Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
19. aug 2009

boze Lxzenka no fakt niec moc moja veru .. tak odpocivaj chuda viem co to je veru aj mne je na prd

lyzenka
19. aug 2009

no vladi, mávam to každý mesiac po MS (už teda pekelne dlho - asi vyše 3 rokov keď nie viac)....ale teraz ma to draplo už po dvoch týždňoch v strede cyklu.....bleee ☹ ☹ ja nechceeeem už....pomoooc

timotej
19. aug 2009

Tehu dávajte na seba pozor, my sme ešte stále v Rajeckých tepliciach ešte zajtra a v piatok ideme domov, tak mi je lúto lebo je tu ozaj super taký oddych ked sme na malého dvaja. Konečne si aj MM užil trochu malého lebo doma je to všetko nejaké uponáhlané ked ešte zateplujeme a tak MM má stálle nejakú robotu okolo domu. Tu aspon nemusím rozmýšlať čo navariť to je na tom najlepšie. Včera sme boli na masáži tu v hoteli a dnes ideme do kúpelov na masáž už sa teším....

vladkaz1
19. aug 2009

timotej super aspon niekomu je dobre uzite si to 😵 😵

timotej
19. aug 2009

Dakujeme je tu ozaj ako v raji. Vladka vy ste boli niekde cez leto? Dnes sa chystame poobede navštíviť skanzem.

vladkaz1
19. aug 2009

no nebli len take 2 dnove vylety . ale na buduci rok uz sa konecne pojdeme dovolenkovat pokial do toho nieco nepride zas 🙂

lyongirl
19. aug 2009

Ahojte, ja zas nič nestíham 😝
lyz - snáď ti je už lepšie, ja som mala migrénu v nedeľu, ale odkvacla som do postele ani neviem ako a to migrény vôbec nemávam, ale táto bola hrozná
V utorok sme boli v tej Galandii, pre mňa o ničom, žiadny poriadny bazén pre deti, iba taká fontána, kde nemohli ani rodičia vstúpiť a že detský bazén a tam mne pomaly po krk vody a bolo tam viac pubišov 😠
Včera sme boli na chate, sú tam svokrovci s Alexovým bratrancom, tak bolo fajn, deti maly zážitok, lebo dedko robil palacinky na ohni.
Dnes sme boli vonku na piesku, už len čakám, kedy Alex zaspí a ja vyvesím práčku, no Rišulo samozrejme zase mrnčí a nechce ležať, tak zas si nepopíšem 😒 a ani nič neurobím, ale našťastie ako taký poriadok máme, len by som si chcela konečne v kľude oddýchnuť a naobedovať sa a potom kafé a Pc, ale neviem, či mi to dnes vôbec hrozí... 😀

timotej
19. aug 2009

lyongirl prajem aby ti oddych vyšiel, viem aké je to dôležité. Mne teraz MM zobral malého na prechádzku lebo ja už som bola z neho tak vytočená že stále mrnčí. Spal v aute po ceste z výletu len čo je to pol hodka. MM už tiež rozčúlený že ja som vytočená a tak ho zobral von. Ja za to nemôžem asi nevyrovnané hormony ked som zo všetkého nervozna teraz. Ale aspon keby tí chlapi pochopili že ked je žena celý den s dieťatom tak je z neho psychicky unavená. Dobre dosť úvahy.

bubadlo27
19. aug 2009

cavte,
dnes zas bolo pekelne pocasie, maly je strasne nervozny z toho tepla, mala len stale vymysla.
boli sme aj vonku, vladi som ti telefonovala, sme sa boli u vas hupat a smykat 😉 🙂

gabuliik
19. aug 2009

Čaute babenky.Ja posledné 2 dni nič nestíham.Včera som sa sem ani nedostala ☹ .Dneska štupli odkvacli pred ôsmou,tak som rýchlo umyla riady,zem a ešte som vyvesila pol pračky.Ale už toho mám akurát tak dosť.Monika je totál unudená,lebo sa nemá s kým hrať.Tak jej musím furt niečo vymýšlať,ale nič ju nebaví.Hrúúúúúza!A Andrejko ma dnes vytáčal do nepríčetnosti.Furt chodil za Monikou a šticoval ju,alebo ju len tak z ničoho nič pokúsal alebo capol 😠 .Som myslela,že ho volakde zavrem a nechám tak 😠 😀

vladkaz1
19. aug 2009

Ahojte bubi ja som cely den off este len teraz sme prisli od starej babky z dubovan a boli sme aj vo veselom .. navstivit rodinu .. dojdi zajtra ak mozes ,, 😉 🙂

lyongirl
19. aug 2009

timotej - no trochu oddychu bolo 😉
Je zaujímavé mať deti, hlavne ak dokážu totálne nabúrať bezstarostný život, čo si človek pred tým ako ich má vôbec nevie predstaviť....
Takže zase dosť úvahy, ja sa nesťažujem, deti sú to, po čom som vždy túžila, mojim snom nebola žiadna práca, ale materská, len niekedy by človek fakt potreboval vypnúť. Alex bol a aj je veľmi dobrunký, je to malý flegmoš a pohoďák po tatinovi, no Rišulo je nervák po mame 😀 . Máva dni, kedy je fakt dobrý, ale niekedy by som ho vybila. A posledne vôbec nechce ležať, je napapaný, prebalený a bude tak vrieskať na ratu, že ja fakt nemôžem ani jesť, ani si kávu urobiť a pod. Dnes som vešala prádlo s tým, že reval, ja už niekedy neviem ako ho zabaviť, aby som niečo robila bez jeho revu ☹
No a niet sa čo čudovať, keď potom vrieskam, MM mi nadáva, ale, že on je v robote, príde domov a celý čas vrieska po Alexovi za každú totálnu blbosť, tak to je ok 😠 , dnes som mu ja vynadala, že čo po ňom stále len kričí, potom reval stále aj on aj Riško, no mali sme veselóóó...
No som sa vykecala, možno sa tu ešte ukážem, ak nezaspím 😉

vladkaz1
19. aug 2009

Domi je to normalne len chlapi to nevedia pochopit jednoducho a ty mas 2 a este malickych .. ja si myslim ze Alex je v pohode .. zda sa mi aj dnes taky utiahnuty ..
A Riska dobre nepoznam ale videla som tie place 😀 z kocika .. no .. len si nenauc moc na ruky lebo sama vies ze sa ani nepohnes .. skus nieco vymysliet neda sa?
mala bola dnes na ihrisku u vas hrozna .. detom kazila v piesku torticky ale ona tomu este nechape a nik sa snou nechcel hrat tak spekulovala o sto sest .. teda ale som sa nasrala a isla prec lebo .. mi bolo povedane od jednej nech jej nebere hracky .. a ja ze ona tomu nerozumie preboha ..ale sak aj take sa najdu veru..
ale celu cestu bola skvela v aute aj naspat .. aj u starej babky aj u krstnych tam uz bola taka aktivnejsia ..ja som si dnes dost odpocinula mi to prospelo s toho kazdodenneho kolotoca veru

bubadlo27
19. aug 2009

vladi, aj som si myslela, ze ste niekam isli 😉
uvidime, ci budem mat zajtra silu 🙂 , musim ist zaplatit telefon do mesta ☹ a potom sa uvidi

vladkaz1
19. aug 2009

aha oki budem doma urcite alebo niekde liatat ako chces daj vediet .. aj ja musim este elktriku zaplatit ale cz IB .. nemam casu na to veru 😀

lyongirl
19. aug 2009

no neviem, čo iné vymyslieť ako ho zobrať na ruky. V lehátku nechce byť, je mu tam vždy horko a potí sa - nechápem to, v postielke tiež nie a sedieť nevie, takže čo? kam? Žeby som mu strčila lízatko do ruky? 😀 Robím si srandu samozrejme...
A kto jej povedal nech neberie hračky?

lyongirl
19. aug 2009

dobrú všetkým mamičkám 😉

vladkaz1
19. aug 2009

taka mala a jej matka no bola som nasrdena a naplnu hubu ze dlho som tu nebola a dlho zas nepridem babam hovorim nechapala som ako mozu byt take krute k malej ved ona sa chcela len hrat ☹

zabkatt
20. aug 2009

ajojky baby ja sa neviem akosik dať dokopy od kedy sme sa vrátili z dovolenky, stále nejaký chaoz, zase mám malú na prázdninách, robili sme oslavu čo mal Paťko 1rôčik bolo 13ľudí, stále niečo chaos stres, včera si malú naši zobrali že do konca týždna a od pondelka zase.
Novinka: od dnes nastupujem na chudnutie pomocou nejakých prístrojov, manžel mi zaplatil na meniny, tak uvidíme či pomôže 😀

vladkaz1
20. aug 2009

jaj baby prave sme prisli z hlohovca vonku je riadne teplo bohaca

macka7
20. aug 2009

no veru dnes je strasne teplo 😀 Jess si krasne dnes opalila nohy 😉 boli sme v tvorsade na mojite

stankatt
20. aug 2009

Ahojte 🙂 co nove?

zabkatt
20. aug 2009

nikde nikoho ja som akurát prišla z cvičenia swinger stoly super vec, ledva som sa dočvachtala domov, necítim si noha ani bruško 😀
pridala som fotečky y dovolenky 😀 kuk

bubadlo27
20. aug 2009

pekne fotos 😉
a kde zas ste? ☹

gabuliik
20. aug 2009

Čaute.Ja zas nestíham. 😠 Varila som guláš na zajtra,bo máme brigádu-betónujeme základy.Decká jak odtrhnuté z reťaze,zaspali až o pol desiatej 😠 😠 😠 .A to som mala nervy,lebo môj MM si išiel sadnúť za pc.A ja varila a uspávala.Teším sa na zajtra,idem na tú kávičku s kamoškami.Tak dúfam,že to MM zvládne,ale po dnešku mi je to trochu jedno.Už som totál unavená z detí. 😒

bubadlo27
20. aug 2009

gabi, to jak o nas keby si pisala 😠 , len s tym rozdielom, ze my nestavame ☹

vladkaz1
20. aug 2009

cafte my sme boli dnes s mamu a malu v hlohovci si kupit saty na oslavu ,kupila si len mama akoze namna nic ale ona si kupila vemi pene saty od jednej navrharky bude kocka mala bola zla jak cert boli sme sa prejst s macku vecer dobre mi to veru padlo cerstvy vzduch ..

zabkatt
21. aug 2009

baby nejako to tu flákate 😠 😀

krtko.
21. aug 2009

co dnes dobreho budete varit?dajte nejaky tip lebo uz neviem co varit 😖

stankatt
21. aug 2009

tak ja som varila koprovku a zeleninovu polievku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre