Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
1. feb 2010

tak ja som napisala taku staznost ,ved to je porusenie zmluvy z ich strany 😝 ,nech ma neseru vcera nesla zas telka ..

lenkahrehusova
1. feb 2010

Vladi,aj nám stále blbne telka a som nahnevaná :/
Drahý tam volal a nič, stále ho to vypínalo. Písal mail a neodpísali. 😠 😠

vladkaz1
1. feb 2010

Mne sa dnes ospravedlnili v mali 😀 ,som cumela ..
Inak sme same s malu doma ,navarila som hodne teda ,nemam co robit mala dlho spala sme chore a ja sa nudim jak pes 😝

gabuliik
1. feb 2010

Čaute.
Ja mám dnes za sebou blbý den.Ráno som bola u ženského a nič som nevybavila,zdrhol mi bus,takže som hodinu chodila po meste,lebo som si zabudla mobil aby som mohla zavolať MM nech pre mna príde.... Poobede sme sa strašne pohádali ... ☹ takže fakt supiš den ....

vladkaz1
1. feb 2010

Gabi a co mate nejaku krizu ci co?
no my sme sa dlho nepovadili aj pomaha ... ale nikdy nehovor nikdy ze?

gabuliik
1. feb 2010

no asi áno.... ☹ ale,že vraj mám húle mi bolo povedané .... nebudem to tu rozpitvávať ...

vladkaz1
1. feb 2010

no ved nehovor .. jasne 😉
ani ja uz nepisem naco sem urcite nie ..hocikto si to precita a potom ohovaraju 😝

marcelkatt
2. feb 2010

Ahojte, no my ak máme problém,mne sa mm sám dokáže ospravedlniť, čo si vážim. A tak isto aj ja jemu. I keď teraz sa musím pochváliť už dlhšie máme pokojné obdobie, čo ma teší. No nechcem zakríknuť.
Vladka súhlasím s Tebou, ak sa chcem posťažovať, tak radšej do IP, alebo osobne, nie verejne, pretože každý si to môže vysvetliť po svojom a potom sú z toho poprekrúcané fakty a ohováranie. Jedine kde sa asi verejne sťažujem je téma svokry, lebo sa fakt potrebujem porozprávať a vyžalovať. Vladka veď Ty vieš...

vladkaz1
2. feb 2010

Makca ty si jak prchla preeec 😅

marcelkatt
2. feb 2010

Ozaj aj mne z Peem volali a ospravedlnili sa mi. a vysvetlili mi čo sa vlastne stalo, no aj tak neviem o čom točil 😀

marcelkatt
2. feb 2010

Vladka nečakane, narýchlo, ale som rada. Jediná mi budeš chýbať Ty. No aj takste choré, takže by sme spolu asi ani nemohli byť.

vladkaz1
2. feb 2010

no veru moja ale uz som v poho ja dnes idem zaniest tvojemu ten tlakac pomohol mi veru ,taks a mi podarila polievka aj rizoto macka na paradu masko sa rozpadalo

marcelkatt
2. feb 2010

Vladka vrátiš ked prídem... Neponáhla to. Môj si sám nevarí, má navarené...

vladkaz1
2. feb 2010

mam to pripravene ,moj si pojde kupit fajky tak mu to hned da 😉
Vcera som mu spravila kavicku ,myslim Robkovi a malinovecku dala si chvilku posedel .. 🙂

lyongirl
2. feb 2010

aj my máme pokojné obdobie 😉
verejne sa neoplatí písať čokoľvek, pretože ľudia dokážu poohovárať len za to, že napíšeš, že ste sa pohádali, akoby sa nikto nikdy nehádal...

marcelkatt
2. feb 2010

Lion presne to som mala a mysli. V každej domácnosti, rodine to musí aj zaškrípať, inak to nejde si myslím.

marcelkatt
2. feb 2010

Idem uložiť malého a niečo porobiť,lebo som ešte nič dnes nespravila.

lyongirl
2. feb 2010

ja dnes nerobím nič, som chorá a cítim sa "pod psa" už od včera. Deťúrence spia, tak si asi spravím kávičku a oddýchnem, zalahla by som aj ja, len to sa mi neoplatí, lebo Rišulo spáva len hodku a ja kým zaspím, tak on sa zobudí a ja by som bola zlá jak čert 😠

marcelkatt
2. feb 2010

Ahojte, tak ja som si dnes dobre poobede pospala s Erikom. Zaspali sme okolo 13tej obaja a vstali o 17.00 presne aj to nás zobudilo vŕtanie susedov. Teraz je malý vonku so sestrou 🙂 a ja si idem dať rýchlo kúpeľ.
Večer ho dám spinkať medzi 20.00-20.30h, trochu neskôr keďže spal dlhšie.

gabuliik
2. feb 2010

Čaute.
Tak u nás už je klud.Len na margo tých hádok.Sa mi večer MM ospravedlnil.... 🙂

Deti mi už spia a ja tu sedím ako na ihlách.Kamoška mi o 14tej písala ,že ide rodiť a ešte sa neozvala,tak trpím v duchu s nou.
Idem radšej upratovať .... potom sem mrknem .pa 🙂

vladkaz1
2. feb 2010

gabi tak na nu myslim 🙂 drzim palce 🙂

gabuliik
2. feb 2010

Tak som to nevydržala a volala som do nemocky okolo 20,30.A už to mala za sebou a majú Dianku 🙂 . Sa teším ako by to bolo moje 🙂 . Viac neviem,lebo som neni rodinný príslušník 😅

marcelkatt
2. feb 2010

Blahoželáme k Dianke 🙂

vladkaz1
2. feb 2010

gabi suuuper gratulujem kamoske 😉

gabuliik
3. feb 2010

Ďakujem vám za nu. 🙂

Dneska nám kráááásne nasnežilo.Totál na prd sa mi išlo s kočíkom pre malú do škôlky.Hrozné.

marcelkatt
3. feb 2010

My sme sa s kočíkom nedostali. Museli sme ísť peši. No malý bol poriadne unavený veru. Ledva dvíhal nožičky.

gabuliik
3. feb 2010

Ja som musela isť či som chcela alebo nie.Malý mi tak zaspáva,takže som tlačila kočík o dušu.Ale unavená som prišla jak pes..... Doteraz tu nešiel zhrnač. 😠

vladkaz1
3. feb 2010

takze kocky s kocikom som sa pekne od baraka vratila od vnutra ,zobrala boby a islo sa s malu nakupit do kauflacu .. no tam bol boj lebo isla peso ,naspat som ju uz supla do bob,celu cestu reva ja revala po nej no hroza ale dosli sme domo a je kludna jak baranok idem varit ,zabudla som kupit kvasnice do boha ..vybehnem rano len sem chcem robit langose a teraz idme robit sosovicnu taku hustu

katrin21
3. feb 2010

babulky, ahojte..
prosim vas, velmi surne by som potrebovala opatrovatelku, len na noc, lebo ideme na ples a nechcem nechavat 9r dceru samu doma... mate niekto nejaky tip???? poradte

marcelkatt
3. feb 2010

Uf Katrin, ja nikoho nepoznám kto by Ti pomohol s varovaním.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre