Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
28. mar 2010

😉 cavte, baby prave pre tie choroby, som ich nechcela dat do jasli, nehovorim ze v skolke nic neschytaju a budu uz vacsi, ale jasne, ze keny som musela ist do roboty, tak by som to riesil.
drzime moikam palce, nech sa obe rychlo vyliecia 🙂
ja sa tesim, ze tento tyzden bude kratsi a bude volno 😉 , dnes boli mali na varovke u babky, potrebovala som si ist vyzdvihnut saty na svadbu a zastavili sme sa aj v brne v olympii, malej zhanam tenisky, vsade rovnake, 4 typy, ma ide drbnut, ale zatial som jej jedny kupila, aj ked sa mi moc nepacia, ale dufam, ze este nejake zozenie 😉

marcelkatt
28. mar 2010

Ahojte, no presne som myslela sektor pre rodičov s deťmi, inak by som určite nešla. Ale nakoniec sme neboli, išli sme pozrieť jarmok do Hodonína a bolo super. Ja som z PD no fandím Spartaku a v hokeji zas Dukle 🙂 U nás šport furt bol a aj je, tak sa to trochu na mňa nalepilo a nejak ma to baví, mm ani nie. Tak na futbal pôjdeme inokedy a hádam bude aj krajšie, i keď dnes bolo super. Prišli sme domov o 20.30h, malý nám hneď zaspal, ani nepapal, nechcel.
Gabika tak želáme Monike nech sa rýchlo vylieči, nech nemá teplotky. Držte sa! Vraj je nejaká črevná viróza rozšírená u detí aj dospelých teraz.
Bubi my zas sandálky zháňame, chcem niečo ako mal minulý rok, no ešte som nikde nenašla.

gabuliik
28. mar 2010

Marcelka,ďakujeme.
Sandálky asi ešte nezoženieš.Je skoro.ja som konečne tento týžden kúpila Monike tenisky.Tiež sa mi nepáčia,ale čo už.Monika by chcela ešte aj balerínky,ale sa mi to zdá skoro,že jej bude v tom zima....
Bože,ale hrooozne kašle.Ju to až dusí a potom napne na grc.Už sa mi stihla aj dovracať.MM ide na nočnú,tak sa bojím čo bude .....

marcelkatt
28. mar 2010

Slovanisti sa zas ukázali, zapálili štadión. Nechápem tých ľudí, to nie sú fanúšikovia ale ..... škoda slov na nich. 😕

marcelkatt
28. mar 2010

Veď to Gabika, ešte je skoro na sandálky. Na nete som našla pekné, no radšej by som vopred skúsila. Uvidím, možno v UK nájdem, ak nie, tak potom risknem aj cez net. Tenisky som tak, kúpila a sedia dobre. Skús jej dať Smectu moja, to je proti vracaniu a myslím aj na hnačku. Alebo Hylak. Neviem, inak, z nápojov asi iba čierny čajík po lyžičkách, prípadne čistú vodičku. Chúďatko Monika.

vladkaz1
28. mar 2010

Ahojte my sme sme pred chvilkou prisli ,boli sme sa prejst na nakupe a s malou u nasich a na kolotococh ,ked sme isli od tial revala jak tur ,ale uz bola riadna kosa 😝
No teda aj ja pocitam ze mala bude v skolke chora ,ale je fakt ze je teraz ta crevna viroza veru .
Gabi mala si to riadne uzila boli aj na Bukovej ,cely den len mlela o zabach a labutkach ,mala zazitok ...
Bubi saty mas uz doma? Tie co si si objednala?
Macka super ze ste si to uzili.
Mala bude mat tenisky nove ,tak sa tesim

marcelkatt
28. mar 2010

Áno Vladka mali sme fakt pekný dnik v trojici 🙂 no náš má asi 4 tenisky, ale má 2 po bratrancovi no, tie má na dvor a novšie má do mesta a tak. Malý mi potrebuje ako som spomínala sandálky a na leto tričká s kr rukávom, jarné čiapky aspoň dve - to mu pokúpim teraz v apríly.

gabuliik
28. mar 2010

Ja si myslím,že grcala zo soplíku .... neviem.Uvidím čo bude do rána....

A to fakt zapálili štadión?Inak,kvôli nikomu inému sa v meste nerobia také opatrenia ako kvôli nim. 😠

Vladi,my kolotoče obchádzame z diaľky ... 😀 ,lebo naši revú obidvaja ....

gabuliik
28. mar 2010

no inak,sandálky budú potrebovať aj naši a obaja.... Malému len jedny,také do mesta a malej dvoje.

vladkaz1
28. mar 2010

NO mla ma jarne ,este su jej dobre tie adidas,no tie cierne adidas ju tlacia ,,tie dam do opravy zalepit a pretret na cierno spicky a odlozim malemu to boli drahe tenisky jak hovado .
Teraz bude mat cierne adidasky ,snad jej budu dobre ,ale je tam vola skoro CM tak ich po pripade stiahnem uvidim ,utorok jej ich idem skusit segre .
Gabus moze byt aj so soplu ,aj ja som dnes grcala ,predstavte ze sa mi po jednom dni zgrcol v ladnicke segedin ,plny hrnec ... no musela som varit na novo dnes aj maso aj palacinky som im spravila .
Zajtra mi o 13 tej pride kamoska s malym ,tak mam o zabavu postarane , na posledy bol hrozne upistany a otvaral zatvaral ladnicku skrinky no som zvedava zajtra ... 😀
mala chrape uz jak zarezana ,ja som unavena ,uz ledvaj prejdem je toho namna moc ,rano musim upratat.
inak v kauflaci sa vecer oplati nakupovat sakra Skalicky chlieb za 20 cat Centov dobre nie? 😀

vladkaz1
28. mar 2010

jaj a tie kolotoce ,no mala mala 3 jazdy ... na retazaku na tom kolotoci so zvieratkami a vlaciku takom a revala revala ... no hrozne ... ale dostala od deda korbac uplietol jej na sobacku ,tak sa potom tesila jak mala .

marcelkatt
28. mar 2010

No fakt zapálili trapoši. Ja by som sprísnila podmienky a hotovo. Ako na letisku, tak aj tu, žiadne ostré predmety, alkohol, zápalky nič a hotovo. Takto to bude dookola.
My tiež radšej okolo kolotočov nechodíme, lebo potom by som minula veeeeľa a počula plač. Pôjde až keď sa oteplí viac, tam pri ŽOS-ke čo je a bude. Je to lacnejšie, pekné a aj ihrisko hneď.

marcelkatt
28. mar 2010

Jasné Vladka, večer sa oplatí, akcie. Dobre využiť 🙂 🙂

vladkaz1
28. mar 2010

mala ma slubene este zajta kolotoce ,no chvalabohu uz sme boli na poslednom sone tak mam klud aj s vydajami na viacej .. ale ked som vsetko preratala co mi je treba kupit a vydaje pre babo bez najmu a pod uz mam sumu skoro 700 eur s kocikom ale pocitam .. hrozne ,ide ma slahnut s toho 😔
a to este nemam veci do porodnice a plienky kupene 😝

marcelkatt
28. mar 2010

My sa už nevieme dočkať štvrtku, ideme do Prievidze k dedkovi. Malý každé ráno ideme za deduškom hej? Keď poviem nie, tak plače, chýba mu moc. Ideme všetci na celé sviatky, bude supeeer 🙂 Manžel si asi vezme dovolenku na štvrtok, lebo poobede idem na sono prsníkov a potom by sme hneď išli. Ak mu nedajú, tak budeme cestovať v noci z TT okolo 23.00h. Výhoda, že budú prázdnejšie cesty. Už sme tak párkrát išli. Za hodinku a pol sme v PD.

lyongirl
29. mar 2010

Ajojte, som tu dlho nebola, nejako nebolo času a som rada, ak sa PC nezapína, lebo potom závisláčim 😀
My sme včera kúpili Riškovi topánočky v Rene, nádherné a úplne sa mu hodia na svadbu, lebo sú bežovo-bordové a decká budú mať béžové nohavice a bordové košielky. Nemala som v pláne mu kupovať topánky, lebo má, ale mladý pán si včera hodil jednu do záchoda a nemala som mu čo obuť a aká náhoda, že sa nám tak super budú hodiť na tú svadbu, ináč mal mať také béžové po Alexovi. Ešte boli aj v zľave za 20€, no nekúp to 😀 Alexovi ešte potrebujem kúpiť, ale to čakám na apríl, pretože 6.4. majú otvoriť novú predajňu Protetiky zkríža polikliniky, vedľa VÚCky, niekedy tam bola ČSOBčka a potom lekáreň.
No a práveže sandálky vidím všade, ale nie také, aké Macka chce, ale v predajniach akoby preskočili jar, nič kvalitné koženné s klenbou tam nie je, hlavne, že sandále majú...

Monikám želáme skoré uzdravenie 😉

gabuliik
29. mar 2010

Čaute.
My sme boli dnes u dokiny.A máme atb.Zas a znova.Naštastie už nemá teplotu,ale atb musí brať.Má hrozný kašel a ešte má aj hrdlo chytené a dokonca jej dala aj kvapky do očí.Zas ich má červené.

No a poobede som rylovala záhradu 😀 .Všetko ma bolí,ale zajtra pokračujem.

Lyon,dík za info o tej protetike.Musím tam behnúť čumnúť... 🙂

lyongirl
29. mar 2010

Gabi niet za čo 😉

baby neviete, prečo mi zrušili moje foto?

lyongirl
29. mar 2010

hmmm, už viem, nebola mi tam vidieť tvár a takú neuznajú ☹

gabuliik
29. mar 2010

som sa tomu divila aj ja,že tu nemáš foto 😕

lulubuterfly
30. mar 2010

aby,je tu niektora aj z oblasti lincianska!?

zizaka
30. mar 2010

Čaute Trnaváčky, nie som síce priamo z trnavy ale učím tam v Mš- Jiráskova

marcelkatt
30. mar 2010

Ahojte, čakám kým sa malý vyspí a pôjdeme von. No dosť fúka, ale inak by bolo celkom fajn, keby niet vietor taký. Dnes som spravila k obedu bryndzové halušky so slaninkou a polievku brokolicovú mliečnu. Večer spravím kuraciu polievku 6 litrov a dám aj do mrazáku zas, lebo už tam nemám polievky a náš malý má rád, tak nech je. No a aj obed si spravím večer na zajtra, nech mám pokoj 😉 Idem ešte vyvesiť prádlo kým spí a pomaly sa nachystám. Erik vstáva medzi 15-15.30h ako kedy no. Ahojte a pekný dník všetkým, Monika nech sa vylieči čo najskôr!

lulubuterfly
30. mar 2010

ked tu bude nejaka maminka z lincianskej nech sa mi prosim ozve alebo ked o nejakej viete dajte vediet pls🙂 mi sme sa sem prestahovali a nemam tu ziadnu kamosku a je mi velmi smutno samej s drobcom cele dni:(

gabuliik
30. mar 2010

Čaute.Monika už je na tom lepšie.Sme boli dnes v záhrade,ale fúkal brutál vietor.Teploty už nemá a sa mi zdá,že aj kašel je lepší..... Malý je ako motorová myš.Pustím ho do záhrady a on sa nezastaví 😀 .Vždy si myslíme,že večer zaspí jak haluška ale omyl!Ešte hodinu dokáže vykecávať.

Z Linčianskej je Lulinak,ale ona tu už dlho nebola....

marcelkatt
30. mar 2010

Ahojte, tak malý už spinká, polievku mám navarenú. Spravím ešte rizoto na zajtra 🙂 . Poobede sme boli vonku pohral sa na ihrisku a potom sa motorkoval hodinu a pol. Riadne fučalo... Idem pozerať Ordináciu a potom na nete Odsúdené a Panelák. Manželovi dali dovolenku na štvrtok, tak sa teším, že od dr pôjdeme hneď do PD a vrátime sa v utorok večer. Ak by som tu už nebola dnes tak dobrú noc všetkým, papa.

stankatt
30. mar 2010

ahojte, tak kakame uz menej ale kompletka cela rodina 😠 😠 😠 😠 😠 tak viroza jak vysita :(((( Monika ma novu zabavu- vylieza z postielky... ja normal nechapem, ze ako sa os tial vystvera 😲 - ma klasicku detsku postielku a na najnizsie danu... vcera vyliezla nejak potichu a dnes sa zrubala.... sak co ju tam priviazem aby sa mi nedolamala? 😠

lyongirl
30. mar 2010

Stani, teraz sú nejaké črevné virózy, mali sme to aj my, aj svokrovci, aj celá moja rodina a čo počúvam, tak kopa ľudí, buď vracajú, alebo majú hnačky. U nás mal MM hnačky, Alex a Riško vracali a ja som nemala ani hnačku, ani som nevracala, ale bolo mi totálne zle, 24hod. som nejedla, všetko ma bolelo a bolo mi na vracanie. Naši mali hnačky, svokrovci aj to, aj to....hrôza.

suziad
31. mar 2010

Ahoj no nas to zatial obchadza, Lyon kde mas foto!
Mam pokazene auto tak som zufala nemozem sa nikam dostat asi este aj bude 2tyzdne, odysla nam prevodovka a zhanaju novu tak si setrim 600e 😠 🙄

Lyon ked bude hotove auto chcem ta prist pozriet sak som tu furt sama nemam skim pokecat mozeme ist niekam na ihrisko nemusime ti robit doma bordel 😉

Inak baby potrebovala by som pre Lejku nejaky balicek zachovalich veciciek tak od 2r, tu po dedine a na zahradu ak by ste mali niektora po deckach co vam doma zavadzaju tak napiste IP

tehulka4
31. mar 2010

caute maminecky... mala som taky pracovny vikend a aj tyzden...favala som si trochu do poriadku okna...ty kks, to je neskutocne ake dokazu byt od novembra spinave.. 😠 no a aby toho nebolo malo, mam pokazenu bateriu v kuchyni a ze mi ju vyreklamuju a mam pockat mesiac..no nasrali ma, co tam mam akoze mat zatial? tak mm kupil obycajnu za 1000cku a je otrasna...ale tak co uz..idu sviatky a u nas sa vsetko po.ere co sa len da..esteze maly je zatial zdravi..ako bolo pekne ze neprsalo, sme boli stale vonku...inak baby, asi na mna prisla jarna unava alebo co...stale som strasne unavena... 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre