Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

mmona
23. feb 2009

maci malemu davam bud pribinačika alebo monte 🙂

gabuliik
23. feb 2009

Čauko. Hedunecka,dala som vám hlas.Malá je fakt zlatá.
Stanka,ozvi sa. My sme marodi. Malá,ja a aj Andrej . Všetci máme soplíky a kašel.Ja to zvládam horšie ako deti. Tie sú čulé a ja odpadávam.

stankatt
23. feb 2009

cau Gabi. tak sme boli dnes u doktorky. Mala je cela vyhadzana. same take cervene bodky.... Tak tie teploty min tyzden, neboli zubky, bola to viroza 😠 Male deti to tak maju: 2-3dni teploty a potom sa vyhadzu. Malo by to same zmiznut, ale pre istotu mi dala aj kvapky proti alergii. Tak snad to uz bude za nami...
Tak to mate doma veselo ☹ nezavidim....

gabuliik
23. feb 2009

Tak viroza? o tom som počula prvý krát,že po teplote sa môže vyhádzať.Ale hlavne,že už je ok.
Veseeeelooo máme.....
Už ma to štve.Furt musíme byť doma a mna tu mrle žerú.Išla by som sa prejsť. Musím vydržať ja aj Monika. Aj tá by už išla. Dnes otravovala celý den....

bubadlo27
23. feb 2009

ahojte,
stanka, tak aj my mame take vyrazky po celom tele, myslim ze je to zo siestej choroby, aj teplotu mala, ale dalsie ine priznaky ziadne 😠
aj my sme skoncili s fenistilom a mam jej to natierat excipialom

stankatt
23. feb 2009

ani mala nemala okrem horucky nic ine. Gabi volala som brachovi, ze mala mala virozu a tak, a tem ma hned utrel, ze to si nevedela ze po teplote sa babatka vzdy vyhadzu? Premudrelec jeden 😀
My to nemame natierat... 😒

macka7
24. feb 2009

neviete nic o Lyongirl?

mmona
24. feb 2009

ahojte aj mala dostala v nedelu horučky tak snov bol manžel u doktorky a v noci dostal zas mali horučky tak s nim je manžel u dotora ale nemaju nič ani soplik ani kašel a ani žiadne virašky.

hedunecka
24. feb 2009

babulky dakujeme vam za hlasik

co sa trapite so 6 xorobou?my uz sme ju mali daaaaaavno 🙂
inak aj my sme boli vcera u dr.lebo sa jej spravil jacmen ale ja si myslim ze to ma iba upxaty kanalik lebo ja som to mala pocas tehotka asi 4x co som brala kvapky henta dr. prd vie 😀

krtko.
24. feb 2009

este je asi v nemocke.keby mala nootebok tak by sa urcite ozvala.ked som tam bola mala ho pri sebe ale nemala tu pripojku na internet.vtedy mala pozicany od muza ked pisala.
macka aj strihas?

zanetuska
24. feb 2009

aj my sme mali tuto virozu pred tyzdnom 2 dni teploty, potom 2 dni hnacky, a nakoniec kasel aaz potom nam dali po tyzdni antibiotika, lebo mu to nechhcelo prejst same....dufam ze stacilo tuto zimu 🙄

stankatt
24. feb 2009

mmona, vyrazky prisli 2 dni po teplotach 😒 , ono to tak konci...

l3nka
24. feb 2009

Čauko môžem sa k Vám pridať? ešte tu žiadnu z Vás nepoznám, aspoň myslím 🙂 Je tu nejaká trnavčanka s mesačným miminom?

krtko.
24. feb 2009

ahojte.prave som sa dozvedela ze lyon v noci rodila.blizsie info neviem,len to zema chlapca

krtko.
24. feb 2009

aj som zabudla ☹ lyon gratulujem,prajem vela zdravicka 🙂

krtko.
24. feb 2009

l3nka,jasne ze sa mozes pridat 🙂 a vitaj medzi nami

petusaaa
24. feb 2009

krtko, ak budes vediet viac, tak napis, asi su znovu na jiske, ze? ☹
aj ja gratulujem samozrejme 🙂

macka7
24. feb 2009

krtko ja uz malo striham len ta rodinu
lyon gratulujem

zabkatt
24. feb 2009

ahojky aj ja sa môžem pridať? 😀

gabuliik
24. feb 2009

Ahojte!
Lyon,gratulujem a držte sa !!! 🙂
Zabkatt,kedy sa ti narodil malý, Čitam,že máme rovnako staré deti 😀
Čau Stanka.Už sme na tom lepšie. Teda deti. Ja idem k horšiemu. No čo už. Najhoršie je,že kedže ešte stále čiastočne kojím,tak si nič nemôžem dať ☹ .Zajtra zoberem decká trochu von. Aspon na pol hodku.A ešte chceme ist kupiť Monike novú autosedačku. Tak uvidím.

zabkatt
24. feb 2009

gabulik ahojky malý je 8.8.2008, ale rodiť som bola v Topoľčanoch lebo som pôvodne chcela ísť do vody, no nevyšlo to nakoniec to musel byť cisársky, ale najskôr ma nechali pekne 12hodín na stole 😠

gabuliik
24. feb 2009

Aha,tak sme sa potom nestretli. Ja som rodila v TT 4.8.2008. Fúha,tak ťa teda vytrápili! 😲 Nezávidím....

stankatt
24. feb 2009

ahojte, lyon gratulujem
Vitajte l3nka A zabkatt 🙂

zabkatt
24. feb 2009

ďakujem za privítanie🙂))

zuzanikaaa
24. feb 2009

gratulujem lyon, nech je malinky zdravucky a mamina rychlo zotavena 😉

macka7
25. feb 2009

ahojte vsetky len vecer sem chodite precooooooo 😀

melory
autor
25. feb 2009

jeeeej lyon...gratulujeme 😵 😵 😵

stankatt
25. feb 2009

maci ked deticky spinkajuuuuu 🙂 Mala spi aj teraz🙂 aspon chvilu....

stankatt
25. feb 2009

sama? 😝

l3nka
25. feb 2009

macka 7 ja sem chodím cez deň, večer to mám zakázané doma 🙂 ale nie je s kým písať.. pozerám, že máme skoro podobné deti. 2 dcéry a skoro z rovnakým vekovým rozdielom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre