Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyzenka
19. jún 2009

hups, čo som barvoslepá 😕 😅

vladkaz1
19. jún 2009

😉 Ale ne mozno sa ti zdalo na slnku

vladkaz1
19. jún 2009

kde ste cely den?

tehulka4
19. jún 2009

plavame a chodime po navstevach..🙂 my dnes asi o chvilu zaloime, len ho natahujem, nech vydrzi aspon do pol 8..cele poobedie okrem nejakych 15 minut okolo pol 4 mi nesapl..tak som zvedava aka bude noc.. 😉

vladkaz1
19. jún 2009

ja som bola s malou vonku bez plienky parada super az doma cvrka ..lebo vonku kym sem isli mala plienu ale uz bola plna kedze strasne moc pije tak som ju nechala bez

stankatt
19. jún 2009

cafte, uz sme doma... boli sme vonku. Som cumela, ci niekde neuvidim Vladku s novym kocikom 😀 Sak ja keby mam novy kocik, premavam sa po meste, nech lude okaca 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
19. jún 2009

hmm som rada kociku len si musim zvyknut .. na neho .. ale ide sa super .. nie bola som len na ihrisku ale kazdy chvalil som rastla ... 😀 😀

gabuliik
19. jún 2009

Čaute.Tak mne dnes malý štrajkoval a celé doobedie nespal.Až od 11-12,30 a potom odkvacol až okolo siedmej aj s Monikou.Asi ich zmohlo to dnešné teplo.Mna tak bolí hlava,že až.Ani pirula mi nezabrala. 😠

Kočík kráááásny!
Inak na toho Pata a Mata sa chystáme aj my.Ale tiež neviem ako to bude vyzerať.Tehu,ked tam náhodou zajtra pôjdete,tak daj vedieť aké to bolo.Lebo my chceme ísť v nedelu.Tak dúfam,že počko bude ok.Ale moc v to nedúfam,bo v dnešnej predpovedi ma nas...li!

stankatt
19. jún 2009

zajtra mame grilovacku....

gabuliik
19. jún 2009

Stanka,závidííím! 🙂
Len,aby ste nezmokli 😉

zabkatt
19. jún 2009

ajoj tak skúška úspešne zvládnutá🙂)))) Som z toho normálne paf lebo už by ma asi odviezla sanitka🙂))

stankatt
19. jún 2009

zabka gratulujeme
Gabi sak to.... 😎

vladkaz1
19. jún 2009

zabi suuuper 😀 Stanka nepozves ma? 😅

stankatt
19. jún 2009

na sak pod s nami 🙂 ideme na oslavu a bude sa tam grilovat 😀 mnam zas aspon +1kg 😠

tehulka4
19. jún 2009

jejeeej stani, zober aj mna..ja oslavy a grilovacky zboznujem.. 😀 😀 😀

zabi, gratulujeeeeeeeeeeeeemmmm... 😀

stankatt
19. jún 2009

pokrocila hodina, uz sa to tu zaplna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lulinak
19. jún 2009

Čaute,aj my sa chystáme na Pat a Mat festival,majú tam napísané že v prípade nepriaznivého počasia sa presúvajú do haly slávia.

zabkatt
19. jún 2009

babule dakujem zajtra som chcela ísť na dalšiu ale je plný termín tak idem asi spať. 😎

basado
19. jún 2009

ahojte.
zabka gratulujem k skuške len tak dalej 😵
babulky ako to je s tym pat a matom? chcela by som tam ist aj ja s malymi.
my sme dneska boli v školke bola rozlučkova, opekali sme, tancovali bolo supeeer 😀
adko mal aj narodky.robila som mu tortu ešte minuly tyžden foto v albume 😵 .
idem si lahnut. zatial dobruuuuuuuu 😔

vladkaz1
19. jún 2009

ahojte dnes tam boli kamar. s detmi ze bolo super ale zlaki sa tej majky z gurunu 😀 kamos hovoril ze sa skoro pocikal 😀

tehulka4
20. jún 2009

breeeeee ranecko maminy... 😉 nooo zeny, ako tak kukam, tak to dnesne pocko ozaj nestoji nai za jeden cent.. 😠 a to som chcela iszt s malym doobeda do mesta, potrebujem ist na postu, do lekarne a este nieco pokupit...nooo pekneee...

vladkaz1
20. jún 2009

ahojte no katastrofa pocko asi sa nikam nedostane ... ja som mala mat tak isto stretko s kamosku v meste lebo odchadza na dovolenku a chcem ist do obchodu ale pozeram ze nikam nejdem ale do obchodu musim...

stankatt
20. jún 2009

cafte, krpes spi, musime pockat, kym slecinka vstane, aby mohol mm vysavat 😝
Pocko na prd, grilovacka nebude 😠 no nist, utreme huby..... 😝 😝 😝

vladkaz1
20. jún 2009

Stanka hahaha ja som pripalila obed idem po nakupoch ... zevraj v PNT maju akcie na zaclony a koberce tak tam idem mrknut a musim ist kupit farbu na detsku izbu .. ale ked prsi neviem ci to bude schnut ten nater ..

lyongirl
20. jún 2009

ahojte 😉

žabi - gratulujeme k ďalšej úspešnej skúške...

počko je fakt na hovno, neviem, čo budeme robiť. Navarené máme aj 3 jedlá, neviem kto to poje a ešte robím koláč, lebo zajtra prídu moji krstní pozrieť Riška, ešte ho nevideli. MM je do včera v robote a ja sa s deťmi doma zbláznim

Vladi - kočík je peknučký, len teda nie zrovna môj vkus, ale hlavne, že ste spokojní

baby ako to je s tým Pat a Mat, opíšte to konkrétnejšie ak viete, aké je vstupné, alebo čo a ako...ďakujem

vladkaz1
20. jún 2009

Dakujeme ...no ja mam taky specialny vkus nie prakticke veci skor dizajnove ,ale je velmi pohodlny pre malu to je podstatne ..
No ja som pripalila obed takze musim ist nieco kupit 😝 ale tusim uz len mrholi

tehulka4
20. jún 2009

lyon, ja som bola teraz kupovat listky na pata mata..pre dospelych 4 euro, pre deti 3 euro a do 2 rokov deti zdarm..a navyse som k litskom dostala cukriky.. 😀 kedze je to s pockom naprd je to na slavii.. ani ja neviem nic blizsie o com je to, ale ked som tam bbola tak decka kricali a rehotali sa..teda aspon co som poécula..taka si to bude dobre..ideme aj my na 4 tak som zvedava... 😉

vladkaz1
20. jún 2009

baby moj meska uz hodinu z prace ma vyp. telefon ,nemam kredit ,uz som nervozna ci sa im nieco nestalo .. nebudem robit paniku ale toto sa nokdy nestava chodi na cas ako hodinky ☹

lyongirl
20. jún 2009

Luci díky, tiež uvažujem, že by sme išli, ale zajtra, idem mrknúť ten link, čo di dala 😉

tehulka4
20. jún 2009

ahojky..
no tak mi sme boli a tom patovi am atovi, bolo to celkom fajn, malo to aj nejaky dej, akurat, ze podla mna trochu prestrelili s masjkou z gurunu..dnesne decka to voobec nepoznaju...ale inak tam boli matko a kubko, pat a mat, traja chrobaci, dedusko vecernicek, a este matko a klincek ci ako sa vola ten slimak s tym skriatkom..ale decka sa aj tak najviac tesili z toho ze sa mohli pofotit..a trvalo to nejaku hodinku plus 15 minut fotenia... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre