Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

palvinka
12. dec 2007

hej v nedelu 😵

luciask
12. dec 2007

no tak teda to bude oslava, strasne rychlo to bezi ako decka vyrastaju. Ja som minule rdzala 5 mesacne miminko a take malicke to bolo, ani si poriadne nepamatam ako to bolo ked boli moje tak male.

melory
autor
12. dec 2007

pavlinka v predvianocnom zhode...to bude aj relax

krtko.
12. dec 2007

dominica, ano ja som z vodarne.
luciask natalka bude mat 4 v juni.

luciask
12. dec 2007

Aha no tak to mas asi mensi vekovy rozdiel ako moje dve. Ale ved aspon su si blizke teraz, asi sa obcas lubia a obcas sa pobiju ako moje dve. Inak moja Katka bude mat 4 v januari.

palvinka
12. dec 2007

no relax bude až v nedelu dovtedy chcem stihnúť aj predvianočné upratovanie nech už potom mám pokoj

krtko.
12. dec 2007

moje tak isto.ja mam dojem ze sa bijú stále.ale co sa mi najviac páči,ze natalka nedá na ňu dopustiť.to co si pisala,ze ti tam teraz kreslí,to ti ešte nespia

luciask
12. dec 2007

nespia ja som uz nie v TT mam 6 hodinovy casovy rozdiel.

krtko.
12. dec 2007

ja ich davam pravidelne spavat,lebo večer sú strašne zlé,a ja tiež.

luciask
12. dec 2007

No ako kedy vecer obycajne az tak zle nie su, kedze je doma aj tatino a obcas potom zavaruje on a ja mam trosku volna tak mozem do obchodu, iba tak sama ist( ja to milujem ked sa nemusim nahanat).

jankatt
12. dec 2007

ahojte tusim sa vam nechce spat

luciask
12. dec 2007

Zeby aj tebe nie?

jankatt
12. dec 2007

nie este mam robotu musim spravit faktury este raz lebo nas varovcik ich vymazal
myslela som ze ho asi zabijem

palvinka
12. dec 2007

janka tak to poteší

jankatt
12. dec 2007

tak to ano ide ma j....t

luciask
12. dec 2007

Varovcik sa ti montoval v pc, no to teda velmi varoval.

jankatt
12. dec 2007

pavli a vy co mata nove

palvinka
12. dec 2007

no nič také, teda máme druhý zub už je asi týždeň vonku 😀

jankatt
12. dec 2007

no my mame 7 chvalabohu bez nervov ozaj v pondelok som bola v trakoviciach

palvinka
12. dec 2007

hej a u koho?

jankatt
12. dec 2007

bola som odviezt mamu bola hrat na pohrebe

lusiak
12. dec 2007

Cavte babenky volam sa Lucia a som tu nova ani vam sa nechce spat.Ja mam 20mes. syna Mareka

jankatt
12. dec 2007

ahoj lusiak vitaj

lusiak
12. dec 2007

Cavte ja som tu nova volam sa Lucia a mam 20.mes.syna Mareka ani vam sa nechce spat

palvinka
12. dec 2007

ahoj lucia no mne sa veru už chce spať tak asi pôjdem do hajan, ale šak vy si pokecajte, dobrú 😔

luciask
12. dec 2007

lusiak no vitaj a tebe asi Marek dobre spinkava ked sa ti enchce spinkat, alebo si si poobede zdriemla s nim?

lusiak
12. dec 2007

dik Jani za privítanie.Ty si priamo s Trnavy alebo z dediny ja som z dediny

jankatt
12. dec 2007

priamo z tt a ty si z ktorej dediny

lusiak
12. dec 2007

Keby to bola aspoň pravda ale musela som variť obed lebo pri nom sa neda v poslednej dobe mi nechce ani spavat poobede hodinu ho uspavam

lusiak
12. dec 2007

Ja som z Bohdanoviec nad/Trnavou smer Boleráz tento rok sme sa iba stahovali kupili sme chalupu ale ináč som predtým bývala v TT U svokrovcov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre