Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyzenka
9. sep 2009

počuj, veď tam je písané,

v tých podmienkach - vek 3-6 rokov (alebo to už rátajú akože od septembra budúceho roka)

tehulka4
9. sep 2009

no ty moj tiket..to vazne?a to je co? tak vela deti alebo tak malo skoliek?

vladkaz1
9. sep 2009

baby zevraj tam beru deti od 2,5 ale musi sa vediet najest a bez plienok .. mala sa vie aj obliect .. sice kostrbato ale da sa.. tak to mi chcete povedat ze nemam sancu? ci ako?
tehu videla si dne ani obraz ani zvuk 😀 😝 vies co myslim 😉

lulinak
9. sep 2009

vladkaz,a čistila si si tú nádržku,lebo ani mne po dvoch rokoch neodtekala,tak som ju odmontovala a vyčistila som ju s kefkou na detské fľaše a je to ok,skús možno to pomôže aj tebe

tehulka4
9. sep 2009

vladi, nic si z toho nerob..presne kao keby som videla mojho...mali by sme ich zoznamit.. 😀 😀

baby a ako je to, ak chcem aby isiel do skoly o rok neskor? lebo jemu zle vychadzaju roky a ja ho skor nechcem davat..

tehulka4
9. sep 2009

a este mam otazku, ale teraz uuuplne mimo..chcem si vycistit kozenu supravu sedaciu..cim ju cistite a kde to kupim?

lulinak
9. sep 2009

na mna sa inak raz nahneval MM ked som mu povedala o susedovi on tuším robí všetko aj okná umýva aj žehlí,minule aj pral ručne ked doviedol malú zo škôlky tak mala špinavé veci a on to opral ručne

vladkaz1
9. sep 2009

Luniak ako ju mam vycistit ?.. ja som nikde nenasla, kde by sa to dalo odmontovat, mam Ardo a je z vrchu plnitelna .. je zasrana jak hovado, to je pravda, to je moja slabost pracku nerada cistim 😀 😝 porad lebo moj akoze radsej kupi novu .. ale uz som si vyhliadla elektrolux len mi pride draha 😔

lulinak
9. sep 2009

ja som Mišku prihlasovala rok popredu do škôlky,tak neviem ako to tam máte vy,ale v dnešnej dobe je dobré čím skôr,lebo je nedostatok miest

vladkaz1
9. sep 2009

tehu ja som kupila v 101 tke taky pripravok na kozu pekne voni aj vycisti ale ja mam bielu .. no a nicim to nejde tak som sa nasrala a vycistila ju s cifom 😀 a cudujme sa flaky nikde 😅 .. ale bolo to na moje riziko .. ze ju potom vysmarim moj by ma dorazil 🙂

timotej
9. sep 2009

Ahojte, môj išiel pozerať fotbal do miestneho na velkoplošnú obrazovku. čo sa týka domácich prác tak urobí ked treba ale on je väčšinou na práce okolo domu murovky zateplovať a tak. Ale ked máme návštevu tak robí super misy trvá mu to dlhšie ale naaranžuje to pekne. Ja by som to tak neurobila. Veru nádržku treba vybrať a vyčistiť lebo je určite zacpatá. Ja idem na jarmok len zajtra cez obed malý sa bude varovať lebo cez víkend oslavujeme malý má rôčik.

tehulka4
9. sep 2009

vladi, kukni si na nete strankuwww.renesancia.sk, duufam ze to nezrusia..ja som si tam tiez vybrala umyvacku za 390 eciek aj z dovozom a tu mi ju kamos nukal v euronicse akoze pre mna za 570...tam maju ozaj strasnelacne veci..

bubadlo27
9. sep 2009

no najvacsi problem je malo skolok a vela deti 😠
hlavne ze vela skolok porusili a teraz chybaju

lyz ja myslim, ze ten vek ma byt ku 1.1.2010

tehu, viem ze na kozene veci, maju nieco v DM a ze vraj je to dobre, inak neviem, nevlastnim 😀

lulinak
9. sep 2009

nemáš na boku z každej strany na tej nádržke také ako keby vystúpené gombíky?

tehulka4
9. sep 2009

vladi, ja mam tiez taku kremovu, ale uz chudera vyzrea skor ako siva.. 😀 takze mam behnut do 101-tky? no super hned zajtra behnema vecer vlitnu na to..🙂

timi, mi tiez budeme oslavocvat v nedelu 1. rocik maleho, ale to mam naplanovane ist na jarmok aj zajtra na nakupy a v sobotu so znamymi co si mm pozval..tak dobre oslavte.. 😉

lulinak
9. sep 2009

no baby ja už idem do hajan,tak si to tu ešte užite a nech vám víde pekný jarmok 😉

bubadlo27
9. sep 2009

vladi ja mam pracku elektrolux timeline, tak viem aspon kedy presne doperie, ale je super, je zhora plnena, a tie nadobky sa daju super cistit, mama ma whirpool a to je des ☹
umyvacku mam tiez elektrolux, a tiez bola za super cenu 🙂

vladkaz1
9. sep 2009

tehu tak potom ked to bude aktualne mi poradis ja som v takychto veciach debil .. no a stou nadrzkou mi viete niekto povedat ako to mam odmontovat? ved tam nieje ziadny srob ani nic

vladkaz1
9. sep 2009

baby tak to sa tu budem mat s kym radit teda ,, 🙂 super budem mat 20 cat tis. na umyvacku a pracku zmestim sa do toho? 😕 asi nie 😅

bubadlo27
9. sep 2009

napis mi typ pracky 🙂

tehulka4
9. sep 2009

vladi, tiez som v tychot veciach debil,a le tak zasa ked nieco chcem strasne moc, tak to hladam za co najnizsiu cenu a s parametrami ktore by relativne mohli vyhovovat..a pracku mam LG takze ti neporadim, a umyvacku mam tiez electrolux..

vladkaz1
9. sep 2009

bubi, no ardo z vrchu plnitelnu a cislo musim pozriet teda ,ale je zasrata jak hovado to je pravda .. 😝

bubadlo27
9. sep 2009

no vladi ked myslim 20 tis.euracov, tak aj zlatom vybijanu 😀 😀 😀 a ked koruniek, tak mozno ano 🙂

tehulka4
9. sep 2009

vladi, ak nebudes nejaka narocna, myslim, ze by si sa ako tak mohla..alebo budes musiet nejake 2 tisicky doplatit..ale sak to sa potom uvidi.. 😉

vladkaz1
9. sep 2009

hmm no ved s tym pocitam teda ,ze budem musiet nieco popustit .. 🙂 len ci to prezije moj MM 😅

bubadlo27
9. sep 2009

inak ja sa celkom vyznam 😉 a to sa nechvalim 😀 , ma to bavi, ale expert a nakupca u nas je MM 😀 😉

vladkaz1
9. sep 2009

oki obratim sa na teba dobru moj uz frfle ze tukam 😀

timotej
9. sep 2009

Díky tehu... aj vy oslávte ak ťa uvidím zajtra na jarmoku tak ťa oslovím ja si ťa pamätám. Kedy sa chystáš? Ja cez obed.

tehulka4
9. sep 2009

ja si vzdy vyberiem niekolko veci a potom ich porovnavam a to co sa mi zda najlepsie, tak to si vyberiem..neviem ci je to vyhoda alebo nie, moj mm mi v tomto nechava volnu ruku, ale niekedy by som sa chcela poradit a on ze ved si vyber ty..no ide ma porazit..navrhovala som si aj obyvacku aj kuchynu a tam som tiez chcela povcut jeho nazor, a pocula som jedine je to super ako si to vymyslela a farba moze byt je pekna..no zabila by som ho vtedy..😀

tehulka4
9. sep 2009

timi, ja este uvidim..myslela som, ze enjak poobede, ale vsetko sa ukaze az zajtra..ak ano, tak do man kludne kopni, lebo ja si ta nepamatam vobec..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre