Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
12. okt 2009

cafte do gabi ja len cumim tak by som tomu chlapovi vycistila zaludok dobre si spravila, aj ked viem ze je to moment sekunda neviem ako by som sa zachovala ja asi panika .. boze ten chlap cisty kar .. ze to tak musim napisat sak nech si davaju pozor ked sa nieco nedajboze stane uz bude neskoro ..hruza som sa rozculila za teba

tehulka4
12. okt 2009

cafte maminecky...tak ak sa nam podari uspesne sa k vam v tu stredu pridat, tak vas rada uvidim,...teda ak bude pekne..mozte mi este raz povedat, kde to teda bude a kedy, lebo som tu z toho nejaka dopletena... 😉

gabulik, to je hrozne co sa stalo..a este horsie na tom je,ze podobne sa stalo aj kamosovi, on ma takeho "znackoveho" psa..( neviem co je to za rasu ale stal ich strasny balik penazi, preto ja ho volam ze znackovy..), a tiez ho ti vlciaci tam napadkli, ale jeho riadne dokusali a musel ist s nim k veterinarovi..neviem ako to riesil dalej, ale ja tam tiez chodievam, zatial sa mi nic teda enstalo, ale tiez by som to riesila presne kao ty, len s tym rozdielom, ze by som nastojila na otm, aby prisiel majitel okamzite, a nie ze za den-dva a policajtov by som tiez bolala..to ze si nejaky "straznik" co neni poriadny a nema opustat svoju pracu nevie robit svoju robotu poriadne, neznamena, ze mu mozu psi lietat po vonku a to su neni len taky, ved to su zurive, obrovske psiska..a aky sukromny pozemok? ak ta na chodniku alebo na ceste napadne pes, tak on sa nema co rozkrikovat ze sukromny pozemok..sukromny pozemojk je az za branou chodniky a cesty su verejna komuniakcia, dement jeden, nechs a najskor uvedomi co hovori....no som sa tiez dobre vcul rozcuilila.. 😠

stankatt
12. okt 2009

cafte, tak sme dosli z poradne, zaockovli malu a mala, vazi 9550g 😀

lenkahrehusova
12. okt 2009

ahojte ...

Tak zatiaľ stretko ostáva na stredu okolo 15 - 16 na detskom ihrisku pri futbalovom štadióne 🙂

Uvidíme, či nám počasie dopraje 🙂

lenkahrehusova
12. okt 2009

baby, neviete náhodou, či je v Trnave niečo také ako tancovanie alebo cvičenie pre bábätká?
Hladala som na nete a nič som nenašla . V takomto počasí, keď sa nedá ísť von, by som chcela pre malú vymyslieť nejaký program 😉 ale neviem aký.....Ď 🙂

lyongirl
12. okt 2009

ahojte, náš malý začal dnes zase kašlať/Alex/ a má medzi nohami na jednom mieste také pupáčiky a neviem, čo to je. Rišeno má asi nejaký exém ☹ . Posledne sme boli behom 3 týždňov už 3x u doki, išla by som aj dnes, keby tak doobeda nelialo. Mám pocit, že posledne chodíme k dr. jak na chleba 😅 .

Lenka ja o ničom neviem. Maminy aby sa nenudili s deťmi chodia plávať, ale nám je to drahé..., tiež by som prijala nejakú zábavu...

vladkaz1
12. okt 2009

cafte tak konecne som si dnes kupila tu bundu ,na vodarni v tom lacnom obchode .. tu co som skusala prvu, este ju zlacneli z 15 nast na 11 nieco tak super .. dam si mame trocha rozsirit hlavne na prsiach a bude dobra aj na jesen .. jednoducha cierna balonakova s vackami pekna moderna .. staci .. moj ofrfle jasne .. lebo on neznasa taky smejd ,ale je mi to jedno posluzi dobre .. inak v celom meste som nic nezohnala baby ,nikde nic mi nobolo dobre ..alebo nic nemali a ked mali len odprdky nad zadok .. 😝

lyzenka
13. okt 2009

Ahojte baby,

tak my sa tiež hlásime ako chorý.....respektíve Andrejko je už OK, len trošku kašle.....ale nastúpila som zase prezmenu ja - kašlem jak tuberák a všetko od priedušiek mi ide....ble...už mi to ide krkom... 😒 mamina mi zohnala antibiotiká - biseptol, tak beriem to.....minule mi to pomohlo, krátko pred tým akom sme išli na dovolenku. Tak dúfam, že to zaberie aj teraz.

lenkahrehusova,

v materskom centre na vodárni alebo na Linčianskej sú určite takéto zábavky pre deti, treba sa na to popýtať, na internete nádeš aj telefónne číslo (ale čo som našla webovú stránku má len materské centrum na Vodárni) - ale stránka nič moc.....radšej ísť osobne, alebo tam je to t.č. a brnkni tam... :O) Chcem tiež chodiť s krpcom do MC na Vodárni - máme to kúsok - a je tam tancovanie s deťmi, hudobná s deťmi, angličtina pre deti a také.....(ono v podstate každý deň od 10,00 do 12,00 je tam nejaká činnosť (ako v škôlke).

Tak sa tam možno niekedy stretneme, pa

Peťa.

lyzenka
13. okt 2009

lenka,

až teraz pozerám, že si chcela pre bábätká.....tak to neviem kde takéto sa niečo nachádza..a čo vôbec. 😕

lyzenka
13. okt 2009

pardon, či vôbec.. :O)

lenkahrehusova
13. okt 2009

ahojte žienky 😉

Ak by ste mali dnes čas, tak by sme to stretko mohli dať dnes o 15 - 16 na ihrisku. Dnes neprší, ale je trošku vietor 🙂 tak neviem. Skúste napísať, aby som vedela 😉

Zajtra hlásia opäť pršať 😠

na budúci týždeň sa má trošku vyčasiť, ale počasie je vrtkavé 😉

macka7
13. okt 2009

no dnes asi na stretko nie je strasny vietor a musim ist do tesca 😉

lenkahrehusova
13. okt 2009

baby, stretko odložíme o týždeň. Určite bude lepšie počasie 😉 aby nám drobci neprechladli 🙂 🙂

zatiaľ sa majte krásne 😎

gabuliik
13. okt 2009

Čaute baby.Včera som sa sem nedostala,malý štrajkoval.
S tým psom to dopadlo tak,že tomu strážnikovi dali pokutu a upozornili ho 😖 .A že vraj som mohla na nho podať aj trestné oznámenie,ale to mi nikto nepovedal.Hned by som to urobila.No čo už.

Tehu,ten kamoš bol Marcel,že?MM mi o tom hovoril,oni hrajú spolu kolky.

Inak dnes to počko je fakt hrozné .... 😠

bubadlo27
13. okt 2009

cavte, naozaj neviete niektora nejake info o tej burze co bude od zajtra na Limbovej? ☹

lyongirl
13. okt 2009

bubi - ja nič neviem

Alex je zas chorý, má ATB ☹ , 2 týždne mu nebolo nič a zase. Dr. hovorila, že to môže byť tým, že je predčasný. Doteraz ho kryli všelijaké očkovania, ktoré mal ako predčasniatko, ale to už skončilo a choroby sa lepia. Snáď to nebude nejaké hrozné, lebo od januára má ísť do škôlky, no keď bude na tom takto, tak bude viac doma ako tam ☹

lulinak
13. okt 2009

Ahojte.
Bubadlo a čo konkrétne potrebuješ o tej burze vedieť? Ja idem a zajtra je odovzdávanie vecí na burzu.

Gabi tak si mala dobré šoky mňa by asi šlahlo a klepala by som sa asi týždeň. ☹.Hlavne že ste všetci ok.Teda až na hafana. 😒

bubadlo27
13. okt 2009

luli, ja som este veci do ziadnej burzy nedavála a chcela by som to vyskusat, chcela by som vediet, ci tie veci musis aj nejako oznacit, napr. pisat cenu, ktoru chces za danu vec, alebo to robia oni, vobec nemam ani tusenia 😨 ako to chodi 😉
dakujem 🙂

lulinak
13. okt 2009

Ty nemusíš,to oni si všetko označia ty povieš cenu a oni ju tam napíšu aj s číslom ktoré ti pridelia aby vedeli koho to je.A ešte to píšu na také lajstro s prideleným číslom a čo to je napr.body+cena

bubadlo27
13. okt 2009

aha a ide to rychlo ?, neviem ci tam mam zobrat aj deti, ci to tam vydrzia, zoberiem asi 2 veci, tak asi na hodinu to odhadujem, nie? 🙂

lulinak
13. okt 2009

To podľa toho koľko tam bude ľudí.To sa nedá odhadnúť,ale keď máš len dve veci tak to je za chvíľu.

stankatt
13. okt 2009

ahojte 🙂

lyongirl
13. okt 2009

čafte baby, ja neviem ako dnes prežijeme noc, Alex je na tom brutálne, včera mu nič nebolo a dnes to je des. Horúčka, kašel taký, že ho z neho stále napína, sa čudujem, že sa ešte nedovracal...sopel teče jak vodopád, všetko ho pod nosom zo smrkania štípe a nemôžem mu ho odsať ani z odsávačkou, lebo hneď plače čo sa bojí, že sa dovracá. Takýto ešte veru nebol, normálne sa bojím noci a zajtrajšieho dňa ☹

tehulka4
13. okt 2009

baby, neviete mi nahodou poradit nieco lepsie na zapareniny ako imazol? ten nam na zaciatku zaberal, ale teraz mam pocit ze to iba zhorsuje..a tio je maly furt prebalovany a furt macani v umyvadle ked je pokadeny, co je v poslednej dober kazda plienka..uz som z toho zufala aku strasnu cervenui ritulku ma.. ☹

vladkaz1
13. okt 2009

tehulka skus spravit odvar s otrub a v tom ho kup .. nebude to nejaka alergia?

gabuliik
13. okt 2009

Čaute. 🙂
Tehu,ja som skúšala aj umývať s repíkom.On má hojivé účinky.To mi poradila jedna sestrička v nemocke.Alebo zájdi k dokine.Monika ked bola malá,tak jej dali Imazol tabletky a za dva dni bol pokoj.

vladkaz1
13. okt 2009

gabulik dobre si to vyriesila inak vsetko a druhy raz budes aj mudresia ako sa mas ohradit 😉

gabuliik
13. okt 2009

Dik Vladi,druhý raz by som bola múdrejšia,ale dúfam,že sa to už nikdy v živote nestane.Ešte teraz ma bolí brucho,ked na to pomyslím.Hrôza!
Inak,ako sa cítiš? 🙂

vladkaz1
13. okt 2009

mame sa fajn ,az na to ze nemam vobec apetit .. nejem no to je zle .. ale neviem co sa deje nic skoro nemozem do seba dostat .. 😝
Ano mas pravdu dufam ze nikdy uz sa nic take nestane 😠

gabuliik
13. okt 2009

to nechutenstvo prejde,neboj.Aj mne sa to občas stávalo,ale aspon čo to by si zjesť mala,aby si neodkvacla jak haluška.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre