Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
2. nov 2010

@vladkaz1 aj tak si mozes povedat, ze si bola vcelku uspesna..ja som si prve enchty robila az na svadbu v septembri, cize po dvoch rokoch..🙂 a ty si jaka sikula, ekd si stihla urobit "AZ" 2 nechty pri dvoch detoch, pricom najmensi ma iba 5mesiacov..no sikula si.. 😀 😝 inak nevies co je s mackou? mala poradnu az po mne a pisala osm jej sms a nic, tak ze co jej cervene machule v tehu knizke, ci nahodou nieco neni taka ko by malo byt?

marcelkatt
2. nov 2010

@tehulka4 no moja, už sme vás predbehli, máme 2450g 😉 takže aj my budeme veľkí 😉

@gabuliik a @vladkaz1 ďakujem, na poradni vraj všetko ok zas síce dal nejaké skratky avýkričníky, no keď povedal ok, tak to tak hádam aj je 🙂

Zajtra idem do Rakúska do tej Bipy, som zvedavá čo nakúpim veru.... Dobrú nôcku.

stankatt
3. nov 2010

@marcelkatt
@tehulka4 no super vahy, budete mat co tlacit 😉

susan32
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcelkatt
3. nov 2010

Ahojte, tak bola som v tej Bipe, nakúpila som pre deti kozmetiku, vlhčené obrúsky, prášky na pranie a aviváže, sprcháče a tak. Dnes bola akcia 20% na detskú kozmetiku + 10% som mala zľavu na celý nákup vďaka susede, takže super. Minula som asi 96€, ale aspoň som nakúpila a mám pokoj.
Ešte sme sa stavili v Hoferi a tam sompokúpila kávy, sladkosti a džúsiky,

Andrejka, fakt ďakujem za tip, bola som 1x a som spokojná.

bubadlo27
3. nov 2010

@marcelkatt macka, my sme boli v piatok, lebo som pre maleho uz mlieko potrebovala, a nevydrzal by do tohto tyzdna.
my sme tiez klasika, ako obvykle vacsinou to co ty 🙂 🙂

marcelkatt
3. nov 2010

@bubadlo27 🙂 no ale čo sa nám stalo cestou? Erik otvoril na začiatku BA okno a nedalo sa zatvoriť, bola nám už zima. Až v Hainburgu celkom náhodne sa to podarilo. Ale cesta inak dobrá, dalo sa. Erik už spinká od 19tej, aj môj ocino už spí a my s mm pozeráme TV.

gabuliik
4. nov 2010

Ahojte. 🙂

bubadlo27
4. nov 2010

@marcelkatt no jaky zazitok 😀
ja som vcera odvacla o pol deviatej, nejak na mna dosla unava s ranneho vstavania, teraz som sa vratila z plavania, a z tesca, idem pre malu do skolky, martin zaspal po ceste, tak uvidim dokedy potiahne 😉

marcelkatt
4. nov 2010

@bubadlo27 no náš krpec išiel hajať o pol 1dnej... už v pondelok sa zrejme budeme stretávať častejšie 😉

gabuliik
4. nov 2010

@marcelkatt, jej vy už idete do škôlky .... no super.som zvedavá ako to zvládnete ... 🙂

janka_pn
4. nov 2010

ahojte, vtieram sa na chvilku, ale rada by som sa spytala na dakeho zubara pre malu a asi aj pre mna, dakeho co robi aj s poistovnami. a pocula som celkom fajn ohlas na bednarika, nepoznate? dakujem velmi pekne za odpovede. moze byt aj mimotrnavsky...

marcelkatt
4. nov 2010

@gabuliik Gabika aj ja som fakt zvedavá. Má nástup presne na 3 narodeniny. Po pravde až mi je ľúto ako to všetko rýchlo ubehlo 😒

tehulka4
4. nov 2010

zdravim mamulienky..maly mi zacals oplit a kaslat, taka si zajtra behnems nim k dokine nech mi ho pozrie, nech nemusim cez vikend behat po úpohotovosti k nejakej dr, ktora ho ani nejak nepozna..to nemam rada..mna strase pobolieva brucho...konecne som sa dopatrala k nejakej volnej zavinovacky do vajicka, lebo vsetko co boli v ponuke v inzeratoch za dobru cenu bud uz boli predane,a lebo boli take tensie skor na teplejsiu zimu a to som zasa nechcela ja, kedze nemam taky hrubsi overalcek na take minibabo..

@marcelkatt takze si si aspon super pokupila...mna tahala segra ze tento vikend ci necem ist, no ale kedze uz mam problem voobec obsediet na mieste a uz cesta k nasim je mi dost a to byvaju kusok od tt, tak to som zrusila..

tehulka4
4. nov 2010

no a vcera som bola na socialke..tak jasne, ze problem ako svet..nechapem ze co som aj cakala a uz vobec nechapem ako mi v jeden mesiac moze jedna teta za okienkom povedat nieco a vzapeti na dalsi mesiac druha teta za tym istym okienkom zasa nieco uuuplne ine...fakt nechapem tento stat..tak ked to nevedia ani tety za okienkom jednotne ako to mam vediet potom ja...no skratka matersku som si vybavila s odretymi usami a riadne nasrata..

marcelkatt
4. nov 2010

@tehulka4 no ja som mala šťastie asi, vybavila som na 1x materskú a ešte mi dala aj tlačivo nejaké, aby mi platili niečo do dôchodku a to treba ododvzdať do 45 dní od narodenia dieťaťa. Pri Erikovi som to nevedela. Takže teraz som oficiálne na MD s Patrikom od 2. novembra a vyplatia mi dávku v decembri a aj RP za Erika vraj. Tak som zvedavá no.
Ja som už bola nútená ísť na nákup, trebalo zásoby a pre malinkého som nemala kozmetiku ešte nakúpenú a vťčera tam boli tie akcie, tak sa fakt oplatilo.

tehulka4
4. nov 2010

@marcelkatt to tlacivo som si vyplnala aj aj pri oliverovi,. taj teraz budem..vraj by som tiez ako ty mala stastne v decembri dopadnut, tak uvidime..🙂 a co si kupovala pre patrika aku kozmetiku?..ja som pre filipa tak maximalne nejake kremiky na ritulu v lekarni, benzolieh a podobne hovadiny, ale kozmetiku nejak extra nic..

marcelkatt
4. nov 2010

@tehulka4 moja kúpila som si vlhčené pampers tie v zelenom balení celú krabicu, a Penaten kozmetiku na kúpanie, + telové mliečko a krémik na riťulu, Hipp čajík feniklový od týždňa, nech mám pre istotu doma, ak by bolo nutné. No a pokúpila som aviváže, prášky na pranie, wc papier a také blbinky... A ešte sme sa stavili v jednej predajni na sladkosti, tak som pokúpila už aj na mikuláša a mám pokoj.
No moja, nakoniec budem možťno aj ja rodiť v TT... uvidíme. Lebo na tie poradne už budeme do konca u nášho dr, čo mi na jednej strane moc vyhovuje, kvbôli Erikovi, že bude v škôlke.

tehulka4
4. nov 2010

@marcelkatt tie zelene pampersy nosi aj mne svokra.a to vzdy vezmem 2 krabice amam pokoj..a chodievame tam aj na nutrilon, len tam je to aptamil ci ako a tez sa to tam viac oplati ako tu...pocuj moja, a kto ti povedal, ze zostavas az do konca u dr..lebo ja som sa ho na minulej poradni pytala a vraj to nie je este take iste, elbo tze bol vtedy akurat na nejakej takej schodzi aci ako ot nazvat gynekologov a ze jeho kamart ktroy je zhodou okolnosti aj riaditel uradu nad zdrav. starostlivostou, tak ten mu povadal, ze to je protizakonne..ze zakon uklada lekarovi v 37tt poslat pacientku uz do porodnice, takzeajon mna posle a ka ma odmietnu vziat tam az do konca tehotenstva, tak ze jedine potom ma on vezme,a le ze to bude od nich chiet pisomne...takl preto sa pytam..

tehulka4
4. nov 2010

@marcelkatt no a ked by si rodila v TT by bolo sranda vec, keby sme rodili rovnako...teda v jeden den aeste vacsia vy bola, keby to bolo aj v priblizne rovnaku dobu..🙂)) potom sa pytam na izbu s tebou..🙂))))))

marcelkatt
4. nov 2010

@tehulka4 Luci, sestrička mi to povedala, že vyšlo nové nariadenie, že poradne až do konca sú už u nich. Tak neviem.
Presne všimla som si ceny aj na detské mliečko, oplatí sa to veru.

marcelkatt
4. nov 2010

@tehulka4 by bola srandaaaaaa 🙂 🙂 možno to tak bude 😉

tehulka4
4. nov 2010

@marcelkatt no ved uvidime co a ako to bude..uz to dlho nepotrva, ved v podstate na ten dalsi tyzden uz by mala byt cisto teoreticky posledna u nich...tak uvidime..aj sa celkom tesim, uz aby to aj bolo, lebo zuz by som bola rada doma s mrnusom a prazdnym bruchom..🙂))..nooo ked teda bdues v Trnave, tak je to dost mopzne, teda ka sa mi zasa nepoponahlame a nebudeme vonku starsit uz okolo toho 8-9.12...:-)))

marcelkatt
4. nov 2010

@tehulka4 uvidíme, ja som prenášala Erika 6 dní, tak uvidím ako teraz no.

tehulka4
4. nov 2010

@marcelkatt jaaaj tak to neviem neviem teda cis a stretneme, lebo my sme zasa s oliverom isli o tyzden skor..🙂)

marcelkatt
4. nov 2010

@tehulka4 no uvidíme, náhoda je blbec moja. Keďže mám problém s placentou, tak ma možno nenechajú dlho. Neviem fakt na čom som Lucik. Čo som si pozisťovala cez net, tak mi vyšlo že placenta prekrýva vnútornú bránku či čo. Tak neviem.

tehulka4
4. nov 2010

@marcelkatt no a by to nakoniec nebolo tak, ze ty pojdes este pred terminom a ja budem renasat, to by ma asi slak trafil..lebo ja by som kludne mohla ist aj etraz..🙂))))

marcelkatt
4. nov 2010

@tehulka4 počuj v pondelok dám Erika do škôlky, Ty Oliverka manželovi aideme si odrodiť a hotovo nie? 😀 😀

tehulka4
4. nov 2010

@marcelkatt ja v pondeol nemozem, ja musim iste ste v uttorok s malymplavat, ale inak od nejakej 14:00som k dispozicii.. 😀 😀 😀

tehulka4
4. nov 2010

bozeeee baby, ja mam taku strasnu chut na vajecny konak az no... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre