Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
12. jún 2009

tak podojene a idem konecne spat, rano skoro vstavam s malou zas na plavanie 🙂
pekne snicky 😉

vladkaz1
12. jún 2009

oku bru nocku ja este nejdem 😀

tehulka4
12. jún 2009

ziadny dozor, ja mozno tiez zajtra pojdem..vypnut a dobit baterky... 😀

tehulka4
12. jún 2009

vladi, hadam nebude az taky hnusak a pusti ta s anmi..sak tam pojdeme iba same maminy... 😀 😀 😀

tehulka4
12. jún 2009

bubi, a ty chodis aj s jednou babou z piestan co sa vola Barbora a ma maleho lukaska?

tehulka4
12. jún 2009

inak ja som si dala pohar vina a nejak ma to prebralo.. 😀 😝

tehulka4
12. jún 2009

zabi, a bracho je co? vojak?

tehulka4
12. jún 2009

tak to vyzera ze vcul si tu budem pisat asi sama...inak baby, nedame buduci tyzden stretko? aj ja by som vas uz konecne rada videla nazivo, ked uz sa moj syn dostava ako tak do normalu..

tehulka4
12. jún 2009

fiiha, asi si to tu potiahnem sama az do polnoci.. 😀 😀 😀

vladkaz1
12. jún 2009

nie ja som tu .. len som ciala ... mozeme dat stretko budem rada ja stale lietam kade tade ..
no neviem ci ma pusti ak ano tak dojde na druhy raz ozraty jak svina a vie ze to nemam rada ale raz tak za rok dojde pod obra bozi ale lahne a spi .. apon ze tak nemusim cuchat ten smrad 😀

tehulka4
12. jún 2009

inak toto mi robil moj ked som bola tehotna.a hlavne ku koncu...som ymslela vtedy ze ho roztrhnem v zuboch..lebo som cakala kedy to pride a panko si pride jak svina a potom ze bud kludna.. 😉 inak ma byt vraj celkom pekne, tak by sme mohli dat stretko, sak co uz budeme robit ked sme na materskej..a aj som minule chybla co mi bolo strasne luto..

vladkaz1
13. jún 2009

😉 Tehu kocik poslany som spokojna aj pani ze sa jej uz vezie a nebola nahnevana .. len aby sa jej pacil no dufam ze ano ...
Uz mam zaujemcu aj na moon v pondelok sa mi ozve zak som zvedava zlty britax je uz predany uz je len cierny ale v podstate neva.. no uvidim ked to vsetko vide tak budem mat 4 ty kocik 😀

zabkatt
13. jún 2009

ajojte, no tak som nakoniec išla. Najskôr spať lebo manželík bol unavený ale sa mi nechcelo tak som okolo štvrť na 1nu vyliezla z postele obliekla sa a išla. Prišiel nato až ked malý vystrájal okolo 3tej 😀 😀 😀 skoro ma zarezal chi chi. Prišla som ráno o pol5tej a malý ma nechal vyspať do pol 11tej to je synáčik že? Alebo žeby som ho nepočula plakať? 😀 😀 😀 Takže manželík ráno do práce a ja do postele 😝 napapali sme sa a hajde zase do postele len neviem kto za mna spraví teraz skúšku na 6tu idem 😒 Takže prchám potom dám vedieť ako som dopadla 😀

stankatt
13. jún 2009

cafte, tak tu sa mulatuje 😅 aj nasa mala happy hour od 2 do 2,30 s achcela hrat... ja som nespala, bo ma hrdielko boliiiiiii.... vsetci sme nakapati... zeby H1N1? 😝

Buby Vladka ma pravdu 😉

macka7
13. jún 2009

ahojte no zabka ja som dosla o druhej domov a o pol siedmej uz budicek tak som bola jak omamena nic som nevladala a o jednej sme iski na western do Nitry , ale to ma aspon prebralo 😀

vladkaz1
13. jún 2009

jaj baby konecne niekto napisal ja som prisla teraz z lidlu vysackovala som konecne MM z PC a povadili sme sa za to bohaca ked je doma ani sa sem neviem dostat 😝 kocik uz bude cestovat tak dufajme ze vsetko dobre dopadne a nevrati ho ,....som s toho nervozna

zabkatt
13. jún 2009

ajoj no maci mi hovor ja som prišla okolo 4tej o 6tej ani neviem ako som malému spravila mlieko ale potom ma našťastie nechal do pol 11tej🙂)) ale idem si lahnúť a dospať to lebo ledva vidím🙂))

gabuliik
13. jún 2009

Čaute!
Tak pekné od vás ,že mulatujete 😀 .Aj ja by som šla.....ale možem len snívať!
A ked si dáte stretko,tak vám budem zas len závidieť.
Inak,Vladka už nejem aj ja.Si ma navnadila.Držím sa týžden,tak uvidím,že dokedy 😀 😝

vladkaz1
13. jún 2009

no ja som pribrala kilo 😀 som neodolala slanivńe cibule a chcebla hmmm 😅 😀

vladkaz1
14. jún 2009

jaj kukam ze som ale pisala som pekne posplietala ale uz som ledvaj kukala ..
Dobre ranko herecky 😀

lyongirl
14. jún 2009

čafte kočky...
človek sem chvíľu nemrkne a vy popíšete litánie, o diske ani nehovoriac 😀
no čo máte nove? Víkendujete, že?
Moje deťúrence spia, tak som si vybavovala poštu, no ale Rišeno sa už budí. MM zase nie je doma 😝

saska73
14. jún 2009

Ahojte kočky, chcem sa tu kvám pridať ale pozerám, že už ste všetky mamičky, ja ešte len tehulka 😵
Mám na Vás otázku - neviete o nejakom dobrom cvičení pre tehotné alebo o niečom takom ako kurz pre budúce mamičky ? Ďakujem

gabuliik
14. jún 2009

Čaute!
Saska,skús hotel Nukleon.Tam niečo také bývalo.Možno ti niekto poradí bližšie info 🙂

Dneska máme den blbec.Celé doobedie sme Monike slubovali,že pôjdeme do TT na ihrisko/bo mi tu žiadne nemáme/.Všeto bolo zbalené,kočík naložený,deti v aute a to nenaštartovalo.Tak sme volali bráchovi,on je mechanik a že máme pokazené nejaké čerpadlo,či čo.Tak zas pekne všetko vyložiť prezliecť,... Nervy som mala jak šlak.Dúfam,že to zajtra opravia. 😝

stankatt
14. jún 2009

cafte, Gabi to nasere... ja statocne bojujem s chripkou, nos cerveny... sopel az z paty... 😠 😠 😠 same lepsie

gabuliik
14. jún 2009

Júúúj,nezávidím! ☹ Ja som nebola chorá už veľmi dlho.Asi pol roka 😀 .
Inak asi by to chcelo vypotiť sa na cudzom tele 😉

zabkatt
14. jún 2009

ajojky ja tiež sople ale z alergie. My sme boli od nejakej 2hej vonku prišli sme o 7mej, malého som okupkala a už spinká. Bola som dnes prvý krát v solárku ved ked nieje kedy sa ani opalovať a na kúpalisko zatial nevyleziem. Dala som dole zatial 3-4kilečká no mohlo by ešte aspon 5 😀 A videli sme stanku 😀 😀 😀

stankatt
14. jún 2009

Zabka videli ste ma s cervenym nosom 🙂
no idem kukat let s dance 🙂

vladkaz1
14. jún 2009

cafte cely den mi nejde net akurat som prisla s kauflandu ,aj ja som bola s malu vonku akurat periem kocik lebo bude asi v pondelok cestovat este to neni celkom dohodnute a neviem ci sa aj ozve vravela mi ze v pondelok sa dohodneme na poslati... tak som zvedava ...
Inak zlty uz je predany este som nasla britax pekny cierny ale aj ten bol hned fuc za taku cenu ale povedala mi ze kamoska za tyzden po dovolenke bude predavat tak som sa snou dohodla nech mi da echo a ja jej poviem ci ho beriem alebo nie ... zalizi na to ci sa mi nevrati x lander a ci predam moon ale bola by to riadna nahoda a stastie keby mi vyslo oboje .. 😀 lebo niektore baby predavaju kociky aj rok ... a nic a ja za mes. rovno 2 😀

zabkatt
14. jún 2009

moja to predávaš ten čierny čo sme boli spolu naposledy čo sa dá zložiť tak jak golfáč? 😀

vienesa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre