Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zuzujo
14. jan 2010

lyongirl, nepomylila som sa, len som si nezmenila nastavenie. lebo ja som taka vlastovka, vies. Teraz som Trnavcanka ale onedlho uz zasa nebudem. takze takto.

lyongirl
14. jan 2010

zuzujo - tak sorry ešte raz 😉

lyongirl
14. jan 2010

gabi, využi pohotovosť, podľa mńa ju potrebuješ jak soľ 😉 a dr. budeš riešiť neskôr, hlavne, že budeš mať teraz lieky a budeš sa liečiť.

marcelkatt
14. jan 2010

Presne tak aj ja by som išla na pohotovosť, neodkladaj to Gabulik.

gabuliik
14. jan 2010

Čaute.Hlásim sa do služby.....
Neviete mi poradiť nejakého dobrého obvodáka?Zajtra mám na pláne tú pohotovosť.Dneska som grogy.Bolí ma hlava a malý mi furt grcá od soplu.Takže fičím pri nom.Už som 2x prala 😝

marcelkatt
14. jan 2010

Uf, ja Ti moc neporadím, keďže v TT som len tretí rok. Mám tu obvodného SEKERA, no aký je neviem, lebo som chorá nebola ešte. Len na preventívke u neho a bol srandista. Aj pediatra mi poradila neurologička a gynekológa som si cez net vyhľadala.

zanna
14. jan 2010

ja chodim k Dr. Vitazkovi,je super

nemate skusenosti : maly bral antibiotika(prvy krat),zostali mu zlte flaky na zuboch,myslim,ze je to s toho sirupu
stve ma to,tak sa mu staram o zuby

zanna
14. jan 2010

oprava:z toho 🙂

marcelkatt
14. jan 2010

Zanna aj moj malý to mal. Po čase to zmizlo umývaním zúbkov. Bral OSPEN vtedy.

lyongirl
15. jan 2010

zanna - to mu zmizne... 😉 viem o čom hovorím, minulý rok bral Alex 5x ATB, dosť po sebe a vieš si tie zuby predstaviť, ešte teraz ich má trošku žlté 😠

zanna
15. jan 2010

diky,upokojili ste ma,aj my sme brali Ospen

pred chvilkou mi padol na dlazbu,pri ocku mu vyskocila modrina,super

vladkaz1
15. jan 2010

Ahojte postel je kupena ,pride za 2 tyzdne je velmi pekna som spokojna postel plus rost 43E ,myslim ze dobra cena ,je jendoducha ale pekna tesim sa 😵
Madrac musim kupit osve mam cas z druhej vyplaty zas .. a mala bude vybavena .. mali aj pekne manzelske ,ale tie ceny ze 600E 😔 im hrabe a zas taka pekna za tie prasule nebola ...
satnik mam vybraty v decodome ,este co na neho poviem muz ..
idem hladat akcie v TT na madrace ... mate v posteliach niekto aj obycko madrac molitan pre deti????Alebo je to nevhodne .. v postielke ma mala ten kokos pohanka je drahy no taky madrac jej teda iste kupovat nebudem 😝

brinzulka
15. jan 2010

http://www.babys.sk/kontakt.html

nasla som infosku...boli ste tam niekto?

bubadlo27
15. jan 2010

mame info sprostredkovane, ideme v pondelok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

stankatt
15. jan 2010

ahojte, tak zobrali nas do jasli , od 1/2/10 sa ideme zaucat.....

vladkaz1
15. jan 2010

Stani tak drzkam palce a nech sa ti dari v praci veru 😉

vladkaz1
15. jan 2010

To akoze ste ste????cely den nik len nakukam 🙂

marcelkatt
16. jan 2010

My sme boli doobeda v meste, na pešo sa prejsť, poobede bola u nás švagriná zas a večer o 19.30 sme vyrazili do Prievidze zaviesť sestru. Týždeň ostaneme aj my u dedka, vraj čo budeme doma nám povedal... Tak sa tešíme, aj tak mm má poobednú, boli by s,e s Erikom sami, takto sa deti ešte zahrajú. 🙂

vladkaz1
16. jan 2010

Macka takze ty si prec? No pekne zas tu budem sama ☹ ,nevadi najdeme zabavu 😀 uzite si to ,vcera som ti pisala na kype ale bola si off

marcelkatt
16. jan 2010

Vladka, včera som PC zapla až večer mojko. Nemala som fakt čas. No neplánovala som ísť na dlho, ano veci som nevzala no Robko mi pošle busom veci pre malého. Ocino, chce, nech sme tu spolu. Prepááááč moja.
Hneď ako prídem do TT sa Ti ozvem srdiečko.

vladkaz1
16. jan 2010

Macka v pohode jasne ,ja som ta len rano volala na kavu a nedoslo to ani do dnes 🙂 tak si asi nebola prihlasena ,no skoda by som sa rozlucila aj s Nikis 🙂
Boli sme pozerat kociky ,nic tu nemaju musim najst tu pri TT nejaku velku predajnu kocikov ,toto nema zmysel tu pozerat v TT ,bud nic nemali take ake chceme ,alebo neochota nam ukazat ked bol kocik vo vyklade .
U Keslera sa nedalo chodit tak plno a predavac nemal ani cas obsluzit ,no tak sa tam moj zvrtol na pate a isli sme do mesta v Patke uz nic moc nemaju iba na objednavku a v jednote 0 bodov nic ...
Ja potrebujem posudit jazdne vlastnosti kocika ,stabilitu ,priestrannost a vsetko ..
kamoska mi dnes ponukla ze mi pozica klasicky chicco kocik ma z Talianska 3 kombinaciu a rozmyslam ze na zimu si kupim len sportak ,neviem moj je proti, aby sme boli niekmu zaviazany a svoje je svoje

lyongirl
16. jan 2010

Vladka, chcela by som ťa poprosiť, poslala by si mi tel. č. na tvoju mamu do IP, chcem jej zavolať a dohodnúť sa s ňou, kedy by som k nej mohla prísť kvôli šatám na Leinú svadbu. Vieš jak to je, keď je MM stále v robote, nemôžem tam hocikedy ísť a zas ona nemá hocikedy na mňa čas, tak som sa s ňou chcela takto cez telefón dohodnúť na presnom termíne...a ďakujem 😉

vladkaz1
16. jan 2010

Jasne napisem ti do IP ale isli na Bowling do cifera myslim ..

gabuliik
16. jan 2010

Čaute baby.Včera som sa sem nedostala.Malý komplet celý den reval.Som nevedela čo s ním mám robiť.
Bola som konečne na pohotovosti.Mám len zapálené dýchacie cesty.Dala mi atb.Tak dúfam,že zaberú. Som rada,že to nemám na prieduškách.....

vladkaz1
16. jan 2010

gabi no chvalabohu ze si bola
a co maly reve? aj mala je urevana ako sme boli pol dna vonku super ,akonahle prideme domov reve 😝

vladkaz1
16. jan 2010

sedim si za pc a naraz mam mokre tricko od bradavky 😀 je to mozne??? 😀

gabuliik
16. jan 2010

No Vladi,ani dnes to nebolo bohviečo s ním.Doobeda ako tak.Ale poobede hroznééééééééééé.Chýba mu pobyt vonku,ale kedže je zahlienený,tak nemôže ísť.Ešte aspon do stredy. A malá bola tiež dnes nejaká moc zlá.Aj dostala po riti od MM,čo sa často nestáva.Iba ked ho vyšpičkuje.... A dnes ho špičkovala velmo.

lyzenka
16. jan 2010

Baby,

ktoré idete na zápis do škôlky s deťmi? a kaaam? 🙂

marcelkatt
16. jan 2010

Lyzenka, ja idem s Erikom na zápis asi až do 3 škôlok pre istotu. Možno ho nevezmú nikde, no o rok bude mať väčšiu šancu hádam. Plánujem zápis na Spartakovskej 10 a 6 a potom asi pri ŽOS-ke. Neviem. Nie som z TT a neviem, ktorá škôlka aká je, aké má výhody a prednosti.

Vladka to je normálne v tehotenstve, že máš mokré tričko. Niektorej žene vyteká už počas tehu tzv, prvé mlieko, KOLOSTRUM sa to myslím volá, ak si dobre spomínam... Niektorým ženám sa mledzivo začne tvoriť až po pôrode, to sa týkalo aj mňa pri Erikovi až po pôrode som to mala a na 3 deň sa mi spustilo mlieko. Dovtedy som mu dávala glukózu iba. Sa ma opýtali, či chcem umelé mlieko, alebo glukózu. Nechcela som hneď umelé mlieko. Vlastne do 5 mesiaca bol plne kojený a potom zrazu na umelé mlieko, lebo som stratila z noci do rána. Za to vďačím stresom so svokry čo už. Škoda, možno by mal dlhšie moje mliečko.

anesim
17. jan 2010

Moja malá chodí na Spartakovskú pri škole, a má super učiteľky, teraz už je veľkáčka, tak naše pôjdu zrejme k najmenším detičkám 🙂 . Teda veeeeľmi dobrá je jedna a tá druhá zatiaľ neviem, lebo prišla až teraz pondelok, keďže druhá učiteľka (tiež super) išla na materskú, ale aj táto sa javí, že bude fajn.
A neviem, či má zmysel dávať prihlášky do viac škôlok, keďže po zápisoch do škôlky , niekedy v apríli sa riaditeľky škôlok stretajú na meste a tam sa rozhoduje, či sa deti príjmajú alebo nie , podľa tých ich kritérií - teda aspoň niekedy to tak bývalo, ale myslím, že aj teraz. Viem, že ak bola jedna škôlka plná a v druhej nebolo dostatok detí, tak sa im tam ponúklo miesto, aj keď to bolo na druhom konci mesta.
Marcelka a kde je škôlka pri ZOSke? Tam bývala škôlka niekedy, ale teraz už nie, je tam čistiareň a postavené rodinné domy, 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre