Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
15. máj 2009

tak ja tlacim parky do hlavy a vy o segedone? mnam

vladkaz1
15. máj 2009

mel uz si tu dlho nebola 😉 Aj moj tlaci parky akurat som sa ho pitala ci si da segedin zajtra, ze noooo dal by som si 😀

lulinak
15. máj 2009

vladkaz1 ,ked MM bol vyvalený čo mu hovorí,že súhlasil a potom si nadával.Tak ked povedal že ok, tak bude maľovať,ale ja som nasr... jak brok.Čo už

vladkaz1
15. máj 2009

No to je cely moj muz a potom doma frfle , no ja by som to nerobila 😠 , ved to nemohla az tak poskodit a to tam maju novy nater? alebo si nasli obetneho baranka a spravi to tvoj muz 😖

lulinak
15. máj 2009

Presne,potom frfle 😀 .Nemajú nový náter,ale že učiteľka povedala že to tak nemôžu mať,že keby im to tak všetci urobili.A že počula pukanie,ale myslela si že to robí s nechtami. 😠 A že to neponáhla hned.

vladkaz1
15. máj 2009

no myslela si ale zle ,mala to skontrolovat ,ked myslela nech si to natre sama ja by som to uecite nerobila vazne... 😠

sissik
15. máj 2009

lulinak a to skolka nema poistenie, z ktrej by to zaplatili?
alebo nemate nahodou vy v ramci nejakej poistky poizstenie zodpovednosti za skodu? ak ano, tak vyuzite to.
a presne ako pisu baby - na chybe je ucitelka. mala to skontrolovat 😝
v ktorej skolke to prosim ta bolo? aby som vedela, kam nezapisat svoje dieta, lebo ak zdedilo apson polovicu temperamentu po mne, tak sa nedoplatime 😀

lulinak
15. máj 2009

Poistenie nemáme,ani neviem či tam niečo také majú 😒 .Ja som to ani nevidela iba MM,tak to neviem posúdiť ako to vyzerá.Malá chodí na Jiráskovú,máme to tu blízko.Tam je toho viac čo sa mi nepáči,ale Mišula je tam už zvyknutá a má tam aj kamošov.A v dnešnej dobe prepchatých škôlok som rada že tam je.Ona potrebuje kolektív ináč by sa zbláznila a ja tiež 🙂 .A ten temperament má tiež po mne ja som bola tiež potvora aj som zo dva krát utiekla a ani to nezistili,tak ja sa jej nečudujem že vymýšľa. 😀

vladkaz1
15. máj 2009

Luniak tak to prekonzultuj s ucitelkou , ja by som sa nedala, takto na prikaz ucitelky a oni tam klebetili alebo co robili vlasne, no mysliet si je jedna vec a konat druha ,su za to platene tak isto zodpovednne za deti ,pocas pobytu v skolke a to keby sa jej nieco stalo? ako moze povedat takuto vec ze si myslela ze to robi s nechtami ved to mala skontrolovat ,aj keby sa stalo nedaj boze nieco zle by na to tak reagovala? , no som zhrozena 😠

zabkatt
15. máj 2009

ahojky zase len tak na skok pozerám že sa tu varí. My sme mali ísť k našim do Drahoviec tak som nevarila, len malému polievočku a nakoniec že pôjdeme až zajtra🙂)) Tak budeme hladný🙂))

vladkaz1
15. máj 2009

😀 ja varim den do predu , takze jest co mame vzdy ale ties sa mi kolko krat nechce, ked navarim teraz 5 litr. hrnec segedinu bude len na zajtra lebo moj muz je taky jedak ze zje polku knedle k tomu a on nikde nic brucho... 🙂

lyongirl
15. máj 2009

Vladi, čo dnes robíte? My sa nudíme, ale chceme ísť von. Nejdete aj vy? Alebo máte tatu doma...alebo iný program....?

melory
autor
15. máj 2009

ja dva dni strajkujem a nevarim, mali sme len polievku a obchadzam to ako mozem. radsej som kolac upiekla. zsajtra ma to vsak neminie.

vladkaz1
15. máj 2009

Domi no chystala som sa na zatvor na ihrisko , chcem ist do tesca maju akciu na pliecko idem brat 10 kilo ale neviem ako to odnesiem, ale teraz sa mi ozvala segra ze za chvilu je tu 🙂 takze nejdem teraz vecer o 6 idem kadernicke Maje sak vies nechce uz chodit k nam musim ist k nej aj s malou no neviem ako to dopadne ale ide ma len podstrihnut nech mam lepsi tvar, potom pojdem do teskaca ale chuda moja mala ta uz bude nrvozna .
No Boris je v praci ....

lyongirl
15. máj 2009

tak ako vidím, program máš nabitý...

vladkaz1
15. máj 2009

ano mam ale chcela som aby dosla k nam , ale nedojde lebo sa uci na maturu ci co .... a povedala mi ze az za 2 tyzdne a ja coooooooo no tak ja dojdem k tebe ved je to 5 min... roboty som nasrata

lyongirl
15. máj 2009

to verím, ja musím počkať, kým sa R zobudí a potom pôjdeme von. Dúfam, že nebude vyspatý v kočíku vyvádzať....

tehulka4
15. máj 2009

ahojte maminky...my sme dnes boli prvykrat plavat ..malemu sa strasne pacilo a mne tiez..muz maleho nafotil a hovoril, ze maly bol asi najzivsi..zeby to bolo tym ze je tam najstarsi.. 😀

gabuliik
15. máj 2009

Čaute,čaute.Vy ste tu popísali teda.... 🙂

Lulinak,ani ja by som tu omietku nerobila. A určite ani môj MM,bo je to fakt chyba tej učitelky.Ved sa mala pozrieť čo robí.Na tvojom mieste by som si to išla obzrieť a riešiť.Podla mna si len našla obetného baránka.

Inak,ten segedín by nebol odveci....mnam 😀
Dnes sme boli doobeda 1,5hodky vonku a poobede v meste.Malej skapala rybička,tak sme boli kúpiť druhú a ešte sme kúpili pre sestrinu malú odrážatko.Na budúci týžden má 1rok,tak pôjdeme vinšovať.No a dneska sme malého dali do tej sedačky 9-36kg.Vydržal,ale len tak tak 😀

gabuliik
15. máj 2009

Vladka,bola som kukat ešte raz na ten kočík,no asi som bola slepá či čo,ale je tam ten suchý zips. 😅 Takže v poho to vyberem a hodím do pračky.Ďakujem za radu. A ešte jedna otázočka....a čo strieška?Asi len mokrá handrička,že?Alebo máš nejaký tajný tip? 😀

stankatt
15. máj 2009

Cafte, normalne uvazujem nad tym segedinom 😀 zeby v nedelu? neni spatny napad 🙂
Gabi tak mi sme dnes kupili tu sedacku 🙂 , mame ju v obyvke a malu sme tam aj natrepali.... sa tvarila jak vyorana mys 😀 😀 😀

basado
15. máj 2009

Čaute tak my sme boli tiež u našich na ihrisku. kamoška mala naroky spravila chlebíčky, doniesla chrumky. to ste mali vidiet tie decka 😀 boli ich tam ale 8 😀
vladka potom daj foto chceme vidiet novy učes 😉
ja idem na druhy tyžden robit 2 torty som zvedava či sa mi podaria 😅 . ked hej vložím foto 😉 😵
gabulík maly tam tiež nechcel sediet v sedačke ale ak som mu povedala , že to ukažeme adkovi tak sa tešil a hned si tam sadol 😀

gabuliik
15. máj 2009

Basado,len ja mu môžem hovoriť čo chcem,aj tak mi nerozumie 😀 .Ešte to nechápe.Ale čo už.Zvykne si.Len horšie je to,že ja som si musela sadnúť dopredu,lebo tam už nevojdem.Takže ked plače,tak je to o držku. 😝

gabuliik
15. máj 2009

Stanka,a akú ste kúpili?

basado
15. máj 2009

ja viem že ešte nerozumie, ale noboj zvykne si 😉
my sme tiež kupili cez modry koník som to ojbednavala. 9-36kg. je super

gabuliik
15. máj 2009

Ja som tak chcela kúpiť pre malú odtiaľto,ale potom som to nechala tak a kúpili sme v meste.A tú čo mala ona sme nechali pre Andrejka.Teraz máme aspon na 2 roky so sedačkami pokoj 😀

gabuliik
15. máj 2009

Ozaj,ked ste tu spomínali torty..... nepoznáte p. Zvolenského zo Zelenča?Že on peče výborné,chcela by som tam potom objednať malému,ked bude mať rok.Tak sondujem ....

Lulinak,potom hod foto tej torty... 🙂

stankatt
15. máj 2009
stankatt
15. máj 2009

kupili sme ju oproti poliklinike, dala nam na nu 10% zlavu, tak stala "212" Eur... draha jak das.... snad jej vydrzi, ak si znici, ma smolu, bude sediet doma 😝

macka7
15. máj 2009

ahojte no ja kym som vas docitala 😉 Teda to tu ozilo 😉 no na tu omietku nemam slovale moj muz by asi reagoval rovnako aj ked malovanie nie je jeho hobby ale doma by sme sa asi na nom smiali ze co to tam slubil a tiez by frflal 🙂 ale inak tu ucitelku nechapem sak tam mala ist pozried ze co su to zazvuky ved to jej jej robota 😠 No predstavte si ze by to ta mala zjedla ved ona by bola zodpovedna za nu mohla byt stastna ze ju len poodlamovala a nie este davat tresty rodicom 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre