Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
3. jan 2011

Ahojte.
@lenkahrehusova , aj mna by zaujímalo,kde si vybrala?

Baby, tak MMlovi je horšie .. dr.nechce isť,ale zajtra ho tam nejak dokopem.Zoženiem mu odvoz,lebo dnes nebol schopný sa ani postaviť. ... Deti držím od neho čo najdalej,dufam,že to nechytia naspať.
Dnes sme boli vonku aj doobeda ,aj poobede ... len neznášam to obliekanie a najlepšie na všetkom je,že Moniku komplet oblečem,vylezieme na ulicu a ona zahlási,že chce cikať ... 😠 😝

gabuliik
3. jan 2011

Baby kde ste všetky ? 😕

lucyso
3. jan 2011

Ahojte baby
@lenkahrehusova veru vybrala si niekde tortu? daj inspiraciu. v marci bude mat moja Livia 1 rok a chcem jej dat potom nejaku spravit 😀

@gabuliik, tvojmu mm prajem aby sa co najskor vyzdravel a radsej nech tomu lekarovi ide🙂.
a co mate noveho? ja sa snazim po veceroch nejest, pretoze cez sviatky som vsetko košťovala 😀 😀 😀 😀 😀 ..
ale mam strasnu chut na nieco dobre.. joooj..... 😅

mitinka
3. jan 2011

Ahojte baby viete mi poradiť,kto na blízkom okolí pečie prasa v peci?Potrebujem to na malého oslavu.... Ďakujéééééééééééééém 🙂

aduskatt
3. jan 2011

@lucyso na studentskej v cukrarni robia fantasticke torty, chutovo aj vizualne🙂

zuzanky
3. jan 2011

@gabuliik Tiež prajem tvojmu mm aby sa vylieči a nech naozaj ide lekárovi.

@lucyso Ja budem Danielkovi piecť sama tortu k roku. A ja tiež sa snažím večer nejesť lebo cez sviatky som riadne žrala ale stále mám na niečo chuť ako jej odolať? 🙂

lucyso
4. jan 2011

@mitinka my sme si davali piect prasa do Velkych Kostolian.
@zuzanky No ja by som maximalne spravila nepecenu tortu:D

mitinka
4. jan 2011

@lucyso a vieš mi dať nejký kontakt?

lucyso
4. jan 2011

@mitinka mrzi ma to, ale uz ho nemam.
inak my sme ho mali z trnavska. tam bol inzerat. a viem ze ta pani u ktorej som to objednavala sa volala Celigova.
ale kazdopadne, prasiatko bolo chutnucke a aj obloha na paradu 🙂

vladkaz1
4. jan 2011

http://drobnochov-zvierata.predaj.sk/?inzerat=p... aj tu je nieco daj si do googlu a vyber si z TT niekoho 😉

lucyso
4. jan 2011

inak dala by som si 😀 😀

gabuliik
4. jan 2011

Ahojte.
Tak mužovi je už fajn,dnes bol dokonca celý den vonku z postele .. ráno mi povedal,že je v pohode,že k dr. nejde.Tak som mu vynadala a bolo.No,ale aj tak nešiel ... vyzerá o 100% lepšie ako včera a už mi aj brblal,tak mu je evidentne lepšie 😀
No,ale zas malý mal teplotu 38,2 a neviem z čoho.Hovoril,že ho bolí uško a hlavička.Dala som mu sirup a po pol hodine ožil tak,že sme na nho s mužom kukali jak puci ... tak neviem čo si mám o tom myslieť ...

lenkahrehusova
4. jan 2011

@lucyso zatiaľ som písala tejto babe, Lucii. Cenu mi dala okolo 50e 🙂
http://www.tortyodmamy.sk/user/10043/images
A dala som dvojposchodovú. Plnka ako u trasenej torty, jahodová. Nič margarínové.
Tak sa teším na výsledok. Potom dám vedieť aká bola.

lucyso
4. jan 2011

@lenkahrehusova vcera som si pozerala jej album a paci sa Kittinka.
tak ja rozmyslam, ze taku by som jej dala potom spravit. a za tu cenu je kolko kilova ?

lenkahrehusova
4. jan 2011

@lucyso neviem koľko je kilová. Ja som jej písala, potrebujem pre 10 - 15 ľudí 🙂

stankatt
4. jan 2011

@mitinka mam pocit, ze aj v Relaxe ti upečú 🙂

gabuliik
4. jan 2011

Ahojte.
Tak deti mi spia ....hurááááá!Dneska sme ani vonku neboli kvôli malému,aby za nami neplakal.Do večera bol v pohode,uvidím čo bude ráno,ale asi ho radšej zoberem k dokine,nech ho pozre.
Monika poobede totál znudená, ja už neviem ako ju mám zamestnať.Nič ju v poslednej dobe nebaví ....

@marcelkatt, si tu dlhšie nepísala ... ako ste na to s kiahnami?

stankatt
4. jan 2011

@gabuliik joj skore uzdravenie... Monika sa mi celkom fajn drzi, uz od juna nebola chora- klop klop klop - teda okrem kaslov- asi 3-4 x, ale vzdy boli bez teploty a sirup rychlo zabral. klop klop klop

gabuliik
4. jan 2011

@stankatt, dakujem ... naši sa tiež držali od mája ... a tiež len kašel a soplíky ... no neviem čo to malo dnes znamenať.Po tom sirupe ožil a viac teplotu nemal,ale kedže kašle a soplík má tiež,tak ho dám radšej pozrieť dokine ...

lenocka6
5. jan 2011

Ahojte, tak u nás je chorá už aj dcéra. Nemohla sa týždeň zbaviť soplíka, aj keď sa nahrievala nad horským slnkom a začala z toho v noci nepekne kašľať. Tak išiel MM radšej k dr. Dostala ATB a ako by sme to vedeli, tak jej večer vystúpila aj teplota. My sme neboli vonku už ani nepamätám. Už je vidieť, že sa deti statočne nudia. Malý musí mať stále kľud na lôžku, aj keď mu dr. už dovolila aspoň sedieť. Takže to môže byť aj pri počítači. Bol by tam presedel aj celý deň, ale snažíme sa to obmedzovať. Esteže mňa to už prechádza, lebo keby som aj ja ľahla, tak chudák manžel. Tak dúfam, že sa skoro z toho dostaneme. Majte sa krásne.

zuzbel1
5. jan 2011

Ahojte mamičky, viete mi prosím poradiť nejakú dobru detskú lekárku v Trnave? Ďakujem za info. 😉

lenocka6
5. jan 2011

@zuzbel1 ahoj, my chodíme k dr. Margetákovej. Je to staršia pani, ale veľmi príjemná. S deťmi to vie. Po odbornej stránke ani nehovorím, radšej ťa poposiela po vyšetreniach, ak si nie je s niečím istá.

katrin21
5. jan 2011

ahojte baby,
dnes si chcem ist obehat tych lekarov konecne, inak boli ma hrdlo..asi na mna ja nieco lezie.. uvidime....
ale odporucali ste mi Gajdoša, a este jedna baba nejaku babu, ale ze bola u nej len 2x tak nevie posudit... ja by som mala radsej zenu lekarku obvodnu.... mate este nejaky tip na zenu, ale taku dobru, co neodflakne veci a je normalna?? diky
zubara mam vybraneho, uvidime ci vezme aj Kiku a Dana, a gyndosa skusim toho Eliasa ci ma vezme..... ale najsurnejsi je obvodny. toho musim vybavit...

lucyso
5. jan 2011

@katrin21 a akeho mas zubara?
ja mam toho Gajdosa, takze zenu Ti neporadim🙂

katrin21
5. jan 2011

no a ten Gajdos kde teda sedi, mozno ho teda skusim, ak je dobry. lebo si pisala, ze nie je na poliklinike... tak porad, ked az tak TT nepoznam, kde ho najdem 🙂

zubar nejaky Blaško, este som tam nebola ale zohnal mi nanho kontakt jeden zubar u nas v PD, ze je jeden z naj tu v TRnave, musim mu zavolat. vraj uz o nas vie....

katrin21
5. jan 2011

ha, tusim som nasla, ze sidli na ZOS.... dost daleko od nas :( ale zase z roboty z BOhunic po obchvate celkom fajn.. skusim tam ist... na ktorom je poschodi?

lucyso
5. jan 2011

Gajdos je aj akupunkturista.. (boze ake slovo..). pri ZOSke je zdravotne stredisko a hned aj lekaren.
inak mas pravdu je to tak od ruky a este je na figu, ze vzdy je tam plne parkovisko, tak vzdy parkujem na Koniarekovej. ale nie je to daleko.

katrin21
5. jan 2011

tak som tam volala. ze uz neberie, ze ma 2700 pacientov a ze uz sa to neda zvladat, ale ze vedla nich je MUDr. Grujbarova, kt. dosla z nemocnice, ze je velmi sikovna, 37r povodne internistka.... takze vraj sa nemusim bat, ze je fakt dobra..... ale tento tyzden dovolenku, tak az v pondelok.....

katrin21
5. jan 2011

tak idem skusit este tu Križanovu... pre Kiku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre