Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
1. júl 2009

Macka na slaviu? ved tam bola vzdy voda ako lad nie? no aj ja mam plienky na plavanie ale este sme sa nedostali na kupko

macka7
1. júl 2009

ja tam nebudem Jess kupat a Nastenka nech sa vymoci ona tam urcite pojde aj keby tam mala lad rozbijat 😀

zabkatt
1. júl 2009

takže slavia je už otvorená to som ani netušila.

macka7
1. júl 2009

neviete ci v sani maju duse do kolesa mne to furt fuci a neviete kolko stoji taka dusa?

vladkaz1
1. júl 2009

macka mne to zalepil na x landere MM tak ja neviem ale viem ze to robia na vodarni tam ako predavaju bicykle 😉

jevel
1. júl 2009

takže dnes bude znovu pršať? 🙄

tesco som zvládla, len pri chladiacich pultoch ma triaslo.

vladka - zasa hnačkujete? to je blbé, keď má ešte aj chorú kožičku 😒
a zimu mám aj ja ale tentokrát na brade. som si myslela, že aký pupák sa mi tam spravil a som to vytiskovala, slzy v očoch a ono to je normálne zima 😝 .to ja mávam zimu, lebo nemávam teploty, len vnútorné a to sa mi takto vybujačí na tvári 😖

vladkaz1
1. júl 2009

no super ze si zvladla huraa... no ta zima nic moc teda ti poviem

tehulka4
1. júl 2009

servusme zeny...mame 4 zub konecne vonku..svina jedna, nemyslela som ze ocny sa bude trepat taku dlhu dobu a aj s teplotou.. 😠 my sme dnes vybehli do mesta nakupit co nam chyba a myslela som ze rychlo domov kym nepris a prdlajz, zastihlo nas to v meste, ale chvalabohu iba trochu a iba chvilui...maly je posledne 2 tyzdne jak 100 certov, kurnik...to pocasie ho takto blazni..

tehulka4
1. júl 2009

a mimochodom kde ste vsetky?

lyongirl
1. júl 2009

ahojte, moc ste teda dnes nepopísali 😀
to včerajšie počko som teda poriadne prechválila, zničilo mi PC, jak bola tá búrka, tak sa nám tam niečo odpálilo, ale už sme ho chceli aj tak vyhodiť. Teraz som u našich a snáď mi MM donesie Notebook. No a zrovna včera som dokončila moju 4-dňovú robotu, konečne som vybrala fotky na vyvolanie, bolo ich skoro 400, od Alexových 1. narodenín a teraz neviem, či nebola moja robota zničená zarovno s PC, neviem, či som mala fotky v PC, alebo na hardisku, či ako sa to volá, ja som neni taký PC profík a pomáhal mi s tým MM a on si nepamatá, kam ich dal, takže ma asi porazí, ak to bude včudu... 😠
Do 6teho majú v Happyfote akciu na fotky za 0,06€, tak som ich chcela dať konečne vyvolať, snáď budú OK, šak som sa po večeroch natrápila, kým som ich vybrala ☹

vladkaz1
1. júl 2009

no teda domi to mate teda smolu ale ked najdes tie foto tak pohida ked si chcela vyhodit pc....
ja nic nove my sme zmokli po ceste z kauflandu malej dola varim ryzu zemiaky mrkvu banan uz mi stoho sibe vcera srajdu nemala dnes na novo ryzu nechce ..vypluva 😝 ze neeeeeeeee a hotovo... tak som sa nasrala a bola hladna ani neprotestovala no co si mysli susen jeden nie?ze ju budem prosit aby sa najedla?

zabkatt
1. júl 2009

ajojky tak malý už od 7mej spinká a ja konečne oddychujem🙂)) Prišiel mi tovar s hračkami, tak sa hrajkám a upratujem🙂)) sem tam nakuknem čo ste popísali a neviete na kamenáči kedy otvárajú kupko na Slávii je ževraj veľmi studená voda☹((

gabuliik
1. júl 2009

Čaute.Tak mne konečne obaja zaspali 🙂 .Dnes bol budíček o pol šiestej,skoro ma trafilo.Ale nejak som to rozdýchala.
Vladka to tvoje večerné varenie sa začína páčiť aj mne.Včera večer som uvarila guláš,takže dnes som mala celé doobedie volné.Boli sme vonku a trochu som stihla utrieť prach.Asi to začnem praktizovať častejšie.

Inak to počko by sa už fakt mohlo umúdriť.Máme totál premočený trávnik ☹

stankatt
1. júl 2009

cafte, tak ja som dnes uspesne, prezila zubarku, leju sme s mm preckali v bare pri pivku.... 😀 mala vstavala o 6tej ale vykrikovala oz od 4,15 😠 😠 😠 😠 😠 , tak jej skratim poobednajsi spanok.

vladkaz1
1. júl 2009

Gabi a neni to fajn nemusis sa nahanat .. len vytiahnes s chladnicky .. sice je pravda ze vecer sa mi nechce ale zas si poviem jaaj zajtra mam klud mala mi uz spi idem navarit a mozeme labzovat alebo hrat sa nie?
Stanka super ze si prezia..
Ja som vola dnes mame ,chcela som kupit tlakac ale ze viem ze mama ma stary doma reku ze sa opytam a da mi ho super nemusim kupovat a budem mat masko za chvilu uvarene bez roboty dost mi to pomoze

gabuliik
1. júl 2009

Uuuu.Stani,aj to sa dá skrátiť spánok?Mna by MM zabil keby som malého zobudila.On to neznáša 😒 .Ale niekedy to neni naškodu zobudiť dieťa,nee?

vladkaz1
1. júl 2009

gabi ja som malu musela ta isto budit jeden cas sme mali prehodene noc a den a ona vedela prespat cely den a v noci stale hore ale trvalo to len 2 tyz. chvalabohu tak som ju cez den budila ale niekedy ako drevo mohla si huucat luci luci stavaj ale bola mimi este az mi bolo luto ale dostali sme sa do normalu ... no co som mala robit ☹

bubadlo27
1. júl 2009

cavte,
tak som si bola u doktorky pre receptmpre maleho na zelezo, dala mu Maltofer, mal velmi nizke hodnoty, chudatko moje ☹
a stihli sme aj usneho, to bolo super rychle vysetrnie asi 3 sekundy jedno ucho, ale mame to v poriadku, tak aspon nieco 🙂
inak odvtedy, co sa mi maly narodil, aj ja varim po veceroch 😉 , pri nich by som na zaciatku urcite nestihala, aj ked teraz by sa uz dalo, ale mi to tak vyhovuje 🙂 , akurat som dorobila rizoto 😝 , vcera sme mali cukinovy privarok 🙂

gabuliik
1. júl 2009

Ja viem,chápem to.Len môj MM nie 😠 .Napr. mi malý ešte o 18tej spal.Spal už 1,5hodky,tak hovorím,že ho zobudím aby nešiel zas spať nejak moc neskoro večer.No to si mala vidieť ako na mna MM spustil.Že som krkvačia matka a nenechám dieťa vyspať.Tak som mu povedala,že dobre,ale budeš s ním hore ty.Jasné-MM.No a dopadlo to tak,že som bola hore s ním ja.MM pri PC 😠 😠 😠

lyzenka
1. júl 2009

no, musím sa to aj ja naučiť - to večerné varenie... 😉 už nech tie búrky prestanúúúú 😠 😠 😠

gabuliik
1. júl 2009

Supis bubi,aspon niečo máte Ok.
Nám zostal na zajtra ten guláš,len s tým,že dnes bola knedla a zajtra asi uvarím ryžu.A čo budeme mať na piatok netuším.
Ozaj,papajú vám deti polievky?Mne v poslednej dobe obidvaja nechcú.Akurát nedelnajšiu zjedia a potom je to mizerné. 😒

bubadlo27
1. júl 2009

gabi, tak my zas opacne, polievky mozu jest aj na veceru, horsie je to s tym druhym jedlom 😒
napr, maly sa mi teraz nadzgaval s rizotom ako som ho urobila 😀

vladkaz1
1. júl 2009

no m´joa ako polievku neznasala tak jej chuti vsetko v poslednej dobe .. hlavne jogurt a take blbosticky ale polievku ma rada ale s rozkom hihi..
ja zajtra robim kura potom spagety a potom neviem dala by som si leco len je draha zelenina jak slak a bez chuti
Bibi no to zelezo malinky cmuuuk mu posielam a uska oki tak na paradu

tehulka4
1. júl 2009

bubi, vy uz normalne papate vsetko? ci este mixujes?

bubadlo27
1. júl 2009

tehu, papame, skoto vsetko, ale take nase, 😉 , nie moc slane, korenene a tak, sak vies 😉
a ja som vobec nemixovala, malemu nevadi, ze nema zatial zuby, on zje vsetko, co nezje jeho 😀 😀 😀
teda, musim zaklopat, ale zatial u neho s jedenim nemam ziadny problem 😉 🙂

gabuliik
1. júl 2009

Ja uz nemixujem viac ako mesiac,lebo mi to nechcel.Tak mu všetko nakrájam na malé kusky a hryzká v pohode.Ale s tých polievok som zúfalá.Večne všetko vykydnem do wcka.A malý už papá tiež skoro všetko čo my.Len jemu to tak veľa neosolím a neokorením.Odoberiem skôr 😉

vladkaz1
1. júl 2009

hmm mala neje co my .. varim jej o sve ale samozrejme niekedy sa najde aj pre nu z obeda 😀

gabuliik
1. júl 2009

nooo,tak to si pedantiš mamina.Monika je už fakt všetko čo my.Andrejko .... napr. ten guláš som mu nedala.Ale cestoviny,zemiaky,ryžu,maso ano.Zatial nemá s tým problém.Až na pár výnimiek,ktoré nechce.

tehulka4
1. júl 2009

no ved to, ze ja tiez malemu varim zvlast...neviem co by povedal na ot co mame my..a si neviem predstavit ako by osm mu mala davat z rezna alebo z nejakeho masa na stave..to treda fakt entusim...a navyse my zatial len zasa zaciname experimentovat s ryzou ze co on na to, lebo ryzui nemohol ani vidiet..

bubadlo27
1. júl 2009

inak to rizoto som varila, pre deti 😉 🙂 MM ma smolu, pre neoh tento tyzden nevarim 😠
tehu, ani mne maly neje rezne, vyprazane veci a pod, ale robim to tak ako gabi, ze ked varim, tak odoberiem, nam dochutim, okorenim a jemu len take nemastne neslane
😉
ale napr, masko na stave so zeleninkou uplne zboznuje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre