Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
5. sep 2009

jasne len si to uzi .. vidim ze manzel ma dcerku ako si rozumiete? tesi sa na babko?

vladkaz1
5. sep 2009

idem asi hajat moj sa uz jeduje ze som na PC nostop 😀

zazalienka
5. sep 2009

no Veronika sa velmi tesi, je zlata.. jej mamicka to sice nezvlada psychicky ze je malej u nas dobre, ale je v pohode..

zazalienka
5. sep 2009

ok, aj ja pojdem, vypnem polievku a zalahneme tiez.. tak dobru noc zelam..

vladkaz1
5. sep 2009

hmm neviem sa k tomu vyjadrit nikedy som to nezazila a neviem ako matka ako by som k tomu pristupovala keby sa mi nieco take v zivote udialo ze by som sa rozviedla a moj byvaly manzel by bol zenaty cakal dieta a ja by som mu mala davat malu neviem fat sa k tomu vyjadrit ale mozu byt aj pekne vstahy medzi vami 🙂

zazalienka
5. sep 2009

vies, u mna je prvorade aby rodina fungovala.. mala je v pohode, zboznuje tatina.. je to dlhy pribeh.. velmi dlhy.. skus naziznut do paragrafov a temu nechcem aby sa moje dieta stykalo s otcom.. ona je trosku sychicky mimo.. robi nam stale zle.. mne ide len o to aby bol manzel spokojna a stastny.. a to bude s nami a so svojou dcerou..

vladkaz1
5. sep 2009

aha no pojdem mrknut samozrejme ze kazda minca ma dve strany a je to zlozite ,drz sa svojich priorit a ked ta to bude naplnat a robit vasu rod.stasntnou tak je to v poriadku drzkam palce idem mrknut ci sa nieco dozviem

zazalienka
5. sep 2009

jasne, dakujem.. boze je fakt neskoro, pisem jak hotentot.. tak pekny vecer a dobru noc este raz zelam..

vladkaz1
5. sep 2009

booze no citala som to uz niekedy pred tym len ma nenapadlo ze si to ty .. nemam slova ☹

basado
6. sep 2009

Ahojte.
vladka kamoška robí v nemocnici, ona mi hovorila, že pohotovost neni zrušena, že je tam hned pri vratnici
zubna pohotovost je už dlho zrušena.

vladkaz1
6. sep 2009

aha tak pohotovost normalne funguje? tak potom nechapem preco suseda musla ist do galanty na pohotovost 😒

anesim
6. sep 2009

Vladka, lebo v Galante funguje tá zubná pohotovosť 😉 Podľa mňa by pohotovosť nedovolili zrušiť, to by už boli toho plné noviny

vladkaz1
6. sep 2009

no opytam sa ci isli na zubnu alebo na normalnu ,niesom si ista 😀

zazalienka
6. sep 2009

Ahoj vladka, ano.. to je o mne a mojej rodine.. bohuzial, aj take zeny a matky su.. takze riesime taketo problemy.. ja len dufam, ze mala sa raz rozhodne a bude chciet zit s otcom.. pretoze je tazko stresovana, nervozna a ked je u nas, tak nas stale bozkava, tuli sa, hladka.. proste hlada co nema..

vladkaz1
6. sep 2009

boze moja no teda to je strasne ,,, neviem co k tomu dodat dufam ze to vyriesite ☹

gabuliik
6. sep 2009

Čaute!Vladi,tak ja som to tiež zisťovala s tou pohotovosťou a nikto o tom nič nevie.Všetci na mna kukali jak na puka 😀 .Takže asi to pravda nebude.....
Dneska bol malý poobede nejaký nervozny.Furt len plakal a niečo hrýzol... Asi mu idú zuby,lebo ináč neviem.Tá vyrážka mu vôbec nemizne.. ☹
Zajtra nás čaká ťažké ráno.Malá ide po víkende do škôlky .... ☹

lulinak
6. sep 2009

čaute baby,
ako sa máte?už som tu dlho nebola a aj vy to tu trošku flákate 😉
vladkaz,malá je už ok?mala ušká,lebo to my máme skoro stále
Gabi nezávidím ti túto situáciu,Miška ked nastupovala tak nám zdrhla popredu a ani sa snami nerozlúčila tak sme rýchlo zdrhali aby nás nevidela,ale neboj ono to prejde.
Ja to mám teraz perné ked neni Miška doma,Lianka ju stále hľadá a len sa na mňa vešá a skučí.a už ale týždeň kaká 4 až 5 krát asi sú to zuby,lebo už máme dve stoličky a pri Miške sa zabavila ked bola doma a teraz je pri mne a nič nemôžem urobiť tak to je o držku

lulinak
6. sep 2009

bubadlo, dodatočne gratulujem Sofinke k narodeninkám -tá torta vyzerá výborne mňam 🙂

basado
7. sep 2009

Ahojte,
Naš malinky plačkal, ale robí tam bratrancova žena, tak si ho zobrala na ruky a bol v pohode.
gabi neboj sa, všetky deti si zvyknu, len to chce čas, niektoremu to trva dlhšie. 😉

tehulka4
7. sep 2009

caute maminecky..🙂
ja som bola v sobotu kuknut kamosovi na svadbe, tak som potom nejak v nedelu dospavala ako sa dalo, aj ked sa evlmi nedalo, lebo maly mi vstaval uz o pol 7....a pochvalim sa, dnes mi konecne prisla umyvacka riadu..konecneeee, uz budem mat vaic casu..lebo tie riady som si vzdy nechavala n koniec a to som potom nestihala a umyvala som asi od obeda vecer okolo desitej..🙂..aj ked asi to terza trochen potrva, elbo neviem kedy bude mat stolar cas mi ju namontovat..

bubi, aj my blahozelame sofinke k 2. rockom...🙂

a tiez budeme buduci tyzden oslavovat, takze ideme mrknut na jarmok uz od stvrtku..a v nedelu oslava - mama ma 55 rokov a maly ma 1.
inak nedame nejake predjarmocne stretko?

gabuliik
7. sep 2009

Čaute babenky..... 🙂
Tak dnes ráno Monika plakala,ale ked sme prišli do škôlky,tak si ju zobrala upratovačka a všetko v pohode.Ani slzu nevypustila.Bola tam do 10tej a super.Chválili ju.Takže od zajtra skúšame do 12tej.Už som jej to povedala,nadšená nebola ,ale čo už.Slúbili jej,že zajtra pôjdu na prechádzku,tak sa teší.No,ale nechcem sa radovať popredu,uvidím ráno .....

Tehu,závidím umývačku.Aj mne by sa zišla 😉

gabuliik
7. sep 2009

Baby,kde ste?

tehulka4
7. sep 2009

gabu, ved to..ze aj ja som ju uz chcela za porod..ale hold, dostala som rolldoory..tie sme potrebovali viac..😀

lulinak
7. sep 2009

tak vidíš Gabi,možno to už bude lepšie

Lianka dnes kakala 6x no hrúza a cez obed spala 1,5 hod. inak zvykne 2 až 3 hod. a zobudila sa z teplotou 38,4 predpokladám že sú to zúbky,lebo nič iné jej neni

zas to flákate 😉

bubadlo27
7. sep 2009

cavte,
oslava dopadla super, torta bola vznikajuca, tak sme si pochutili 🙂
dnes sme boli s MM trochen na nakupoch v rakusku, lebo som nemala ani gel na pranie, a hlavne malemu mliecko, sofii sme kupili taku prechodnu bundicku za par euracov 😉

umyvacka je aj moja najlepsia kamoska, a to ju mam nainstalovanu len cca asi mesiac 😉 😀

bubadlo27
8. sep 2009

no kde ste?
uz jarmocite 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
8. sep 2009

ahojte nie bubi ja som chora jak das dnes uz lepsie ale od piatku hruza to si ani neviete predstavit tak som bola chora ze som sa ani pohnut nedokazala vsetko ma bolelo ☹

bubadlo27
8. sep 2009

vladi tak sa cim skor vyliec, mne krpec spi, ale stavim sa ye ako tento prispevok odoslem, uz aj bude hore 😀
mala strajkuje, ta spat v poslednej dobe vobec nechce,a potom je zla jak cert 😠

vladkaz1
8. sep 2009

no mozeme si podat ruky ohladom deti to iste mala spat ani za boha , som rada ze vam oslava dopadla dobre ,ja uz som dnes v pohode no o 90 percent lepsie ti poviem ..

bubadlo27
8. sep 2009

no a najhoprsie je, ze ona sa potom rozhodne ist spat ked chcem ist s nimi von, tak som na nervy´, lebo jeden spi a druhy robi zle
a som rada ze je ti lepsie 🙂 , mna stale boli ta chrbtica, injekcie nepomohli, ani tabletky, tak cakam, kedy ma to zas chyti 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre