Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zabkatt
27. júl 2009

aj môj má už vlasy šedivé ako si malý obzerá TV a rozmýšla ako sa k nemu dostať, lebo ako chodí v pavúku, tak mu porozkladá hračky po zemi, aby sa k telke nedostal 😀 😀 😀 Ale jak sa vrátime z dovolenky tak ju chce dať na stenu že aby nedosiahol 😝

gabuliik
27. júl 2009

No tak to by u nás nebolo možné.Steny volné nemáme ☹ .Takže telka je v obyv.stene a to je nizko.Čo už,ked pristavíme tú izbu,tak potom možno.... 🙂

vladkaz1
27. júl 2009

nasi maju 110 sinu a mala nic akurat cumi do toho jak teliatko ... fakt je to zabijak na oci ked neni dostatocny priestor .. nam staci nas stary 😀 zatial ja chcem auto .. tak do 2 rok... uz lebo nikam sa neda ist 😝

macka7
28. júl 2009

ahojte no my mame uz telky vo vsetkych izbach na stene akurat v nedelu vesal poslednu v spalni 🙂

stankatt
28. júl 2009

maci ini TV manici 😀 , moj ani za svet nedovolil telku do spalne... ze v spalni sa ma spat a nie pozerat telka 😝

vladkaz1
28. júl 2009

baby to su chalpi no .. my mame len v obyvacke taky 5 rocny zatial staci ja uz telku nekukam ked nejde panelak momentalne a ostatne ma nebvi ale moj tak isto cce plazmu .. ale v nedohnedne je to u nas aktualne .. teraz mi leze na nervy s tym telefonom 😝 som mu povedala nech aspon pocka kym mu skonci akcia naorange len poznate chapa 😝 😀

macka7
28. júl 2009

valdka a co zas si dala hnedu ta blond nebola dobra?Ja som zas asi pred tyzdnom dala zlatu cokoladu a na blond tak tiez zmena velka , ale muz povedal ze to mam dobre a mne sa to paci 🙂

macka7
28. júl 2009

vladka prepac za schomolenie 😀

vladkaz1
28. júl 2009

no macka bola som jak debil inak mam aj odlozenu foto sa namne zasmejete .. dam vam ju sem? nebolo to dobre 😒

vladkaz1
28. júl 2009

macka hod foto hnedej 🙂 som zvedava ale ty si kocanda tebe to pojde .. podla mna.. ja som si dala ladovu hnedu sa mi paci ta farba...

macka7
28. júl 2009

nejde mi tam dat tu fotku ☹

vladi daj tu blond nech kuki

macka7
28. júl 2009

uspesne je tam ta fotka 😉

vladkaz1
28. júl 2009

sa budes rehnit na mne som tam jak debil tak pockaj dam ju tam a tebe to fakt svdeci!!! lepsie nez blond!!!

macka7
28. júl 2009

tak dik uz som tam dala aj blond

vladkaz1
28. júl 2009

zlatko no mas ju tam ale hned mazem ..

macka7
28. júl 2009

no inak pekna farba, ale takto to mas lepsie si taka vyraznejsia 😉

macka7
28. júl 2009

este dlhsiu ofinu by som si nechala a na nu dat bielu to by malo smrnc 😉

vladkaz1
28. júl 2009

no to my povedal aj moj MM preeesne a mne vadi nie ze vadi ale chybaju mi tie moje dlhsie kotletky ...asi len tolko mam vyhrady ,, no mohla si povedat ze si kadernicka 🙂 v podstate ked das do tych hnedych este blod bude to super celkovo si myslim

macka7
28. júl 2009

ano som kadernicka urcite to tak bude paradne

lyzenka
28. júl 2009

ahojte,

tak kaderníčky sú tu....super....a mne čo by šiklo?... 😀

macka7
28. júl 2009

lyzenka v prvom rade musis mat ty nejaku predstavu 😉

gabuliik
28. júl 2009

Čaute.Ako sa máte?Ja som s nervami v p...li.Už mám všetkého po krk,som unavená a nič ma nebaví.Nemáte nejaký dobrý recept na únavu 😅 ?

Macka,aj mne by bodla rada,čo sa týka vlasov... 🙂

Tehu,nevieš čo je s Brinzulkou?

basado
28. júl 2009

ahojte, my sme boli dneska na slavii.
čo sa tyka vlasov, veru aj mne by sa niečo bodlo nove 😀 . ja už mam dost vyrostene, ale rozmyšlam že si to necham vyrast, no len neviem či to vydržííííím 😀

stankatt
28. júl 2009

Maci ale najprv vymysli nieco pre mna 😀 😀 😀 😀
Gabi odporucam vikend bez deti a bez roboty 😀

gabuliik
28. júl 2009

Stanka,to bol vtip 😀 ?Neni šanca.U MM v práci je odstávka,takže majú roboty vyše hlavy a ide aj v sobotu.No a ešte máme oslavu Andrejkových narodenín,takže zas len stres,práca a žiadny oddych 😠

stankatt
28. júl 2009

aj my budeme oslavovat. v piatok u segry budeme grilovat a v sobotu u mm bratanca- zas grilovacka 😀 😀 😀 😀 ale nam ten rok utiekol...

gabuliik
28. júl 2009

Fuuuuuuuuuuu,ani nehovor.Strašne rýchlo.My zas oslavujeme v sobotu u našich a o týžden v sobotu zas tu u nás.Prídu sestry MM s rodinami a bude sa grilovať.Takže tak. 🙂

tehulka4
28. júl 2009

caute zienky..ja tiez nejak nestiham..furt sme volakde a furt nieco...

gabu, dnes som ju videla este doobeda na facebooku, tak zatial neviem...ale podla mna to uz kazdu chvilu bude... 😉

stankatt
28. júl 2009

caf tehu, jak mas?

stankatt
28. júl 2009

No slava, Mon prave zaspala.... neviem co mala dnes... si volakde dala na tajnaca redbull ci co... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre