Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zuzanky
10. dec 2010

@gabuliik Ďakujem, moc sa mu to páči keď vidí vodu ide z rúk vyskočiť

vladkaz1
10. dec 2010

@katrin21 na preklep si zvyknes 😀 ,hlavne u mna ,takze mna potom neopravuj ,ja to viem o sebe sama 😀 😀 😀
Inak
@zuzanky maly je bohovsky ,na zjedenie ,jaj .... kedy vas zas stretneme? 😵

katrin21
10. dec 2010

ved prave, ze ja som na preklepy expert,,, zachranuje ma ta nova funkcia " opravit preklepy", ale niekedy si nevsimnem 🙂

zuzanky
10. dec 2010

@vladkaz1 Neviem a kedy máš čas? Zajtra ideme k našim a v nedeľu sme u svokrovcov skôr tak cez týždeň 🙂

marcelkatt
10. dec 2010

@vladkaz1 veľmi pekne ďakujeme za návštevu, moc ste ma potešili.

gabuliik
11. dec 2010

Ahojte.
My sme dnes stvrdli doma, kvôli sneženiu.báli sme sa isť k našim,lebo tam je otrasná cesta.TAk sme boli asi hodku na zahrade a potom sme s Moniku piekli linecké koláčiky ... 🙂 Dopadlo to celkom fajn,len ona je taký malý aktivista,všetko chce hned a po svojom 😀 .
@tehulka4 , marcelkatt, ešte ste neni doma?

marcelkatt
11. dec 2010

@gabuliik my ešte žiaľ nie. Malý má žltačku, včera bol pod lampou, mal hodnoty vyššie 280, potom mu klesli na 190, no teraz sme deň bez lapmy, tak či sa to nezhorší nejak moc. Držte nám palce, nech to má v poriadku ráno, aby nás konečne pustili. Tehulka dnes išla domkov.

stankatt
11. dec 2010

ahojte, tak nam teda pekne nasnezilo 😉 Mon je zas zahlienena, tak zas v noci kaslala az sa povrackala.., chudatko moje.. ale teplotku nema, ani soplik nie. jej to asi hned steka do hrdielka. tak sme dali sirup od kasla, sak uvidime... 😠

vladkaz1
11. dec 2010

Ahojte peciem este kura ,boli sme kupit tu umyvacku ,prisli sme z nay za 3 hodiny tam naroda .. no hruza des ... mam mu doma len nam chyba na napojenie nejate T cko tak som troska smutna ,no uz vydrzim do pondelka ,moj to pojde kupit .
Gabi mala sikovna a to ze ide po svojom nevadi ,niekedy ich treba troska nechat sa realizovat 😀
Macka nemas za co rado sa stalo a rychlo sa dajte do kopy nech ste uz domka 😵
Musis ma naucit na umyvacke robit tak uz dojdi 😀 😀
Stani Mon prajem skore uzdravenie ,mna dnes boli ucho jak slak ,som nedospata a dost nafrflana dnes 😅

gabuliik
11. dec 2010

Ahojte.
@marcelkatt ,neboj bude to dobré a žltačka prejde ... ja s tým nemám skúsenosť , moji nemali,ale verím tomu,že zajtra cupkáte domov ... 🙂

@vladkaz1, no realizovať,len ked ja nemám rada,ked je muka a cesto po celom dome 😀 ,ale čo už.
A inak ,dnes som aj ja nejaká nervozna,celý den ...
@stankatt, prajeme Monike skoré uzdravenie ...

vladkaz1
11. dec 2010

@gabuliik 😀 ved ani aj to nemam rada ,ale ja ked varim narobim bordel sama tak to mi az tak moc nevadi 😀 ,odfot ake ste pekne spravili 😵

gabuliik
11. dec 2010

no ja sa snažím moc nerobiť bordel len ma na Monike rozčuluje,že ja jej poviem ,že niečoho tam už stači a ona na ten just tam ešte dosype alebo doloží ... 😀 😠
no idem to odfotiť,ale žiadny zázrak to neni ... 😀

stankatt
11. dec 2010

@gabuliik no daj foto... boooze ja este nic nemam upecene a ani neviem kedy budem mat cas 😠

gabuliik
11. dec 2010

tak tu to je .... 😀

gabuliik
11. dec 2010

trochu mi to trvalo .... menšie problémy s fotákom a PC .. 🙂

vladkaz1
11. dec 2010

@gabuliik kraasne ,jaky zazrak super ste spravili ,musia byt mnamko sikovne ste 😵
Stani ja si pamatam tvoje minulorocne pecenie 😀 😵 toooolko plechov s Moon 🙂

gabuliik
11. dec 2010

@vladkaz1, dakujem za pochvalu ... potešilo ... 🙂 Monike sa najviac páčilo to lepenie lentiliek 😀

vladkaz1
11. dec 2010

😀 a vyjedala co????
No pocuvaj ved mam za co pochvalit ved su krasne 😉 ,vies ze ja poviem na rovinu ,no musim zapriahnut aj Luciu s pecenim ,len uz musi byt zapojena umyvacka inak nepeciem 😀

gabuliik
11. dec 2010

no polovicu zjedla 😀 ,ale bolo mi to jedno,lebo mikuláš priniesol tuším 6krabičiek . 😀 😀 😀

umývačka..... aj ja chceeeeeeeeeemmmmm 🙂

lucyso
11. dec 2010

baby vy tu vypekate a ja som este stale len pri teorii, ze co vlastne upeciem:DDDDDDDD... no ale uz y som sa veru mala rozhybat...
Vladu, super, gratulujem k umyvacke.. aj ja po nej tuzim.. snaaad sa niekedy dockam🙂))
Gabi chutnucke kolaciky🙂

stankatt
11. dec 2010

@vladkaz1 no aj tento rok ju zapriahnem 😀 urcite zdrhne tak ako minule 😝 ale uz si aspon recepty pohladam....

tehulka4
12. dec 2010

caute maminecky....konecne soms a sem dostala ale aj to na chvilu lebopadam dolu nosom..idem dat este rychlôu sprchu a idem drichmat..🙂 len neviem kedy vas docitam, lebo nestihacky ale riadne...som doma uz od vcera..naozaj to bolo velmi necakane a zaroven velmi rychle...kazdej prajem taky rychly a nie az tak bolestny porod ako som mala ja..neskor popisem viac, len co som stihla zazriet, tak by som sa vam chcela podakovat za gratulacie a za ot, ze ste "rodili" vsetky so mnou...dakujem velmi pekne.. 😉

zuzanky
13. dec 2010

@gabuliik Šikovná ši ja ešte len začínam piecť a ako tak pozerám na zoznam je toho strááášne veľa 🙂

A ešte mám deň pred Vianocami 30-tku ale našťastie som sa dohodla z rodinou, že sa veľká oslava konať nebude. Budeme to oslavovať postupne. Moja mamina si napečie tak tam to je jednoduchšie a svokrovcom donesiem ja. Som zvedavá ako to všetko stihnem 😒 keď malý je čiperný a neposedný a treba sa mu venovať 🙂

marcelkatt
13. dec 2010

Ahojte, tak my máme prvú noc s Patrikom úspešne za sebou... Dnes k nám príde dr, na poradňu, a dá aj Erikovi na kiahne niečo. Tak dúfam, že sa z toho rýchlo dostane.. Idem odsať mliečko a niečo navariť, potom si pospím s deťmi chvíľu.
Čo sa týka pečenia, ja tento rok len rýchle jednoduché niečo, budeme v PD, takže až tam niečo podniknem.

stankatt
13. dec 2010

@marcelkatt no super, prva noc za vami 😉
@tehulka4 vitaj doma :D

gabuliik
13. dec 2010

Ahojte.
@marcelkatt, a vy už ste doma?Som ani nevedela.Super.Erik chytil kiahne?

Ja som bola v meste kupovať darčeky,ale ešte furt nemám všetko ☹ .Poobede ideme do škôlky, Monika má besiedku,tak sa tešíme ... 🙂

gabuliik
13. dec 2010

@vladkaz1, Lucke prajeme všetko najlepšie k meninkám ... 🙂

gabuliik
13. dec 2010

Ahojte.
TAk besiedka za nami ... Monika to zvládla super ...aj nejaké foto máme.Zajtra to sem dám,ak sa mi podarí.Teraz nie,už na mna vykrikuje Monika,že mám isť za nou.Neviem kedy sa naučí zaspávať sama ... ☹

adrianai
14. dec 2010

Ahojte mamičky, viete mi prosím poradiť? Potrebovala by som niekoho, kto vie urobiť fakt dobrú tortu, ale nech je z TT...nechcem žiadne maslové plnky, ale šľahačkovú a potiahnutú marcipánom...viem iba o Tack - má výborné torty, len by som chcela trošku zložitejšie zdobenie a to mi nevedel zaručiť 😀

gabuliik
14. dec 2010

Dobré ránko ....
@adrianai v tomto moc neporadím ... ale skús pozriet stránku tortyodmamy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre