Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
2. jún 2011

Dik baby, zajtra tam pojdem s malou sa opytat. To je v starej casti nemocnice?

gucz
2. jún 2011

@stankatt v starej časti úúúúplne vzadu až za pôrodnicou. Je to na prvom poschodí.

stankatt
2. jún 2011

@gucz som kukala plan nemocky a tam je to nakreslene zas vpredu... ako je detske a ocne... tak neviem...ale aj segra mi hovorila, ze to je vzadu...

gucz
2. jún 2011

@stankatt vzadu je orl klinika. Skús sa spýtať na vrátnici keď tam pôjdeš

stankatt
3. jún 2011

ahojte, tak nam to super vyslo 🙂 dostali sme termin 25/7/11 jupiiii, to su akurat v jasliach prazdniny a ja mam dovolenku 2tyzdne 😉 tak to pekne stihneme, vybrala som jej uplnu narkozu, no pobudnem si tam 3 dni ale co uz... tak Pn zrusim.

lulupopo
8. jún 2011

ahojte trnavske mamicky, ja som tiez trnavska mamicka a chcem sa vas opytat, kam chodievate s deckami,myslim hravat sa, zabavat a pod. ja som uz trosku zufala, lebo moj problem je v tom, ze nie som velmi spolocensky typ a preto sa velmi nekontaktujem s ostatnymi mamickami, a vsak uveodmujem si, ze je to asi chyba, pretoze mojmu synovi chybaju detski kamarati, chodime "iba na pieskoviska" a do mesta na prechadzky, a plavat do kvapky, ale vidim na nom, ze je to malo, lebo on je na rozdiel odo mna veeelmi spolocensky, viete mi dat nejake rady, tipy, kam s 15 mesacnym dietatom, a po pravde mozno by som aj uvitala stretnutia s inymi mamckami, kt. maju deti vo veku nasho syna, trosku ma ubija rodicovska dovolenka v "cinzaku" bez priatelov, kt. su po vacsine bezdetni takze maju ine zaujmu a rodiny, kt. byva na opacnom konci republiky, vopred vam dakujem za tipy a rady.

ivka1603
8. jún 2011

@lulupopo
Ahoj, ja chodievam na nové veľké ihrisko za poliklinikou, za VÚC....tam chodieva veeeľa detí aj vo veku tvojho syna a tiež dosť mamičiek aj ost.členov rodiny...bola som tam aj so staršími deťmi a tiež sa im tam veľmi páčilo 🙂 Odporúčam, vyskúšaj !!!

lulupopo
8. jún 2011

no budeme musiet nieco poriesit, lebo vacsinou chodime na ihrisko k VUBke alebo na , len to dnesne pocasie, hruuuza, bojim sa ist s drobcom dalej od baraku , aby nas nevylialo

ivka1603
8. jún 2011

@lulupopo a v ktorej časti TT bývaš? ja chodievam na ihrisko peši až z Linč.

lulupopo
8. jún 2011

klobuk dole z linca peso, tak to ja mam z hospod. to mam na skok:ň

lenkahrehusova
9. jún 2011

@lulupopo máme podobne vekovo staré detičky 🙂 ja tiež chodievam na ihrisko k sociálke, je tam super 🙂 Malá sa tam dobre vybehá a pohrá.
Občas ideme aj k VÚB a aj do promenády.
Tiež som nešťastná z toho počasia, najlelpšie je vonku 🙂

mitinka
9. jún 2011

Ahojte chcem sa spýtať či náhodou nepoznáte veľmi dobrého právnika v trnave na trestné právo??Strašne súrne to potrebujeme Dakujeme

lulupopo
10. jún 2011

@lenkahrehusova konecne lepsie pocko, huraaaa, vcera sme sa boli bicyklovat a plavat, takze uz bolo ditko spokojnesie, teraz akurat spinka, lebo aj dnes rano sme boli plavat, tak bol dobojovany....

lenkahrehusova
10. jún 2011

@lulupopo aj ja som rada počasiu. Konečne.
Dnes sme boli na prechádzke, malá zaspala po ceste domov v káričke, okolo 12, taká bola unavená 😀 😀 😀
Tak sa možno uvidíme na ihrisku 😉

rikarika
12. jún 2011

ahojte, chcem sa spýtat, či niekto nepredáva kočík camarelo dievcenských farieb v perfektnom stave? Dakujem

lyrra
13. jún 2011

ahojte kočky, potrebujeme ísť s trojročným synom kožnému lekárovi, poradíte kam? najradšej niekde, kde sa dá vopred objednať a nečakať pol dňa. ďakujem🙂

elisam
13. jún 2011

@lyrra poslala som ti kontakt do IP

stankatt
13. jún 2011

ahojte, tak uz som doma z chaty, bolo fajn- v ramci moznosti. cele sa to skomplikovalo, bo v piatok mi volali z jasli, ze Mon ma horucku tak ma anginu a mm s nou zostal doma, tak som sla sama.

ka3n
13. jún 2011

Pekny vecer prajem, zase som sa dlho neukazala ale sem-tam vas citam.mamicky mam otazocku ak by ste niektore vedeli alebo mali presny zoznam veci do TT porodnice, proism vas hodte mi ho sem?? vopred moc dakujem

Vsetci ma uz plasia ze je nacase aby som sa balila alebo prala veci, ale ja vsetko este len a len odkladam..v stredu ideme na liptov este, ale potom sa do toho uz pustim.

sulky
14. jún 2011

@ka3n , ja som na tom s pripravami rovnako,a to rodim o necele 2 tyzdne 🙂
Zoznam mi poslala kamoska, preposlem ti ho do IP.

lubenka131
14. jún 2011

baby prosim vas mam dotaz...mam uz ist do rizikovej poradne do nemocky...co tam vsetko absolvujem?robia aj sono ci?mam planovany cisarsky a chcela by som vediet ci ho robia o nieco skor..mate skusenost???dakujem za odpovede 😉

dulkagabulka
14. jún 2011

@lubenka131 skus ist do temy porodnica Trnava- tam asi budu mat skor ifo.. 🙂
prečo maš planovany cisarsky?

lubenka131
14. jún 2011

@dulkagabulka dakujem 🙂 mala som aj prvu cisarskym..a zevraj kvoli uzkej panve a kratkemu trupu ze male nevytlacim..laicky povedane...

lyongirl
14. jún 2011

@sulky pošli prosím ten zoznam aj mne, nie že by som si ho nepamatala, ale zišiel by sa mi znova taký ucelený návod, aby som niečo nezabudla 🙂. ďakujem...
Ináč poprané a pochystané mám tak na 90%, pre istotu, keby to zas bolo predčasne, ale dúfam, že nebude a tentoraz to dobojujeme do konca 🙂

ka3n
14. jún 2011

@sulky dakujem a budem cakat IP..zajtra ideme na dovolenku, ale potom sa do toho pustim.

lenkahrehusova
20. jún 2011

@lyongirl júj, gratulujem k chlapčekovi a pekné meno ste vybrali 🙂

lyongirl
20. jún 2011

@lenkahrehusova Leni ďakujem 🙂, keď už 1 po tatinovi, tak 2 nech je po mamine 🙂, čo už budem vymýšlať na kalendárom, nie?

kali010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sulky
23. jún 2011

@kali010 , jeej, super. My mame zasa internetovy obchodik v Trnave-Zelenci, venovany prirodeznej starostlivosti o dieta a rodinu.
Vola sa klingacik.sk, da sa tam zajst aj osobne. Neches ho nejak zakomponovat na stranku?
Inak, to si vytvorila ty sama?

tinkerbell
26. jún 2011

@sulky kde presne v Zelenci je ten obchodik? Prisla by som sa niekedy pozriet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre