Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

macka7
5. aug 2009

tehu ja by som tiez mala na nu nervy no nechapem na co tam je taka doktorka 😠

jevel to sme len raz boli tam na druhej strane , lebo znami nas tam zavolali ze ako je tam super 😀 no ale mne sa tam teda nepacilo tam bol ten sikmy breh
tuto je super

krtko.
5. aug 2009

ahojte.mne sa vcera tak lenka vysypala ako kedy som ju hodila do zihlavy ☹
ale hlavne uz nemame teploty 🙂

macka7
5. aug 2009

krtko no tak 6ta choroba je za vami 😉 uz bude klud

krtko.
5. aug 2009

konecne 🙂 este ideme dokine tak uvidim co povie

marcelkatt
5. aug 2009

Ahoojte, tak ja mám teraz kľud, Erik spinká - má svoj režim 🙂 idem rýchlo povysávaťaspoň viac nestihnem porobiť, lebo musím variť, ešte som nezačala... Ale urobím niečo rýchle a kým príde moja polovička, tak hádam obedik bude. Poobede pôjdeme von, teda ak nebude pršať. Som zvedaváako bude a víkend, v sobotu ideme na svadbu do Prievidze... Tak sa aj teším, uvidím rodinku a hlavne malý bude s dedkom.
Inak musím a aj chcem pochváliť Vladku, aká je ona šikovná vo varení 🙂 dnes som bola u nej na kávičku a vôňa mäska bola až na dvore, mňam. Tak zatiaľ papa dievčence, idem variť aj ja. Večer sem mrknem. Pekný dnik všetkým a detičkám posielam pusinky....

krtko.
5. aug 2009

tak bola to ta 6 choroba.
konecne to mame uz za sebou 😝

vladkaz1
5. aug 2009

mackaaa nechval ma bohaca 😀 😀 😀 , no mne je zla baby jak hovado toci sa mi hlava no mna porazi vecer som myslela ze sa dogrcam

stankatt
5. aug 2009

ahojte.
Gabi dodatocne gratulujeme, mm ma dovolenku tak chodime na vylety a na net neni cas 😝 . Dnes sme boli v PN, bolo super, drobec odpadol uz o 19tej... paraaada
Tehu tak ako malinky? uz OK?

bubadlo27
5. aug 2009

🙂 ahojte,
my sme boli dnes cele doobede v meste 🙂
maly je nejaky mrchavy, vjuse si cmula celu past, tak mozno uz aj nejaky zub vyrastie 🙂
inak nic noveho, idem popridavat nejake foto 🙂

vladkaz1
5. aug 2009

gabi aj ja srdecne gratulujem ... 😵
Krtko no hruza ja by som sa tak isto bala aj my sme to uz mali a nevedela som s coho horucky ..som myslela ze kiahne ked sa vyhadzala
Bubi hod foto 😵
tehu no teda ako ste na tom?

gabuliik
5. aug 2009

Čaute babenky.Ďakujeme za gratulácie..... 🙂
Tehu,mne sa Monika 1x drhla ako 8 mesačná so šupkou od jablka.Nezbadala som,že to odkusla a bolo.Nevedeli sme čo s nou robiť,už bola fialová a potom jej švagriná duchaprítomne strčila prst do krku a vytiahla jej to.A tiež potom malá kašlala a grcala aj krv.Ale my sme k dokine nešli.Od vtedy sa drhla hroooozne veľa krát a so všeličím.Ja som furt dávala na nu pozor.Raz sa jej v krku vzpriečila tá tyčinka Dru.Nešlo mi to vybrať,tak som jej ju musela v krku zlomiť prstom a tak nejak vybrať.To sa mi stalo vonku na ulici.Ľudia na mna kukali,že čo robím,ale nepomohol nikto. ☹Aj igelit mala v krku.
A to zatváratko zas zjedol malý,ale podarilo sa mu to vygrcať.Už som mala depku,že zas budem musieť dávať taký hrozný pozor ako pri Monike.Ale odvtedy je pokoj. 🙂

macka7
5. aug 2009

moja malinka Jessica spravila velky pokrok vcera sme ju zbadali ako si ona vykracuje po chodbe ked tam nikto pri nej nebol ked nas zbadala , ze sme ju nacapali tak sa velmi tesila.A dnes sa uz veselo prechadzala po byte no sem tam treskne , ale len na zadok ale velmi sa snazi. 😀 😀 😀
Inak ona sa vcera vygrcala v masiarstve napchala si rozok do pusy a drhla sa az ju naplo 😖

timotej
5. aug 2009

Macka gratulujem ku krôčikom, som zistila že máš malú o 2 dni staršiu ako ja Timka. On sa tiež dobre predvádza tak čapušká s ručičkami ale chodí ešte za ruky. Zevraj chalani sú lenivší.

bubadlo27
5. aug 2009

tak som pridala nejake foto, ked xcete tak kuknite 😉

macka7
6. aug 2009

bubi no tak fakt krasa ta plaz taky klud tam asi je vsak? A ta voda no nadhera tak tam by som isla hned 🙂 To cez cestovku ste boli alebo ste si len telefonicky sami vybavili?

vladkaz1
6. aug 2009

bubi naozaj nahhera velmi pekne
macka gratulujeme k chodeniu mala je sikulka

stankatt
6. aug 2009

cafte, tak mala spinka 🙂 chvilku na vas kuk🙂 mame dnes rocik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
6. aug 2009

Staanka srdecne gratulujeme malinkej Monicke ... k rociku!!!!!! pekne oslavte!!! 😵 😵 😵 😵

lyongirl
6. aug 2009

aj my sa pridávame a želáme Monike všetko naj, naj, hlavne veľa zdravia a nech robí rodičom radosť 😉
Posielame aj takú narodeninovú pusinku...

samozrejme dodatočne želáme aj Andrejkovi veľa zdravia a nech poslúcha maminu..

bubi, aj ja by som už išla na dovču, minulý rok nám to nevyšlo, neboli peniažky a tento rok je Rišulo malý, tak snáď na budúci už pôjdeme, pekné fotky, drobci si užívali, čo?

stankatt
6. aug 2009

Ahojte a dakujeme... moje rocne mimi uz spinka, dnes spala iba raz a aj to len hodinku...

macka7
6. aug 2009

vsetko najlepsie Monike prajeme vela zdravicka a menej odrenin 🙂

stankatt
6. aug 2009

dik maci 🙂

bubadlo27
6. aug 2009

cavte,pekny vecer sa praje 🙂
sme dnes isli neplanovane do BA, Ikea, hornbach, baumax a pod 😒 , mna to moc nebavi, myslim to nakupovanie, ale uz 2 mesiace mam kupenu umyvacku a nema mi ju kto namontovat 😠 v ikei som si kupila take super stolovacie misky a kym sme prisli domov, jedna bola rozbita 😠

a k tej dovolenke, bozky klud tam veru bol, mna uz omrzeli tie preplnene plaze na makarske, Baske alebo Tucepi, tam je to uplne parada, pre deti idealne, sa nemusim strachovat, ze by niekam usli alebo sa stratili 🙂
a tento rok sme ta uz boli 3 krat, mame to zajednane aj na buduci rok, pokial su este deti male 🙂 , ubytko sme si nasli pre 4 rokmi tak, ze sme vtedy boli v Tucepi a tam sa nam moc nepacilo, preplnene, plnno ludi, tak sme sadli do auta a isli hladat a nasli sme 🙂

bubadlo27
6. aug 2009

a samozrejme monike, vsetko naj k narodkam 🙂

lyzenka
6. aug 2009

ahojte,

všetkým oslávencom všetko naj....tuším hlavne malej Monike.. 😀

Bub, konečne si už doma.....ste sa mali faaaajnovo....supíííš.....sa teším s tebou... 😉

My sme dnes boli v Piešťanoch na výlete - poobede...aj s tatíkom aj s babkou a dedkom - tatík má dovolenku, tak oddychujeme a chodíme kade-tade....a zajtra sa asi chystáme do Vincáku... 😉

vladkaz1
6. aug 2009

je tu niekto? 🙂

marcelkatt
6. aug 2009

Ja 🙂

bubadlo27
6. aug 2009

aj ja som tuuuuuuuu 🙂
lyz, ja zas tebe budem zavidiet v septembri, hned by som isla, keby mi eurace kvitli namiesto orchideiii 😉 😀

vladkaz1
6. aug 2009

tak aj ja ale len na skok MM ma vyz chce vysackovat macka babocka supis diki som ju zozrala hahaa

lyzenka
6. aug 2009

bub,

ale tak orchidee sú teda krajšie ako euráše... 😀 aj ja sa tuším dám na pestovanie orchideí.... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre