Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
30. apr 2009

bubi, ved to, ze zatial nepoznam nikoho kto by ho mal..tak ja viem ze nie su zrovna najlacnejsie, ale tak neverim, ze by ho v trnave nikto nemal..

bubadlo27
30. apr 2009

pozerala som ho na nete, celkom sa mi paci, len podla mna na golfac dost tazky 9,2 kg 😒 ked si k tomu priratas este maleho tak budes mat co robit
inak ta kolekcie 09 ma cdelkom pekne farby
😉

ja mam golfac tento
http://www.malvik.sk/Kociky/golfove-palice/Koci... , len inu farbu

a ked sa uz pozbavujem vsetkych kocikov tak si kupim bud Bugaboo Bee, alebo Jane Carrera Antiversario

tehulka4
30. apr 2009

bubi, ja ho chcem len ked niekde pojdeme a k nasim nech nemusim stale rozkladat a skladat tento co mam..len sa mi pacil ze ma aj nanoznik...ale ani ten tvoj nie je zly akurat sa mi nai jedna farba nepaci..

bubadlo27
30. apr 2009

ti je fakt otrava, ja to dobre poznam 😀
my sme si golfac kupili minuly rok na dovolenku, aby som nemusela brat aj sportak a aj tak sa tomu tento rok nevyhneme ☹

vladkaz1
30. apr 2009

Ahojte tak zajtra budem mat uz konecne golfac doma zak drzte palce ako dopadnem neviem , len aby bolo vsetko ok , potom napisem ako som dopadla ☹

tehulka4
30. apr 2009

vladi a ty budes mat aky?

vladkaz1
30. apr 2009

ja moon buggy kiss tak som nanho zvedava , lebo niektore baby nanho strasne nadavaju ,ze ma maku opierku chrbta, ale mne sa paci tak som zvedava,ale mam ho spod ruky tak sa modlim aby bol v poriadku a nebol nejako poskodeny ved zajtra mi ho donesu inakk sa moc tesim 😀

vladkaz1
1. máj 2009

ahojte som cela nervozna ☹ ja neviem co to tak prezivam.... pridu okolo 10 pol 11 🙂

basado
1. máj 2009

vladka neboj sa všetko bude o.k 😉

vladkaz1
1. máj 2009

Ahojte no uz mame kocik je velmi pekny az na male detailiky , co mi troska vadi ze ma zadne kolecka viac zodrane nez som si predstavovala, ale zevraj sa ta guma da vymenit tak casom 😉
Som strasne vyklepana mala dnes vyliezla na kuchynsky stol a strasne padla bola to len sekunda umyvala som zem a nestihla som ju zachytit strasne si to vycitam je mi az do placu, boli ju nozka, neplakala bola zlaknuta, keby nieco vecer utekam na pohotovost bolí ma cely zaludok ked si to predstavím co sa jej mohlo stat , od teraz nosime sa na rukach alebo budem za nou chodit jak cicik.. 😢 ☹

vladkaz1
1. máj 2009

kuknite do albumu na kocik ak chcete

jevel
1. máj 2009

zdravím basado 🙂

mne prvé rodila Štefániková(som si ju vybavila) - nepýtala si nič , ale dala som jej po pôrode 2000 a bomboniéru, kávu
druhé rodila Chovanová - tiež som jej dala až po pôrode, keď som bola spokojná.
Inak tiež sa mi zdá 300 eur priveľa.
😒
a keby som rodila 3. tak si asi ani nikoho nevybavím, lebo je fakt, že odrodiť si to musím sama a dobrých doktorov je tam dosť (okrem výnimiek)

elisam
1. máj 2009

Ja som ani pri jednom nemala vybaveného doktora, náhodou ma však pri oboch rodil Dečkov, tak pohoda.
Tých 300 eur je ozaj dosť a myslím, že sa zídu na lepšie veci.

lyongirl
1. máj 2009

ahojte, vidím, že preberáte kočíky. Mne tiež niečo sadlo na nos 😀 , teda nový kočík, nakoľko malého vozím na skejte a nenormálne mi zavadzia. Potrebovala by som niečo ako Peg perego GT3, má to dlhú rúčku a malý by sa mi tam pravdepodobne vošiel, len neviem, či by som sa ja vošla do výťahu a či by niekto chcel moju Cortinu 😒 . Vymýšlam, rozmýšlam, len MM o tom ešte nevie, on na Cortinu nedá dopustiť. No ani ja, ale to vozenie je des.
Vladi a ako si teda spokojná?

K tomu pôrodu. Rodila ma 2x Kovačičová, 2x som na ňu totiž natrafila, že mala službu, nemala som nikoho vybaveného. 1x som jej nedala nič a 2x mi to už bolo blbé, tak sme dali fľašu a keď si zavolá, dostane tortu zdarma.

mia7
1. máj 2009

ahojte babenky.. prosím vás poradte mi nejakú super zubarku alebo zubara v tt.. velmi pekne dakujem

anesim
1. máj 2009

Malú som prihlásila Darílkovej, má ambulanciu v tom istom dome ako Lužák, mladá dr. a prístup k malej bol super, museli jej už vrtať,a malá to super zvládla, najprvj ej všetko čo išla robiť povedala a čo sa dalo ukázala na prste. Síce to tam platím, ale má dobre spravené zuby a bez žiadneho revu a nervózneho zubára,kt. robí zuby ako na bežiacom páse.A ja so sebou chodím ku Kukučkovi, je tiež na platbu a dosť dlho sa čaká kým ťa objedná, ale zuby robí dobre, aj malú som tam chcela prihlásiť ale malé deti nechce brať, no teraz robí už aj so synom, a možno ten berie. To som sa už nepýtala.

vladkaz1
1. máj 2009

juj zubarku no neviem fakt... mozno baby poradia..... 🙂
Domi som spokojna, az na to ze som si nevsimla ked som ho preberala ze ma zo spodnej casti 2 male dierky ako je nakupny kosik, som jej to pislala a povedala ze ju to fakt mrzi ze si to vobec nevsimli ,verim jej sa som az moc obkukala inak je v dobrom stave, este tie kolecka su troska zodrane ,ale co by som chcela za tie peniaze je pekny bola som prekvapena ze potah je v takom dobrom stave.....
Boli sme aj na prechadzke , malej sa tam paci no normalne neplakala vobec, len by sa vozila na paradu a podstatne ze ze je lahucky a dobre sa snim manipuluje, jednu vyhradu ma Boris ze su nizko rucky on povedal ze je nanho moc nizko ,ale on s nim nebude chodit takze je to jedno....
mala je v podiadku chvalabohu!!!!!

mia7
1. máj 2009

zubárov som potom myslela pre dospelých.. misi dakujem.. 😉

vladkaz1
1. máj 2009

a kde ste? Mia co ta bolia zuby? ja som nebola 7 rokov u zubara tak ani neviem ake su ceny 😀

stankatt
1. máj 2009

ahojte 🙂 🙂

gabuliik
1. máj 2009

Čaute.Vladi,tá tvoja malá teda vyvádza. 😉 Ale hlavne,že sa jej nič nestalo.
Mne decká už odkvacli,MM ich totál unavil 😀 😀 😀 .Na jedne strane je to dobré,môžem si ísť porobiť,ale zas ma čaká ráno skorý budíček ☹

Lyon,tvoj mangel peče torty?

gabuliik
1. máj 2009

Vladka,pekný je ten kočík.Vyzerá,že je ľahučký... 🙂

vladkaz1
1. máj 2009

No moja mala je strasny pripad, ona tak spekuluje ze to niekedy uz leze na nervy bala som sa aj sa bojim lebo som videla ako padla a normalne najprv na nohu ruku z boku odhodilo ju na hlavu no des...... bojim sa aby bolo vsetko v poriadku , dufam ze nema otras mozgu ☹ muz hovorí ze by zvracala a spala

lyongirl
1. máj 2009

čafte, dnes som pol dňa strávila hladaním nového kočíka a na nič som neprišla 😝 , jedine to PP GT3, ale zdá sa mi ako kamión 😀

Gabulík - ano, pečie...na www.tack.sk sa dozvieš viac 😉 /neviem, či som to sem mohla hodiť, či to nie je reklama/

Vladi - kočík je pekný, aj my sme ho chceli ešte pri Alexovi, ale zdal sa mi vtedy nevhodný, nemal totiž ani 1 rok, ale ináč je super ľahký a skladný do auta

gabuliik
1. máj 2009

Určite.Grckala by a bola by ospalá.Stačí ked ju budeš sledovať 24hod od pádu a keby sa ti niečo nezdalo,tak s nou chod.Mne malá spadla z postele ked mala 6 mesiacov. Nič sa jej nestalo a dr. mi povedala,že deti sú ako z gumy.Že tie pády častokrát vyzerajú hrozne a dokopy nič sa im nestane.Tak neboj.
No idem dačo robiť,potom sa sem vrátim. 🙂

vladkaz1
1. máj 2009

ok Gabi si ma ukludnila , je v poriadku nic ju neboli uz aspon sa nestazuje, na hkave som jej nahmatala hrcu presne v strede hlavy nad celom , inak neni to tam nebezpecne aj muz ma presvieca ze deti maju elasticke kosti ale ma tam riadnu hrcu... inak ni, diki za pochvalu kocika , Domi aj som nad tebou rozmyslala, ale peg perego by som nikdy nechcela a inak su predrazene..... ale aj vela inych dvovodov....

gabuliik
1. máj 2009

Lyon ďakujem.Vieš malá má na bud. týžden meniny a chce tortu.Len ona by chcela takú detskú tortu.Myslím tým napr. lienka,motýl alebo kvetinka.Tak trochu tápam,lebo fakt neviem kde by som jej to mala dať urobiť. Keby mal niekto nejaký tip,budem rada 🙂

vladkaz1
1. máj 2009

inak ma tam bohovske torty ja by som si dala taku mnam jaka som pazrava idem nieco pojest drobne..
😀

gabuliik
1. máj 2009

Fakt sú krásne tie torty....Ale nie detské ☹
Dala by som si ... ale nechcem pribrať 😀 😀 😀

vladkaz1
1. máj 2009

😀 😀 😀 ani ja ale ajstak by som si dala je mi to uz jedno, mnam inak rozmyslam idem jest nejdem neviem... ale som hladna alebo by som zozrala cokoladu, ale nekupila som lebo som vedela ze budem mat vecer parzavu hubu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre