Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
9. júl 2010

Čaute.
Dnes bol zas budíček o 6tej 😠 .Nechávam ich dlhšie hore a aj tak skoro vstávajú.Takže dnes nabiehame na starý režim 😀
Stanka,supiš ,že malá je už v poriadku .... 🙂 No a to vrešťanie ... náš je ako hurón.Kamkolvek prídeme on vykrikuje.Včera v Lidli na plnú hubu na takú babku,že ahoj babkaaaaa.Sa mu tam rehotali ... 😀 Ale niekedy je to nepríjemne,bo on vykrikuje hocičo.Napr.svokor ho učí,že dedo starý ... on to povie vonku hocijakému staršiemu pánovi 😅

vladkaz1
9. júl 2010

Ja som mala budicek o 4 tej ,ale uz je to spanie lepsie ... vcera som dohukala muzovi vlasy ,som ho strihala ,bol nasraty statocne ..
Ja som prefarbena ,este by sa mi zislo ostrihat bo nemam strih uz ... ale Krtko je choraaaa ☹
@lucyso no co uz lepsie????

marcelkatt
9. júl 2010

@vladkaz1 neboj to spinkanie sa upraví, držíme palečky...
@gabuliik ja keď dám Erika večer spať o pol 8mej, vstane ráno v rovnakom čase, ako keď ho dáme po 22hej... Zvyčajne vstáva teraz okolo 8.8.30h, no dnes ťahal do 09:10h 🙂 Ale snažíme sa ho dávať cca v rovnakom čase spať o tej max pol 9tej večer.

lucyso
9. júl 2010

Ahojte baby, tak zas tu mame leto 😀 😀 😀 , som zvedava dokedy... a tento vikend mame hody, tak sa fakt tesim.. ja to moc nemusim, nakolko som z mesta 🙂 , ale muz si potrpi 😀 😀 , tak rozmyslam nad nejakym zakuskom...
no a v stredu som bola na Zumbe tak sa este zotavujem 😀 😀 😀 , ale bavilo ma to 😀
No s Livikou to mam aj tazke, aj menej takze. chudatkto nemoze v noci ulozit. budime sa kazde tri hodiny a aj pocas spanku sa hadze v postielke ako ryba na suchu. a to doslova ☹ ... dni su v pohode, len tie noci...

palculka
9. júl 2010

ahojte baby, prosím Vás chcem sa opýtat či mi neviete poradit ako je to s krstom v Hrubom kostole v Trnave, či krstia aj v sobotu, kolko náuk treba absolvovat, či treba ja na omšu, lebo som z dediny pri Trnave a náš farár akosi špekuluje, tak rozmýšlam že sa u nás na to vybodnem 😉

sonatt
9. júl 2010

čaute trnavčanky, môžem sa k vam pridat? Chodila som vás sem pozerať, len mi chýbala odvaha 🙂

palculka, my sme tam krstili v novembri 2008. Vtedy boli krsty v sobotu aj v nedelu po omši. Na poučení sme boli iba raz, a mm tam bol ešte predtym lebo potrebovali udaje z rodneho listu. Inak my sme z inej časti mesta, tak sme od našho farara potrebovali suhlas - dal ho bez problémov.
Ale minulý rok sa zmenilo vedenie, tak si tam pre istotu zavolaj. 🙂

lucyso
9. júl 2010

Ahojte, palculka, my sme krstili teraz v Maji a tiez som z dediny. chceli sme najskor v sobotu, vraj za normalnych okolnosti by sa dalo dohodnut, ale vtedy bola birmovka, tak sme mali v nedelu.

jedine co sme z nasej dediny potrebovali bolo povolenie od farara, ze mozeme krstit v inej farnosti . cize v trnave.
poucenie bolo jedno, vzdy v piatok o pol 8 a trvalo pol hodiny, ale to by Ti povedali, ked tam odniesies to povolenie na krst. No a na omsi ak chces bud, ak nie, nemusis🙂. Samotny krst trval cca 20 minut🙂

Sonatt Vitaj 🙂

stankatt
9. júl 2010

Cafte🙂 tak nas caka horuci vikend 😝 no asi trtnem Mon na balkon bazen, nech sa clapoce 😀

Sonatt vitaj 🙂)

palculka
9. júl 2010

dakujem babenky 😉

gabuliik
9. júl 2010

Čaute.
No to nás teda čaká horúci víkend 😝 .Naši sa už člapkali aj dnes,zajtra tiež a v nedelu chceme isť do Bojníc,tak sa tešíme.Síce bude asi v aute brutál teplo,ale klíma to istíííí.

gabuliik
11. júl 2010

Čaute.
To tu nikto nebol???
My sem dnes nakoniec boli len v BA v ZOO.Nechcelo sa nám v takom horku trepať do Bojníc.... A bolo fajn.Len sme prišli totál unavený.
No a od včera nám nejde teplá voda,bo sa nám pokazil kotol.Prídu ho pozrieť až zajtra.Takže nič moc sa spršiť v ladovej vode ... brrrrrr!

sonatt
11. júl 2010

My sme dnes boli u švagrovcov na návšteve, deti sa tam poriadne vybláznili vo vode, takže už sladko spia. Dúfam, že im to vydrží až do rána, lebo malý nám dal dnes budík už o 5.30. 🙂

vladkaz1
11. júl 2010

Ahojte my dnes pekny dnik ,ale je namna moc teplo ,bola som na korculiach sportovat musim dat dole aspon 5 kilo som sa zaprisahala ,takze som si aj stravu upravila.

sonatt
11. júl 2010

Vladkaz1 mne pomohla delená strava, bo ja som na športovanie trochu lenivá 😀

zuzanky
11. júl 2010

@palculka Ahoj my sme krstili v hrubom kostola ale bolo to v nedeľu a na poučený sme boli raz a to v piatok po omši a na omši sme neboli stačilo prísť na krst. Veď je to malé dieťa a to tam nevydrží tak dlho aj z krstom 🙂

vladkaz1
11. júl 2010

@sonatt ked ja nemam pevnu volu to je to aj by som mala ,ale nepravidelne jem uprestnim to ,kedy cas dovoli .
kazdy den budem chodit na tie korcule 🙂

lucyso
12. júl 2010

Vladi aky kukuc si si zmenila na profilovej fotke🙂, peknee...
baby aj aj sa snazim schudnut.. citim sa mizerne, dokonca som si tiez zmenila stravu, vela sa hybem (ved pri dietati coby nie 😅 )...ale bola som si zatancovat Zumbu a pacilo sa mi to, takze pojdem asi aj tuto stredu. a vyhovuje mi aj, ze je to od siednej vecer, ked mi mala uz spi...
a hlasim, ze sme mali tieto noci super. spinkala os pol siedmej do pol piatej... to ale asi preto, ze cez den spala dokopy asi 1,5 hodiny. ved sa nedalo existovat.
U nas boli hody, ale radsej sme sli na cely den den do Smolenic k zamku a na jahodnik. predsa tam bolo lepsie🙂

ivca17
12. júl 2010

@lucyso aj ja sa snazim schudnut. nedari sa mi, som si objednala zo zuflstva take kvapky,co by mali pomoct, uvidim, ak pomozu dam vediet(mozu sa pri kojeni, je to podpora pri traveni atd..) drzim palce na zumbe 🙂 prezrad mi recept na to ze ti mala spi vnoci viac ako tri hodky.. moja sa kazde tri hodinny budi :( tak pekny den prajem.

gabuliik
12. júl 2010

Tak baby,ja sa snažím schudnúť už pol roka a nič.Mám slabú vôlu.Ale volakedy som striktne dodržiavala,že som po 17tej nejedla a teraz vydržím tak týžden a potom bum!No ,ale dnes som na seba kukala v plavkách a musím so sebou dačo robiť.Hroznéééé!!!! 😠
Lucyso a ty si z Bučian?Lebo tento víkend boli tam hody.Bývajú tam z rodiny. 😉

lucyso
12. júl 2010

gabuliik ano, vydala som sa sem......
my sme boli pred mesiacom mojej sestre na svadbe a po nej som si s muzom sadla, ze si pozrieme to DVD. otvorili sme si flasku vinka, ze si dame poharik a ked som sa tam zbadala.... mala som chut na samovrazdu....... normalne som ho nedopozerala.... a nevidela som ho dodnes... no nemam odvahu🙂))

stankatt
14. júl 2010

cafte, zas chednete? sak nedeptajteeee.
Vladi a o kolkej chodis na korcule? mala by som aj ja moje oprasit :DDDD

vladkaz1
14. júl 2010

Stani mozes sa pridat ,tak okolo 7 dnej 8 smej 🙂 ja si spravim 10X tu trasu jak je lokotka a tece zomna jak z vola

stankatt
14. júl 2010

no neviem moja, Mon zacala zaspavat so mnou v posteli okolo 21....

stankatt
14. júl 2010

inak v pondelok zacinaju 3tyzdnove prazniny v jaslach...

stankatt
14. júl 2010

Tak keby sa trosku ochladilo, nedame nejake stretko konecne? 🙂

vladkaz1
14. júl 2010

na mohli by sme kua 😀

timotej
14. júl 2010

17Baby dajte stretko na ihru pri Vub niekedy budúci týžden prišla by som poobede okolo 17.

lucyso
15. júl 2010

Vladi, ja planujem korcule oprasit uz skoro 4 mysiace... len ci ma udrzia🙂)))))))....
no budem musiet to risknut🙂))

vladkaz1
15. júl 2010

baby stretko sa dohodneme podla pocka ne? ja v takom teple na slnko nejdem s malu ,to je az moc 😝

@lucyso ale prosimta ,ked udrzia mna 😀 a to je co povedat 😀

lucyso
15. júl 2010

Vladkaz1, ja som bola vcera na nakupoch, muz mi malu varoval. tak reku...🙂, potrebujem nejake oblecko aj ja..... no co dodat... velkost 42... a aj to len v niektorych obchodoch.... min. 42... porazi ma.. a to nemam ani cas sa kedy najest, stale nieco robim.. dokonca vcera vecer som povysavala, umyla cele auto🙂 a to Vam poviem, riadne som sa zapotila, ale to bol ucel......
ale chudnutie ziadne. aj brusaky robim uz dlho, ale nakolko nevidim ziadny rozdiel, stracam chut 😅 🙂 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre