Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

jankatt
12. dec 2007

ved to mas kusok do tt

luciask
12. dec 2007

Lusiak no tak to nie je sranda, mne sa obe prehraju ked varim alebo si donesu stolicku a postavia ku mne ked varim. To mi trosku lezie na nervy, lebo sa bojim ze sa chytia horuceho, ale zatial som to stihla ustriehnut.

lusiak
12. dec 2007

V Trnave som skoro každý deň lebo na dedine sa nudím a ty si presne odkiaľ ja som bývla na družbe

jankatt
12. dec 2007

ja z prednadrazia

lusiak
12. dec 2007

Aj ja mám také krsniatko ked niečo robím stále je primne ale to sú dievčatá

luciask
12. dec 2007

Aha takze tvoj Marek moc do varenia nie je?

lusiak
12. dec 2007

Čavte babenky budem musieť už končiť lebo sa mi zobudil malý majte sa a želám dobrú nocku

jankatt
12. dec 2007

dobru

krtko.
12. dec 2007

prajem dobrú noc

lusiak
13. dec 2007

Dobre ránko sú tu nejaké mamičky s TT a okolia

melory
autor
14. dec 2007

az vecer... 😒

gabuliik
15. dec 2007

Veru tak až večer,aj to len niekedy. V poslednej dobe moc často okupuje PC mangel 😠 .Nemôžem si pomaly ani maily prečítať.

melory
autor
19. dec 2007

u nas je zas predvianocna nalada....takze vecer som rada, ze si este nieco porobim, ked pride muzik domov, ale polepsim sa.

lyly
20. dec 2007

ahojte,
chodievate niektore s babatkami plavat? ja som chcela chodit do kvapky, ale prave som sa dozvedela, ze to stoji 2500, to by sa dalo ale je to len na 8 vstupov, co sa mi zda strasne malo.
tak by som bola rada, keby ste mi dali dake tipy
dakujem
a posluchate?, lebo viete vianoce su tu, co nevidiet 🙂

terezzka11
21. dec 2007

no co som pocula, tak kamaratka si kvapku chvali. vraj to za tie peniaze stoji. dochadza s malym az z bratislavy. ale myslim ze dievcata chodievaju plavat aj do hlohovca. skus si prelistovat predchadzajuce stranky popripade skus tych 8 vstupov a uvidis. 😉

palvinka
21. dec 2007

lyly my chodíme plávať a som spokojná, už sme sa prihlásili na 3 kurz. Aj v HC je plávanie ale tam sa chodí plávať dva krát za týždeň. Mne úplne vyhovuje len jeden krát. A cena je tam tuším taká istá len kurz trvá iba mesiac keďže je to ako som písala 2x za týždeň.

melory
autor
25. dec 2007

ahojte, krasny sneh nam tu v trnave napadol na vianoce. hned bol svet krajsi.

rainbow
25. dec 2007

ten sneh bol ako na objednávku, velmi sme sa tešili 😵 😵

melory
autor
26. dec 2007

aj to ze sa drzi je dobre, hned ina zima

dominica
31. dec 2007

V Trnave skapal pes? Kde ste všetci?

bubadlo27
31. dec 2007

vsetkym mamickam prajeme vsetko dobre do noveho roku, hlavne vela zdravicka , aby vas deturence a manzelia posluxali 😀

krtko.
31. dec 2007

ahojte.prajem vam vsetko dobre v novom roku,hlavne vela zdravia 🙂

gabuliik
1. jan 2008

Baby, všetko dobré v novom roku!

palvinka
1. jan 2008

Trnavské mamičky, tehulky a snažilky, všetko dobré do nového roka 🙂 , a snáď tento rok budeme písmenkovať viac, lebo v poslednej dobe to tu trocha pustlo.

melory
autor
2. jan 2008

ahojte - prajem vam v novom roku vela radosti okolo deti, a vela smiechu na nich a s nimi...vela trpezlivosti a vela dobrej nalady vam praje .....melory

krtko.
4. jan 2008

ahojte.kam ste sa vsetci stratili

barbiek
6. jan 2008

ahojte babenky, ja som tiez mamicka z trnavy, najde sa tu niaka co chodi k dr,STRBOVI 😲

melory
autor
6. jan 2008

ahoj je nas viac, napriklad ja chodim, aj hendulka

lyzenka
6. jan 2008

ahoj, aj ja chodiim... 🙂 ahojky melory!... 😀 mame nejake sopliky, kycha aj pokašliava - z tych soplikov....zajtra ideme Pokojnej......juuj, sa bojim bojim onho....este nebol chorucky doteraz.... 😔 (no vcera som kupila tu odsavacku na vysavac - je to fakt super......mam aj tu na baterky.....ale ked ma takuto nadchu je lepsia ta na vysavac....

melory
autor
6. jan 2008

ahoj lyzenka 🙂 pokojna urcite pomoze malemu...drzim palceky, je teraz vsade choroba.
my sme po chorobe... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre