Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lulinak
17. mar 2009

Kiahne zo škôlky a zápal je asi z pleny alebo doktorka povedala že to je normálne pri dievčatách že je blízko močová trubica a konečník a že to sa tam dostanú baktérie zo stolice,ale Miška to nemala ani raz a to Lianku prebalujem častejšie ako Mišku,lebo Lianka kaká aj 5-krát za deň.

bubadlo27
17. mar 2009

teeeda to pocujete, tuuu hrmi a blyska sa 😠 😠 😠

tehulka4
17. mar 2009

gabu, no jasne...to vies...vsetky amicky majukrasne spiace babatka iba ten moj nedokaze spat v klude..musim mu improvizovat pohyb po hrboloch aj ked stojime.. 😀

tehulka4
17. mar 2009

lulinak, nezavidim...ale vcelku dobre poznam..my smemali zapal priedusiek,a tiez ani prechadzky ani nic...uz som myslela ze ma asi doma z toho trafi...a to dnes sme boli tak poriadne po prvykrat vonku po nejakych 2 tyzdnoch..

tehulka4
17. mar 2009

inak to pocko ma uz vazne stve...dnes som sa vytrepala k segre s malym peso z trnavy, ze ake krasne pocko je...no kurnik, este ani v polke cesty sme neboli a uz prsalo..booze, uz nech je normalna jar..maly uz sa mi strasne nerad oblieka...

tehulka4
17. mar 2009

no asi si tu vykecavam sama, tak idem spat..dobru nocku vam..

stankatt
18. mar 2009

ahojte... mala nejak spi, tak sem kuk na vas 😀
Jeeej Gabi, vy ste ale sikovnyyyyyyyyyy. My este stale cakame na zubky... a furt nist 😀 😅 Sedime ale sama sa este neposadi, aj ked uz skusa 😉 malinka robi sklapacky 😀 zdvihne nohy aj ruky... a potom padne jak kabela 🙂 a lozit ani za nic...

macka7
18. mar 2009

ahojte ako im varite spenat? Poradte pjosim. Ani mojaeste nema zubky ☹

elisam
18. mar 2009

Ani my ešte nemáme zúbok, Samko mal prvý až v 10m, tak si musí počkať asi aj Eli. Lozíme asi mesiac, ale sama sa posadali asi pred 2 týždňami. Postieľku sme dali už najnižšie, lebo moc vymýšlala a stále sa stavala.

lyongirl
18. mar 2009

Ahojte,

bub - včera som ťa videla z polikliniky a potom v novinovom stánku pri kruháku....

my sme boli včera na tej poradni, tak malinký pribral 0,5 kg, má teraz 3200g, tak sa teším, len má zapálené očká, tak sme boli dnes na očnom a dostal ATB kvapky, čo ma neteší ☹

Večer mi bolo hrozne blbo, boleli ma oči, hlava, tak som asi o 20:30 zalahla spať, chcela som sem mrknúť, ale nevládala som...

stankatt
18. mar 2009

maci, ja kupujem mrazeny, tak ho len v troske vody rozvarim a necham trochu povriet...

bubadlo27
18. mar 2009

ahojte,
nikde nikoho? 😨
domi, ano bola som v lekarni a potom na casaky, ale fajnovo sme zmokli 😠
a dnes ten vietor, boze ja uz chcem jaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🙂

macka7
18. mar 2009

aj vasi krpci ked vas vidia jest tak tak lutostivo pozeraju 🙂
stanka ved aj ja mrazeny len som nevedela ze ci vo vode, alebo na oleji

gabuliik
18. mar 2009

Čauteee!Konečne som to tu uspala.Dnes boli nejako moc živí 😀 .
Lulinak,aj mne malý kaká aj 5x za den a z toho má takú červenú ritku,že až. A to ho furt prebalujem.Kúpem každý druhý den,ale ked sa nekúpeme tak ho utieram mokrým uterákom. Dávam mu Imazol,uvidím či mu to pomôže. Držim palce,aby ste sa skoro uzdravili.

Stanka,šikovný je,ale stále musím byť v strehu. Hocikde si zmyslí,že sa postaví a potom capne jak hruška. Ešte sa nenaučil padať na riťulu,tak si vždy buchne hlavičku a potom reve jak šalený. 😖

Tehu,hrozne mi pripomínaš moju segru. 😀 Tá robí s malou to isté 😀

gabuliik
18. mar 2009

Macka,jasné.A môj mužíík je taký milý,že mu dá hocičo okoštovať. Lebo keby mu nič nedal,tak on začne plakať ako ked mu zobereš hračku. Náš malý je taký pažroško. No a podla toho aj váži.Má okolo 8,5kg. 😀

lyongirl
18. mar 2009

čaute, dnes som tu aj ja 😉 , teda večer, to nebýva u mňa zvykom...

a aj ja chcem jaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!

macka - dobre bolo keď len pozeral, teraz je to horšie, keď už aj pýta, daj mu hranolky/to je ešte dobré jedlo.../, alebo niečo nezdravé, čo jeme my...

stankatt
18. mar 2009

cauteeeeeeeeeee
Maci ten pohlad.... jak najhladnejsie dieta na zemi 😅

macka7
18. mar 2009

no je to taky pohlad 😀

bubadlo27
18. mar 2009

gabi, to my sme od vas mladsi ale vahou sme na tom rovnako 😉
a ten pohlad africkeho dietata na jedlo pozname aj my 😀 😀

lulinak
18. mar 2009

Gabuliik,ale malá nemá ani červenú ritku ja ju zakaždým umyjem a kúpem každý deň,ale hlavne že už nemá teploty.A tá jar nám asi každej chýba ako soľ.Nech už je aspoň 18 stupňov 🙂 .

peggi
19. mar 2009

Ahojte. Liongirl my sme boli na poradni včera a malý mal 4525g, pribral niečo cez 1 kg. Keby mohol,tak papá nostop.
Jar chcem aj ja strašne,lebo zo zimy,upršaného a sychravého počasia už začínam mať depky. 😝 Ale dobrým znamením je,že ráno už začínajú štebotať vtáčiky,takže jar už je na ceste. 🙂

tehulka4
19. mar 2009

gabu, coo tiez ma take dieta doma ze so svojou mamickou strasne rado cvici? ja som v zime ked bol sneh nemohla s nim ist po peknej odhadzanej ceste,ale jas om s nim musela chodit op tych najvacsich kopach snehu, lebo jedine to bol ochotny spat..takze tak je to aj s tym nasim trepanim...doslova mi nadletuje na kociku ta cast kde sa davaju nozicky, ked ho doma uspavam.. 😉

bubi, nebol nahodou tvoj muz vcera s detmi vonku v meste pri divadle?? to uz cumakujem po kocikoch zasa.. 😀

tehulka4
19. mar 2009

no dievcence, oc sa tyka tej vahy my tiez nejako nezaostavame..my uz mame tiez +- nejakch 9 kg, ked nie viac..a na tu ritulku nam dost pomaha sudocrem.

zuzanikaaa
19. mar 2009

co sa tyka toho znamenia, ze prichadza jar...stebotanie vtackov a tak... to dobre poznam. Nasa mala bola zvyknuta vstavat rano o siedmej. No teraz, ked zbada, ze z pod zaluzii uz presvita svetlo, tak si zmysli uz o siestej, ze je vyspata..... 😒

lyongirl
19. mar 2009

ahojte, drobci spia a ja sa chystám obedovať.

peggi, to má teda Kubko peknú váhu, Riško má zatiaľ len okolo 3200g, takže je ešte stále mrňús, ale mal byť ešte v brušku 😉

a štebotanie vtáčikov poznáme aj my, normálne vstávame okolo 8mej a teraz o 6tej 😝 , tak večer chodím spať so sliepkami 😀

gabuliik
19. mar 2009

Čaute.Mne deti vstávajú furt o 6tej. Od narodenia 😒 .Či idú spať o siedmej alebo o desiatej aj tak vstanú o 6tej. 😠
Dnes bolo celkom pekne. Boli sme 3 hodky vonku a malý celú dobu spal. Monika 3x capla,takže sme chodili po vonku ako prasiatka 🙂
Tehu,má také isté dieťa. Chodí po hrboloch a ked uspáva,tak tiež trepe s kočíkom 😀 .Len ona má dcéru 10mesačnú.

macka7
19. mar 2009

aj u nas sa to vstavanie zmenilo o pol siedmej uz je hore, ale mal by sa menit cas tusim buduci vykend tak rano bude zasa tma 🙂

bubadlo27
19. mar 2009

ahojte,
tehu nie nebol, on sa sam s nimi neodvazi 😠
a o spani mi ani nehovorte, maly mi strajkuje, sa mi zda ze sa mu tlacia spodne jendotky, tak mam o zabavu posatrane 😒 a mala sice uz zalomi o pol osmej vecer a spi tak do pol siestej 😉 =ale tiez je jej jedno ci zaspi o osmej , deviatej, alebo jedenastej, stale bude spat len do siestej ☹

dnes som stretla, straaaasne vela kocikov v meste, aj som ocumovala, si mohli mysliet ze som asii nejaka uchylna 😀 😀

macka7
19. mar 2009

bubi my sme tu vsetky asi take uchylacky na kociky 😀

gabuliik
19. mar 2009

Macka,nám ani tá zmena času nepomôže! 😠 Mám obavu,že sa to ešte zhorší.Bude mi trvať minimálne týžden,kým ich nastavím na správny režim! 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre