Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
6. dec 2010

bohaca baby, ja uz chcem rodit, sak toto neni normalne...prestrasne ma bolia krize, ale co je nablbsie, ze iba na etj strane kde je maly narvany..fakt ani poriadne dychat mi nejde a az ma to tam picha..nech uz ide von, lebo to je hruuuza..pri oliverovi som toto nemala..vzdy to bolo vyrovnane a az takto nie..

vladkaz1
6. dec 2010

@00vladka00 vola sa Boris Kana ,pozri do albumu mozno poznas 🙂
Macka neboj sa vasi sa postaraju super o Erika to je iste a myslime na vas ,ved som ti pisala 😵

gabuliik
7. dec 2010

Ahojte.
@tehulka4, to pichanie som mávala aj ja.Pri obidvoch a bolo to na nevydržanie ... niekedy som až plakala,lebo sa mi tiež z toho ťažko dýchalo a dr.Čech povedal ,že to je normálne ...

@marcelkatt, myslím na teba ...držkajte sa ... a ked budete niektorá vedieť,že už to má za sebou,napíšte sem ... 🙂

vladkaz1
7. dec 2010

Ahojte Macka ma na svete malickeho Patrika ma 49 cm vahu nevieme ,neskor povie ,bola velmi unavena moc sa tesim ze su v poriadku obaja 😵 😵 😵 malickeho este poriadne nevidela ,srdecne ti gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucyso
7. dec 2010

@marcelkatt Gratulujem a rychlo sa zotav🙂)!!!!!!
Tesim sa🙂

zuzanky
7. dec 2010

Super, že to má už za sebou a obom prajem veľa zdravia a šťastia. Gratulujeeeem 🙂

anna249
7. dec 2010

Ahojte žienky, neviete poradiť nejaké organizované cvičenie pre tehu v TT? Lebo všetky staršie/skúsené maminy mi radia viac pohybu, celý deň totiž presedím v kancli a doma sa mi samej cvičiť nechce, ani neviem, ako... 😒

gabuliik
7. dec 2010

@marcelkatt, super,že už to máš za sebou .... srdečne gratulujem a teším sa s vami ... 🙂

zuzulik82
7. dec 2010

@anna249 ahoj, myslim ze v nukleone je cviecenie pre tehule 😉

zuzulik82
7. dec 2010

taktiez sa pripajam ku gratulacii pre marcelku 🙂

anna249
7. dec 2010

diky zuzulik82 🙂

gabuliik
7. dec 2010

baby, Tehulka má chlapčeka .... 🙂 Teraz to na FB písala jej sestra ... super im to s Marcelkou vyšlo .... gratulujeeeeeeeeeem ... 🙂

sonatt
7. dec 2010

gratulujem Marcelke aj Tehulke... 🙂

zuzulik82
7. dec 2010

jeeeeej, tak uz aj tehulka to ma za sebou 😵 gratulujeeeeem lucka! dostala si krasny darcek k narodeninam

zuzanky
7. dec 2010

@tehulka4 Supeeer a gratulujem a nech ste zdravý a skoro doma 🙂

stankatt
7. dec 2010

jeeeej gratulujeme :DDDDD

simisi
7. dec 2010

@tehulka4 gratulujeme,vela zdravickaaaaaaaaaaaaa 🙂

lucyso
8. dec 2010

Luci gratulujem🙂)))))))))

gabuliik
8. dec 2010

Ahojte baby.
Tak včera sa to odrodilo a už môžu spokojne sviatkovať s bábatkami ... 🙂 Tak im to super vyšlo, možno sú aj spolu na izbe 😀

Inak ,u nás nič nové, len zas Monika pokašliava,ale neni to nič hrozné ... akurát v noci okolo 1,30 prišla za mnou,že sa jej chce grcať.Ale nič z toho nebolo,lahla si a spala dalej,tak neviem čo si mám o tom myslieť .Aj sa ráno najedla .Uvidím.Dnes by som im chcela isť kupiť konečne vianočné darčeky,bo fakt nič nemám a Vianoce sú za dverami ...

bubadlo27
8. dec 2010

ahojte, jaj ako ja im to vianocne babetko zavidim 😀
gabi, ja tiez nemam este vsetko, hlavny problem malemu snehule, nieco normalne sa nikde neda zohnat, v sobotu ideme do rakuska, ale pochybujem, ze tam nieco zozeniem, skoro handry to urcite, ale obuv, bodajby 😉
a darceky, no este musim nieco krsniatku, malej a nasim a svokre, a svokrovi, ale to len nejaku kozmetiku, pockam pre vianocami vzdy natrafim na tioe kozmeticke s 50% zlavou, minuly rok Loreal, tak dufam ze daju aj tento rok 🙂

a chcela som ti povedat, ze mala mi opat zacala revat rano v skolke, ale potvora len ked ju tam davam, a ked sa zatvoria dvere uz je klud, lebo dnes som ju pocuvala, som jej davala do skrinky nakradne pancuchy a som ju vycihala 😀
normis sa z toho uz zblaznim, a to na jar ma caka Martin ☹

lucyso
8. dec 2010

Ahojte, veru, pekne im to vyslo🙂). a teraz mozu pekne sviatkovat vseci doma🙂).Parada🙂).
este raz Vam baby gratulujem a tesim sa s Vami a prajem skore zotavenie, a vela, vela zdravia a radosti🙂)

Gabi, ja nemam este ani jeden darcek.. ale zato teoreticky viem co kupim🙂)).
Malej chcem kupit sanky (dufam, ze ich aj vyuzijeme🙂)), este nejaky svetrik a nejake hracky. No a my si s muzom kupime co potrebujeme na oblecenie.. a este si chceme kupit nejake teple cizmy a muz topanky.. Moj mz chodi vsade autom, takze topanky moc teple nema, ale kedze uz chodi kocikovat na prechadzky, tak sa treba riadne vyzbrojit do zimy.
No a si uz dva roky planujem kupit kozene kuravice, tak snad tento rok:D...
rodicia si povedia co chcu a bude vybavene🙂))
ozaj chcem sa Vas spytat. nemate niektora skusenosti, alebo ohlasy na kovove sanky?
nieco taketo: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10074858&tab=1
alebo uprednostnum klasiku: drevene...

gabuliik
8. dec 2010

Ahojte.
Tak ja som dnes vybavila deti.Dostanú tie knižky a Andrej taký volant so zvukmi , Monike som kupila takú bábiku stefi s bábatkami ,kočíkom stoličkou a čo ja viem čo tam ešte je.Ešte nejaké oblečko a hotovo.Aj segrinej malej som kupila babiku a takú flašku k tomu.No a bola som si v Orangei pre nový telefon ... 😀 Sa teším sony ericson zylo ....

@bubadlo, ten plač to je normál.Počkaj ešte čo bude po vianociach .Budú dlho doma .... očakávam,že aj Monika bude plakať.
@lucyso,také podobné sane mali dnes v tescu v akcii za 16eur.Ale boli tak pre 1dieta.My máme klasické drevené a hrooozne velké,nech sa môžu odviesť obaja ... 🙂

gabuliik
9. dec 2010

Ahojte.
Od včera mi nešiel kôn, až teraz .... 😠
Dnes sme boli na logopédii s Monikou, naučila sa za 20minút pekne povedať L.Tak som rada.Dala jej ešte také papiere podla,ktorých máme trénovať.A čo sa čudujem,tak sa jej aj chce.Zapojila do toho aj malého a bolo ... 😀

lucyso
9. dec 2010

Ahojte, neviem co bolo vcera cely den s tym konom 🙂 😖 😠 , ale aj dnes doobeda nesiel. teda aspon mne... 😒 ...
@gabuliik aj ja chcem take sane pre dve osoby. a asi kupime tiez drevene. klasika je klasika...
Baby uz ste zacali vypekat? ja tak teoreticky 😀 😀 😀 😀 , premyslam nad tym ze co vsetko.
a ako sa ma @marelkatt a @tehulka4 ???

gabuliik
9. dec 2010

@lucyso, presne klasika je klasika .... A čo je s babami neviem ... ved sa ozvú ,ked prídu z pôrodnice.Predpokladám,že cez víkend by mohli byť doma 🙂 .
No a čo sa týka toho pečenia,tak ja asi nebudem piecť.Deti koláče nejedia a my s MMlom sa obejdeme.Možno len pár lineckých a tiramisu.Nič viac.Zato vypekám oplátky.Už ma z toho bolí ruka.Zajtra dokončím našim a potom konečne upečiem nám ... 😉

ivka1603
9. dec 2010

@gabuliik
Ahoj Gabika....kam chodíš s dcérkou na logopédiu?

lucyso
9. dec 2010

@gabuliik tak klobuk dolu.. ja si oblatky radsej objednavam... parkrat som robila aj sladke aj slane... no kazda bola ineho tvaru 😀 😀 😀 😀 a nemohla som sa dockat konca..... no des, mna boleli ruky, chrbat... no des 😅 😅 😀 😀 😀 .
ja tiez nechcem moc vypekat, pretoze my s mm moc toho nemusime, ale tak pre navstevu. spravim slane vegetky, linecke, vanilkove rozky a suhajdy... a to asi bude aj stacit...

sonatt
9. dec 2010

čaute, môžem sa pridať k vám?

ja nechávam oblatky radšej na mm, on ich robí každý rok veľa, takže má v tom prax 🙂

no a pečenia ma čaká dosť, keďže celé sviatky bude u nás plný dom maškrtníkov... no už mi vyrastá pomocníčka, zatiaľ iba na vykrajovanie medovníčkov a vyškrabovanie misiek, ale nejako musí začať, no nie? 😀

marcelkatt
9. dec 2010

marcelkatt Ahojte maminky, my sme ešte v pôrodnici. Dávali mi transfúziu krvi, ale už je dobre a Patrik má žltačku takže nevieme kedy nás pustia domov. Zo srdca všetkým ďakujem za blahoželania a blahoželám a tehulke, ktorej som mooc chýbala, až tak, že prišla porodiť v jeden deň 😀 😀

vladkaz1
9. dec 2010

jezis macka je kraaasny prekrasny ,cistucke babatko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre