Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
23. sep 2009

cafte, co je tu nove? my stale soplikujeme 😠 ... tak odsavam jedna radost.... chuda moje male ☹

timotej
23. sep 2009

Ahojte my sme dnes boli vo farskej záhrade, je tam super dvor a detské preliezky a hupačky. Pán farár organizuje raz týždenne stretnutie mamičiek na materskej skvelé že?

tehulka4
23. sep 2009

servuste maminky..my sme chvaaalabohu zdravi...teda aspon si to myslim.. 😀 maly mi chrni na balkone,lens om zvedava dokedy, lebo jeden dement z vedlajsieho vchodu doma pocuva hudbu naplno a ma otvorene okno..ty kokso, normlane mi ot zacina prekazat, lebo to predpokladm, ze je nejaky kontrafakt ci co, takze co slovo to nadavka, normlane osm rozmyslala ze zavolam policajtom, ci sa s tym neda nieco robit..zatial som to nejak cele leto prekusavala,a le tak ked bude maly vycsi, nepotrebujem aby prve slova co vedel boli vyje...ec, k...t,..a pod...

vladi, inak tiez i dnes meskaju 3 den, akurat ze ja som si uz spravila..a to tak ze 2..na kednom nic nevidim a na druhom, taka duchova ciarka je..na jednej strane si hovorim, ze ani pri malom som nemala po tyzdni a pol nejaku silnu ciarku a na druhej strane ze to je asi blby test..tak tiez cakam ci sa dostavi ms alebo nie.. 😉

vladkaz1
23. sep 2009

ahojte tak sa hlasim ze test . poz. 🙂

tehulka4
23. sep 2009

vladi, jeeeej blahozelame... 😉 takze ste sa ani dlho nesnazili.. 😀

vladkaz1
23. sep 2009

😀 😀 😀 no len 3X a hups sups hihi tak je po pisteni 😝 nevadi .. peniaze boli aj budu

tehulka4
23. sep 2009

no tak uvidime, ako dopadnem ja..🙂..bude sranda, ak by sme isli spolu rodit.. 😀 😝

vladkaz1
23. sep 2009

😀 no tak to by bola pridala som do albumu testik ,ale v skutocnosti je silno cerveny 😀 ,tehu a vy chcete? drzkam palce aj ja 🙂 😵 😵

tehulka4
23. sep 2009

vladi, tak ak by babatko prislo tak budeme radi...ale skor si myslim, ze tehu nie som, ze su to iba ladvinove kamene, co mi to takto posunuli...no ved este par dni pockame a uvidime.

jevel
23. sep 2009

ahojte

jeeeej vladka - pozerám na prvej strane tvoj album a čo nevidím, gratulujeeeem 😵
neuveríš, ale dne sa mi o tebe snívalo, že som bola u vás a ty si mala obrovskú kuchyňu a marinovala si oooobrovské množstvo masa 😀

vladkaz1
23. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 jevel ja odpadnem vazne??????? no zavarala som ale nie maso 😀 😀
a velmi pekne dakujem ,uvidime co povie doki a nekecajte 😀 😵 nikde, lebo nasi este nevedia poviem az ked bude potvrdene od dokiny 😀

jevel
23. sep 2009

neboj nikomu ani slovo 🤐 😀

krtko.
23. sep 2009

vladi,gratulujem 🙂

marcelkatt
23. sep 2009

Moje srdiečko aj touto cestou srdečne blahoželáme a prajeme zdravé miminko a bezproblémové tehuľkovanie 🙂 Držte sa, šetri sa mojko.

bubadlo27
23. sep 2009

ahojte,
jeeej vladka gratulka, ste sikovny 😉
my sme dnes boli s tatinom na vylete v BA 😉

basado
23. sep 2009

ahojte.
vladka gratulujeme 🙂 , tešime sa 😵
ja nemam ani čas nakukunut, už pracujeme aj so sestrou, zatial sa nam pači, školíme sa, robíme testy 😝
naši maly chodia do školky, zatial to zvaldaju super, pretože vstavaju o 6,muž ich vodí, on chodí na 7.
jevel a ako sa mate? dlho si sa tu neukazala? Adko ako v škole? učíte sa? 🙂

stankatt
23. sep 2009

Vladiiiiiiiiiiiiiii jej super gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
inak aj Kubko uz porodila 🙂

stankatt
23. sep 2009

inak konecne nam vysla spodna 2ka zubok 🙂))))

bubadlo27
23. sep 2009

stani, my este nemame ziadny zub 😀

stankatt
23. sep 2009

vam vydu vsetky naraz a bude pokoj 🙂

gabuliik
23. sep 2009

Čaute babenky.
Vladi,zo srdiečka gratulujeeeeeeeeeem a závidím.... 🙂 Ale už by som nechcela dalšie,dve stačia 😀 ,len to tehu bolo moc pekné.

Stanka,my sme so zúbkami na tom furt rovnako.8ks.Ale stoličky má tak navreté,že až už asi 3 týždne.A taký je zlýýýýýýýýýýýý 😠 ,furt za všetko reve.
Dnes Monika v škôlke plakala len ráno chvílu,tak sa teším,ale zas nič nezjedla ☹ .Ani chlebík a ani obed.Už fakt neviem ako ju presvedčiť aby to jedla....

jevel
23. sep 2009

ahojte

basado - ja sem tam nakúkam 😉 Ty už pracuješ? ja sa desím toho , že v júli nastupujem 😝 .
Aďo chodí do školy a každý deň niečo riešime - dnes mal nakresliť rozprávku červená čiapočka - nakreslil vlka , ktorý vyzeral ako krokodíl 😅 . Každý deň sa niečo nájde.

lulinak
24. sep 2009

Čaute.
Vlaka gratulujem samozrejme aj ja a hlavne kľud a nech ti neni moc zle a nech to dobre dopadne a nech ste zdravučkí. 😀
Mi stále so zubami rovnako jednotky všetky a stoličky tri aj Miške tak išli.Som zvedavá čo výsledky moču,asi za pol hodku budem volať.Inak od večera už nemala teplotu tak som zvedavá,ale ja som jaká nakapatá no des.
A ďakujeme za želanie uzdravenia,Miška sa už pýta do škôlky.

stankatt
24. sep 2009

Gabi my uz mame zubkov 11 😀 selmicka je to 😀

vladkaz1
24. sep 2009

Stanka no teda 11 nast? dost nasa mala ma 16 nast no neviem davno som jej necumakovala do pusy a vsetkym vam dakujem .. dnes som si robila opatovne test a vysiel zas .. to som spokojna v pondelok som objednana dokine 🙂

macka7
24. sep 2009

vladi gratulujem 😉 😉 😉

stankatt
24. sep 2009

Vladi hej 11 🙂
tak v pondelok mas velky den? ale vam to pekne vyslo - na maj 🙂

bubadlo27
24. sep 2009

cavte, pooomoc uz som normalne na nervy 😠
maly mi sice pred chvilkou zaspal, ale reval asi 2 hodiny v kuse, asi konecne ten zub, do toho este aj mala 😠
a potom niekto napise, ze ako si uziva matersku 😠 , teda ja za tie dva roky co som doma, nemozem povedat,ze si uzivam 😠

lyongirl
24. sep 2009

Vladi gratulujeme a držte sa 😉

lyongirl
24. sep 2009

vyťahujem nás z 2 strany 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre