Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
4. okt 2010

som ti kricala pod oknom moja,chcela som kupit tie noze 🙂

gabuliik
4. okt 2010

Ahojte.
Baby,neviem či tých psov priťahujeme,alebo čo,ale zas som išla s deckami zo škôlky a vybehli na nás psy.Monika začala plakať a celá sa triasla,lebo to boli tí čo minule,majitel mal na háku až ked som na nho zhukla,že minule mi skoro malú pokusal,tak ho začal nahánať,ale prd platne,lebo zas do nás.Našťastie išlo auto a začal trúbiť,tak sa zlakli a utekali hore kopcom.No my sme začali utekať domov a zavolala som policajtov.Lenže naše drbnuté zákony sú také aké sú,tak im dajú akurát pokutu .... Lenže my tade chodíme každy den do a zo škôlky ...Neviem ako mi bude chcieť isť malá ráno ... poobede pošlem muža pre nu na aute .... že oni im tých psov nemôžu odobrať,lebo je to ich majetok.A ked mi dokúšu decko ....?Taká som naštvaná a ustráchaná,že až.Normálne mi je zle.MM neni doma a deti išli k svokrovcom ...

vladkaz1
4. okt 2010

Gabi vy mate teda smolu ,moja mama mala vcera incident tiez so psom riadny ,ale s nasim ,mala ho na voditku a jeden mal psa taku metlu volne a zaparal do nasehp a nas ho pohrizol, no a vecer dosiel velice ,ze chce zaplatit veterinara .
Mama ho poslala kade lahsie ,ze ho mal mat zaviazaneho a on zvonil este raz ,mama nasrata nespala do 2 .. ja viem ze ho pokusal nas ,ale tak ma si ho uviazat a nema zaparat nie?
Nas pes je nekodny ved decka olizuje a hra sa s nimi .

gabuliik
4. okt 2010

Akože ani ja by som neplatila veterinára ... mal ho mať na vodítku .....
Ale ja už fakt neviem na čo si ludia zaobstarávajú psov,ked sa nevedia o nich postarať a zabezpečiť aby nikoho nepokusal.Ja nehovorím,aj my sme mali takého tuláka,ktorý furt utekal,ale snažili sme sa mu v tom zabrániť,len náš sused ma taky plot aký ma a tade utekal.Teraz čo mame tohoto tak v poho,tiež je na deti mila ....
Normálne ma ešte stále z toho bolí brucho .... ☹

lucyso
4. okt 2010

no dnesne pocasie bolo fakt hrozne. a ja mam za sebou dalsi ulietany den plny upratovania a prenasania... ale co uz.
Vladkaz1, ja som dala minule malej okusit tu penu z pipky (zakusok), no a tiez sa tak spokojno tvarila ako Oliverko s tym lizatkom🙂)).Zlaty je Oliverko, rastie ako z vody a supravu ma krasnu🙂).

MArcelka, spominas sirup na imunitu... Ja si tusim tiez nakupim nejake citroniky, medicek, cajiky a asi nejake vitaminy🙂)

marcelkatt
4. okt 2010

@vladkaz1 moja zajtra o 10tej sa stavím, ok? Keby Ti to nevyhovovalo, daj mi vedieť.

vladkaz1
5. okt 2010

Dojdi macka 🙂

gabuliik
5. okt 2010

Ahojte baby.Tak dnes totál otrasné počko,čo ma dosť vytáča .... Ani von sa nedá poriadne isť.Ráno cesta do škôlky celkom fajn ... poobede pôjdeme pre malú autom.Lebo sa bojí,aby na nu tí psi znova nevybehli.MM je po nočnej ,tak sa da isť autom ...
Baby,nedáte mi nejaký tip,čo mám zajtra uvariť?Vôbec nemám inšpiráciu ...

bubadlo27
6. okt 2010

haloo, kde ste sa prepadli na druhu stranu_? ☹

gabuliik
6. okt 2010

Ahojte.
Už sem tuším chodím len ja ... ☹

lucyso
6. okt 2010

Ahojte, nie nie gabuliik, nechodis sem len ty🙂, aj ja som tu🙂)), len akosi toho casu tusim nie je. teda zatial... baby teda sme sa prestahovali a v podkrovi mame spalnu a detsku izbu a dobe kuchynu a obyvacka sa stale preraba.. takze veskere prebalovanie spinkanie, hranie je hore a papme dole v kuchyni.. a ja uz mam strasnuuuuuuuuuuuuuuuu svalovicu !!!!!:( .... 🙂

(a mozno aj rychlo schudnem🙂)), no bodaj by...)

gabuliik
6. okt 2010

Ja viem,že vás sem chodí viac,len v poslednej dobe to tu nejako viazne ... ☹

A supiš,že už to máš upratané ....
Ja som dnes varila len takú rýchlovku,poumývala som si zem,ožehlila trochu prádla čo som tu mala a teraz mám relax.Malý spí,Monika je v škôlke ... konečne neprší,tak poobede by som s nimi chcela isť na chvilu von ...
Ozaj,neboli ste niektorá v tescu?V letáku som videla celkom fajn zimnú bundu na Moniku,chcela by som tam behnúť,len neviem kedy,bo môj MM je furt preč.Celý týžden má nočnú,vyspí sa a chodí pomáhať môjmu bráchovi do dielne ... pride vždy večer ...

marcelkatt
6. okt 2010

Ahojte, my sme mali včera poradňu, Patrik má 1371g a cca 35,5cm. Vraj všetko ok, iba tá placenta ešte nie je ako by mala byť, dal mi do knižky tri výkričníky a nejakú skratku, ale to neviem rozlúštiť. Dnes už odišiel pred chvíľou dedko späť do PD, tak mi je aj smutno 😒 Erik spí. Poobede ideme blahoželať neterke, mala tri roky.
@gabuliik moje, bola som v Tescu, bundy mali ale ja som nejak nepozerala, keďže pre Erika mám po synovcovi, tak tento rok ušetrím aspoň na bundičke.

@lucyso si aj trošku oddýchni moja.

tehulka4
6. okt 2010

caute zeny...ja sa tiez pripajam medzi navstevnicky mk, len nie vzdy sa mi podari aj nejaky prispevok hodit, lebo mam pokazeny pc a mm je na svojom furt..tak je to na figu...vcera sme boli na poradni a maly ma uz 1529g...a vraj vsetkov poriadku,a le ja mam taky pocit kazdy den, ze ked este neporodim bude dobre..vsrtko ma brutalne boli, pocko ma neskutocne vytaca, moje dieta zacina byt ako cert, no uuuplne idealny zivot..🙂)) dnes som varila plnenu papriku hlavne kvoli mm lebo ju starsne lubi a on mizahlasi, ze som mohla radsej urobit leco..no nasral ma...kaslem ho, zajtra ma k obedu cestoviny, co je u ans za trest a ked ma bude vytacat bude mta cestoviny cely tyzden.. 😀 😀 😀

@gabuliik gabu, nebola som, ale ja mne sa tam celokm pozdaval zasa kabat co som videla u nasich v letaku, len teraz pre mna uuuplne zbytocne...ale mama si tam kupila taky prechodny minule ked mali akcie a bola s nim spokojna, tak predpokladam, ze to nebude atz take blbe...

stankatt
6. okt 2010

aj ja sem chodim :D len stiham akurat citat....
No zajtra musim ist s Monikou k dokyne, ma cervene jedno ocko.... nezda sa mi zeby to bol zapal, ale potrebujem papier do jasli, ze je to OK. Tak veselo... rano rychlo tam, mama dojde potom povarovat, bo musim lecet do roboty... aaaaach jaj....

maxiberuska
6. okt 2010

Cauko, vidím Trnava, tak sa pripájam..možno nájdeme spoločné témy 🙂

gabuliik
6. okt 2010

Ahojte.TAk vám dakujem o infoškách o tescu,ale dnes som sa tam nedostala a vyzerá to,že ani zajtra nie ... 😝
Monike zostal totálny strach z tých psov ... ráno ako tak prebehneme okolo ale poobede chodí pre nu MM na aute,čo sa tak bojí ... Dnes som ich zobrala von a išli sme na potok a furt sa obzerala,že či nejde nejaký pes ... ☹
Zajtra varujem doobeda zas segrinu malú,tak bude veselo .... 🙂

gabuliik
6. okt 2010

@maxiberuska vitaj .... 🙂

maxiberuska
6. okt 2010

@gabuliik ahoj, ešte sa tu obzerám, ako to tu chodí...

maxiberuska
6. okt 2010

@gabuliik ahoj 🙂

lucyso
6. okt 2010

maxiberuska vitaj🙂.

baby co planujete varit v nedelu? ja uz neviem co mam varit.. a to som vydata len 4 roky🙂)))))....
tehulka a marcelka, uz Vam to pekne uteka.. uz je oktober a o "chvilu" budete mat svojich syncekov pri sebe.. ako ten cas leti.... pekne Vam tie vahy rastu🙂.
(inak, tie co pozerate panelak (Marcelka?) som na tych Polakovcov zvedava... najmä na tu zenu 😀 😀 😀 😀 )

marcelkatt
6. okt 2010

@lucyso no to som veru aj ja zvedavá ako sa to vyvinie u tých Polákovcov, tá ženská je taká divná 😀

marcelkatt
6. okt 2010

@tehulka4 no trošku sme ľahší 😉 ale dobehneme, Erik tiež najskôr pomalšie a potom šup a pri narodení 3860g a 53cm, uf. Ani mi neverili, žer kde som ho nosila 😀

tehulka4
6. okt 2010

@stankatt stani aj my sme to mali a este mame...v sobotu som s nim bola na pohotovosti a ze zapal, tak sme dostali atb na ocka take kvapky a aj mast, a aj segrin maly to uz aj dostal,len chudacik maly este horsie ako to mame my..dnes som bola s tym u dokiny na kontrole, vraj je to lepsie, ale este stale je tam trochu zapal, tak mame kvapkat dalej...tak dufam, ze u vas to nic takeho nebude..🙂

@maxiberuska vitaj..🙂

@lucyso noo letio to, akurat ja som taka nenarocna, ze by mohlo este viac letiet.. 😀 😀 😀 akurat som s kamoskou vcera skonstatovala, ez toto druhe tehotenstvo je omnoho horsie a narocnejsie ako bolo prve..a co s varenim? u nas je to problem aj cez tyzden, nielen v nedelu...🙂ja uvazujem, ze by som upiekla zemiaky v rure so slaninkou a cibulkou na vrchu, k tomu nejaky dobre namarinadovany steak a k tomu volske oko a samozrejme nejaky salatik zeleninovy..no este uvidime..🙂

@marcelkatt to nic, to je v pohode...ved to je len o trochu...to je nic to sa strati..ja len dufam, ze tento prcek nebude taky velky, no ale zatial to nejak tomu nic nenaznacuje..🙂)

zeny inak zacala som s pranim pre najmensieho...neskutocne brutalne dlllho mi to v takomto pocasi schne..slak ma ide z toho trafit.. 😠 nejake dobre rady ako to skor vysusit, bez pouzitia susicky?🙂)

marcelkatt
6. okt 2010

@tehulka4 Ty si šikula, už by som aj ja mala začať prať... Nech to stihnem 😀

maxiberuska
7. okt 2010

dobre ranko🙂

lucyso
7. okt 2010

No tehulka, tak ten tvoj obed som doslova citala s otvorenou pusou... Tak to mate dobre hody🙂)), no ale chut si mi spravila🙂)).
Inak dobre ranko. dnes vyzera byt velmi pekne pocasie. vstavali sme o pol 8, teraz papame, upracem a pojdeme von na prechadzku. svieti pekne slniecko. pojdeme sa prejst.
zatial papa

gabuliik
7. okt 2010

Ahojte.
Ja dnes zas varujem segrinu malú .... tak mám o zábavu postarané .... Zatial vám prajem pekný dník,ozvem sa cez obed ked bude viacej času ...

gabuliik
7. okt 2010

Tak som tu.Dnes to bolo perné,segrina malá bola nejaká uplakaná ... Aj sa sa dnes chystám s deckami na dlhúúúú prechádzku,nech večer lepšie zaspia ... Lebo včera Monika vyvádzala nie a nie zaspať a potom vkuse hodinu plakala ... Už som bola z nej na nervy ... 😝

@maxiberuska a odkial presne si ?

maxiberuska
7. okt 2010

@gabuliik priamo z Trnavy a ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre