujem🙂

marcelkatt
12. okt 2010

@vladkaz1 super Borisovi blahoželáme, na to koľko je zo školy vonku fakt dobre 🙂 Môj naj predmet bol slovenský jazyk, ale literatúra nie, tá ma nebavila, tú som sa učila nasilu. A neznášala som matematiku, fuj. Radšej odborné predmety, zdravoveda, pedagogika a psychológia - to som "žrala"
My sme si dnes kúpili koberce, jeden v chodbe je a druhý v kuchyni nech nie je tak chladno, keďže sme nad spoločnými priestormi tak nás nekryje nič zo spodu.

@gabuliik Monika nech sa rýchlo vylieči želáme!!!

My sme dnes poobede pospali s Erikom, mm je v práci, potom sme boli vonku a na nákup. Teraz Erik pozerá rozprávku, okolo 19tej ho šupnem do vane...

gabuliik
12. okt 2010

Ahojte.
@vladkaz1,super,že spravil,gratulujeme.... 🙂
@marcelkatt, dakujeme ... Ono to neni nič hrozné,ale radšej nech je doma,než by tam mala niečo viac chytiť a skončiť na atb. ...
Poobede sme boli aspon na dvore,bolo celkom teplo,nech sme neni doma strčený ...

lucyso
12. okt 2010

gabuliik bundicky mali aj v takku okolo 2O€ a v KIKu prave vykladali tovar: zimne bundy, aj pre dospelych aj detske.
ja som upratala, spravila jablkove pyte a idem pozerat Panelak🙂

gabuliik
12. okt 2010

@lucyso,dakujem za infošku,zajtra tam pááádime ... 🙂

gabuliik
13. okt 2010

Ahojte.
Dneska som totál mimo ... unavená,nevyspatá a deti zas nervačia ....Už neviem ako ich mám zabaviť.Všetko je na 5 minút a dosť .A od rána po nich len upratujem,bo sa najprv hrajú v jednej izbe,potom v druhej a tak dokola....n
Našťastie sa Monike lepši ten kašel,ale nechám ju doma do konca týždna,bo majú že vraj v škôlke zas vši. 😠 Tak nech nechytí ešte aj to .... Poobede ideme do toho Hlohovca,tak uvidím,či dačo kupime ...

marcelkatt
13. okt 2010

Ahojte, mňa od rána bolí hlava. V noci sa mi nedalo spať. Teraz sa chystám do sprchy a pôjdem asi von, malý mi neskôr vstal, takže poobede hajať asi nehrozí. Inak vonku vyzerá byť pekne 😉

lucyso
13. okt 2010

Ahojte, no tak ja som konecne uspala malu. na obed chodi spinkavat okolo tej pol 12, to este v postielke bojuje s hrackami a po 15tich minutkach zaspi... dnes spekulovala az moc🙂)), vzdy ju dam do postielky, pustim kolotoc a odidem. a ona pekne sama zaspi. dolu mam tu vysielacku, tak vzdy ju pocujem. No a 3krat som musela ist za nou, co tak spekulovala, ze sa pootacala v postielke, ze bola ako had povykrucana a potom zacala plakat. a ked som prisla za nou, tak sa mi este smiala do tvare🙂). no hruza🙂)).
idem ja nieco poupratovat kym spi. vonku je krasne, takze pobede prechadzka to isti🙂.
Gabuliik daj vediet, ci si nieco kupila. dufam, ze som Ta neprehlana zbytocne, ale bundicky mali pekne aj v Takku, a v tom Kiku vykladali. dufam, ze budes spokojna🙂.
Marcelka, tak si lahni, trochu si pospi a ono to prejde🙂, drzim palce.

zanna
13. okt 2010

ahojky,neviete kde sa da prihlasit 2,5 az 3 rocne deti na sport ,tanec ... ,
nic som zatial v TT nenasla pre takych krpcov 🙂

marcelkatt
13. okt 2010

@lucyso ďakujem moja 😉 asi mi aj sprcha pomohla....Idem si uvariť čajík. &tak nech si malinká dobre pospinká a Ty si oddýchni 🙂

gabuliik
13. okt 2010

Ahojte.
Tak sme boli v tom Hlohovci a kupili sme Monike bundu.V tom Kiku,stála 14eur,ale je fakt teplá a pekná.Som nadmieru spokojná a hlavné je,že sa páčila aj malej,lebo ona je fajnovka ... 😀

marcelkatt
13. okt 2010

@gabuliik Gabika, tak to si kúpila za dobrú cenu. Fakt a hlavne, že si spokojná a aj Monika. Náš Erik si tiež už vyberá, čo obliecť, niekedy mám také nervy na to, hlavne ak sa ponáhľame. Naposledy trucoval, že on nechce modré slipky, ale červené s vláčikom a darmo som mu vysvetľovala, že sú opraté a mokré.

gabuliik
13. okt 2010

@marcelkatt,tak to poznám.Monika si napr.neobleče nič čo aspon trochu pripomína chlapčenské.Jednoducho tmavé farby u nás nemajú šancu ... a ak tam neni ani žiadny obrázok,tak ani to si nedá .A malý opakuje po nej.A tiež hlavne čo sa týka slipov.Furt by nosil len s autíčkami ... 🙂

marcelkatt
13. okt 2010

@gabuliik veď to u nás vlaky hlavne...

gabuliik
13. okt 2010

🙂 malý je zas samé auto a motorka a Monika preferuje ružovú farbu,Minnie a Hello Kitty .... 😀

marcelkatt
14. okt 2010

Ahojte, ja mám dnes také nervy, ten náš Erik je fakt tak neposlušný, tak ma to mrzí, neviem ako na neho už. Odvráva, ignoruje. Nechápem to. Už sme skúsili zákaz hračiek, tv, ignorovali sme ho aj my a nič. Na chvíľu ok a potom zase. Učiteľky v škôlke z neho budú mať fakt "radosť!. Ach už nech toto obdobie prejdeeeeeeee ☹

lenocka6
14. okt 2010

@marcelkatt Nič si z toho nerob, náš Adamko tiež v poslednej dobe neposlúcha. A v poslednej dobe dosť často používa slovíčko NIE. A veľmi rád. Zákazy nepomáhajú, tresty takisto. Proste to na nás skúšajú, musíme to vydržať. Ja som bola na nervy, keď deti boli po začiatku školského roka, asi týždeň doma chorí. Ja som nevedela, čo s nimi. Nič nepomáhalo, len som sa nervovala. Hlavne ty sa teraz nerozčuluj. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre