Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

jevel
9. máj 2009

vladka - tak to je iné , keď má malá na šuške citlivú pokožku. to si ani neviem predstaviť ako ju to muselo bolieť ☹ . ale chvalabohu je to lepšie ako píšeš. No čo už , keď budete niekde v meste - skočíš do mercata a tam ju v umyvadle umyješ nech je čistučká 😉

basado - takže odklad? to je lepšie ako ho dávať do školy, keď je ešte hravý. Veď keď je júnový tak to je v pohode. Ja by som malému dala odklad tiež , lenže on bol marcový a psychologička v škôlke ho odporučila do školy. Malá je júlová, tak ak nebude nejako moc snaživá do školy, dám jej odklad.

jevel
9. máj 2009

moja malá ako tak vydrží v káre, aj som rozmýšľala kúpiť nejaké ľahšie golfky, ale už nechcem do toho investovať. syn bol v káre do 2,5 roka, tak to dokočíkujem v tejto starej. Inak je v dezolátnom stave 😅 . Už nemám na pultíku (madle) ani značku kočíku . malá ju vyšklbla a niekde zapatrošila.

vladkaz1
9. máj 2009

Jevel no teraz mame uz 2 mes. pokoj ,ale ani nebudem pisat co sme si vytrpeli a hlavne Lucka chuda moje ☹ , dufam ze sa to uz ani nevrati !!! radsej minem majland na kozmetike nes aby mala trpiet chuda...
NO a zistila som ze tesco fialove nam nerobia dobre , stale je vyhadzana az na brusku, tak kupujem bilove clever a tie su super somm spokojna nad mieru aj nestoja moc aj sa neprecika ani sa nevyhadze 🙂
RO riesite ? Skolu ci skolku? A Ked ano kde a aku ?... aj mna to caka buduci rok
😕

vladkaz1
9. máj 2009

Sorac za pravopis mala mi tu stucha do klaves. sa zobudila ☹

jevel
9. máj 2009

asi skúsim aj ja cleverky v Bille, keď hovoríš, že sú fajn. Ja používam pampersky a sem tam aj fialové tesco plienky. ale keď ju má dlhšie tak sa sem tam vyhádže. 😒

riešime školu. Naši chalani chodili spolu do škôlky 😉
Na budúci rok riešim škôlku aj ja, som zvedavá čo nás čaká

jevel
9. máj 2009

idem do postele dobrú

vladkaz1
9. máj 2009

NO to aj ja som zveda ,kolko penazi z nas vytiahne skolka ma prekoti asi 🙂
Kamoska dava teraz maleho a mali rodicko , no ja som nechapala ,co deni nemozu nosit.. len teplaky ziadne veci na zips snurky nic take , ziadne svetre na gomb. ze ucitelky nemaju na to cas ich obliekat do takych veci.. na co su tam potom..
Ja ked som nemala prachy pred vyplatou tak som vzdy isla kupovat billacke, inak sme davali pampers , ale tie sleep and play su na hovno,jeden cas aj tesko fialove, huggies sme tiez mali a to su presne tie billove, len maju inu potlac.
Tak som si povedala naco budem kupovat drahe plienky ked billove su teraz za 255sk, no uz eura 😀 a su super a spravia taky isty ucel ako pampers alebo huggies 😉

vladkaz1
9. máj 2009

deti 😀 nie deni 😅

basado
10. máj 2009

ja som kupovala tescove, vobec sa mi nevyhadzal ale skusila som aj tie cleverky ako píše vladka. tiež sa pri nich nevyhadzal, boli super 😵 ja som tiež nekupovala drahe plienky

vladkaz1
10. máj 2009

ja som kupovala drahe, ale potom sme si povedali ze cim drahsie plienky tym horsia susurka, zacali sme skusat lacnejsie ale len papierove igelitove by som jej nikdy nedala 😝

zanetuska
10. máj 2009

Ja kupujem plienky z Liedlu a nedam na ne dopustit..... 😉

vladkaz1
10. máj 2009

aj z lidlu som uz mala ,ale ked viacej krat nacika tak sa precika , ale su dobre,to sa mi z billa p.nestava mame plienku 4 hodky a je poloprazna a to sa nadaja jak besna 😀
Tie lidlove sa mi pacia to male balenie po 14 tusim, super su niekde na cestu maly balicek

basado
10. máj 2009

ano ja som ich mala tiež boli dobre a ked su v akcii tak sa oplatia 😵

basado
10. máj 2009

babulky čo dneska varíte?
ja som spravila francuzke ale ja tam davam opraženu cibulku a namiesto kyslej smotany sladku

vladkaz1
10. máj 2009

ja nic 😀 mame od vcera a pojdeme do tej zosky teda na ihrisko nech sa mala vylieta , ide strihat muza tak zatim vecer ideme mame... 🙂

jevel
10. máj 2009

ja som pri prvom používala pampers ,sem tam huggier classik ku koncu. potom mi muž nosil nejaké z Rakúska (neviem značku )boli lacné a lepšie ako pampers.

pri malej som si povedala, že nebudem kupovať stále pampers (aj kvôli cene), tak som začala kupovať keď mala cca 3-4 mesiace aj fialové tesco na striedačku s pampers. boli super, len neskôr ich začali vyrábať asi iné, lebo sa začala z nich vyhadzovať 😒 .

basado - ja varím , kuraciu nedeľnú polievku
pečené kura , kapusta a knedla 😅 (niečo na ten skôsob ako vepřo, knedlo , zelo , len namiesto bravčového masa je tam pečené kura)

basado
10. máj 2009

jevel mnam mnam dala by som si 😀 😀

vladkaz1
10. máj 2009

dobre mi mame este knedlu a gulasik 🙂 , ale ja uz ho moc druhy den nemusim ,ale nebojim sa ze by nezjedol 😅

jevel
10. máj 2009

a k tomu je super kofola - mňam
tak som pri obede nad tým jedlom rozmýšľala a prišla som k záveru, že to je skôr na spôsob - kačica kapusta knedla 😀

vladkaz1
10. máj 2009

jevel dobry obedik ale keby som to zjedla tak sa nepostavim a travim este 2 dni...
Nakoniec som aj ja jedla gulas muz nam ponakladal ja troska mala tanier a muz tanierisko a uz je po gulasi ,ja jednu knedlu mala 2 a mne je uz tazko ☹
Idem nasim a kamoske este kupit farbu lebo isli prec a v kauflande maju akcii na tu 10 min. ja som sa vcera farbila a mam nadherny odtien hnedej taku som este nemala taku prirodzenu... vzdy som mala nadych do cervena ked som sa farbila na hnedo ,ja neviem ako to miesaju tie farby, aj som si dnes upravila obocko a mam pocit ze som to troska prehnala mam ho nejake tenke ,ale pekne neviem si zviknut... musim este kupit farbu na obocko a zafarbit si lebo moje blondave chlpky su o nicom.. neviete kde predavaju za dobru cenu? asi v DM alebo tak ze?

jevel
10. máj 2009

vladka - ja nejedávam veľa (ale nonstop), ale tohoto jedla sa viem dobre navaliť 😀

fakt je dobrá tá 10 min. farba??
ja mám vlasy pol metra vyrastené 😝 , ale nechce sa mi farbiť.
obočko mám tmavé , takže to si nefarbím - neporadím.

vitana
10. máj 2009

Ahojte, neviete mi niektorá poradiť, kde sú v Trnave dobré predajne kočíkov a postieľok? ďakujem

vladkaz1
10. máj 2009

No je dobra taka olejova ani tak nesmrdi, a mam peknu prirodzenu farbu ,ale na to ze som si dala uplne blodo hnede mam to tmavo hnede snad sa to este vyzmyva 😀

vladkaz1
10. máj 2009

kde ste?????

kubko
10. máj 2009

caute baby, neviete ako ma ordinacne hodiny v pondelok MUDr. Strbo?

stankatt
11. máj 2009

cafte, vcera mi to tu okupoval mangel 😝
Ahoj kubko ako sa mate? uz 21? to strasne letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

vladkaz1
11. máj 2009

Stani a co okupoval MK? alebo PC , no by som sa smiala keby MK ale preco nie? MOj frble to to je premna ako strvorene, klebetit cez net ,ze aspon doma nemusi mat plnu izbu bab... a pocuvat to rehnenie 😅
Kubko ja neviem poradit...
Cakam na tu pani z BA pridu si pre tu vanicku ,muz ide vybavit trvaly pobyt prehlasenie a obcanak nechcelo by sa mi pocitam ze sa vrati za hodinu a ze kasle na to 😀

macka7
11. máj 2009

kubko od pol siedmej do 11:30 , ale byva tam aj dlhsie

stankatt
11. máj 2009

Vladi 😀 , pozeral tu trapneho Bonda 😝 . On sa len kruti hlavou nad MK 😝

vladkaz1
11. máj 2009

Jaaj ja som to pochopila tak ze MK 😀 ,mala mi tu robi boredel 😕 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre