Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

matuska2810
29. aug 2010

Ahojte mamicky 🙂
Dufam, ze vam nebude vadit, ked sa pridam, ale citim sa tu ako stratene kura.Byvam pri Trnave a jakozto pristahovalec, nepoznam tu okrem postarsich susedov nikoho 😒
Na konoiv som sice malo, ale aspon budem mat pocit, ze v blizkosti aspon troska niekoho poznam 😅

gabuliik
29. aug 2010

Ahojte ... 🙂
Vítam nové maminky,aspon nás tu bude viac ... 🙂

matuska2810
29. aug 2010

@gabuliik vdaka 🙂

Mam take dve otazocky...co sa da so skoro rocnym drobcom robit?mne uz dochadza fantazia 😝
a druha-ake a kde ste kupovali prve topanocky na chodenie?

xkatkattx
29. aug 2010

pekny den,mam tiez taku otazku, na Mojho rocneho synceka strasne idu komari..ma to take opuchnute a cervene,chcem sa spytat,ci nemate,nieco zauzivane,napr:dake babickarske recepty..;o)v lekarni sme boli,ale vraj takemu malemu to moze este viac uskodit..tak dakujem za Vase rady..

matuska2810
29. aug 2010

@xkatkattx my davame klasicky fenistil a v lekarni nam to prave dporucili..pripadne davam na stipance tu ceruzku od chicco 🙂

xkatkattx
29. aug 2010

hmm,fenistil,skusala aj ja s vatickou mu to potret..a ta ceruzka,to co zac,hmm..prvy krat pocujem..

marcelkatt
29. aug 2010

Ahojte, aj aj vítam nové maminky a dúfam, že sa tu budeme častejšie stretávať.

marcelkatt
29. aug 2010

@matuska2810 my sme kúpili prvé topánočky v protetike, zdravotnícke potreby.

gabuliik
29. aug 2010

Ahojte.
Na komáre používame aj my fenistil a zaberá a topánočky sme mali ešte z obuvi čo bola na Zelenom kríčku.Už je zrušená ... ☹ Odporúčam tiež tu protetiku alebo meda má dobré pre takýchto drobcov ...

lucyso
29. aug 2010

Ahojte, aj ja vitam nove mamicky🙂.
ozaj Marcelka a ty si uz inkognito? bez profi fotky🙂?

xkatkattx
29. aug 2010

My sme prve topanocky kupili u Nas na prednadrazi,hore v obuve..je tam dobra obuv,pre male deti a neni draha..skusim ist zajtra k Nasej Dr..dakujem za Vase odpovede.. 😝

stankatt
29. aug 2010

Cafte kočeny :D už to tu pekne flakam... sa polepsim, ale nejak nestiham.... tak vas idem trosku docitat :D

vladkaz1
29. aug 2010

cafte cafte vitam nove kocky ...
nestihacka ako vzdy ale dorobili sme chodbu jupiii sa tesim .. etse vypratat staru skrinu a odniest kamoske .... konecne sa toho zbavim ,tesim sa jak decko.
Mala s malym haja ... takze idem si naliat malinovku a pojdem aj ja do hajan zajtra ma caka narocny den upratat vsetko a navarit a pojdem mame som dohodnuta ,potrebujem nieco zasit .

marcelkatt
29. aug 2010

@lucyso ahoj, zrušili mi fotku a neviem prečo. Nechápem, čo im vadilo na nej, mhm...

@vladkaz1 super chodba, teším sa s tebou. Botník je fakt krásny a iste aj chodba, potom ak To zvýši čas daj foto. Zajtra pekný dnik želám, pozdravujem maminu.

Ja mám navarené na zajtra na kyslo fazuľu s údeným kolenom a halušky s bryndzou ostali. Síce to už nebudú také chutné, ale tak nevyhodím to.
@stankatt veru, dlhšie si tu nebola Stanka 😉 ale verím, že v zimnom období tu budeme častejšie, takto sme boli aj my často vonku keď bolo krásne.

krtko.
29. aug 2010

ahojte
aj ja som to tu zacala nejako flakat 😢 ale aj nestiham.ked su deti doma tak sa neda
tak ,uz mame konecne aj mandle vonku 🙂
tiez vitam vsetky nove maminky

marcelkatt
29. aug 2010

@krtko. komu vyberali mandle?

krtko.
29. aug 2010

petke

marcelkatt
29. aug 2010

A už v pohode papá?

krtko.
29. aug 2010

jej brali iba nosne
ale uz papa v pohode.ked sme isli z nemocky tak sme sa stavili v meste na zmrzku a citila tam kebab ako voni
co ta zecala robit ze aj ona chce take ☹

krtko.
29. aug 2010

mohla jest ale iba makke a kasovite jedlo 3 dni

marcelkatt
29. aug 2010

@krtko. no verím... Mne brali oboje mandle na ZŠ a odvtedy mám pokoj našťastie 😉

krtko.
29. aug 2010

v piatok som sa bola objednat na koznom
ja by som tu sestricku normalne nakopala do zadku,taka neprijemna 😖

krtko.
29. aug 2010

uvidime dokedy budeme mat pokoj
lebo aj krcne ma strasne velike,ale tie zatial nekazali

marcelkatt
29. aug 2010

@krtko. jáj, jka som mávala angíny často, tak mi oboje dali hneď von. Kam chodíš na kožné? Ja hneď z kaja asi Ryškovej neviem.

krtko.
29. aug 2010

ta prva je peciova a tam v zadu je ryskova
ja chodim peciovej

krtko.
29. aug 2010

zaujimave ze ked je petka chora malokedy ma anginu
vzdy ma nieco ine

marcelkatt
29. aug 2010

@krtko. tak aj ja chodím potom k tej Pečiovej. Vraj je dobrá, no mne lieči ekzém, alebo alergiu už skoro dva roky, nevie prísť na to, čo mi je a ja mám nervy, lebo ma to nielen svrbí, ale aj bolí. Teraz som nebola dlhšie, ak som tehotná mi to mierne ustúpilo. A to ma presviedčala, že to mám z bižutérie, pritom nič nenosím okrem prsteňov a tie mám zlaté.

krtko.
29. aug 2010

ja viem ze peciova je dobra ale sestricka -no des
ked som tam bola s petkou a cakali sme v rade bola taka odmerana ale ked sme prisli na kontrolu a objednala som sa (za poplatok),tak by sa jej az do r..i strcila

krtko.
29. aug 2010

ja viem spominala si vtedy
a robila ti aj nejake odbery?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre