Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
29. okt 2010

Ahojte ...
@marcelkatt, dakujem 😉 Marcelka,tak ste Erikovi urobili radosť.Super ... aj my plánujeme lampičku nad postel,Andrejkovi.Monike sme kupovali minulý rok alebo ešte predtým.Neviem 😅

Dnes,až do utorka mám doma aj Moniku,tak je tu veselo.Majú prázdniny ... MM sa moc po nočnej nevyspal,ale čo už.Večer to dospí,lebo to bola posledná.

marcelkatt
29. okt 2010

@gabuliik No tešil sa a som rada, že spí už u seba v detskej. Je to lepšie pre neho, túto noc sa síce budil, ale hádam si zvykne.Idem si podriemať, aspoň na pol hodinku, Erik spí od 12.30 asi.

vladkaz1
30. okt 2010

Ahojte od rana upratujm ,uz mam na kompletku hotovo ,dnes nevarim ,na obed wifonka 😀 a klobasa hahaha .. mala ma zamrazene a pojdeme do kauflacu pokupit vyzivu tu velku a piskoty .
Inak nic nove ,stale v jednom kole ,akurat konecne sme sa vyzdraveli ,tak pojdeme na cerstvy vzduch troska ,maleho zakutame a malu dobre obleciem 🙂
Stale dumam nad tou umyvackou a susickou ,moj mi dovolil v podstate len jedno koly financiam a ja sa neviem rozhodnut ,poradte 😅

gabuliik
30. okt 2010

Ahojte...
Dnes sme boli na rýchlo u našich na cintoríne,bo MMlovi volali z práce,že musí prísť na nočnú ... 😠 Že sa tam niečo stalo ... Tak zajtra bude doobeda spať a poobede ešte obeháme cintoríny z jeho strany a v pondelok už len tu ...
@vladkaz1,tak v tomto ti neporadím ... 😅

zuzanky
30. okt 2010

@vladkaz1 Ja by som brala umývačku, teda ja už ju mám síce sušička by sa mi tiež zišla ale pradlo usuším aj na balkóne a riad sa mi umýva pokiaľ som na vychádzke. Ale poradím ti daj si na papier umývačku aj sušičku a píš si plusy a mínusy a uvidíš čo ti vyjde. 🙂

marcelkatt
30. okt 2010

@vladkaz1 ja by som brala iste umývačku, keby nemám. Je to fakt super, ušetrí vodu, čas. Ja som max spokojná s našou.

tehulka4
31. okt 2010

caute zeny...tak ja len na skok, nech dopijem kafco a ficim dalej pracovat...chcela som vas len pozdravit a zapriat vam peknu nedelu ked uz som vikendik nestihla.. 😉

@vladkaz1 tiez by som asi najskor volila umyvacku, brutalne to setri cas...je pravda, ze ked je taketo zimne obdobie aj susicka by sa sikla, lebo u nas je pradla a pradla furt, ale tak predsa len by som volila ja osobne tu umyvacku..inak segre sa dost veci v susicke aj zbehlo a niektore nazehlovacky jej bud vybledli alebo sa rozdrobili...ale presne tak ako ot pisala zuzanky, rozpis si a potom sa rozhodni..

vladkaz1
31. okt 2010

No ja to mam jedna ku jednej ,takze fakt neviem . 😝 😀

marcelkatt
31. okt 2010

@tehulka4 aj Tebe krásnu nedeľu 😉 a vlastne všetkým maminkám 🙂

Ja som dnes prala 3 práčky kokos, neviem, kde sa to prádlo v kuse berie.... 😠 vyhadzovali sme staré nepotrebné veci a oblečenie, ktoré nenosíme, Erikovi som pretriedila veci, čo sú mu už malé, dosť som vyhodila zas a niečo som odložila pre Patrika.
V utorok k nám príde dedko z PD a strýko z BA, budú blahoželať Erikovi a hneď ho aj povarujú, keďže mám poradňu. No a mm rodina mu bude blahoželať až 13.11, už to nedávam spolu, nemám dobré skúsenosti.

Teraz Erik spinká, potom pôjdeme von aspoň na hodinku sa vyvetrať všetci traja. Máme novú obývačkovú stenu, nakoniec nemali tú čo som moc chcela, no čo už 😖 ale lepšia ako sme mali predtým. Len TV to tam teraz dosť kazí, ale snáď Ježiško prinesie LCD 😉 uvidíme podľa financíí...

marcelkatt
31. okt 2010

Ahojte, tak už je kľud, malý už spí 🙂 ja si niečo ešte pozriem v TV, alebo na nete a pôjdem asi tiež. Aký ste mali víkend dievčence? My taký rodinný, boli sme spolu na prechádzke, u švagriny a len tak doma 🙂

krtko.
31. okt 2010

@vladkaz1 ja by som bola tiez za tu umyvacku 😉

marcelkatt
1. nov 2010

@krtko. ahoooj ako sa Ti darí, dlhšie si tu nebola. Deti sú zdravé?

gabuliik
1. nov 2010

Ahojte.
Včera som sa sem nedostala,bo som zaspala jak haluška o 20,30 😀 😀 Ako sa posunul ten čas deti vstávajú moooc skoro.Dneska o 5,30!!
Včera sme boli na cintoríne v Pečeňadoch,potom sme išli na návštevu k jeho sestre.Bolo fajn.Prišli sme domov okolo 19tej.Dnes pôjdeme na cintorín len tu ...
Prajem vám všetkým pekný dník ... 🙂

marcelkatt
1. nov 2010

@gabuliik ahooojky, my sme dnes po dlhej dobe vstávali skôr, o 6,45 h a som rada, lebo tak budem Erika budiť aj do škôlky približne. My ideme na cintorín v TT dnes a do Drahoviec v stredu poobede spolu s mojim ocinom a strýkom. No a do Handlovej sa žiaľ dostanem až koncom novembra, keď budem už v PD.

gabuliik
1. nov 2010

@marcelkatt, ahoooj. 🙂
No to vstávanie je u vás o trochu lepšie 🙂 ... budem dúfať,že sa im to časom upraví aspon na tú 6tu ako doteraz.Potom mi je hroozne dlho.Včera boli tiež tak skoro hore a už o 10,30 som mala navarený obed 😀
No a dneska tiež,už som tu pendlovala s metlou a handrou a tak.Viem,že je sviatok a nemalo by sa,ale tak čo už.
A ty sa ako citiš?Už sa vam to s tehulkou kráááti ...

lucyso
1. nov 2010

Ahojte maminky. tak zbezne som Vas precitala, tento vikend mame taky perny🙂.
Vladi, ja som za umyvacku 😀 😀 😀 😀 (aj ja po nej tuzim a dufam, ze na Jar ju budem mat aj ja 😅 😀 )

Inak, co su v Tescu tie nove plienky Gaga, tak sme ich kupili, skusame ich a zatial hodnotim 1+ 😀 (a to tu plienku mala v noci 12 hodin)
Mali ste ich niektora? Co na ne hovorite?

marcelkatt
1. nov 2010

@gabuliik upraví sa to neboj, je to predsa len zmena. Náíš vstával ráno dosť neskoro, vždy po 9tej až. A večer išiel spinkať najneskôr o 21.00h... Tak som rada, že dnes takto vstal, dúfam, že si zvykne na nový režim.
@lucyso no ja akurát zvažujem aké plienky kúpim drobcovi. Zatiaľ som kúpila Huggies 90 kusové balenie za 12,95€, no priznám sa, neviem ani či je to moc, keď Erik od 18 mesiacov je bez plienok.

gabuliik
1. nov 2010

no budem čakať,či sa to upraví ... 🙂
K tým plienkam ... my používame už hrooozne dlho Lidlové.A sú uplne super.Ked bola Monika mala,tak sme kupovali tie fialové tesco,ale tieto lidlové majú aj super cenu a su fakt dobre.Tie gaga nepoznám ...

lucyso
1. nov 2010

podla mna to nie ke moc ked ich tam je 90 ks..
my kupujeme len babylove a teraz sme skusili tieto Gaga a teda som spokojna.
ja vzdy pozeram, kolko ma vyjde 1 ks plienky.. teda 0,15€ 🙂, pretoze ide aj o to, kolko tych kusov v baleni je🙂

marcelkatt
1. nov 2010

@lucyso veď to. Ďakujem za objasnenie 😉 tieto Huggies má švagrina, nejaké nové sú to, také v bielom balení, tak dúfam, že budem spokojná.
Pri Erikovi som kupovala dlho Pampers a huggies a potom iba Babylove 🙂

lucyso
1. nov 2010

inak tie babylove mozem len vynachvalit🙂, ja som s nimi spokojna.
ale je to tak, ze sto ludi, sto chuti a kazda ritka je ina 😀 😀 😀 , napriklad, ja som v lete skusila pampersky (dostala som) a malej sa hned zaparila ritula... a Huggies som este nemala.

tehulka4
1. nov 2010

achojteeeeee koceny...🙂 taaak, my sme vcera pobehovali s malym tiez po cintorine tu v TT a dnes sa chystame este k nasim do modranky..malemu sa strasne pacili tie zapalene sviecocky..isli sme o pol 5 a ked sme odchadzali uz bola tma, tak to ozajvyzeralo krasne....co sa tyka posunu casu, u nas sa ot chvalabohu az tak neprejavilo..akurat rano vstava o 7, co predtym byvalo asi o 20-30 minut neskor...ale inak super..predvcerom a vcera som bola slamena vdova, tatik nebol doma, tak sa mi necelo ani vcera piect, preto dnes urobim parizsku tortu, slahacky mym uz uvarene tak uz len upeciem korpus, obedik mame zo vcera, tak dnes nevarim iba trochu pospratujem a povysavam..

@lucyso
@marcelkatt , kocky tesco plienky som ani neskusala, lebo som nejaka pohodlna, nechcelo sa mi zbytocne riskovat ze by sa nam nieco vyhodilo, tak bud kupujem huggies ked su v akcii alebo cez internet kupim vzdy viac baleni a to vychadza lacnejsie nez kdekolvek v obchode...macka, tie huggies 2 ja osm objednala pre filipa cez net za 12 eciek, ale tak objednavala som viac baleni a aj segra brala, takze sa to celkom oplatilo..vysli este lacnejsie nez v tescu..

marcelkatt
1. nov 2010

@tehulka4 no ja som v 101 kúpila tie Hugies a v stredu chcem ísť do Bipy pozrieť.

tehulka4
1. nov 2010

huggies inovuju a davaju aj nove obaly a vyzera to tak ez aj nieco vymysleli nove s plienkami, lebo su ine nez byvali...inak pampersy robili zle ja oliverovi, a to som kupila jedno balenie, ze vyskusame lebo akurat som enmohla dostat vteyd plienky s jeho velkostou a tiez sme mali strasnu ritulu po nich, takze ja som tympadom skoncila s experimentovanim.. 😉

tehulka4
1. nov 2010

@marcelkatt v rakusku huggies nemjau..takze tam ich nenakupis, maximalne tak pampersky...preto som aj ja hladala neico kde mozem huggies kupit lacnejsie a ten net mi to len potvrdil..🙂

marcelkatt
1. nov 2010

@tehulka4 aha... mhm... ☹ zlatko pošli mi link kde nakupuješ Huggies

lucyso
1. nov 2010

Tehu prosim ta posli ten link aj mne. kuknem na ne🙂))

tehulka4
1. nov 2010

dievcence, skusim to dat sem, snad mi to odtailto nevymazu....ja kupujem konkretne odtialto, mam s nimi uz skusenosti, tak zatial som zbytocne nespekulovala...

http://www.webareal.sk/najlacnejsieplienky

marcelkatt
1. nov 2010

@tehulka4 mojko díky, idem popozerať a objednám aj ja

marcelkatt
1. nov 2010

@tehulka4 oplatí sa tam kúpiť a teraz sú ak akcie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre