Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

basado
23. nov 2009

Vladka dneska som ta videla v tescu. ja som sa ponahlala, tak som ani nemala čas ta drgnut 😀
Nemam čas ani tu nepísat, praca, domacnost, rodina a tak.
cez víkend som robila tortu, mrnite kym mi to nevymažu 🙂

vladkaz1
23. nov 2009

Aj ja som isla nasim moja no mohla si ma drgnut veru 😀 , ta torta je bohovska nadhera si sikovna 😉

marcelkatt
23. nov 2009

Basado, kráááááááááááásna torta. Nádherná. 🙂

bubadlo27
23. nov 2009

cavte, ja este dokreslujem prasa a 4 balony, ale teraz kukam na superstar 😉
baby, sablony som mala z ....predlohy.sk / naschval som nenapisala web adresu, lebo by mi ju urcite vymazali 😉/
sablony su jednorazove, lebo sa obkresluju a nasledne strihaju, tak biznis z toho nebude 😀 😀😀 😀
ale keby ste niektora nieco potrebovali, mam vsetky farby, tak mi po dokresleni budu na nic a nie su najlacnejsie 😉

a teraz k detom, maly uz 5 den kadi asi 6 krat za den, vela pije, tak dufam ze to bude zo zubov, lebo stale mame len 2 🙂
mala klasika, raz papa pekne, potom strajkuje, asi podla toho ako sa vyspi 😀
ale obaja uz doobednajsi resp. obednajsi spanok spinkaju v novej izbe na posteliach 🙂

gabuliik
23. nov 2009

Basado,fakt peknučké tie torty.

Bubi,čo hovoríš na superstar? 😀

Baby,inak v stredu idem vypovedať k mestským policajtom.Predvolali ma kvôli tomu vlčiakovi čo na nás vybehol.Tak som zvedavá.Krpcov nechám prvý krát v živote u svokrovcov,lebo ich nemám kde nechať 😝 .Mám z toho trochu obavy,ale čo už.Policajtom ich ťahať nebudem.

bubadlo27
23. nov 2009

tak, konecne som to dokoncila 🙂 , mozem sa nastartovat na toho krtka

gabi, no co pubisky uz sms neposielali 😀 , ale ja by som asi radsej vyhodila aj bagarovu, aj bendiga, ma neskutocne vytacaju 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tento rocnik je otras ☹ uz to kukam len zo zotrvacnosti 😉

gabuliik
23. nov 2009

😀 😀 😀 no tak bagárovú by som vyhodila ja ja.Sme sa s MM zhodli,že nabudúce by mohla ísť ona.Mna to zatial baví a žere to aj malá.Ale nikdy to nevydrží kukať,vždy zaspí ešte skôr ako to začne.Tak si to pozrie v sobotu .... 😀

katrin21
24. nov 2009

baby ahojte, vcera som uz nestihlala..
marcelka:no ja nie som priamo z PD , ale z Cigla, hoci cely zivlot som prezila v Prievidzi, aj zakladku aj ZUSku som tm vychodila, aj gympel..akurat sestra zije na Zapotokoch.,. ta Jednota tam je na Luda Ondrejova, hned ako stoji autobus, hore nad tym je skola a skolka a aj sukromna Zuš...tak tu spom myslela..
Gabulik: aj ja by som vyhodila Bagarovu, ma sice mily ale straasne slaby hlas. ale aj Lacho tam uz nemal co robit..

ja som chcela mat vo finale Chodura, Šenkovu a Staru.. ale aj Bendik je dobry..

lulinak
24. nov 2009

Ahojte,
baby vy ste strašne šikovné,keby som ja tak kreslila a piekla-klobúk dolu 🙂 .
Gabi drž sa na polícii a nedaj sa ide o decká.
A superstar už fakt neni ako kedysi ani mňa moc nebaví 😒 .

lulinak
24. nov 2009

Ozaj a zubára sa aj ja bojím najviac na svete z doktorov(radšej ešte raz na pôrodnú sálu)ale posledné 3 razy som nemala vôbec žiadny kaz tak som odchádzala spokojná 😎

marcelkatt
24. nov 2009

Katrin, viem presne ktorú myslíš. Ja tam rada nakupujem, oplatí sa. Ďurtovcov poznáš v Cigli? Idem hajať vytrhla mi dva zuby naraz, hneď vbedľa seba a 16.12 idú von ďalšie dva. Mám to za sebou konečne, dala mi aj antibiotiká a manželovi paragraf, nech možem spať a on byť s Erikom. Inak do PD idem v sobotu na otočku, resp na 1 noc iba. Ideme k dedkovi. Zataiľ ahojte, večer sem mrknem. Papa.

katrin21
24. nov 2009

My ideme pre zmenu v sobotu na ples do Ružindola,to je nase plesove miesto, aj minuly rok sme tam boli na dvoch.. a ide hlavne o to, ze sme tam skvela partia kamaratov, niektorí su aj mimo TT, ale na tom plese sa vzdy vsetci stretneme a zabavime sa.. a potom este jeden v penzione Rosenthal nas caka, ale to az niekedy v januari- febr.

maca: uff, ze dva zuby naraz... doprkna.. nic moc.. a to preco? a ze este dalsie dva?? 😨
ja som bola minule u zubara( mam taky problem s jedným zubom, asi od juna ho mam mrtvy a stale ma bolel, nemohla mi ho subna zavriet...) vzdy ma po dvoch dnoch, co tam dala vlozku tak bolel, ze som ju musela vysparať a byt len s vatou.... a nakoniec mi pomohol jeden zubar v Pezinku( lebo som bola na vikend v TT)m ktorý robi aj pohotovost, ale u neho sa vsetko plati.. ale zistil, ze som tam mala este zvysok nervu a preto ma to stale boĺelo a potom som si dala aj ATB, a odvtedy ako tak.. tak uz ho mam aj zavrety, vyplnene kanaliky, ale obavam sa ci bude pokoj, lebo obcas tak jemne zaboli... tkze tema zuby.. to je aj u mna " hit"....

vladkaz1
24. nov 2009

baby ja s atak nudim kde ste?

gabuliik
24. nov 2009

Čaute,.
Katrin,ja pochádzam z Ružindola.Naši tam bývajú,ale na ples tam nechodíme. 😒 Naše deti sa nechcú varovať,tak mám obavy aj zo zajtrajšku.Budú u svokrovcov. 😝

vladkaz1
24. nov 2009

gabi a preco sa nechu varovat ?

gabuliik
24. nov 2009

Moja,asi takto ... Moniku som nikomu nedávala ja,pretože som nikomu neverila.Vždy som si to zariadila tak,aby mohla isť so mnou.Tým pádom je to lepidielko a malý to isté.A pravdu povediac svokrovcom moc nedôverujem a k našim do Ružindola ich trepať je zložité.Ale zajtra nemám iné východisko ako ich nechať u svokrovcov,aj ked nemám dobrú skúsenosť.Musím to vydržať.MM bude spať po nočnej,takže keby niečo,tak ho zobudia.

gabuliik
24. nov 2009

Baby,kde ste kto? 😕

vladkaz1
24. nov 2009

Aha uz chapem ja kukam panelak ale odbieham 🙂

gabuliik
24. nov 2009

🙂 ja som zakotvila tu a na FB.Umyla som zem a ospršila sa a povedala som si,že na dnes stači.Nebaví ma furt niečo po večeroch robiť. 😠

vladkaz1
24. nov 2009

moja ja som tak isto do obeda upratala , potom som este vysavala sa mi to paci ked dam len na podlahy najmensie satcie sch. tak ide tak tisko ten vysavac ,tak sa kocham hahaha 😀
Oprala som kocik a veci tmave a zistila som ze teraz budem prat ovela menej .. 😅 inak pradlo mam za chvilku suche dost je to citit bavlnene veci od rana do vecera len cumim 😅 a to lachke zehlenie je parada.
A teraz som mala doma kamosku na obocku sak Macku , ale prisla sa aj vyvetrat a pokecat a robila som pri nej vianocny taky salatik ,tak uz mam hovu veceru a obed na zajtra este usmazim mojemu k tomu nejaky rezen alebo cigansku ja to jest nebudem

gabuliik
24. nov 2009

počuj,ty si nejak aktívna 😀
ozaj,od zajtra je u nás zavretá škola aj škôlka .Majú chrípkové prázdniny.Takže Monika sa vytešuje..... 🙂

vladkaz1
24. nov 2009

No super aspon nieco poz. hahaha pre malu .. musi mat radost teda .. niesom aktivna moja len musim .. 😝

gabuliik
24. nov 2009

kto musí ,ten musí ... 😀
No pre malú je to pozitívne,ale v utorok,ked nastupujú budú plače jak šlak.Už sa teším popredu 😠 😀 .Ale neva,aspon sa zajtra budú varovať spolu s malým.Aj ked si myslím,že ona bude za mnou fnukat.

gabuliik
24. nov 2009

tak papa.Idem spinkať....

vladkaz1
24. nov 2009

Dobru noc Gabi ,neboj nejako prezijete 😉

bubadlo27
24. nov 2009

cavte, ste tu este niekto?

katrin21
25. nov 2009

gabulik : ked si z ruzindola, poznas mozno nasich znamych 🙂) napisem ti do IP.. inak my sme mali najprv stavat v Ruzidnole, boli tam lacnejsie pozemky,ale nakoniec staviame na Parnase - teda ono stavia skor moj priatel..

Ja naopak som rada, ze moja dcera je naucena v pohode byt s nasimi a tak, ale neviem, ako to budeme riesit v Trnave, lebo tam nemame nikoho okrem vzdialenejsej rodiny mojho draheho.lebo jeho mama sice pochadza zi Suroviec, ale byva uz 30rokov v Senici, tam aj moj Danko vyrastol, potom studoval na VS c TT a uz tam zostal.. cize ma tam rodinu, ale nie mamu( ocina uz 18 rokov nema)... takze tak... A moji rodicia su v PD, takze nic moc.. a nemam tam zatial ani nejake kamosky, len jednu co byva vedla Castiglione kupaliska na Družbe, ta so mnou chodila na VS do Nitry a dokonca sme spolu byvali aj na intraku na izbe🙂) takze ta ma niekedy zacharnuje, raz u nej Kika aj spala, lebo sme ju nemali kde dat...
Ale inak mam ulozene cislo na jednu babu, vola sa Veronika a stupuje v TT a je to asi slusne dievca so skusenostami s detmi( lebo chodi aj do skautov a taborov, stuje cosi ako pedagodiku ci co... ma ja nejake certifikaty..), tak ked bude najhorsie, tak si ju zavolame 🙂)
A od oktobra mam v TT aj neter, ta zacala studovat psychologiu na VS, takze aspon kusok rodiny tu ma 5 rokov budem mat 🙂))
ale som sa rozpisala, co ? he he 🙂

katrin21
25. nov 2009

no a samozrejme kamosky mam na Parnase, sme tam super partia, taksa tesim ked tam uz budeme, ale zatial sa nestretavame mimo, lebo som malokedy v TT,ale ked sme na stavbe tak klabosime o 106 a opekačky v lete mavame, aj ked tam este nebyvame vsetci 🙂))

marcelkatt
25. nov 2009

No dnes tu nik nie je?? My sme doobeda boli na prechádzke a v potravinách, potom oibed, manžel práca a malý spal od 12tej do 14.50 asi aj to sa zle zobudil, bol taký nesvoj, ale už je ok. Idem mu teraz dať jogurt akurát a pojdem s ním na dvor na chvíľu nech sa vybehá. Dnes bolo krásne veru. Tak zatiaľ papa, večer sem možno mrknem...

marcelkatt
25. nov 2009

No dnes tu veru nik asi nebol. Ja už mám kľud, Erik okúpaný, napapaný a už drieme. Prišli sme z prechádzky a hneď do vane.. Trochu skor nám to vyšlo, zvyčajne ho ukladáme okolo 19.00... Nevadí, veď hádam pomaly zaspinká. Ja si idem dať tabletku od bolesti, stále ma bolia tie rany po vytrhnutí a dosť. Ak tu niektorá maminka bude, napíšte. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre