Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
9. jún 2009

hodilasom foto do albumu uz som osmikana ten posledny album musim ist uz lebo nestiham ani prd...

zabkatt
9. jún 2009

ty brdo kvalitne si ošmykaná🙂)) 😀

tehulka4
9. jún 2009

caute zeny, ja tiez dufam, ze stihame. lebo dnes je s malym na nevydrzanie... 😠

a co sa tyka tej nadstandardky, je ot somarina...teda aspon podla mna,..tiez som ju chcela, ale potom som si to rozmyslela a dobre som spravila..uz len v pristupe personalu k pacientke co je na nadstandarde..jedine co je tam ako vyhoda je sprcha a wc a mozno telka...ale co ja viem, lepsia telka je maly mrnus konecne na svete.. 😉 inak tiez sa mi podarilo byt v jednej z tych 2 izieb, co maju aj sprchu a wc..a ked som rodila ja tak boli dokonca aj navstevy na nadstandarde zakazane..podla mna je mat nadstandard viac nevyhoda ako vyhoda, lebo aj ked pojdes za navstevou, tak musis dat dietatko varovat bud sestrickam, ktore ked tam maju viacero deeti su nervozne a po 5 minutach ti uz tisnu vozik aby si si maleho vzala (taks a to stalo mne)..takto ked ste dve na izbe ti moze susedka babatko povarovat..a aspon mas s kym kecat o moznom aj nemoznom.. 😉

stankatt
9. jún 2009

cafte, my sa uz uspavame, ale zatial ma mala asi 5x vysmiala 😝

vladkaz1
9. jún 2009

no moja prave celeho jupika jahodoveho leje na zem no parada neporazi ma aj som nakupila este len sme prisli idem robit spagety s pikant omackou mnam skoda ze uz nebudem jest ..
NO zo stretka mam super dojem az na to ze deti troska neposluchali hlavne moja nedala ani sediet ale super bude nabuduce ked pojdeme na ihrisko 😀

stankatt
9. jún 2009

vladi ja mam vyhodu, ze moja nebeha- nema na vyber 😀 , aj ja som rada ze sme sa konecne stretli 😎

bershka
9. jún 2009

ahojte baby, viete mi dat kontakt na to plavanie babatiek? v auguste je zevraj odstavka a beru deticky od 6 mesiacov. chcela by som od sept. pridate sa niektora?
lyongirl? co ty nato? ked uz sme spolu v tej porodnici boli...

zabkatt
9. jún 2009

ajoj my už od pol 8mej spíme ako zarezaní🙂))

gabuliik
9. jún 2009

Čaute.My spíme od ôsmej.Ako vám závidím to stretko .....
Stanka,aj my máme imazol a je celkom dobry.Teda malému to pomáha vždy,ked je zaparený.Hlavne ked furt kaká.

stankatt
9. jún 2009

no snad zabere 😒 zatial to ma take iste....

gabuliik
9. jún 2009

Daj tomu tak dva-tri dni a myslím,že to bude v pohode. 🙂
Moje detúrence boli dneska nejaké nervózne.Asi zo mna,mam svoje dni a vtedy som hnusná 😀 .Mala by som sa polepšiť.
Baby,idete niekam na dovolenku?

stankatt
9. jún 2009

no mrcha dosla aj mne.... a mala by sa na mna lepila cely den.....
Gabi nejdeme nikam- kriza je 😠

bubadlo27
9. jún 2009

ahojte 😉

este ze sme sa dnes stretli a hlavne ze stanka ma dnes meniny, tak dodatocne vsekto naj 😉

bershka / www.klubkvapka.sk/ ale zavolaj tam cim skor, lebo tam maju prihlasenych vela babetiek 🙂

aj my pouzivame imazol, obcas, ked mala viacej kakava a mava cervene flaky, vecer ponatieram a do rana je pokoj 😉

gabi, my ze vraj ideme do chorvatska, zahlasil cirkusant 😀

stankatt
9. jún 2009

buby dakujem 😉

gabuliik
9. jún 2009

Jéééééj Stanka,všetko naj naj naj 🙂 🙂 🙂 !

Ani mi nejdeme nikam,bo sme začali pristavovať.Ale MM by chcel ísť do chorvátska -Omiš.Už sme tam boli a bolo výborne.No,ale ja si s malým netrúfam.Vtedy som mala dosť čo robiť s Monikou a nie ešte aj s malým.Myslím tým cestu v aute 😝

bershka
9. jún 2009

jj stanus, alles gute

stankatt
9. jún 2009

🙂 dikes.... 🙂

stankatt
9. jún 2009

bersh ty ako? staviate?

lyongirl
9. jún 2009

všetko naj... Stani 😉

Bubi, dobre, že ťa to napadlo, aspoň sme nezostali v hambe všetky 😀

bershka - myslíš, či nebudeme chodiť plávať? Asi nebudeme. MM sa to zdá drahé a mám ešte jedno dieťa, ktoré nemám kam dať....
Ináč na tom facebooku som bola z toho jeleň, takže nič z toho nebolo....

A som rada, že sme sa konenče stretli a v takom peknom počte... 😉 , no a na to, že sme mali deti bolo celkom fajn, síce vôbec neviem o čom sa kecalo 😀 , ale hlavne že sme tam boli...

lyongirl
9. jún 2009

Tak dnes som písala toto ohladom skejtíku, pretože ma riadne serie a ono sa mi to aj naozaj zlomilo

😠

Nejak mi to dáva divno smajlov....

Dobrý deň,
objednávala som si u Vás skejtík ku kočíku. Používame ho a som s ním veľmi spokojná, ale mám jeden problém.

Jedna strana, ktorá sa zaklikáva ide dosť ťažko. Ide veľmi ťažko aj zakliknúť a potom mám problém to odkliknúť, niekedy sa mi stane, že sa mi dobre nezaklikne a zistím to až po ceste. V podstate funkčné to je, ale na úkor mojej sily a bojím sa, aby som to nezlomila nakoľko to má umelé časti a ak by som to zlomila, tak to zlomím vlastnou silou a to by vyreklamovať nešlo. Druhá strana ide jedna radosť, s tou problém nemám, takže si myslím, že to asi nie je úplne v poriadku, ak to nejde lahko.

Chcela som sa spýtať, či by to nebolo možné vymeniť, alebo neviem...., preto aj píšem, lebo vlastne neviem, čo sa s tým dá robiť.

Ďakujem.

zabkatt
9. jún 2009

aj ja sa pridávam ku gratulácii škoda že sme nemali viacej času pokecať 😒 snád nabudúce, dobre babule prchám lebo si idem ešte zacvičiť a šup do postele🙂)

tehulka4
9. jún 2009

caute maminy...sorac, ale mne sa to nepodarilo sa dostavit..a taaaak som sa strasne tesila.. ☹ ☹ ☹ maly mi poobede zalomil na 32 a pol hodiny ale aj tak by sme nestihali a ani neprisli, lebo maly je dnes cudny..cely den je ako satan a zaroven lepidielko..ale poriadne aj patex aj loctide aj drago aj neviem ake..z obedu mi polovicu vyvracal, olovrantovat nechcel, vypil mi iba 60ml mlieka a koniec..potom ked sa zobudil si dal nejaku 120ml a teraz úar lyziciek kase na dobru noc..a pred chvilou konecne zalomil...neviem co to ma byt len dufam ze ziadna choroba a idu mu len zubky..ale som z neho hotova aj ked som musela s ni spat lebo inak bol hned hore..ale aspon som si trochupospala..idem do sprchy a spat..som k.o....a strasne zvedava aka bude noc...nemali ste to niektora???normalne sa bojim...

zabi, volala si mi, len dufam, ze to nebolo nic doleziteho..zbadala som to pred chvilou a to ti uz voalt nebudem..

tak bruuu nocku...snad zajtra aspon nieco popiseme...

tehulka4
9. jún 2009

stani, a podobne aj ja blahozelam k dnesnym meninkam...este som to stihla.. 😉

vladkaz1
9. jún 2009

aj ja blahozelam akoze na mena som blbec tak sorac 😀 ale vseeetko naj naj naj nech sa ti splnia tajne priania 😀 este nespis tehu? 😀 akurat dosiel MM na pochvalil ze som kocka ze mi to velmi sveci oooo som prekvapena ze sa mu strih paci 😀

zabkatt
10. jún 2009

tehu nič dôležité len som nevedela nájsť baby, tak som ti volala, či tam niesi a na vladku som zabudla číslo doma🙂))
Dnes to vizerá zase na hic, poobede ideme do poradne tak som zvedavá čo nám povie🙂))
tehu aj my sme mali také sprosté obdobie, aj včera mi vyvracal nie veľa ale večer som ešte prezliekala, ale pripisujem to zúbkom, akosik sa mu nemôžu vyteperiť 😀

macka7
10. jún 2009

dobre ranecko tak som rada ze sme sa stretli aj ked to bolo len na chvilku , ale potesilo 🙂 🙂 🙂
Stanka vsetko najno dnes ideme do tvorsadu tak to oslavime 🙂 nechcete sa pridat?

lyzenka
10. jún 2009

čaute,

včera bolo fajn....aspoň viem, s kým si píšem... 🙂

stankatt
10. jún 2009

cafte, tak este raz dik 🙂
dnes bude asi horko 😝 , Maci sa tesim... uvarila som , este operem a mala vedla hrkoce s hrackami 😉

lyongirl
10. jún 2009

baby, dnes je v Bille akcia na všetky plienky -20%, bolo to písané v Novom čase 😉

stankatt
10. jún 2009

tesco plienky tam ale asi nemaju... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre