Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
5. mar 2008

ahojte kocky chcem len pozdravit ani som nevedela ze mame takuto temu lebo do porodnica TT uz nikto nechodi... 🙂 Tak pozdravujem

dadulka19
5. mar 2008

babulky dakujem,k obchodu Alize som našla aj i-net adresu a majú tam ten kočík,čo hľadám 🙂 ,supeeer,díky moc 😵 😵 😵

gabuliik
5. mar 2008

Dadulka, tam pri poliklinike sa to volá Sany centrum. Teda,ked ti to ešte pomôže 😉 .
A môžem sa spýtať aký kočík si si vybrala? Lebo ja som bola na tej Františkánskej tento týždeň a nenašla som tam nič zaujímavé.

tana100
5. mar 2008

nemáš zač 🙂

dadulka19
6. mar 2008

gabuliik tento http://www.aliza.sk/rapido.htm ,chcem si ho naživo omakať,popozerať.Tu v Piešťanoch o ňom ani nechyrujú.

dadulka19
6. mar 2008

gabuliik,práve som volala na tú Františkánsku a že budúci týždeň dostanú veľa nového tovaru 😉

dominica
7. mar 2008

haló mamičky, kde ste, kto?

tehulka4
7. mar 2008

dadulka, a nepovedali ti kedy to dostanu??? tiez by som tam rada aspon zbehla pozriet.. 😉

dominica
7. mar 2008

čau tehulka4, ako sa máš? Si doma na PN-ke?

melory
autor
7. mar 2008

baby co ste kupovali pre dievcatko na prve narodeniny?

tehulka4
7. mar 2008

jeeej, ahojky domca...ano som...a kaslem aj na robotu..budem na pn-ke az do konca..ty pocuj, muzicek stale robi take skvele torticky???

dominica
7. mar 2008

Luci, mužíček ich stále robí, kuk sem:

http://www.tack.sk/index.php?category=35_30

ináč, aj ja som bola od začiatku na PN-ke a bolo mi supér, pekne som si oddýchla, ináč gratulujem, dúfam, že bude všetko ok a drobec vydrží do konca. Pozerala som si aj tvoj album.

melory, ja som krsnátku kúpila u Kessslerových nádherný pulovrík a keďže bol aj drahý, tak už nič a muž spravil ešte tortu, mám ju v albume AlexII.

melory
autor
7. mar 2008

hmmm, tortu jej ideme dat , ale co jej kupit ako rodic?

dominica
7. mar 2008

malý mi rumázga v ohrádke, tak letím za ním, mám nevyhodú, PC je v spálni a malý v obývačke a muž mi necha Notebook len sem, tam doma...

A ešte k tým tortám, má ich tam málo, robí širší sortiment, teda myslím výzdobou, nie obsahom... 😉

tehulka4
7. mar 2008

domi, ale sa pekne rozbehol..a urobil by mi nejaku torticku aj k velkej noci???
zlatko, oddychujem stale az ma to uz nebavi,ale povedala som si urobim cokolvek..ty uz krasneho drobceka mas, martina ma filipka uz tiez no a ja by som sa konecne tiez rada dostala na rad.. 😀 zatial je to najdlhsie ako som vydrzala..vcera som bola u ilavskeho, vraj je vsetko v poriadku, mam ist na nejake speci vysetrenia do BA ale inak je vsetko ok..takze uvidime..ale dakujem velmi pekne..

dominica
7. mar 2008

Aj som rozmýšlala nad Martinou a nečakala ona náhodou 2čatá. Tak sa jej to podarilo, dúfam, že sa podarí konečne aj tebe, želám ti to z celého srdca, je to nádhera mať dieťatko...
Dúfam, že ti všetky vyšetrenia dobre dopadnú a že sa tentoraz drobec dobre uhniezdil a nepustí sa tak ľahko, až keď bude jeho čas... 😀

Tortu ti kľudne urobí, ale povedal, že na Veľkonočný pondelok nerobí, tak som zvedavá, lebo robí celé víkendy, ani ho nevidím. Ale spraví ti keď tak deň pred, alebo iný dátum, aký chceš. Dokonca jedna chcela aj na Štedrý deň tortu, tak som nadávala, že čo je to za osobu, veď má doma rodinu/môj muž/ a či jej šibe, aspon na Vianoce ho chcem mať doma...Ale jeho chyba, vybral si také remeslo, ale ma to niekedy poriadne vie naštvať... 😠

dominica
7. mar 2008

ako rodič? Netuším, zachvíľu to čaká aj mňa, ale pre chlapca 😉
Ale určite to nebude moc veľké, lebo všetkého má neurekom, veci nestíhame vynosiť, na hračky je v byte málo miesta a všetky také veci aj podostáva...

kukona1
7. mar 2008

melory,malá ešte ani nechápe čo je to narodeniny,my sme jej dali upiect tortu ,kúpili sme je malú motorku na vozenie / myslí umelohmotnú samozrejme 😀 / a tešila sa aj tomu 😀

melory
autor
7. mar 2008

hmmm, babky kupia asi babiku, segra ze kocik slameny pre nu, bracho asi oblecenie...ale co my?/?

vladkaz1
7. mar 2008

Ahoj mel ako sa mate? Mas pekne foto...... 🙂

dadulka19
7. mar 2008

tehulka,nepovedali mi presný deň ☹ .Ja tam skočím asi v sobotu 🙂

tehulka4
7. mar 2008

dominica, nie...ma syna Filipka..vraj je celkom jedovaty aspon co mi vravela, hovorim jej ze je cely po mame.. 😀 ..verim tomu, ze je to nadhera, prave preto som to este nazabalila..mam taky pocit, ze teraz sa to uz konecne udrzi, uz aj ten 12tt je taky optimistickejsi..
to ja by som ani na velkonocny pondelok nechcela..skor tak ten piatok, sobotu alebo ako by mohol..to mi je jasne, ze na sviatky by som ho ani neotravovala.. 😉

gabuliik
7. mar 2008

Dadulka, fakt pekný ten kočík. Ešte sa ťa chcem spýtať, že či nevieš,že či sa dá používať už od narodenia alebo je to len kára. Ďakujem

dadulka19
7. mar 2008

gabuliik,to nepíšu.Chrbátik sa dá dať síce úplne do ľahu,ale nevidela by si na mimi,kedže sa nedá dať korba proti smeru jazdy 😖 .Tak zrejme len šporťák 😒

melory
autor
7. mar 2008

vladka, dnes mi vyliezol sopel...hrozne! tolko som sa drzala, uz ho mame vsetci...prva ho mala stela...

kukona1
8. mar 2008

halooo,je tu niekto?

dominica
8. mar 2008

až teraz 😉

bubadlo27
8. mar 2008

domi, ahoj kocik si predala? 😉

dominica
8. mar 2008

ahoj bubadlo, nepredala, rozmyslela som si to 😀 , ale kúpili sme nový golfáč a ten chcem predať, lebo s Cortinkou som spokojnejšia, preto som si to rozmyslela

Ty si tu nejak dávno nebola, nepočuť o tebe...

bubadlo27
8. mar 2008

domi, nebola, lebo sme boli chori a nejako som nestihala, ja rozmyslam ze kupim este tiez nejaky golfac, lebo mi je tiez luto predat ten moj, ale zas teperit ho na dovolenku, to zaberie cely kufor, tak asi kupim nejaky golfac 😉 a potom este nieco vymysliet pre drobca v brucku 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre