Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
25. júl 2009

nejde mi to poprosim MM nech mii to zajtra spravi mne to nejde.. mam farbu loreal peknu ledovo hnedu .. velmi pekna farba a cudujem sa ze mi tak dobre drzi lebo na tie biele vlasy som sa bala ze budem zelena .. ale len segra ma tak pochvalila .. aj ja som si pripadala taka umela ze som ... uplne biele bolo to moderne ale nehodilo sa mi to ... priznam sa... no ale Krtko ma velmi dobre ostrihala musim uznat ..este ked mi troska narasiet ofca a pajchle tak to bude super .. na to si potrpim ved vies take vytocene 😀

basado
25. júl 2009

ja by som chcela taku plavu ale bojím sa ju dat 😖 😝

basado
25. júl 2009

vyskušam si to nechat dorast a ked nie tak si to nejako prefarbím 🙂

vladkaz1
25. júl 2009

zlatko ja som prekvapena uz si budem kupovat len Lorealku no palete nechcem ani za svet ani garnierku a tie lacne farby tak isto nie .. davali sme si s mackou na pol kedze sme uplne vysmikane na kratko a super nam obom pristane kazdy nas pochvalil casom sa este vyzmyva farba je ta ista ako na obrazku ak ked zo zaciatku som sa bala je bez amoniaku vobec ma nic nestipalo nekusalo .. a po 29 tich minutach uz pekna farba vysledna som velmi spokojna aj ten vlas je taky dobry nie taky krepovy ako po paletke a z nej mam normalne chrasty po hlave mam na nu aleriu teda moja koza .. 😝 takze som sa poucila a radsej dam 6 euro za loreal nez mat chrasty na hlave

jevel
25. júl 2009

basado - a kde si ma videla? 😕 veď som bola len podvečer vonku . čo som slepá, alebo zakecaná? to ma mrzí, že som ťa nevidela. ☹

marcelkatt
26. júl 2009

Kde ste maminky? Mne malý spinká, aj synovec už ide buvvať... Tak mám čas chvíĺu na pokec... 🙂

basado
26. júl 2009

jevel nevadí v pohode 🙂 , ja som mala tiež roboty z deckami, 😉

basado
26. júl 2009

a to som mala ešte synovca na starosti

stankatt
26. júl 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee

zabkatt
26. júl 2009

ajojky no tak nejako sa víkend predlžil ostala som u našich celý týžden, ale stačilo🙂)) Konečne som doma a v stredu ideme do toho Chorvátska len neviem ako sa napraceme do auta, aj s tými čo ideme🙂))) Ja by som potrebovala kamion 😀

jevel
27. júl 2009

ahojte

basado- včera som ťa ja zahliadla z auta na Hlbokej večer. Teda myslím, že si to bola ty, lebo som ťa videla len zozadu(bieločervené pásikavé tričko). Bola si s pani Soňou s deťmi a myslím, že tam bol aj Sonin syn.
čo ste išli na futbal? 😕 😉
normálne sme mali problém predrať sa autom domov - premávka ako v dopravnej špičke 😀

janula17
27. júl 2009

ahojte baby, este sice nie som mamicka len tehulka, ale chcem sa spytat ako ste to mali vy, ako to v Trnave funguje. Ked som bola naposledy v poradni tak som sa pytala, ci nabuduce uz moze prist aj manzel, kedze uz sa bude robit velky ultrazvuk cez brusko a mozno sa nam krpec uz aj ukaze ci bude baba alebo chalan. Sestricka mi oznamila ze tam k nim teda chlapi nechodia, ze to by som musela ist niekam inde na ultrazvuk, kam sa chodi az tusim v 32 tyzdni. Ako to bolo u vas, ja by som strasne chcela aby to videl aj manzel....

stankatt
27. júl 2009

hej Maci... sak si nejak vypadla zo skypu.. musim koncit ide sem segra

lyzenka
27. júl 2009

Ahoj Janula,

my sme sa objednali do Hlohovca - tam robia 3D - išli sme tuším keď som bola v 22.týždni....a bol teda aj manžel....ale stálo to hodina tisícku...dali ti aj DVD-čko, fotky... 😉

basado
27. júl 2009

ahoj jevel
ano išli sme sa len tak prejst, v amfiku hrala hudba pre dochodcov ale my sme išli na detske ihrisko. 🙂 bola s nami aj Sona aj Pato jej syn ale Lucka neišla lebo sa bojí policajtov, 😅
janula ja som tiež bola okolo 22 tyždni ale bola som v bratislave, bol tam aj muž, všetko nam povedali na čo sme sa pytali, aj sme zaplatili 🙂

basado
27. júl 2009

jevel oslavovali ste 2 narodky? prajeme všetko naj... babulke hlavne aby bola zdravučkaaaa 😉

berus222
27. júl 2009

janula, moj doktor prevracal ocami a pomaly zacal zamdlievat, ked som mu povedala, ze nabuduce pridem aj s manzelom. povedal, ze by nemal chodit, ... a take tie keci. ale bolo mi to jedno. je to aj jeho dieta, tak preco by nemohol. bol sice maximalne neochotny a neprijemny, ked sme tam prisli obaja, ale aspon nam povedal to, co sme chceli pocut. neskor na 3D v HC sme si to obaja uzili.

vladkaz1
27. júl 2009

ja nechapem preco s tym robia take caviky 😠 😝 ja som s manzelom bola je pravda, ze chodili sme na sono do nemocnice cele tehu ale bol tam a nikto nic nepovedal a no co asi uz ked sme prisli spolu nie? 😀

lyongirl
27. júl 2009

mne môj dr./Navrátil/ sám povedal, že má prísť aj manžel, ale to mi povedal pri prvom a pri druhom už nie, čo ma mrzelo, síce, keby som sa spýtala, tak by mohol ísť, len varoval staršieho a s ním by sa to veru nedalo...

mitinka
27. júl 2009

ahojte baby ja mam super dr. so mnou chodi stale na poradne muž a raz ho tam moj dr. zbadal a hned povedal,ked ma vyšetril,že či nechcem zavolat muža nech sa pozre na sono a to mi ešte robil z vnutra 😀 takže moj muž videl všetko 😀 ale si to aj tade urobil takže nemala som sa prečo hambit 😀 😀 a teraz ked tam pojdem da mi to na dvdčko on ma už 4D a je to super 😀 😉

zabkatt
27. júl 2009

aj so mnou bol manžel, ale iba raz, lebo tiež sa to dokimu moc nepozdávalo, ale prežil to. Dr. Eliáš 😀

janula17
27. júl 2009

jeee ahoj zabkatt, ja mam toho isteho doktora 🙂 takze si tam zobrala aj manzela?? a sestricka ho pustila? ako to prebiehalo ? Lebo mne len sucho oznamila ze sem chlapi nechodia a bolo. ale on tam chce ist aj tak, neviem preco by nemal, bol na zaciatku, chce byt aj pri porode tak neviem preco by nemohol byt pri ultrazvuku, no nie?

stankatt
27. júl 2009

jeeeeeeeeeeej Vladi super uces.. 😉 si kocanda

gabuliik
27. júl 2009

Ahojte! 🙂
Od soboty máme úspešne domalované,sa teším ... 🙂
Inak som totál unavená z detí.Hrúza.Prázdninárku máme už len jednu ,ale aj tak je to celkovo 3ks deti.A odkedy Andrejko chodi ,..... katastrofa.Je totál všade.A hlavne sa mu lúbi roznášať veci po dome.Takže celé dni len upratujem.Jáj a ešte má modu v tom,že mi furt lezie na schody. 😠

Vladka,fakt kočka!

Idem žehliť,potom sem mrknem.

basado
27. júl 2009

ahojte. teda vladka, supeeeeer. velmi ti to sekne a tie modre oči dotoho 😨 . fakt supiš 😉
ja som tiež dneska fakčila z upratovaním, a ked maly zaspal tak som aj žehlila 😵 , ale aj som prala tak ma zase čaka žehlenie 😝

stankatt
27. júl 2009

no my este nebehame, ale uz to dlho nepotrva.... vcera sa panicka sama rozbehla od stola k telke , spravila 2 kroky a potom capla na zem, ale rovno na papulku ☹ chuda.... hlava ide prva a az potom nohy...

zabkatt
27. júl 2009

babule máme novú TV. plazma uhlopriečka 106 😀 tak sa vytešujem, už jak keby som počula našich. Smrdíte s korunou hlavne že máte nový TV 😝
janula no ked som mu to oznámila tak dokino povedal že dohodneme sa a ked som ho tam len tak dopvliekla, že zobral si volno v práci a chcem aby to videl, tak sestričku skoro ...... a dokino že no čo už mám s vami robiť. jednoducho som ho postavila pred hototvú vec 😝

jevel
27. júl 2009

ahojte

basado - ďakujeme za gratuláciu, ano bola oslava. letí to ako šialenéééé 😅

takže si to bola ty, nebola som si na 100% istá. Lucka sa bojí policajtov?? 😕 😀 , čo také spáchala?? 😀
v tom amfiku je to dobré

vladkaz1
27. júl 2009

je babulky dakujeme moc no tesim sa ja si pripadam taka tucna v ksichte ale neva mam to pekne aj MM ma pochvalil ze keby bola dlhsia ofca troska .. no doraste ...som spokojna ..
Zabka super taks a vytesujete 😀 😀 😀 moj ma otravuje s telefonom za 18 tis akoze ozaj sisi..
ja som dnes nic nerobila no mozem to kaslat ani nevarila bol post hahaha 😀 😀
Stanka ale za chvilku sa to zozbehne neboj a potom budes nadavat jaaaj preco este nesedi 😀 😀 a uz chodiii aj ja som ta frflala .. ale mala chodila asi 8 mes. mala .. nod es maly spunt bol znej a tak cupkala jedna radost

gabuliik
27. júl 2009

Dožehlené 😀 ,ešte som si stihla dať sprchu.Vyhodila som odtialto MM 😀 .
inak,aj mna MM otravuje s plazmu,ale nie takú velku 😕 .Ale bojím sa to dovoliť,lebo malý furt chodí k telke a capká po nej.Neviem ako by to dopadlo s tým novým 😝 .

Stanka,neboj,fakt sa to rozbehne a potom budeš nadávať ako ja 😀 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre