Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
25. máj 2010

takých nás je tu asi viac.platíme si za to,aby to išlo a nie aby som sa furt rozčulovala,že čo zas robia !!!

vladkaz1
25. máj 2010

ja neviem co robia ale ide mi to na nervy 😝

marcelkatt
26. máj 2010

Ahojte 🙂

Vladka myslím na Teba nonstop, dúfam, že si v poriadku moja, držím moooc palce, aby všetko prebehlo bez problémov a aby ste sa už čoskoro vytešovali z Oliverka moja.

Ja som práve dostala mail, z pôrodnice v Handlovej odchádzajú všetci dr do iných miest ☹ som z toho smutná. Teraz prijímajú nových, no nie že by som im nedôverovala, ale predsa ak niekoho poznáte, máte super skúseností, tak je to o inom. A vraj nie je vylúčené, že pôrodnicu zrušia. tak som zvedavá, čo a ako vlastne bude, aké budú reakcie a podobne. Ak by zrušiliv Handlovej, tak sme sa rozhodli pre Bojnice no. Uvidíme, je to ešte ďaleko a ani oni sami nevedia ako to vlastne bude.

Zas nešiel Peem internet? No pekne. Platíme a nemôžeme to využívať kedy my chceme. Mňa zas naštvalo vyúčtovanie. Nemali sme nedoplatok, no mali sme menej ako minulý rok. Na vode sme mali mínus čo už. Za kúrenie sme boli v pluse, tak sa to tak vyrovnalo a niečo nám aspoň vrátia.

gabuliik
26. máj 2010

Čaute.
Čo nové? Mna už poriade vytáča to počasie .... 😠
Inak,malý je brutál zachrípnutý .... neviem čo mu mám dať ,aby mu to prešlo.Asi mu stiekol soplík na hlasivky,lebo ináč si to neviem vysvetliť ...

stankatt
26. máj 2010

Gabi tak vynimocne mi to pocko nevadi 😝 kedze je mala chora a nemozeme ist von.... ale uz by aj stacilo dazda...
Juj malinky, nech sa uzdravi...

stankatt
27. máj 2010

cafte nikto?????

gabuliik
27. máj 2010

Ahoj.Ja som tu len odbieham,lebo decká mi štrajkujú a nechcú spať.Malý sa mi dogrcal zo sopla,tak som prevliekala periny a už má aj teplotu.Tak pre istotu s ním zajtra idem k dr.Ja to už nechápem.Vždy bol chorý,ked niečo Monika dovliekla zo škôlky,ale ona je teraz v pohode a malý zas ko.Tipujem,že mi zas povie dr.že má priedušky. ... Tak asi budeme hodovať doma v posteli ...Čo už ... 😒

gabuliik
27. máj 2010

Neviete niekto čo je s Vladkou?Už tu dva dni nebola ....

krtko.
27. máj 2010

dufam ze by dal muz vediet ,nie?

krtko.
27. máj 2010

aj ja som na nu myslela ze ci to uz nema nahodou za sebou 😉

stankatt
27. máj 2010

zeby? 😀

gabuliik
27. máj 2010

no ona tu raz písala,že jej sestra by sem dala vedieť ,tak neviem ....

zuzanky
27. máj 2010

včera bola na FB 🙂

tehulka4
27. máj 2010

caute zeny...ja nejako nestiham velmi..nejaka som rozlietana...dnse sme boli u segri na celY den ze ench sa krpaty aspon trochu vylieta, lebo ja s nim uz vazne nevladzem..strasny satan z neho zostava..ze kuknem ci mame nieco ove s vladkou a nic...sms mi nepisala, tak snad este nic..uvidime, mozno uz sa to prave deje.. 😀

vladkaz1
27. máj 2010

ale baby zajtra idem este na poradnu, Lucke sa stala nehoda ,je mi do placu ale nic jej nieje aspon myslim .. som s toho v soku

krtko.
27. máj 2010

a co sa stalo?

vladkaz1
28. máj 2010

podbehla pod hupacku jednemu dievcatku ju 2X odsmerilo , je v poriadku ja som bola vcera v prdeli s toho,hrozne som sa bala

sissik
28. máj 2010

vladi to na ktorom ihrisku? kam ju to buchlo? verim, ze si bola hotova.
ak ju to nebuchlo do hlavy a na nestazuje sa, ze ju nieco boli, snad to bude v poriadku

vladkaz1
28. máj 2010

@sissik u nas ,ja som nestihla za nou dobehnut od lavicky ,ja neviem co ju to napadlo ,vies co od vcera mam hrcu v krku v zaludku je mi len do placu a to dievcatko take 10 rocne sa dalej s celej vahy hupalo az som ju zastavila svojim telom ved by mi ju zabila ... ja som sa tak pogrcala potom ,mala vygrcala dzusik skor ako sa lakla ..,muz mi vynadal jak soplavemu decku nevies si predstavit jak mi je . 😢
mala je v poriadku chvalabohu ,buchlo ju to do prs a myslim ze aj zuby si to odniesli troska a potom z druhej strany do chrbatika tam ma modrinku ,je v poriakdu to je podstatne ,ja ju budem mat asi na snure uviazanu alebo co ...citim sa jak najhorsia matka na svete.Ja som sa z laku vcera pocurala jak som za nou letela moja ,to si neviete predstavit ten sok ,ja to mam pred ocami jak ju odhodilo ,je az zle

tehulka4
28. máj 2010

jaaaaj vladi, dufam, ze ste s Luckou v poriadku..ja nechapem len to, ako ozu byt niektore deti take sebecke..ako 10 rocna uz musi aspon trochu rozmyslat, ci sa mylim? teda aspon ked niekto zacne plakat mojim pricinenim..a urcite ty nie si najhorsia matka na svete, prave naopak, tehula co uz uz ma rodit ma este tolko energie aby s malou chodila na ihrisko..klopbuk dolu..a inak ako? nic nove? asi ti uz tieto nase otazky typu ci si este 2 v 1 aj idu na nervy hlavne ekd to chces mat uz za sebou, no ale pochop aj ty nas, ze sme strasne zvedave, a ze na vas myslime aby ste boli v poriadku.. 😉

vladkaz1
28. máj 2010

Ahojte som doma mam zrely nalez viacej nez 2 cm otvorena ,len krcok mi to drzi ,v pondelok s taskou mam prist maju plny stav ,tak ak nieco cez vikend bolesti odtok vody prist sama inak v pondelok na prijem ,idem nasim docitam vas neskor neni mi dobre,tak od zaludka .
maly ma 4 ry kila ziadne 2,9kg ale 4 ry pekne sa sekli

dulkagabulka
28. máj 2010

vladka..drzim palce 🙂)

sissik
28. máj 2010

@vladkaz1 akoze a muz s nou nemoze ist na ihrisko. este teba bude kritizovat, co by si mala oddychovat. kokos niektorym muzom (vratane mojho) fakt niekedy nedopina v tej hlave?
a veru, 10r by mala vediet zastavit, ked ma niekoho pod hojdackou a nie sa este hojdat 🤐
keby si aspon od laku zacala rodit, nech to ma nejaku pozitivnu stranku 😉

kubko
29. máj 2010

Ahojte kocky neviete kedy je cesta rozpravkovym lesom v kamenaci? Tusim zajtra ale neviem o kolkej. Dnes by mala byt v smoleniciach do 16.00

kubko
29. máj 2010

kamenac je 30.5 o 15.30

stankatt
29. máj 2010

ahojte
@vladkaz1 juuuj moja, snad ste OK... taketo stresy teda nepotrebujes... ja by som sa tiez rozplakala....

vladkaz1
29. máj 2010

@stankatt ano sme chvalabohu ...
dnes sa presusam ,uz mi vytiekla zatka ,tak sa bojim niekam ist som trocha nervozna co bude alebo nebude .

lulinak
29. máj 2010

Ahoj,držím palce nech ti to dobre dopadne 😉

stankatt
29. máj 2010

@vladkaz1 jej tak dnes isto ides moja :DDDDD drzim palce a chodim nakukat 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
29. máj 2010

@stankatt praveze ma nic neboli 😅 ,to vcera som mala ine bolesti .. neviem uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre