Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
16. dec 2008

druha polka z nas chodi strbovi, ten tie nieje na poliklinike, ale v rodinnom dome oproti fut.stadionu

lyongirl
16. dec 2008

čau mel, nejak ťa tu málo vidno.....ako sa máte?

andreajocka1
16. dec 2008

ahojte,
moj gyn. je dr. peci, ordinaciu ma na poliklinike. ani ja sa nanho stazovat nemozem. je super.
akych mate pediatrov? my sme si svoju dr. vybrali podla rajonizacie. takze neviem ci je ok alebo. zatial sa
nestazujem. je to dr. pokojna.

lyongirl
16. dec 2008

S Pokojnou sú viacerí spokojní 😉
My máme dr. Vidovičovú a je tiež super, nepatríme k nej, ale nakoľko tam chodila sestra s deťmi a chválila si ju, tak sme išli aj my k nej....

melory
autor
16. dec 2008

tiez sme "pokojny"

adriana02
16. dec 2008

ahojte mamicky chvilu soom tu nebola tak sa pri pojim k vasej teme,lyongirl ani sa ti necudujem ze ti bolo zle ved sme tym vsetky presli a nieje to nic prijemne ja som mala uzasne tehotenstvo ale ta to nerada spominam ja som myslela ze to ani nevypijem pri tych vsetkych dnesnych vymozenostiach by mohli uz aj nieco lepsie vymysliet ved to sa len tak tak da vydrzat.Ja chodim gyn.mudr.Deckovovi a som s nim velmi spokojna sice ma nie moc dobre ordinacne hodiny ale inak ma velmi dobry pristup aspon teda podla mna,a pediatra mam mudr.Bradiaka na toho som pocula uz aj staznosti sice neviem preco lebo mi zatial chvala bohu zle skusenosti nemame,a vy co chodite tym sukromnikom to si vsetko hradite alebo ako je to???

sissik
17. dec 2008

navratil je vynikajuci, ale odisla som od neho koli sestricke.
teraz chodim k strbovi, ten je tiez super, len moc toho nenarozprava. ale ked sa opytam, tak odpovie. momentalne ale neberie nove pacientky, myslim ze iba podla rajonizacie, lebo to je povinny zo zakona. ked sa pytali zaujemkyne sestriciek, tak vraveli ze nech sa spytaju v januari, ked budu mat vacsie ambulancie a cakarne.

lyongirl
17. dec 2008

adriana - ja chodím k tomu Navrátilovi, je to neštátne zdravotnícke zariadenie, ale neplatím si nič, jedine, že by som chcela nejaký úkony navyše, popr. na požiadanie. Platí sa aj keď chcem vedieť pohlavie dieťaťa, ale bežné veci a starostlivosť nie.
Bradiakovi som chodila aj ja chvíľu, ale naši nás preložili k známej dr., tak sme potom už k nemu nechodili, ale počula som naňho tiež všeličo, ak by si chcela vedieť, napíšem ti cez IP, nechcem to písať verejne, veď ani neviem, či je to pravda, až na 1 vec....
No a mne tá voda nejak až tak nevadila, síce bola sladká jak hov.o, ale nejako narobila šarapatu a bolo, fakt by mohli vymyslieť niečo iné, lebo mne to príde ešte aj ako týranie tehotných žien, si na lačno pomaly doobeda a vydrž 😝 . Normálne neviem vydržať nalačno celé doobedie, nieto ešte ked som tehu....

mmona
17. dec 2008

Ahojte, ja chodim Dr. Novakovy a som snim spokojna a detsku doktorku man Polakovu a ta je co sa tika deti velmi dobra.

janula17
17. dec 2008

Dakujem za rady dievcata, niekoho po novom roku urcite vyberiem. Myslite ze by sa patrilo ist k nemu este skor ako sa zadari, alebo staci az potom? Nemam ziadne problemy a bola som na kontrole minuly rok takej preventivnej.

suziad
17. dec 2008

Ahoj Lyon, to mas pravdu dr. Vidovicova je super, je hrozne zodpovedna a to sa mi moc paci a vzdy sa snazi poradit 😵 . Holky ktora byvate pri Tescu, nemam s kym chodit kocikovat! 😀

basado
17. dec 2008

ahojte. ja mam dr. križanovu. tiež som s nou spokojna 🙂 suziad. ja byvam pri lidli a moja sestra tiež pri tescu. 🙂

adriana02
17. dec 2008

lyongirl ahoj ked mozes napis mi to radsej na mail amagulova@gmail.com uprimne neviem co je to ip mam iba skipe alebo icq tak sa neako dohodneme lebo nechcela by som s nim zazit neaku neprijemnost radsej byt pripravena vopred dik

basado
17. dec 2008

adriana02 z akej si dediny?

basado
17. dec 2008

nejaka si mi znama. ešte si si nedala fotky sem do modreho koníka?

lyongirl
17. dec 2008

adriana - IP, je interná pošta tu na modrom koníkovi, máš to na vrchu pri logu modrý koník 😉 , ale ok, napíšem ti mail

mmona
17. dec 2008

Niečo by som sa aj ja rada dozvedela o Bradiakovi. Viem o nom len tolko že byva z jednim chlapom. Ale počula som že ako doktor je vinikajuci aj zmalim som mala problemi a poradil mi dobre. Byva u nas v dedine.

melory
autor
17. dec 2008

lyongirl...ja som pri stelke odmietla ten test...podpisala som papier a bolo.

lyongirl
17. dec 2008

mel, to ma nenapadlo, že by som odmietla, ale sesternica mi písala, že ona zjedla holý rožok, zapila ho džúsom a tak jej robili tie testy...

mmona, skopčím ti do IP ten mail, čo som posielala adriane, ok?

mmona
17. dec 2008

Dik už som ho čitala. Tak to je sila. Byva s križa nas ale vobec ho nevidavam. Ale dik moc mi to pomohlo je to šok.

lyongirl
17. dec 2008

nie je zač, teraz si trochu pripadám ako taký bonzák, ale je to pravda, nenapísala som nič zlé, len radšej to nechcem písať verejne, môže si to tu hocikto prečítať....

mmona
17. dec 2008

to je v pohode a vobec si tak nemusis pripadat

renka9
17. dec 2008

mmona,aj ostatne,zdravim,som tu1.krat.co je s tym Bradiakom???ja som k nemu chodila ako decko,mama hovorila,ze bol velmi prisny,ale velmi dobry odbornik aj pedant.Teraz tu u nas mame nic moc doktora,uz dlhsie rozmyslam,ze prejdem Bradiakovi,ale teraz ked to tu citam tak neviem...o tom ze je inej orientacie viem,ale ine nic.

mmona
17. dec 2008

A komu chodiš teraz ja chodim s detmi Polakovej.

suziad
18. dec 2008

Holky nieviete kde v Trnave nastreluju nausnicky babetkam a asi od kolko mesiacov? Dikes

renka9
18. dec 2008

aj Polakova je velmi fajn,to je ta zo Spaciniec,ano?u nas zastupuje,ked ma nas dovolenku.aj sestricku ma velmi milu 🙂

katrin21
18. dec 2008

ahojte.. aj ja budem tak do roka Trnavacka, a mam dceru 8r. .. teraz sme vPD a mame skvelu doktorku, nic nezanedba, vzdy travi diagnozu.. skvela aj k detom.... az ma trapi, ze ked sa prestahujeme, nebudem si vediet vybrat pre malu doktorku.. koho mi odporucite? budem byvat na Hlbokej, takze polykliniku mam pod nosom...

lyongirl
18. dec 2008

katrin - to jeťažko odporučiť, keď všetky nepoznám 😉
Naša Vidovičová je super, chvália si aj Pokojnú, aj Kollárovú a iné nejako ani nepoznám. Ale Margetákovej by som neišla.

andreajocka1
18. dec 2008

suziad - aj ja hladam kde by sa dali nausnicky nastrelit. zatial som nezistila. ☹ ale asi sa popytam niekde v zlatnictve.

adriana02
18. dec 2008

basado ja som s trnavy ale byvam v bucanoch preco?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre