Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
19. mar 2009

ja tiez myslim, ze takych uchylnych je tu viac 😀 😀 😀 😀 , asi to prestane az ked sa stretneme a ked sa otepli 😉
a zmeny casu sa aj ja bojim , ale dufam ze si aspon dlhsie mala pospi 😉 tajne dufam 😀 😀 😀

macka7
19. mar 2009

ale to bude zasa vecer dlho svetlo no asi to bude aj horsie.No nevadi hlavne nech je uz teplo 🙂

macka7
19. mar 2009

mne toto male kazdy den po druhej poobede uz nechce spat do siedmej mam s nou co robit.A nahorsie je ked pred kupanim je uz uplne hotova.Teraz som jej dala dolu plienku nech sa trosku povala po posteli tak dufam ze mi to tu ocika 🙂

gabuliik
19. mar 2009

Macka,tak tú ocikanú posteľ poznám.Malému sa to raz podarilo a to mal dokonca pod sebou prebalovaciu podložku. Nejako ju zošuchol a bolo. 😠

stankatt
19. mar 2009

ahojteeeeeeeeeeee
Tak mm dal Moniku o 19tej do postielky, ze nech si odpocinie a ona zaspala 😒 , neni v pyzamku a neni napapana.... paraada

gabuliik
19. mar 2009

Ahoooooj!No,tak to neni bohviečo. Aby ti neurobila to,čo občas robí mne malý. Za hodku sa zobudí,že je vyspatý a potom je hore aj 2-3hodinky 😠 .

stankatt
19. mar 2009

nech si mm potom pestuje 😀 a mozno sa zobudi az rano o 9tej a od hladu ma zje 😀 😀 😀 😀 sci- fi 😀 😀 😀

lyongirl
19. mar 2009

stanka - práve som sa dobre zasmiala 😀 😀 😀 , samozrejme na tvojom poslednom príspevku 😉

stankatt
19. mar 2009

lyon najvacsie sci fi je to, zeby prespala do rana 😀

stankatt
19. mar 2009

Sa dosmeje, ked sa budeme o polnoci hrat a robit tap tap tapusky 😀

lyongirl
19. mar 2009

ja sa dosmejem ráno, keď si malý o 6tej zmyslí, že je vyspatý. A ináč spím už teraz, len musím počkať kým doperie práčka 😒 . Muž išiel uspať Alexa a možno zaspal s ním, aj ja chcééém, nabudúce radšej nedám prať....

bubadlo27
19. mar 2009

tak aj u nas je riadne sci fi 😀
maly zaspal o siestej , medzi tym sa len o pol osmej zobudil, vypil celu flasu mlieka, a spi az doteraz, som zvedava ze co bude v noci 😠
a mala zaspala uz o siedmej 😉 , no jednoznacne to vyzera na eroticku noc jak hovado 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a mala mi schovala druhu vysielacku, tak hladam o dusu ☹

stankatt
20. mar 2009

cafte, tak sci fi nebolo, ale dalo sa... Mon sa zobudila o 22, 1:30 a 5:30. vzdy sa napapala a isla dalej spinkat 🙂 no a vstavali sme o 8,15 😀 😀 😀 😀

gabuliik
20. mar 2009

Čaute!
Fúha,Stanka,tak do dopadlo supiš pupiš.Inak aplikovala by som to aj nabudúce 😀 .Daj ju MM nech ju ide uspať 😉
Ozaj,a to ti malá tak často papá v noci?Mne sa zobudí raz na mlieko,zvyčajne okolo 1nej a potom ked sa zobudí,tak mu dám cucnúť len trochu čaju a spí dalej.Teda,ak nemá svoje dni 😉

stankatt
20. mar 2009

Gabi jej v noci mliecko chuti viac ako cez den.. skusala som aj cajik- nic moc 😝

mmona
20. mar 2009

Mi ideme spinkat okolo 20.00 spinkame tak vseliak. Prvi krat papa okolo 1 ato sa zobudi uplne sme asi 2 až 3 hodinky hore a potom sa zobudi okolo 7 😒

stankatt
20. mar 2009

fu mmona tak to nezavidim....
Inak Gabi ona vcera papala o 15,30 a potom az o tej 22 😝

mmona
20. mar 2009

no jo a najračej som ked zaspy okolo 5 a mala začne buntošit už o 6 rano tak to je super.

stankatt
20. mar 2009

no dve male deti... radost.... ale sak to prejde...

mmona
20. mar 2009

no prave že už len na to čakam dufam že mu to nebude trvat do 3 rokov.., potom by som potrebovala aspom rok dovolenky 😀

tehulka4
21. mar 2009

ahojte maminky...no vidim, ze vsetky si uzivate krasneho aj ked trochu chladneho pocasia..inak pekny vikendik vam prajem..

gabuliik
21. mar 2009

Čaute. My sme boli dnes u našich.Konečne som si oddýchla. Segra pozvala jej švagrinú s detmi,takže Monika sa hrala o dušu 😀 a Andrej mi zaspal o 13.30 a zobudil sa mi až o 17tej. 🙂 😀 😀 !Takže som mala poobede frei.Jáj,že aj nabudúce .....

tehulka4
22. mar 2009

caute maminy..chcem sa spyxtat ked varite cukinu tak ako alebos cim ju podavate mrnusopm?

stankatt
22. mar 2009

ahojte, mame prve dva spodne zubky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes cingla lyzicka a kukam... hned dva naraz....

mmona
22. mar 2009

stanka tak gratulujem k zubkom 🙂

stankatt
22. mar 2009

Dakujeme a my gratulujeme Andrejkovi k 9 mesiacikom 🙂 🙂 🙂

mmona
22. mar 2009

veeeeelmi pekne dakujeme 🙂

bubadlo27
22. mar 2009

ahojte,
tehu, ja som malej davala vacsinou cukinovy privarok, so zemiakmi, alebo vajickom, alebo maskom 😉

a chcela by som sa vas spytat, ci nemate nahodou niektora, elektricku odsavacku Aventku 🙂

suziad
23. mar 2009

Ahojte som k vam zabludila, neviete mi poradit kde nastreluju v Trnave alebo niekde v okoli babetkam nausnice. DIIK 😵

zuzanikaaa
23. mar 2009

bubadlo ja mam aventku rucnu, aj ta je super. Teda bola, uz nemam co odsavat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre