Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
9. aug 2009

Bubi,tú tortu som nerobila ja 😀 .Šak to by som nedokázala tak pekne urobiť.Dala som ju robiť jednej pani vo Voderadoch a vyšla ma 20 euro.
Zabka a ako dopadol testík?

bubadlo27
9. aug 2009

gabi, sak si nas mohla osalit 😀 😀 😀
ale fakt je pekna aj dobra musela byt 🙂

gabuliik
9. aug 2009

😀 😀 😀 no mohla 😀 ,ale to sa nerobí
a bola fantastická .... mnam

zabkatt
10. aug 2009

testík negatívny 😀 😒

basado
10. aug 2009

dobre ranko
vladka škoda že ten testík nedopadol pozitívne, už som sa tešila 😉 🙂
zabka a ty ako? je pozitívny? 🙂
gabulík veru ta torta je peknučka, určite bola aj paradna mnam 😀
my sme včera boli pozriet v tej modrovej zoofarme tam, kde maju tie klokany, tavy, kozy ...... a tak
adko sa tam previezol na helikoptere, normalne som ani nedychala 😝 😀 , tak som sa bala

stankatt
10. aug 2009

ahojte 🙂
tak nemame tu tehule?
Gabi torta vyzerala pekne.. mnam dala by som si....

stankatt
10. aug 2009

Zaby malemu dodatocne vsetko naj naj naj 🙂

vladkaz1
10. aug 2009

zabka malemu prajem vseeetko naj .. zo srdiecka ..
baby ta torta mnako fakt pekna ovocna ..
no neni sme tehule ale ja pojdem na gyndu co najskor test nemusi znamenat nic

vladkaz1
10. aug 2009

a kde ste? 😕

zabkatt
10. aug 2009

ajojky dakujeme tak už sme doma, dnes sme boli na poradni a očkovaní a dokina povedala že malý ked nezačne sám chodiť do mesiaca, tak máme prísť 😒
očkovanie s plačom ale inak sa dalo, pribral len 200g ale stačí aj tak je ho už dosť 😀

bubadlo27
10. aug 2009

cavte,
kde ste?

vladkaz1
10. aug 2009

ja som tu

bubadlo27
10. aug 2009

co sa schovavas? 😀

vladkaz1
10. aug 2009

😀 neschovavam.. 😀
jaj som na prasky riesim co si obleciem mame na 50 tku nic mi neni dobre nemas nieco? 😀

bubadlo27
10. aug 2009

moja, vies ze ja som mala rovnaky problem a mna zachranila cinka 😉
ale nohavice som obliekla 😉 len vrch kvoli cecuchom, ziadny neobleciem 😠

bubadlo27
10. aug 2009

a zajtra sa asi dojdem k vam za barak posmykat a pohojdat, chcela som uz dnes len mi to nevyslo 😉

vladkaz1
10. aug 2009

😖 no ja som zufala co som si pozerala na kupu drahe jak hovado ... ☹
a nemozem vyhadzovat prachy lebo sme mame kupili drahy dar a este ideme gratulovat krsniatku na 2 roky a boli sme prec na 1 den a 50E v riti ...a no proste za chvilu vypata v cudu 😖 😝 co ti poviem ako vzdy malej som kupila vcera tie crosky ale v simbe jake su paradne na von stacia 😀 3.90 Eura sedia jak uliate

vladkaz1
10. aug 2009

a kde si zas sutazis sakra 😀

bubadlo27
10. aug 2009

ja akurat malej kukam nekaju kuchynku, k narodkam, musim ist pozriet asi do tesca 😉
inak ma vobec nic nenapada, ze co jej mam kupit, asi len nejake handry a malemu uz vobec neviem co kupim, asi nejake velke auto, lebo tu mame malo hraciek 😀

gabuliik
10. aug 2009

Čaute babenky. 😉
Upratovala som malej skrinu 😝 ,zajtra zas malému.Všetko to večer nestíham a popravde sa mi už ani nechce 😀

vladkaz1
10. aug 2009

no moja vcera dostala kocik trojkolku teda jak keby sme nemali toho dost kuchynku mame ale taku uz dobojovanu nieze ona si znicila ale navsetva nam nici .. tak mala si hracky dost vazi nenici bola som vtedy nasrata jak cert ked jej polamali riadiky ..
malje netusim co k 2 rokom a segra so rozkazala take drevenne puzzle som rada ze si povie aspon nemusim rozmyslat nejako 18 E stoja musim este pohladat kde ich kupim ze sa Adam tomu potesi ma rad drevenne hracky

bubadlo27
10. aug 2009

ja asi aj lego kupim, lebo uz jedno ma a strasne ju to bavi, skaldacky 😉 a zdedi aj maly
😀
sutazim, ale teraz sa mi moc nechce, len maggi 🙂

vladkaz1
10. aug 2009

bubi skus mrknut na baby bazare alebo mimibazare som ta videla fakt peknu ako novu za dobru cenu 😉
Gabi co sa na to nevykasles ja uz v poslednej dobe moje chorobne upratovanie varenie je paseee nechcem sa skinozit som si to uvedomila bordel ako taky ale zdravie stastie 😀

vladkaz1
10. aug 2009

ja som dala do maggi recept a nic ziadna odozva nechapem to ci mi ho schvalili alebo nie mam tam jednu hviezdicku

bubadlo27
10. aug 2009

recept ak je uznany, mas pri nom taky zeleny pruzok, ja som vcera vkladala 25 a im to ak trocha trva 😉 🙂
inak ma napadol mmb, ze skusim pokukat

vladkaz1
10. aug 2009

aha to somani nevedela idem kuknut

vladkaz1
10. aug 2009

nemam pri nom nic 😝 😀

vladkaz1
10. aug 2009

tak nik idem off MM ma uz chce vystrnadit neskor sa stavim 🙂

gabuliik
10. aug 2009

Už som tú skrinu musela upratať,bo moja malá tam každé ráno narobí bordel.Vyberá si čo si oblečie a pritom všetko rozhádže 😠 .Čo už.....

lulinak
10. aug 2009

čaves,babenky 🙂 ,ja som dnes hotová vymieňali nám okná,tak bolo veeeeeeeeeeeeľa bordelu a stihla som iba umyť balkonové,tak zajtra pokračujem
Gabi torta vyzerá super,dala by som si,ja som robila malej sama len takú na rýchlo,ale bola dobrá.
Lianka má po týždni aj niečo zase zápalené uško,ale tento krát len jedno ,už som trošku na nervy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre