Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

umma
26. okt 2006

jaj mitinka, to ti verim. ja byvam na spacinskej. ale znacne som si vydajom polepsila. predtym som byvala na lincianskej 😝

umma
26. okt 2006

na pc kaktus? neviem ci sa mi to podari, nainstalovat sem. skusim.. 😅

mitinka
26. okt 2006

aky kaktus o com je rec aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeem vedieeeeeeeeeeeeeet 😨

umma
26. okt 2006

kuk vysie - feng suej

melory
autor
26. okt 2006

umma ja som byvala na podnajme na spacinskej 19 teraz veterna18

mitinka
26. okt 2006

haha uz som zistila 😀 viete ze darovany kaktus prinasa nestastie??

umma
26. okt 2006

hej? my sme 25, ale len posledny rok. predtym podnajom na Vajanskeho. tazko som si tu zvykala, v centre sme boli od vsetkeho na skok.. ale tu mame aspon slaviu a viac detskych ihrisk..

melory
autor
26. okt 2006

vajanskeho bol nas sen co sa tyka byvania a teraz kupujeme na prednadrazi, nikdy som tam nebyvala tak uvidime, ale je blizsko kamenac sa utesujem. ja tiez chodim na slaviu na ihrisko lebo tu pri nas je senk a hned detske ihrisko a mamy si nosia na ihrisko alkohol a mne sa to nepaci.

umma
26. okt 2006

vajanskeho bol aj nas sen, ked sme mali ist kupovat byt, ale ceny tam su prehnane. a chvilu sme byvali aj na prednadrazi, ale nejak som sa s tym nestotoznila. ale to ta nechcem odradit, ved ste si urcite dobre rozmysleli, ci tam budete spokojni. a myslim, ze je to hlavne o zvyku (hlavne ze nie si na lincanskej) 😉

umma
26. okt 2006

mitinka to nie je dobra sprava... moj manzel zbiera kaktusy a vacsinu dostal ako darcek

mitinka
26. okt 2006

melory ja to poznam to iste je na salezianskej pri zlatom bazantovi poznas??baby aj ja to chcem mat vsetko len na skok 😢 ja som taka potrestana ☹ ja tiez chcem byvat v trnave ☹

melory
autor
26. okt 2006

ale v com je problem mitinka treba sa osamostatnit...hlavne od rodiny.

umma
26. okt 2006

problem je asi v peniazoch 😖

umma
26. okt 2006

mlade rodiny to maju tazke.. nastastie sme nemuseli byvat u rodicov, ale aj to ma svoje vyhody. ci nie mitinka?

umma
26. okt 2006

a majcichov nie je az tak daleko, aj ked chapem ze si z toho frustrovana

mitinka
26. okt 2006

to hej ale momentalne nie su peniazky a zivia nas svokrovci.muz sa chysta na 2tyzdnovky do rakuska kde zarobi lenze je vtom aj problem on do mesta nechce chce stavat tu na zahrade s cim ja nesuhlasim a stojim si za tym!!!a este sme mali nedavno svadbu tek vsetko naraz nejde,chceme brat teraz pozicku na auto 😖

melory
autor
26. okt 2006

mi byvame 10rokov po podnajmoch a na ine riesenie ako hypoteka na 2.000.000sk sme neprisli a keby sme to hned urobili uz sme mohli mat kopu penazi vo svojom a nie u prizivnikoch co prenajimaju za neskutocne prachy. ale aj ked sme nemali co jest sme byvali sami.

umma
26. okt 2006

zaciatky su tazke, mitinka, spominam si na tie nase 😖
ale to treba len prezit. a stoj si za svojim. co by si bola platna muzovi, ked by si bola zadepkovana a nestastna z toho kde a ako zijes..
ale zas musis hladat kompromis, to je asi to najtazsie

umma
26. okt 2006

melory to je presne nas pripad, ale my sme boli v podnajme len 3 roky. a doslo nam to, ze inak ako hypo to nepojde tak sme sli do toho, nech to mame cim skor splatene. ale ta predstava, ze nas caka 20 rokov platenia je hrozna. ale co ine ked sme nededili?

mitinka
26. okt 2006

ja som tiez za to ale do mesta moj muz nepojde ani keby som mu cokolvek slubila ☹ teraz sme si urobili pudincek so slahackou,jahodkami a piskotmi a sup do postielky 😀 cmuk

melory
autor
26. okt 2006

nas caka az 30rokov splacania a nie maleho lebo vies po com idu teraz byty v trnave ako v prahe, fakt, mame reality praha a ceny su tu ako v prahe.
ale my sme boli aj narocnejsi a chceli asme vsetko prerobene.

umma
26. okt 2006

to by som si dala, ale nemozem nic sladke - gestacny diabetes. ubija ma to. tiez odchadzam pre maleho do skolky. pekny den

mitinka
26. okt 2006

ja som tiez narocna chcela by som dom v trnave kupit a porobit si ho no moj muz nie a hotovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ☹ 😢 😠

umma
26. okt 2006

viem, ceny bytov su zavratne. to my sme este pred rokom dobre kupili, potom to islo rapidne hore. ale zas cakat sa nevyplaca, lepsie to asi nebude a ked chces byvat, platis.. musite mat vysoku splatku. my mame 6000 mesacne

melory
autor
26. okt 2006

umma lukas ma 3roky ? moj hugo bude mat o tyzden aj daco.
nam splatka vychadza raz tolko aj nieco.

mitinka
26. okt 2006

to je dost vela a hlavne ked je mala 2mesacna ja mam leda bolo 5000t amoj muz 9000t a niekedy ani to fnuk.povedali sme si ze rok pockame co zarobi vonku a potom nieco kupime.teraz zase meni zamestnanie ide na zachranku tam zarobi viac tak ideme kupovat najprv auto

melory
autor
26. okt 2006

treba sa vynajst, ale aj u rodicov ludia byvaju ale mna by to zabilo.

mitinka
26. okt 2006

to zabija aj mna.ved pockame a uvidime.baby ja uz musim som volana do postielky sme hladny cmuk poobede som tu zas xixixi 😀

melory
autor
26. okt 2006

mitinka inac muz ti ozaj malinko zarobi, ako baba.

umma
26. okt 2006

pravdepodobne robi v zdravotnictve ked zmenil povolanie na zachranku a tam je to fakt bieda, viem podla svagrinej. je sestricka a tiez chce prejst na zachranku, ze je to tam vyhodnejsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre