Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

basado
5. máj 2009

držím palčeky

basado
5. máj 2009

idem uspat maleho , zatial pa možno sem kuknem, keby nie tak dobru nocku všetkym 😵

vladkaz1
5. máj 2009

ahojte u nas sa kupe teda tato kupe to je jeho starost 😀
Ja lenosim nic sa mi nechce 😝
Kocik som nepredala , no neva , muz tej pani jej kupil iny sa nedohodli isiel s prace a kupil a ona zatial rezervovala u mna 😝 no nemohlo by to byt na opak 😀

tehulka4
6. máj 2009

breeee ranecko sa praje....no co? kde sme? dnes to s tym pockom zasa vyzera na prd.. 😠 a ja ze konecne zorganizujeme nejaku kocikovu turu po meste a zrazu toto...

vladkaz1
6. máj 2009

dobre rano, no ja ja potrebujem ist na velky nakup a ked bude prsat nemozem 😒

lyongirl
6. máj 2009

Dobré ránko 😉

s tým balením to viem, nikde v zahraničí nebalia, ale ževraj majú aj oveľa viac prípadov s problémami s nohami ako na Slovensku, no ťažko povedať, čo je lepšie...

Lucka, ako sa máte, nemáš moc času, si tu nejako málo. Ja sa snažím si vždy nejakú chvíľku ukradnúť pre seba a PC 😀 , no po večeroch sa mi to už nedarí. Riško je pestovací a keď konečne okolo 22 zaspí, tak padám do postele aj ja.

Vladi s tým kočíkom ma to mrzí, viem aké to je, keď sa konečne tešíš z toho, že sa ho zbavíš 😀 a oni si to rozmyslia. My sme to tiež tak teraz spravili. Najprv som mala záujem o káričku, to PP GT3, lenže bolo bez vaničky, a dať ďalších vyše 10 000 Sk za kočík a nepredať môj, to je riadna investícia. Tak som sa pani ospravedlnila, že sme si to rozmysleli. Aj tak nemám mať kde 2 kočíky v tomto malom byte.

No to počasie veru nič moc, ale keď nebude pršať asi pôjdeme von, lebo sa tu do 12-13, kým pôjde Alex spať unudííííme.

basado
6. máj 2009

dobre ranko, tak som sa sem včera už nedostala, lebo som zaspala 😅
švagrinka mi zobrala staršieho k nej domov, ale dneska ideme pre neho, lebo zajtra ideme k dr.

vladkaz1
6. máj 2009

NO je to tak ja som sa tesila ze Lucka bude mat nieco nove za 200 euro do izbycky alebo tak chcem novu detsku ze doplatime a uz jej ju spravime podla nasich predstav, ma sice izbicku peknu ale chcem iny nabytok a potom to spadlo a nic nebude 😀 No vies ale bola som natesena pravda , zabrallo mi to hodinu casu sa snou dohodnut, potom vsetko som nachystala umyla zabalila zbytocna strata casu som sa mohla venovat malej...
A ty si mala uz kupcu? 😕
Basado a co idete dokine?

lyongirl
6. máj 2009

nie nemala som kupcu, ja som chcela kúpiť, napísala som tej pani, že mám záujem, len musím ho vidieť naživo, že sa pôjdem pozrieť do predajne u nás v TT a dám jej vedieť a potom som jej napísala, že som si to rozmyslela, nech sa nehnevá, lebo sa nám to s Rišom rozležalo v hlave. Vieš, na môj kočík sa nikto neohlásil, ale rozmyslela som si to aj preto, že už sme do kočíka investovali veľké prachy, zas by som vyhodila peniaze za iný kočík a môj by asi aj tak nikto nekúpil...

vladkaz1
6. máj 2009

Ahoj a preco myslis ze by ho nik nekupil?
No ja davam moj dost pod cenu ,ale zasa sportova cast je pernamentne pouzivana, niekedy sa mi nikto neozve a zasa v jeden den sa idu potrhat a ajstak som nepredala ,bud to chu postou co ja nesuhlasim alebo spekuluju na neviem co by chceli len moja strata casu 🙂

zuzanikaaa
6. máj 2009

caute baby, davno som tu nebola... je toho tu teda riadne popisaneho... 😉 ked sa bavite o tom predaji kocikov... ja som sa tento vikend zbavila vajicka aj vanicky x-lander. Tiez som isla pod cenu... o polovicu ako sme kupili. A to bolo pouzivane par mesiacov. Ale co uz... dnes inak nepredate. Chcela som sa toho zbavit, nech mi to nezavadzia. A povedala som si, ze pri druhom uz novy kocik nebude 😉 to sa vobec neoplati... aj teraz este pozeram golfac... neviete poradit? Ale taky, ktory ma polohovatelnu opierku noziciek.

stankatt
6. máj 2009

ajojte 🙂 dnes mala nespi ani prd 😠 😠 😠 az teraz som ju tam dala a zaspala 😀 😀 😀 😀 nech neskusi vstat skor jak za 2 hodky 😠

vladkaz1
6. máj 2009

Stani no nezavidim ti! Moja spala 3 hodky poobede , vsetko som stihla co som chcela, bola som u mami na nakupe, v 3 obchodoch vsade sa mi siklo nieco ine a potom som vybehla este kupit avivaz , mala stale spala tak som povysavala upratala umyla riad a popratala tak som spokojna ze mam vsetko hotove este vyvesiam pradlo ale este periem , mala spekulujem jak taky susnik 😀

tehulka4
6. máj 2009

domi, to vies..oliver zacina trochu strajkovat nic ho dlho nebavi a furt by len lietal v behaku alebo sa nechal pestovat..uz som z neho pomaly sediva, ziadne kvetiny u nas dlho nevydrzia a dnes mi uz asi 4krat vyhadzal suplik v kuchyni...ale tak da sa..skor sa s nim sanzim lietat po vonku ked je pekne tak na pc mi uz vela casu nezostava a ked uz aj najdem tak som mrtva od unavy alebo si radsej pozehlim, upracema pod..a dnes som bola v patke, tak mi povedali ze pravdepodobne zajtra alebo pozajtra budem mat golface..super..sa teskam.. 😉

tehulka4
6. máj 2009

kocky a chcela som sa spytat, znakujete s detmi?

lyongirl
6. máj 2009

tehu, daj si na šuflíky poistky 😉 . My sme dávali tento týždeň, niekde sme už maly a ešte do spálne treba, už mi nevyhadzuje nič, už pochopil, že sa tam nedostane. Má voľný iba jeden šufel s lievikmi a pod. sprostosťami.
A tú únavu poznám véééľmi dobre, ja sa niekedy sama sebe čudujem, že žijem, ale ja mám zas PC ako relax, keď už nevládzem, tak si sem sadnem a pokecám. Tiež som včera hodinu žehlila a zas tu mám ďalšiu kopu 😝 .
Mám pocit, že nič iné ako varenie, upratovanie, prebaľovanie a kojenie neexistuje. Žehlí vačšinou MM - klobúk dolu. No idem sa chystať, idem kaderníčke, lebo v nedeľu máme krst, tak nech nevyzerám ako múmia. Aj tak mám ksicht jak pubiš, sa hambím. Už neviem, čo naňho napatlať, aby to ustúpilo 😠

My neznakujeme, ale je to strašne chutné, keď sa vieš s dieťaťom tak pekne dohovoriť, ja nemám na to nervy...aj tak mám´pocit, že behám len okolo detí a stále niečo vysvetlujem...

lyongirl
6. máj 2009

teraz som zistila, čo za sprostosť som napísala, že neznakujeme, veď nemám s kým... 😀 pri Alexovi som o tom nevedela, dočítala som sa neskôr a teraz sa už dohovoríme slovami a s Riškom asi nebudeme, lebo akosi nemám čas a neviem ani ako sa znakuje a nemám chuť to ani niekde hladať...

tehulka4
6. máj 2009

nooo, nam konecne volali z kvapky...takze oliver chodi od 15. maja kazdy piatok na plavanie...no dali si nacas..uz som im to tam urgovala asi 2 krat..

tehulka4
6. máj 2009

domi, dala som uz..dnes sme boli doobeda kupit a mam taky pocit ze sa tam skusal dostat ale neslo mu to, tak stratil o to zaujem.. 😀 na to znakovanie som sa pytala lebo kamoska poslala mailom nieco o znakovani, ako sa znakuje a tak podobne..

vladkaz1
6. máj 2009

ahojte neni ste tu? neviem ci mam ist von ci nezmokneme ,lebo mala je doma jak cert troska by som sa isla snou vyblaznit..

tehulka4
6. máj 2009

my sme neboli nikde vonku...chcela som maleho uspat na balkone a ani za panajana...ludia, to je ale certisko..dnes od 12 nespala a uz vidim ze mele z posledneho..to zasa bude noc..ma svihne..

basado
6. máj 2009

vladka, ideme k doktr, pretože ma starší Adko vysoky tlak, tak teraz behame po vyšetreniach,ešte musíme íst na endokrinologiu a nefrologiu, stažuje sa stale na bolesti hlavy, no asi tak ale radšej nech mu niečo zistia skor ako neskor ☹
rano som si požehlila, ked maly pozeral rozpravku a potom som išla k našim, a ked prišiel muž z prace tak sme išli pre Adka 😵

basado
6. máj 2009

a odtial sme išli na nakup do kauflandu, to tam bolo teda ludí 😠 , všetci sa stažuju na peniaze, ale stale maju za niečo kupovat 😀

vladkaz1
6. máj 2009

ja som teraz prisla z bile su tam plienky v akcii kupujem tie clever 255 cena 😉 ,mala sa po nich nevyhadze a po tesko fialovych ma pupaky na celom bruchu a na ritke.
No dufam ze bude maly v poho drzim palce , boli sme chvilu vonku a zmolki sme teraz len smokli

zanetuska
6. máj 2009

Babenky, poradte mne maly skoro nic nechche jest, ani kupovane ani co mu spravim doma ani ovocie...niec, len prsko niekedy sa stane ze sa naje, ale jedine co spap vzday su milacik, pribinacik, termix a este kase ...normalnu stravu nechce....ale ked nechhce jest dam mu aspon prsko.....neviem ako ho naucit normalne jest

stankatt
6. máj 2009

no som tu 🙂 tak jasne ze mala spala 30min 😝 , tak za cely den spala dokopy nejaku hodinku 😝 😝 😝 😝 som total recal 😠 😠 😠 asi ze chvilu zalomim, len mala este zaplackala, tak cakam ci uz bude drichmonit 😠

stankatt
6. máj 2009

Zani ty davas pribinacika? 😲 ten sa moze az od roka.

zanetuska
6. máj 2009

co vsetko sa moze az od roka........a myslis ze som jedina? malemu chuti nic mu z neho nie je.....

stankatt
6. máj 2009

Malej chutia jogurty 🙂 a asi tyzden mi papa aj ovocie. Doteraz vobec nechcela- ani cerstve a ani tie kupovane vyzivy.... a potom zrazu zjedla... som nechapala, tak ono to asi pride, ze ti zacne pekne papat. Monika ked je hladna tak spapa co jej dam 🙂 , ale tiez mava obdobia ked do nej okrem mlieka nic neleze.... najma ak isli zuby...

tehulka4
6. máj 2009

jeeej kocky, mne maly asi po rvykrat zalomil pred 8..kasu uz jedol asi v polospankua caj uz pil v spanku a vcul total brutal tvrdy.. 😀 som zvedava ze dokedy..

inak ani aj nedavam malemu tie mliecne blbosti..tiez si ymslim, ze az neskor...poznma jednu babu ktora davala uz od 6 mesiaca uz aj jogurty a v roku malej zistili alergie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre