Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
28. okt 2009

sak ja som skoro zabudla, a to som si myslela ze MM zabudne tiez 😀 / inak sa mi to nestava 😀 /
ale je to velmi malo pravdepodobne, nakolko my oslavujeme vsetko bud v septembri, alebo 28. - ho

lyongirl
28. okt 2009

mne o takom čase Alex spáva, to som písala už minule, takže ja sa tam nedostanem 😒 , dnes vstával o 16:30, na 12tu bol na očnom, kým sa vybavili a zaspal bolo 13:30, takže tak
už mu dr. predpísala okuliare, tak pôjdeme zháňať rámy, som zvedavá, koľko € za to vycapíme a ako si to bude synáčik strhávať z očí...

vladkaz1
29. okt 2009

to nik????? 😕 😕 neprso ideme von tusim malu poraza 😀

vladkaz1
29. okt 2009

neprsi

bubadlo27
29. okt 2009

a je ze vas ani nedocitam ☹ ☹ ☹ ☹

basado
29. okt 2009

lyon, sestrina mala ma 8r a dala jej za okuliare 95 eur ale možno vy budete menej platit, ked je ešte maličky? ma silne? ako si zistila že potrebuje okul.?

gabuliik
29. okt 2009

Čaute baby.Som sa sem nedostala.... Decká sú choré.S Monikou som bola včera u dokiny.Dostala atb.Mala hrozne vysoké horúčky a nie a nie klesnúť.No dnes už to bolo omnoho lepšie.Lieky zabrali.No ale zas Andrejko teplotuje.Tak uvidím čo bude do rána.A kašel majú furt ... MM bol tiež chorý,ešte doberá atb,ale dnes som ho už vyhnala z postele,bo som nevládala.Mna začína pobolievať hrdlo.Takže tu máme totál polný lazaret. ☹ 😠

To stretko vám závidím. .... Aj ja by som šla ... Som sa aspon do obchodu dnes prešla,lebo už ma tu mrle žerú.

basado
29. okt 2009

gabi tak sa čo najskor vyliečte. 😉
naš maly Sebastian ide zajtra s mužom na kontrolu, mal bacila robili mu znovu vyter, tak som zvedava ake ma vysledky.

gabuliik
29. okt 2009

Dakujem.
Držím palce,aby vám to dobre dopadlo. 🙂

No odchádzam.Práca volá.papa

lyzenka
29. okt 2009

ježiš, bub,

my sme mali tiež včera výročie svadby... :O) ale štvrté... 😀

bubadlo27
29. okt 2009

lyz, vazne? 😀 😀 😀
nahoda jak svina 😀

lyzenka
29. okt 2009

hehe,. ...ešte aj naši krpci sú narodený v rovnaký deň....ešte mi povedz že si narodená v júli a ja odpadnem.. 😀

lyzenka
29. okt 2009

bub,,,,som si to pomýlila....nie že výročie svadby...ale naše výročie čo sme spolu ...hihi...už 7 rokov... 😀 kríza prichádza....

výročie sme mali 24.septembra.....som to trošku poplietla... 😲 hehe

bubadlo27
29. okt 2009

nie ja som septembrova 😀

lyzenka
29. okt 2009

no teda....celá rodina septembrových... 😀

bubadlo27
29. okt 2009

vsak preto je u nas malo pravdepodobne, ze by sme na nieco zabudli, lebo bud vsetko mame v septembri, alebo 28.ho 😉

a uz sme vas dlho nevideli ☹ ajovi je uz lepsie?

lenkahrehusova
30. okt 2009

Ahojte 🙂

Júj, tie choroby, rýchlo sa vyliečte 😉

Ja idem dnes von, pridá sa niekto 🙂

lyongirl
30. okt 2009

basado, že bude okuliare potrebovať sme zistili asi tak, že on je narodený predčasne a všetky predčasné deti chodia na očné a tam ná to dr. povedala dosť skoro, ale pravdepodobne to má aj tak zdedené po mužovi. Ja osobne by som si to nejak nevšimla, aj keď teraz mu už trošku utekajú obidve oči, ale cudzí si to nevšimne. Boli sme tie okuliare kupovať včera a bola som prekvapená, lebo to všetko stálo dokopy necelých 53€. Je v nich zlatunký, ja taký inteligent, alebo bifloš 😀 . Skúšanie prebiehalo celkom fajn, len čo spraví, ak ich bude musieť mať celý deň...no neviem.
Aha a predbežne má +3. Konkrétnu dioptriu mu zistiť nevie, nakoľko nespolupracuje 😒 . Ale ževraj má aj vyššie a tieto 3jky mu neublížia a vekom by sa to dalo vykorigovať aj na menšie, alebo aj nič, tak v to dúfam, no a keď nie, tak bude mať okuliare.

macka7
30. okt 2009

lyon no musi byt chutny v okuliaroch 😉 potom daj foto inak aj moja segra ked bola mala tak skulila a mala dost silne okuliare a potom sa jej to upravilo a teraz by mala nosit este , ale nenosi len ked cita 🙂 A ja nosim furt ale ja mam minusky do dialky , ale nejaky problem s tym nemam dam sosovky a je 😀

lyongirl
30. okt 2009

aj ja by som dala šošovky, tiež má do diaľky, ale ja mám už tak citlivé oči, že šošovky by ma asi dorazili. Nemôžem sa malovať, svieti slnko a mne slzia, fúka a zas mi slzia, hocikedy ma štípu a som hotová. Keď dokojím, chcem ísť na operáciu, ale či vyrieši aj tú citlivosť, to netuším, skôr pochybujem, ale ja si neviem na škulky vôbec zvyknuť a strááášne mi vadia. Potom hodím foto, ak sa bude chcieť dať odfotiť...

lyongirl
30. okt 2009

baby, čo ste varili, dajte nejaký dobrý tip na nedeľu 🙂

bubadlo27
30. okt 2009

cavte, dnes bolo krasne slnecno, ale zima 😠
no uz teplejsie nebude, tak hadam sa coskoro dockam jari 😉 😀
sme boli poobede v meste 😉 , vela kocikov sme nestretli ☹
tehu nebola si nahodu dnes na poste na lavke? 😉

timotej
30. okt 2009

Ahojte my sme boli dnes na prechádzke len v obchode 1 km a späť, dosť dobrá prechádzka. Potom sme mali na návšteve 3-ročné krsna Davidka ten malého komplet zničil že o 20.00 zaspal. Aspon môžem sledovať Panelák. Včera skoro celú noc nespal, chuda idú mu zúbky, ale teploty nema už týžden.

jastrab
31. okt 2009

Ahojte TT mamicky,
prosim, neviete odporucit dobreho detskeho pediatra? Resp. ocenim vase nazory a skusenosti... existuje nejaka rajonizacia lekarov v TT? dakujem za rady

elise
31. okt 2009

jastrab ja chodím k rodákovej s malým ja som snou veľmi spokojná je na poliklinike v detskej časti na prvom poschodí. 😉

tehulka4
31. okt 2009

caute maminecky, mrzi am ze sme sa k vam v tu stredu nemohli pridat aj my, ale maly mi strasne soplil, tak som s nim nechcela nejak chodit po vonku a hlavne aby ste to aj vy nedostali...

kocky, neviete mi poradit prosim vas, kde davate strihat prckov? chcela by som dat ostrihat po prvy raz aj toho mojho, lebo ja ho sama doma nezvladnem ostrihat a chudacik moj uz ot ma fakt dost dlhe.. ☹ a ja som uz z toho zuuuuufala..

jastrab, ja tiez chodim s malym k Rodakovej,a som s nou maaaaaaaaximalne spokojna..aj s pristupom k malemu aj po odbornej stranke..

tehulka4
31. okt 2009

bubi, a na poste som nebola....nebolo to nahodou s malym pri tom bufete hore na lavke pri poliklinike?lebo tam som vcera bola okolo 2 po plavani..

vladkaz1
31. okt 2009

tehu to ma mrzi ze je maly stale este soplavy .. no teda a chodis plavat?

tehulka4
31. okt 2009

ale vladi, on je soplyva den, dva, potom to prejde na den dva a zasa je to spat...a takto dokola..nastastie zatial ked sme mali ist plavat tonemal nikdy..skor mam pocit, ze mu ot vlhke a teple prostredie robilo iba dobre..v piatok sme ukoncili dalsi kurz a zaciname znovu novy..

bubadlo27
31. okt 2009

tehu kedy chodite plavat, ja tiez zacinam zas 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre