Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
10. nov 2007

neviem ani ja muz je chori a chytil ho aj zaludok, tak som varila cely tyzden dookola vyvar a mam urobene morcacie masko.

luciask
10. nov 2007

aha no teda chudak, ma zaludocne problemy? Ma vredy? Moj to mal tiez raz som ho na pohotovost musela brat.

melory
autor
10. nov 2007

nie chripku a na to si dal stare cestoviny, taaaak vracal, chudak, smola

luciask
10. nov 2007

no teda to sa vela ludom nestava, vracat z cestoviny, alebo to ta omacka bola stara? O tak to ma ako tzv. crevnu chrippku, to nemam rada. Nastastie tu sme vsetci zdravi uz velmi dlho tak dufam ze nas cosi neprekvapi. o dva tyzdne pojdeme k svokrovcom, lebo je tu sviatok, tak by som nerada keby decka boli chore, oni su radi ze postretaju vsetky sesternice.

eros
10. nov 2007

😒 😒 😒 😒 😒

luciask
10. nov 2007

eros co sa chces pridat? no sak aj cosi povedz.

melory
autor
10. nov 2007

eros velmi som ti neporozumela

luciask
10. nov 2007

vsak ani ja som nepochopila, ale idem uz lebo decka chcu ist von tak kym nie je tma treba ist, vsak ak cosi napisete precitam, ak nie tak zeby ste tu boli este vtedy ked sa vratim? asi nie.
Melory, a s tou morcacinou co ides robit?

melory
autor
10. nov 2007

ta uz je urobena...ze von, lucia tu je uz 22:52

eros
10. nov 2007

jeeej to asi bol moj maly ked som bola u malej 😀 😔

melory
autor
11. nov 2007

ahojte trnava, krasne nam dnes sneziiiii 😵

bubaczik
11. nov 2007

..a nezasnezi a nezasnezi 😀 no martin dosiel na tom koni..uz davno neprisiel takto 😕 😀

melory
autor
11. nov 2007

jeeej ozaj, nesklamal, nech zije martin

bubaczik
11. nov 2007

hehehe 😀

bubaczik
11. nov 2007

som zvedava na zajtrajsi cirkus na cestach 😠

melory
autor
11. nov 2007

dialnica do blavy bude stopro uzavreta

bubaczik
11. nov 2007

no a vo vecernych spravach sa budu vsetci cestari tvarit,akoby bol august,a ony to predsa necakali 😕 😀 klasika..
idem s detmi po obede von,nech si uziju sneh,trochu premrznu..brrrr 😀

melory
autor
11. nov 2007

treba treba, moj lezi stale v posteli.

bubaczik
11. nov 2007

a co je chory? 😕

melory
autor
11. nov 2007

hej hej, hnusoba chripka

bubaczik
11. nov 2007

tak to mi je luto..a kde ju chytil?v skolke,co?tak tomu sa neda zabranit...a mala sa drzi? 😕

melory
autor
11. nov 2007

bubaczik, keby som ti mala rozpravat co ja mam za patalie, tri tyzdne som doma zavreta....furt niekdo chori, uz si nepripadam ako na materskej ale ako na sukromnej klinike zamestnana/

bubaczik
11. nov 2007

tak to ti verim.. 😔 ja sa tiez "tesim"ked moje ochoreju..jeden od druheho,stale dookola..no uvidime..prave preto chcem ist aj v takej zime s nimi von,aby trosku pootuzovali 😅

melory
autor
11. nov 2007

chod, urcite, decka miluju sneh.

melory
autor
12. nov 2007

dufam ze ste ho stihli...lebo my nie.

luciask
12. nov 2007

no teda vy mate sneh a takto skoro? no som prekvapena, nam sa dnes oteplilo tak sneh najblizsi tyzden nebude

luciask
12. nov 2007

no baby co pozerate superstar alebo ste mi len tk naschval zmizli?

melory
autor
12. nov 2007

ahoj lucia

luciask
12. nov 2007

no tak ste tu, ja este chvilku a potom idem k zubarovi si dat opravit moj podetovsky chrup, no hroza.

melory
autor
12. nov 2007

len chod 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre