Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
23. jún 2009

jeziis este kecate dosiel MM idem hajat . tehu no chcem to take ine nepaci sa mi to jednoducho... ale zlta bude k tomu pekna .. ze?

tehulka4
23. jún 2009

aaaale co bych drichmala..to robia iny... 😀 bohaca, tu zimu by som rasdej, sak to bolo o hubu..som nevedekla ako mam maleho obliect, lebo spoza okna vyzeralo kosa jak hovado a vyjdes von a tam taky preplesk clovek dostal.. 😀

vladi, urcite ano..ale musis vybrat spravny odtien zltej..🙂

brinzulka
23. jún 2009

na ale tu u nas..netecie do piatku tepla voda 😉 ...tak asi domovina moja sladka...pojdem sa sprchovati do modranky

tehulka4
23. jún 2009

brinzul, tiez som chodila, akurat ze ja som to z tt mala blizsie ako ty zo senca... 😀 ty a co to bol za sprosty napad ist byvat tak daleko do prdeloviec?

brinzulka
23. jún 2009

na moja..ked mas strechu nad hlavou, co sa postara svokra...tri poschodia pod sebou..nenavyberas 😀

tehulka4
23. jún 2009

jaaaaj, tak uz je to jasne..aj ked by a asi triafalo, ze mam kamosky niekde inde a ja som uplne mimo..ale tak aj tak se da.. 😉

brinzulka
23. jún 2009

nenavyberam..bohuzial a teraz s tym ani nepohneme..ale existuje net..tak je fain...aj materske centrum..tak uz poznam v SC 5ludi 😀 a do TT si idem pokecat...
dobru nocku

tehulka4
23. jún 2009

bruu nocku...

bohaca baby, ze dieta... 😀 zozrakla som malemu kinder vajco..no co, on je este maly a nemoze..ale neskor mu opisem ake bolo dobre.. 😀 😀 😀

vladkaz1
24. jún 2009

co este chrapete? kde ste????

stankatt
24. jún 2009

cafte, dracica spi, vcera som bola na firemnej akcii 😀 😀 😀 😀 😀 naaa fajin.... pocko na prd, mala ma asi besnotu alebo co... som jej vcera uz capla.... sak mi tolko nervov zozrala.... macka by vam povedala 😎

macka7
24. jún 2009

ahojte tak zas az tak zla nebola ale mame pekne tenisky neee stani 😀

stankatt
24. jún 2009

aj mm sa lubili 🙂

tehulka4
24. jún 2009

caute zeny..doobeda som bola v meste a uz sa mi ani nece...maly drichme a asi sa pojdem aj ja na chvilu natiahnut... 😀 co tu inak novo?

vladkaz1
24. jún 2009

cafte ja som mala do teraz kamosku a bola som chvilu vonku a kupit dalsiu farbu moj ma nacisto dorazi hihi

tehulka4
24. jún 2009

aaa dobre ze som von nesla..ved zasa prsalo a ja by som opat zmokla...do riti, baby, bude vobvec tento tyzden jeden den, bez prsania?co hlasili? neviet?

stankatt
24. jún 2009

cafte, tak to pocko ma zacina sr.... boli sme v meste, ale nastastie sme to celkom fajin vystihli 😉 . Mala stvornoskuje o 106, chvilu neni na mieste a vymysla.... az tak, ze si neviem ako rozrazila peru ☹ 😠 😢 , chuda placu a krvy.... ale netusim, ze jak si to spravila... sak stvornoskovala a zrazu bum a bola na zemi.... som na nervy, to asi fakt ju mam mat stale na rukach? 😠

gabuliik
24. jún 2009

Čaute.
Stani,z toho si nič nerob.Aj malý si hocikedy niečo urobí a tiež neviem ako.Oni sú jednoducho moc živí!Ja hovorím,že ho budem mať na vodítku ako psíka.Tiež furt striehnem kam vylezie,lebo to má novú maniu.Liezť na schody,postielku,gauč a kreslo. 😠
Dnes som bola u kaderníčky.Konečne som si dala urobiť ten melír,ktorý sa mimochodom môjmu drahému nelúbi.A dala som podstrihnúť aj Moniku.
No a k počku sa nevyjadrujem.Len toľko,že Monika išla s dedkom do obchodu a začalo lliať.Tak som hodila na malého igelit,zobrala dáždniky a utekala pre nu.Obidve sme mali mokré nohy jak myši.Jediná výhoda ... Andrejko zaspal 😀

gabuliik
24. jún 2009

Zas tu nikto neni?
Pridala som pár foto do albumu. 😉

lulinak
24. jún 2009

Čaves,ja som tu.Jéééé aký sú zlatučký.

gabuliik
24. jún 2009

Ahojky.Dnes sa mi konečne podarilo vystrnadiť MM od PC,tak som tuuuu!A tu nikoho.Supiš ,že si sa ozvala.Ako sa máte?

lulinak
24. jún 2009

Dnes som bola pre Mišku v škôlke cez najväčší lejak,MM v práci má poobednú,katastrofa ani dáždnik nepomohol,len čo som mala hlavu suchú.
Ja som zas dnes premalovávala stenu z ružovej na bielu.

lulinak
24. jún 2009

Malá má stále sopel,tak som bola u doktorky,že čo stým očkovaním dala jej pamicon a nasivin a v utorok máme prísť na očkovanie,tak som zvedavá či jej to už prejde.Už ho má túším mesiac,ale to je asi tým že jej idú zuby.Prví mala 5 druhí 15 a tretí 21.

gabuliik
24. jún 2009

Hmm,ten dážd ma už fakt štve.Deti sú jak besné.
Bože,všetci tu malujete.Aj ja chcem,ale až ked sa trocha oteplí.Ale s týmito dvoma štuplami asi prd spravím.Takže to bude na MM,ale pustili sme sa do tej prístavby,takže neviem kedy to bude 😖

gabuliik
24. jún 2009

No super.Ten sopel poteší.Andrejko je zas zachrípnutý.Ale oproti včerajšku je to už lepšie.Nám sa tlačí 8 zub.

lulinak
24. jún 2009

Tak nech to máte čím skôr hotové.
A musím sa pochváliť,písala mi jedna pani z hamánku,že Lianku vybrali na tváričku etikety,takže bude na vížive.Strašne som šťastná 😀 .

lulinak
24. jún 2009

Tak to už je šelma zubatá 🙂 .Len horšie je to že ma kúše na bradavky,prví krát až do krvi 😝 .Ale dnes ma nepokúsala,tak dúfam že už nebude.

gabuliik
24. jún 2009

Fúha,tak to stými bradavkami nieje bohviečo.Taká potvorka to je,zistí na čo to má a .... kúše 😀
Júúúj,gratulujeme tak to budete celoštátne známe osobnosti 🙂 😀

vladkaz1
24. jún 2009

cafte ja som nemala cely den cas mala som tu kamosku potom chvilu vonku kym nezacalo prsat a do teraz som premalovavala tu stenu ale uz pozeram ze to bude zas flakate bohaca ja neviem preco chodbu mam taku cistucku aj kuch. a toto ma serie...
no rozhodla som sa ze ostatne steny sa malovat nebudu radsej kupim nejaku detsku tapetu ked je tato izba taka ja neviem mastna alebo ako to mam nazvat.. idem mrknut vase foto moj ma dorazi zakazal malovat povedal ze jedine co som nedohukala za 2 dni bola kupa garnize ostatne stoji za prd .. 😝
Gabi kasli naho hlavne ze si ty spokojna s melirom.. co ho ma MM na hlave alebo ty? ... poznam to moj ma ete dohukal v svadobny den ze nemam dobre vlasy.. 😒 😝 😝 😔

lulinak
24. jún 2009

To áno dokonca aj češi,majú to spoločné.

vladkaz1
24. jún 2009

jeziiis gratulujeme no budeme si kupovat hihi ....
Inak gabi foto nadherne mas uplne zlatucke deti ... jaj maly tie okale a mala jaka princezna ... vzdy som tuzila mat take dievcatko kucerave blondave a moja je cierna jak uhol hihi ... nevadi aspon bude pekne opalena 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre