Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zabkatt
16. jún 2009

babule aj ja prchám lebo už mi z toho učenia dr.. a ešte mám pred sebou okolo 200strán ale to až v posely aj tak zaspím som zvedavá ako tie skúšky porobím akosik sa mi to kopí🙂)

lyongirl
16. jún 2009

akurát rozmýšlam, že idem aj ja 😀
Dobrú nocku!!!

tehulka4
16. jún 2009

a u nas, zasa ja nejak otalam... 😉 zatial jedno jedovate satci.. 😀

bubadlo27
16. jún 2009

😀 tak a u nas by sa mohlo furt, ale ked ja vecer ledva vidim na telku a bez tak MM ide skor s detmi 😀

lyongirl
17. jún 2009

baby kde stééééé 😀 😀 😀
to ja len zo srandy, nemôžem spať. Riško papal a má horúčku, ale nie veľkú, takže je v poho. Ja mám niečo na oku a bolí to, som zvedavá, čo sa z toho vykľuje a bola som hladná, tak som práve zbaštila croisant.
Takto som nebola hore ani nepamatám...idem zjesť ešte jeden 😀

lyongirl
17. jún 2009

čo ešte spíte? 😀 😀 😀
Ja som dnes nejaká akčná, že?

macka7
17. jún 2009

no lyon tak ty si si asi nieco dala? Prezrat Co? 😉

vladkaz1
17. jún 2009

cafte som nejaka otapena som hore od 5 tej

tehulka4
17. jún 2009

breee ranecko.....konecne sa dostavame aj sem k pc kuknut kto tu ma co nove... 😉 my nemame nic, akurat ze netusim co budem varit... 😝

vladkaz1
17. jún 2009

varit??? ja idem robit vys. syr .. hranolky majolka alebo tatarka a chcem este pecienku restovanu mam na to chut zas mi bude zle... 😀

stankatt
17. jún 2009

cafte, ale pisete.... 🙂

stankatt
17. jún 2009

Vladi mnam, dojdeme k obedu 😀

vladkaz1
17. jún 2009

dojdi zlato 😀 musim ist kupit este hranolky hlavna vec ze som bola vcera v kauflande na nakupe aj s MM no teraz to musim tahat sama ,, prisla nam nova plienka zlta kuk do albumu

stankatt
17. jún 2009

kup tie do truby 🙂 tie lubim a nejaku dobru malinovecku, ale nechladenu by som poprosila a malej nejake chrumky....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
17. jún 2009

😀 😀 oki pohoda kedy prides do truby kupujem tie kilove je na ne akcia za 29 tak idem kupit a chcem ist na maso ale az po obede...

stankatt
17. jún 2009

zas 12 kg? 😀

vladkaz1
17. jún 2009

co???? nechapem ze chudnut no pribrala som kilo a pol haha ani sa necudujem ..taku zranicu jeme som sa drzala salatiky a tak a nechuti mi to.. 😝

stankatt
17. jún 2009

som myslela, ze ci ides kupit 12 kg mama 😀

stankatt
17. jún 2009

12 kg masa 😀 😀 😀 😀 nejak sa mi pismenka pletu 😀 som schudla0,5 kg 😀 este 10 a je to 😝

vladkaz1
17. jún 2009

jaaj ano 10 kg hahahahaha..... jaaaj sa tesim pojdem kupit farbu a pojdem malovat izbu malej ... a potom uvidim ked kupim kocik na co mi zostane lebo este plienky za 2 tis platim a tusim aj viacej

tehulka4
17. jún 2009

noo takze som urobila francuzske a malemu spenat...poprala som, upratala a uz sa mi dnes nic nechce.. 🙂

basado
17. jún 2009

ja som tiež spravila hraškovu polievku a budem asi robit aj dolky z makom, ale moc sa mi nechce 😝
kym som si dala oprat veci, zatial som si požehlila.maly pozeral rozpravku. aj to som moc nechcela ked je hore. ale pekne sedel. tak som rada. zajtra možem znovu žehlit 😖 nemam to rada 😅 😝

lyongirl
17. jún 2009

čaute, ja som konečne dala prať, piecť kura a zemiaky a jem polievku. Bola som doobeda na očnom, mám ATB masť a Alexko už spinká. Riško má od rána horúčky z toho očkovania.
Nejako sa na mňa stále niečo lepí, ja to nechápem 😕 , žeby oslabená imunita z tehotenstva, pôrodu a kojenia?

zabkatt
17. jún 2009

ajoj tak ja som späť zo solarka perem už 3tiu práčku spravila so guláš a malému špenát, mal ho aj včera ale bolo mi ľúto vyhodiť tak som mu len dorobila zemiačky, akurát sa dolafa tak ideme prebaliť a asi von. Tak sa mi nechce lebo mám veľa učenia 😝

lupkatko
17. jún 2009

ahojte trnavacky
len vam pridam info,bo cas je neuprosny a o chvilu je tu september
kedy sa v TT otvara nova zakladna skola MOntessori,aj s nultou treidou pre velkych skolkarov
skola je sukromna,s uniformami a rozsirenou vyukou anglictiny

vladkaz1
17. jún 2009

jaj baby tak ta s tym britaxom si to zozmyslela tak som bez kocika Bubi prosim pekne daj mi info do Ip ohladom tej kamosky ja neviem co mam teraz robit .. kde zohnat na rychlo ... 😀

tehulka4
17. jún 2009

vladi a nechces si teda kupit novy? bubi tu davala tie linky a bol len o nejakych 80 euro tusim drahsi nez ten tvoj uz pouzivany.. 😉

lyongirl
17. jún 2009
vladkaz1
17. jún 2009

domi nejde mi to otvorit este pockam co mi napise bubi lebo mozno nieco vybavi a prave mi pisala panicka ze je spokojna s moonom a ja som bez kocika do frasa som vedela ze mi nemoze vsetko dobre dopadnut ale neva sa naseriem a kupim novy ale to mi MM nechce dovolit

alu78
17. jún 2009

ahojte kocky,
chcem sa Vas spytat, nepoznate v TT fyzioterapeuta na cvicenie Vojtovej metody?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre