Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

dominica
8. mar 2008

ja som chcela tiež golfáč, ale Cortina sa ovláda oveľa lepšie, ale ty máš výhodu, že si zvyknutá na dvojité otočné kolieska, mne to robilo problém, preto ho nechcem.
A čo poriešiš potom, aký kočík, nejaký "dvojičkovský", alebo ako?

bubadlo27
8. mar 2008

to este netusim, lebo jane nechem predat tak som rozmyslala ze kupim ten jane dvojickovsky niekde z druhej ruky, lebo ja len konstrukciu potrebujem a vanicku mam, tak uvidim 😉
a ked nie, tak pojdem okukat to sedadlo, co sa da pripevnit ku kociku, a mozno to bude najlepsie 🙂
aky golfac si kupila?

dominica
8. mar 2008

pozri album, vytvorila som zvlášť na golfky
to sedadlo je ináč fajn, tiež som ho pozerala minule na nete, že keby náhodou, čo sa asi nestane 😀 , len nevýhoda sú výťahy...

bubadlo27
8. mar 2008

ja som kukala, aj na tom zahranicnom a tam to bolo animovane, ze sa da zlozit zvisle ku kociku, tak neviem,pojdem omrknut 😉
kocik, je pekny, ale asi sa ti fakt na neho tazo zvyka z tej trojkolky, ja chcem len takyto na rychlu prepravu na dovolenku a k lekarovi

http://www.e-broucek.cz/kocarky/golfove-hole-mo...

dominica
8. mar 2008

aj my sme ho chceli, ale trojkolku, ale mne sa to zdalo nevhodné pre malého, nelúbila sa mi opierka na chrbátik, ono je to fakt na rýchle presuny, ale ja som zvažovala Cortinu predať, takže preto som ho nakoniec nechcela..., ale ináč je peknýýýý

dominica
8. mar 2008

idem hajať, lebo už nevládzem, tak dobrú nocku a pekné sníčky 😉

bubadlo27
8. mar 2008

ja som ho este live nevidela, tak to tiez musim okukat a potom uvidime 🙂

tusim sa tu minule niekto pytam, ze kde sa daju kupit neslane kukuricen chrupky, ja som ich dnes nasla v metre 😉

vladkaz1
9. mar 2008

Ked sopel tak sa to este da ale mi sme mali vsetci hnacky aj Lucka chuda...

melory
autor
9. mar 2008

tiez sme presli hnackami a teraz su z nas soplaci {mame sople}

vladkaz1
9. mar 2008

Jej no tak to ti verím,neni to moc prijemne.A co inak nove? mas uz darcek pre malu?Ja by som to riesila tak ze by som jej kupila nieco uzitocne ved ona este nema stoho rozum 🙂

melory
autor
9. mar 2008

vobec neviem, nik nevie co ma kupit, len tie babky ze babiku, segra kocik, ja som rozmyslala skor o doplnku ku kociku, postielka, koliska, autosedacka a podobne..

vladkaz1
9. mar 2008

NO to je dobry napad ja som ties teraz Lucke kupila kocik.Babika a take ved to jej mozes dak kedy ta napadne!! A este urcite tortu.Nasi to riesia tak ze davaju peniaze deckam a mi im za to kupime to co prave potrebuje je to najlepsie aby mi kupili 10 babik tak to nepotrebujem.

melory
autor
9. mar 2008

uz som vcera v hyper nove obkukavala, a tak pojdem prepadnut dracika.

misa1
9. mar 2008

ahojte navstevujete neiktora materke centrum na okruznom?ako sa da vyuzit?kedy sa pedavaju veci?

melory
autor
9. mar 2008

misa daju sa kupit veci kazdy den, je tam mini mini obchod {burza} KVIETOK a je otvoreny ked aj centrum.
centrum je dobre, ked dieta uz aspon chodi, chodia aj s mensimi, aby si zvykali na kolektiv a deti, a mamy sa mohli s niekym porozpravat, ale podla mna je to zbytocne.

terezzka11
10. mar 2008

my sme v lete malej k narodeninam kupili v dracikovi taky pultik na chodenie s kadejakymi tlacitkami, zvukmi a podobnymi vecami, co vedia po dvoch hodinach liezt rodicom na nervy a mala sa s tym vedela zabavit cele dni. a samozrejme ziskala istotu pri chodeni. a dostala tiez taky maly kocik s malou babikou a sice uz nema jednu ruku, ale doteraz je jej najoblubenejsia...

melory
autor
10. mar 2008

viete co ma napadlo, kuchynka, taka co sa pri nej stoji a su tam riadiky, lebo ona sa prehra s miskami z kuchyne....

mnamka
10. mar 2008

ja som kupovala kuchynku pre Katku až keď mala 3 roky ale nejako extra ju nezaujala ☹ , ale zato Kami sa s ňou hráva tiež cca od 1 roka v podstate každý deň 😉 Ak by si nenašla v hračkárstve a netrváš na novej, skoč sa pozrieť aj do bazáru za hotelom Apollo, tak ich mávajú pomerne často. Ja som tam tú našu kúpila rovno aj obrovskou taškou veľkého príslušenstva (hrnce, tanieriky, príbory, jedlo...) 😉

melory
autor
10. mar 2008

...aha...pozriem, ved ak nie aj nove sa kupi...

inak dakujem vam za rady.

mnamka, hugo nechce kreslit, lebo ze mu daka zuzka povedala, ze su to carbanice.

terezzka11
12. mar 2008

😒 krasne pocasie dnes mame. ani pes rano nechcel ist von. otocil sa a siel s5 dnu. a to som dnes chcela obehnut mesto.. vraj to ma vydrzat do konca tyzdna. ☹

barborkau
12. mar 2008

dievcata, neviete mi niektorá odporucit nejaku znamu, laskavu a zodpovednu tetu, babku, alebo neviemkoho, kto by sa dal na denne opatrovanie 15 mesacneho dievcatka, od cca 8 do 17? surne surne hladame... DAKUJEM

barii
13. mar 2008

Babulky, neviete mi povedat, kedy v nemocke ordinuje MUDr. Stefanikova? Kazdy den? Dikes 🙂

vladkaz1
13. mar 2008

Kocky chcem sa spitat ta burza v materskom centre este exzistuje a ci sa tam daju predat veci alebo dobre kupit.V zivote som tam nebola tak poradte...

kukona1
13. mar 2008

vladkaz dá sa aj teraz v sobotu je burza od 9.OO do 12.OO 😉

vladkaz1
13. mar 2008

Dakujem ale mozem tam aj zaniest veci?Zevraj sa to zanasa dnes.A ako tam oznacim ze su to moje veci ?nezmizne mi to? lebo chcem predat aj drahsie vecicky

kukona1
13. mar 2008

možeš tam doniest max.3O vecí a oni ti tam dajú nálepky a na nich bude tvoje číslo ktoré ti dajú aj s cenou ktorú si dáš ty. Z predaných vecí si stahujú 2O percent za predaj a myslím že korunu za každú nepredanú vec.niekedy sa stane že aj zmiznú veci ale tie ti oni potom preplatia..záleží na tebe aké ceny si dáš ked si dáš drahé nemusia sa t predat. 😎

vladkaz1
13. mar 2008

To je mi jasne dakujem .To sa potom ani neoplati tak predat lebo 20 percent je dost a ked to chces vykompenzovat musis nadhodita to ti nikto nekupi... Nie? 😉

kukona1
13. mar 2008

aj ja si myslím a zas aby si na 3O veciach zarobila nejakých 3OO sk a z toho odvádzat....
to radšej skús dat tie veci do bazáru....ešte to sa ti viac oplatí

melory
autor
13. mar 2008

vladka ano neoplati sa ti to tam vobec, alebo daku cakatelku oslovit, kamosku a doma po 50,- 100,- sk predat.

kukona1
13. mar 2008

aj ja so tak predávala veci dala som si inzerát do Trnavska a ozvali sa aj kúpili....je to tak lepšie..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre