Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
3. jan 2009

Ahoj slnecnica, tam maju celkom fajn vyber, aj su tam mili 🙂 , potom maju kociky na Kapitulskej ulici, Frantiskanskej ul., Na pesej je obchod Patka a v priore na 1 posch.

mmona
3. jan 2009

aj pri poliklinike je jeden

slnecnica11
3. jan 2009

dakujem kocky,urcite tam zajdem.Ked ja na tie nakupy len do tej Trnavy.......... 🙂 🙂 🙂

adriana02
3. jan 2009

ahoj slnecnica ten pri poliklinike je dobry ja som si tam kupila nie sice kocik ale sportovu karu a potom aj golfove palice a som s nimi spokojna aj cenovo je to celkom dostupne

aniel
3. jan 2009

pri poliklinike sa mi zdá,že majú najlepšie ceny 🙂

sobe
5. jan 2009

ahojte baby píšem prvý krát, ale chcela by som sa spýtať moja dcéra bude mať 16 mesiacov a pred dvomi týždňami jej začalo utekať očko nemáte náhodou niektorá s tým dajakú skúsenosť som s trnavy sme objednaný na očné ale stále neviem s čoho to môže byť v ďaka

mmona
5. jan 2009

caute baby kde ste všetky, je tu neak mrtvo.

amsi
5. jan 2009

Ahojte baby, chcem sa vás spýtať na doktora Štrbu. Nemá problém vypisovať PN a máte s ním skúsenosti pri pôrode?

adriana02
5. jan 2009

ahoj sobe vitam ta tu s tym utekanim ocka mala problem aj manzelovej sesternice dceka.Vraj to ma s toho teda to mi hovorila este predtym nez bola na ocnom ze pri kojini sa stale na nu pozerala pocas celeho pitia ona jej nikdy nezaspala a to jedno ocko mala stale otocene na nu a vraj tam povolil neaky svala alebo ako no aby som to skratila teraz ma okuliarky ma tri a pol roka znasa ich velmi dobre len zo zaciatku ich museli dost casto davat upravovat kedze mala padala a oni sa sem tam ohli.takze asi tak ale zisti ci to nema niekto z vasej rodiny

sobe
5. jan 2009

ahoj adriana 02 vďaka za privítanie. Chcem sa spýtať ešte či nevieš k akému doktorovi chodili, pretože ja so synom chodím Dr. piovarčiovej a to nieje najmladšia lekárka tak by som rada vedela či tu nieje niekto mladší dík za odpoveď

krtko.
5. jan 2009

ahoj sobe.ja som chodila s natalkou dr.horvathovi a nebola som snim vobec spokojna 😒
zacala som s nou choditdr.golisovi
ale boli sme aj u dr.piovarciovej,lebo tiez ma natalka obdobie ze jej uteka ocko,a povedala ze je to v poriadku,potom som ju dala este skontrolovat druhemu dr.a povedal to iste 😉
vtedy sme jej aj davali kvapky na zvacsenie zreniciek aby to bolo vidiet
uz to mam odsledovane ze nemoze mat trosku dlhsiu ofinku,lebo hned jej zecne ocko robit neplechu 😠
ale dr.povedali ze je to tym ze ma siroky koren nosa a preto sa to zda ze jej to ocko uteka.
ale co som pocula na dr.piovarciovu,zatial sa nikdo na nu nestazoval 😉

gucz
6. jan 2009

aj my chodíme k dr. Piovarčiovej, zatiaľ sme spokojný, ale my chodíme kvôli tomu, že sa malá skôr narodila

lenkahrehusova
6. jan 2009

ahojte dievčatá, ja som sa vterkla do vašej témy 🙂

Aké máte skúsenosti s pôrodkou v TT. Mňa odhovárajú 🙂 tak neviem.

lenkahrehusova
6. jan 2009

A môžete mi poradiť aj s detskou lekárkou. Ani ju ešte nemám vybranú 🙂

gucz
6. jan 2009

neviem prečo Ťa odhovárajú, ale ja mám len dobré skúsenosti a to sme tam boli s malou 3 týždne. (bola v inkubátore)

a doktorku máme na linčianskej Dr. Jarábkovú, chodila som k nej už ja ako dieťa, verím jej a sme tam spokojný i ked už v TT priamo nebývame, doktorku meniť nebudeme.

sobe
6. jan 2009

čaute krtko a gucz v ďaka za rady asi nebudeme vymýšlať a zostaneme u piovarčiovej. Ahoj lenkahrehusova ja som vždy chodila iba do BA tam mam lepšie skúsenosti ako tu v TT tu mi povedali že nebudem mať deti a teraz mám dve. V BA je to iné tam my vela pomohli. Detskú máme na prednádraží Dr. Peškovú a sme veľmi spokojný je ochotná vždy

lyongirl
6. jan 2009

ahojte baby,

tak dr. Piovarčiová možno nie je niekedy milá a má takú čudnú sestričku, teda, ak tam ešte je tá sestrička, ale zato je najlepšia detská očná doktorka 😉 a super odborníčka

aj tt pôrodnica je fajn, ja som tiež veľmi spokojná a nikde inde to nie je dokonalé....

dobré detské lekárky, ktoré si chvália sú Kollárová, Pokojná, Vidovičová...a nejak už ma žiadna nenapadá.

sobe
6. jan 2009

tá sestrička tam ešte stále je a čo sa týka nemocníc 100 ľudí 100 chutí a to isté platí aj o lekároch ak si na niekoho zviknete tak je to fajn to kam k lekárovi je aj na tom či máš auto máš sa tam ako dostať ak nie tak ber to čo máš po ruke nikdy nevieš kedy sa budeš musieť rýchlo dostať k lekárovi hovorím z vlastnej skúsenosti

mmona
6. jan 2009

ahojte aj ja som rodila v tt a vsetko v pohode

lenkahrehusova
6. jan 2009

dievčatá ďakujem za odpovede 🙂

krtko.
6. jan 2009

lenkahrehusova,pozeram ze mame skoro spolocny termin 😉
ja by som tt nemocnicu tiez nemenila,a to som tam lezala viac krat 😉

lenkahrehusova
6. jan 2009

krtko. to teda máme 🙂 je to okolo valentína - krásny darček 😀

andreajocka1
6. jan 2009

ahojte,
lenka ja som tiez rodila v tt a povedala som, ze ked budem este raz, tak to urcite bude v tt. nemala som dohodnuteho lekara a napriek tomu vsetko bolo super, od lekarov cez sestricky az po sanitarov. 🙂

chulieta
6. jan 2009

ahojte všetky maminy z trnavy a okolia.

krtko.
6. jan 2009

vitaj chulieta 🙂

ja_nulka
7. jan 2009

Ahojte,
Lenka, ja som pocula na tt nie prave najlepsie spravy az pokym som tam nerodila. Lekara som vobec nemala dohodnuteho a ako pise andrejka od lekarov az po sanitarov to bolo fajn. Ak by sme mali druhe babatko, urcite idem do tt.

basado
7. jan 2009

ked možem sa aj ja pridat do tejto temy tak ja som tak isto rodila v tt, nemala doktora dohodnuteho a celkom sa to dalo. boli ku mne velmi dobry a hlavne pri druhom porode. doktorka bola velmi laskava a super 😵

stankatt
7. jan 2009

ahojte, ani ja som nemala dohodnuteho a vsetko bolo OK. Keby druhe tak zas v tt 😉

lyongirl
7. jan 2009

ani ja som nemala nikoho dohodnutého a boli na mňa skvelý, rodila ma perfiš dr. Kovačičová, veľmi milá osôbka a aj sestričky boli dobré, takže aj teraz 2x idem rodiť v tt 😉

lenkahrehusova
7. jan 2009

takže samé dobré správy - rodiť v tt 🙂
Ď. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre