Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
1. sep 2009

hmm jake dobrotky vyvarate ja som nevarila MM je chory s horuckou , od vcera mam masko ako cigansku a pecene zemiaky tie robil MM 🙂

bershka
1. sep 2009

ahojte zienky. zacinate tu niektora s vasim drobcom chodit na plavanie? ale uplne prvykrat?

vladkaz1
1. sep 2009

Ahoj Bereshka ja neviem poradit my nechodime ,ale chodi Bubadlo aspon chodila a chce myslim zat aj s malym chodit 😵 tak sa skus spytat jej 😉

gabuliik
1. sep 2009

Čaute baby.Tak nás čaká zajtra perný den.Monika ide prvý krát do škôlky.Ja mám asi väčší strach ako ona.Ale celý den hovorila,že ona nikam nepôjde.Tak uvidím.
No a ešte asi behnem s Andrejkom kožnej.Celé bruško má ako šmirgel.Strašne drsnú a suchú kožu.Dúfam,že to neni atopák ako má Monika ☹

vladkaz1
1. sep 2009

Gabi tak nech m to zajtra dobre dopadne my ideme tak isto dokine s malou aj Boris je v horuckach

gabuliik
1. sep 2009

Vladi,dík.Čo máte doma nejakého bacila?Šak ste furt maródoví .... ☹

vladkaz1
1. sep 2009

ja nveiem moja ale uz 3 ti tyzden bohaca ☹

bubadlo27
1. sep 2009

ahojte,
bershka ano ja chodim aj s malou a s malym, ale my mame za sebou uz prvy kurz 😉
ja idem zajtra s malym na poradnu, som zvedava kolko nam vaha ukaze, mozno ani stacit nebude 😉 😀
inak vas chcem poprosit, aby ste zajtra na mna mysleli, teda hlavne na MM, aj ked ho nepoznate 🙂 , ma poobede velmi dolezity pohovor 🙂
dakujem 🙂
ani spat asi dnes nepojdem ☹

tehulka4
1. sep 2009

caute maminy..my sme dnes boli u nasich grilovat a tak ma cele poobedie bolela hava ze az..maly ma celu ritulu vyhadzanu..bohaca vpobec netusim od coho ani co mu na to mam dat..mam doma aj imazol ale sak neviem..uz som davala aj sudocrem co svam furt jak ho prebalujema zrazu toto kurna...co poradite vy?

tehulka4
1. sep 2009

bubi, drzime palce uz vcul..a neozvali sa ti este z kvapky? ja cakam jak blazon ze nam daju dalsi termin a nist..

saska73
2. sep 2009

ahojte trnavské mamičky,
AKú máte detskú lekárku? ktorá je dobrá? ževraj to treba už v pôrodnici nahlásiť, viem, že je tu nejaká Kadličková ale referencie nemám ani na jednu. Ďakujem už vopred za vaše rady.

vladkaz1
2. sep 2009

Buubi urcite budem drzat palce,paste vsetko mozne co sa bude dat !!!! mysim na vas viem ze to je dolezite !!! 😵
tehu ten imazol natieraj 3 dni a zabere ,nam vzdy pomohol a vies v akom hroznom stave sme to mali . 😉 ,ale chuda maly no viem si predstavit jak trpi za ritulku ..
Saska73 , ja mam Margetakovu je starsia ale s pristupom som max. spokojna velmi mila a dobra dokina ale myslim ze uz je na dochodku ,urcite by som nesla Brdiakovi ja som knemu chodila ako dieta a pristup desny .. oco sa tam s nim povadil x krat ...ale zas niekto chvali niekto ne je to asi vec nazoru

tehulka4
2. sep 2009

saska, ja som raz u kadlickovej bola, nebola zla, ale pristp ze rychlolo rychlo...a to ked nemas cas asa jej ani povypytovat co chces, tak je to o nicom...ja chodim s malym k dr. Rodakovej, nie je ani mlada ani stara..taky stred...a myslim, ze je ozaj super aj co sa tyka pristupu k malemu aj celkovo je taka vnimava..chyti mi vzdy maleho, kukne na neho a hned mi povie to na co som sa chcela spytat ja, teda samozrejme pokial je to viditelne, nejake pupaciky, nejake preliaceniny, alebo sucha koza, no skratka cokolvek...ja som chodila so sebou ako decko k dr. Kollarovej a maleho by som tam urcite nedala..zato tam chodi segra s oboma deckami a hovori ze je dobra..ja hovorim, ze jedine tak mozno s pristupom...inak vybrat dobreho dr, je vazne tazke..hlavne ked sa jedna o iekoho kto sa an teba spolieha a ty mas za neho obrovsku zodpovednost.🙂

tehulka4
2. sep 2009

vladi vdaka..skusim teda ten imazol..len som si nebola ista, lebo na tej krabicke sa pise ze proti mokvajucimplesnovym koznym infekciam...no tak sa mi to nezdalo, a este esom necitala pribalovy letak..🙂

saska73
2. sep 2009

Však to baby, tehulka4 si to vystihla, správne vybrať, ked je veľká zodpovednosť, ešte chcem zavolať 3 kolegyniam, čo majú menšie deti, koho ony majú a už si to normálne píšem na papier 🙂 😅

lyzenka
2. sep 2009

achojte,

dnes sme stretli Dominicu s detvákmi pri Kaufáči....tak sme chvílu pokecali, krpci sa pohrali.... 😀

bub držíme palce, aj keď nevieme pre čo za čo, ale držíme... 😀 ozaj a čo krpci - idú ti už do jasiel?

práve krpec zaspal....a ja chalujem slíže s makom....dostala som na to chuť...tak prečo nie... 😉 - i keď tam mám mäso zo včera....chichi

my chodíme Pokojnej - je fajn.....vždy som sa na všetko mohla popýtať, poradiť...., je vždy usmiata a milá....(teraz sme boli u tuším Šimkovičovej - bo naša mala dovolenku......no nepáčila sa mi...a ani Ajkovi... 😉

ka3n
2. sep 2009

ahojte..babeny prosim o RADU..

Neviete o niekom z TT kto robi TORTY , pekne torty, moj maly bude mat rok...dakujem..

PROSIM PROSIM PORADTE...

basado
2. sep 2009

ahojte,
dneska sme boli v školke aj bastinom, celkom sa to dalo na začiatku, prezul sa ale ked sme otvorili dvere do triedy nechcel sa ani odlepit 😖 . bola som nervozna z toho, ale učitelka hovorila , že sa to celkom dalo, trošku poplakaval aj papal. no som zvedava na zajtra 😝 , už mi hovoril, že tam neni dobre 😅
ka3n daj si stranku www.tortyodmamy.sk a tam si daj trnavsky kraj 😉

lyongirl
2. sep 2009

ka3n - aj môj muž robí torty, aj pekné, aj dobré 😀 , aj z jedlými fotkami. Len majú momentálne nefunkčnú stránku. Ak by si mala záujem, pošli IP, popíšem ti viac 😉

lyongirl
2. sep 2009

ináč ništ nestíham, dnes nám došli tepovať gaučovú aj koberec, tak sme s deckami vypadli von, ale potom som musela makať a umývať dlážky, ešte teraz sa nedá na ničom sedieť, ale do večera to bude suché.

D., máme Vidovičovú a je super, nemôžem na ňu povedať nič zlé, ja by som nechcela Margetákovú a ani Bradiaka, chodila som obidvom sama a otras obidvaja.

vladkaz1
2. sep 2009

baby tak sme doma prisli sme o 13 tej som ko 😝 , mala dostala antibiotika mna boli hlava MM isiel s horuckou do prace, sme sa povadili samozrejme ,lebo nema dovolenku uz len 1 den a ja som mu nadavala ze ci chce v praci odpadnut ,, akoze 39 teplota neni sranda a nakazi aj kolektiv 😒
No doktorka Margetakova ma dovolenku ,ja na nu nemozem povedat kriveho slova max. spokojnost len ze je uz starsia ..ale vzdy pristup a ochota a ako doktor moj nazor skvela ..
Ale boli sme dnes u Laskovej ci tak nejako a ta sa mi zdala taka nepristupna, ale odbornicka vysvetlila mi hodne ..
musim ist tepovat ked sa mala zobudi uz to odkladam tyzden aj upratovat zas uz nieco namna lezie som jak macala ☹ ,ked ochoriem ja som zvedava co budeme robit ..MM cele dni v praci mala chora a ja na skapanie takze ziadna slava 🙄
tehu nemas zac ,to pomoze ale musis byt trpezliva aspon 3 dni ,ak nie chod dokine pre istotu .. ale nam vzdy zabral ..

tehulka4
2. sep 2009

caute babulky...tak mi poobediku a mrnus pojde spat...bozeeeee, cim je starsi a vsade sa dostane, tymviac vymysla...dnes mi neviem kao otvoril gel napranie a cely mi ho porozlieval po sebe a po kupelni a to len za chvilku ako som nakrajala maso v kuchyni, a ze idem na wc a zrazu panko si sedi v kaluzi gelu..no fakt parada..a to kazdy den nieco nove, a hlavenieco coby as ani nenapadlo, ze take prcave decko moze urobit..esteze som si na nervy dnes kupila milku.. 😀

ka3n, ja som si avala piect tortu k tej panej ako stanka pre moniku do bohdanoviec..tak som zvedava..pekny bude urcite, len nevienm aka chutovo.. 😉

ka3n
2. sep 2009

no len ja som chcela nieco priamo v TT, do bohdanoviec neviem ako sa dostanem.

vladkaz1
2. sep 2009

priamo v TT je Lion Girl manzel 😉

timotej
2. sep 2009

Tehu nič si z toho nerob mne malý včera rozbil solničku bola to sekunda sedel pri stole načiahol sa a solničku bum o zem. No čo už.

vladkaz1
2. sep 2009

baby tak fakt si nic s toho nerobte to by som uz ja musela byt sediva 😀 to iste doma pokial vam este nevyleze na parapetu .. tak je dobre .. moja pernamentne musime schovavat stolice .. 😖

tehulka4
2. sep 2009

halooo baby, a kde vobec ste? inak nedame konecne nejake to stretko zasa? ved uz su neni ani take strasne teploty ani nist...

vladkaz1
2. sep 2009

ja som tu uz teraz vytepovala som vsetko co sa dalo a prestahovala malej celu izbu mam svalovicu a moj ked dojde s prace tak ho slahne 😀 nema rad necakane zmeny a urcite sa mu bud ena prd spat lebo som komplet aj prehodila postel 😅 😀 😀

krtko.
3. sep 2009

lyzenka,ty si nahodou nekupovala andrejkovi kolenakcy?

vladkaz1
3. sep 2009

ćafte kde sa sa vsetci stratili mam pocit ze malej antibiotika zaberaju tak je super po jednom dni jej ani netecu sopliky...no mohol ich dat skor nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre