Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

mmona
18. dec 2008

Renka tak poznam aj vašho doktora bola som unho raz ked zastupoval cez leto našu. Ale neviem nemala som s neho dobry pocit bol taky odmerany.

mmona
18. dec 2008

adriana chodim do Bučian mam tam rodinu a aj doktorku.

adriana02
18. dec 2008

lyongirl ked sa mozem spytat tak to kde jej robili ten test s tym rozkom a dzusom to som v zivote nepocula.Mamicky vobec vam nezavidim tym co idete dat dcerkam uska prestrelit ja som hovorila manzelovy ze keby sme malidcerku tak tam pojde on ale neviem kde sa to robi.

karin 21 uz sa to tu raz pisalo ale tych lekarov je vazne dost a kazdy je s niekym inym spokojny musis sa viac popytat aj priamo na poliklinike ja som sa tak pytala na bradiaka a povedali ze ako lekar je dobry ale pocula som aj staznosti treba neaku skusit.

krtko.
18. dec 2008

ahoj renka 😉

renka9
18. dec 2008

no krtko nazdis 🙂 🙂 🙂 🙂 neuveritelne,kolko znamych bab tu je.som tu len od vcera na tejto stranke,uz ste sa mi ozvali dve zname. 😀 ako sa mavate.tolko krat som na vas myslela....ake mas uz velke dievcence,tak to uteka 😵

renka9
18. dec 2008

mmona,si zo spaciniec?s nasim dr.je spokojny malo kto...nastastie,nemavam deti moc chore/klop,klop/. 🙂

lyongirl
18. dec 2008

čaute všetky 😉

ten test s tým rožkom jej robili v Piešťanoch, ona je odtiaľ

mmona
18. dec 2008

Renka ja som s Jaslovskych Bohunic.

mata25
18. dec 2008

cafte trnafcanky,
aj my sa hlasime do klubu. sice sme v Hrnciarovciach, ale to je skoro Trnava. 😀 aby sme boli k teme, tak mi mame tiez dr.Pokojnu, sice podla rajonu k nej nepatrime, ale pozname sa pomaly 30 rokov, chodila som k nej o malicka, aj brat aj sestra, inu lekarku by som nechcela, je super. este teraz ked ma stretne tak sa vypytuje na nasu rodinu. nikdy sme nemali s nou ziaden problem. a to meno jej sedi, je vazne pokojna. 😉 a na gyndu chodim k Navratilovi, aj on je super, len netusim preco ma vzdy take neprijemne sestricky, ale tato co je tam teraz je lepsia nez ta predtym, z tej starej som mala traumu.

suziad
18. dec 2008

andreajocka1 ja viem iba ze na stanici v tetovacom salone nastreluju ale tam urcite nepojdem, ved tam chodia fetaci a davaju si nausnicu nastrelit bohvie kam. 😠 Asi to vipada ze mala nebude mat nausky. Bola som u dr.Heribana ci jej neprepichne uska a bola som zhrozena aky je to buran. Vipada to tak ze nema jej kdo tie uska prepichnut ani nastrelit chudinka mala 😒 je to hruza v tejto Trnave

kala
18. dec 2008

kočky ja som malej dala nastreliť naušnice keď mala vyše roka v Trnave . Je to na pešej zone taký detský obchodík a tam vzaňdu v tom obchodíku nastrelujú naušnice a sme veľmi boli spokojný nič nehnisalo pekne sa zahojili ušká a aj krásne naušničky majú na výber.Inak neponáhľajte sa s tým nastrelením majú kopu času nič im neutečie.Inak aj my chodíme Vidovičovej, je super lekárka fakt.

mmona
18. dec 2008

neviem kde sa daju nastrelit. Ja som jej ich dala prepichnut u prdiatričky ked mala 2 tyždne. V neakom zlatnicte sa skus opytat.

basado
18. dec 2008

suziad skus sa opytat v nemocnici na porodnici. sestrinej malej tam prepichovali uška síce ked bola ešte babatko. vyskušaj sa opytat

renka9
18. dec 2008

no mojej dcere prepichli tiez hned v porodnici,co dodnes banujem.my mame vsetci velke usne lalocky a jej to sestricka prepichla moc vysoko.dost ma to trapi.neviem co s tym.keby som jej to nechala zarast,tak tam asi ostanu jazvy. 😒 nausnicky,co sme dostali na krst,sme jej museli hned ist vymenit,nevoslo jej tam usko.a tieto co ma,su tiez dost natesno. 😖 neviete co s tym???

anesim
18. dec 2008

Renka, my sme malej dali nastreliť ušká až teraz cez leto, mala 4 roky, no po vyše mesiaci jej jedno uško začalo strašne hnisať a bolieť ju, tak sme jej to vytiahli a potom si to tam nechcela dať. Tak sme to nechali tak a ušká jej už asi zarástli, lebo som jej to tam skúšala dať a neišlo, ale dierky nie je vôbec vidno

melory
autor
18. dec 2008

pokojna prepichla malej ked mala mesiac, na prvej poradni, zadarmo.

lyongirl
18. dec 2008

čaute baby, dnes sa vás tu ale zišlo a koľko "nových", čo sem bežne tuším ani nezablúdia 😉
Môžte chodiť aj častejšie, pokecáme....

renka9
18. dec 2008

anesim,neviem,ja som pocula ze tam tie dierky budu vidiet,aj ked budu zarastene.mozno ma chyti šajba a vytiahnem ich,len aby som nespravila zasa blbost.

mmona
18. dec 2008

veru, veru je nas tu hojne. Konečne nie detsky blabod.

suziad
18. dec 2008

Kala asi to tak urobim, dam jej neskorsie nastrelit neni to take bolestive. Ked pojem do mesta tak sa pojdem pozret do toho obchodiku co si spominala, dufam ze to stale robia a opytam sa od kolko mesiacov to nastreluju.

Lyon ked sa budes niekedy s malym nudit tak pridi, pokecame ked je take skarede pocasie,tak s malov som len doma strcena.

gucz
18. dec 2008

suziad ja som dala prepichnúť ušká u dr. Paveleka, malá ani moc neplakala, bolo to raz dva a nemala žiadne problémy.

suziad
19. dec 2008

gucz Pavelek to je usny lekar?

andreajocka1
19. dec 2008

baby ktore ste davali prepichovat uska u dr., ako dlho sa to hojilo? ja by som chcela zacat chodit s malinkou plavat a neviem ako rychlo by sa uska zahojili.
rozmyslam, tak ako pisala Kala, ze jej ich dam nastrelit ked bude starsia.

lyongirl
19. dec 2008

suziad - Pavelek je ušný, boli sme u neho 1x s malým, lebo Heriban mal dovču a je to super doktor, strašne milý, aj malého vybozkával a zobral si ho na ruky, ja som len čumela. Len má tam vždy veľa ľudí, lebo robí aj pomaly, aspoň tak mi hovorila sestra, že u Heribana to ide ako na páse....
Ale skús si tam poprípade zavolať, veď ušný nie je len Heriban, je ich určite viac.

gucz
19. dec 2008

áno Pavelek je ušný lekár na poliklinike dospeláckej, berie aj deti, prepichnutie stojí 400 korún a treba sa objednať.

gucz
19. dec 2008

a tie ušká mala zahojené asi po dvoch týždňoch myslím, ale to je individuálne, za visiace naušničky som jej ich vymenila po mesiaci. Ušká prepichuje doktor ihlou zo zadu do predu, máš istotu, že má sterilné nástroje, poradí Ti čo máš robiť potom, aj Ti mastičku napíše. Chcela som byť pri tom, a v pohode, nemal s tým problém. Dr. Heriban moju švagrinú vyhodil pred ambulanciu.

lyongirl
19. dec 2008

Heriban je buran....

renka9
19. dec 2008

ja som isla Heribanovi len raz s malu,ked mal Pavelek dovolenku a povedala som ze nikdy v zivote!Vynadal mi jak sirote,ze ako si to predsavujem,ze chodim k Pavelekovi,ked vsetky deti,z celeho okresu maju chodit k nemu.Ze nabuduce mam prist k nemu.no reku uz aj,na tvoj rozkaz,viacej ma ten clovek neuvidi... 😝 😝 😝

adriana02
19. dec 2008

caute maminy o tom Heribanovi mate pravku je to riadny namysleny hajzel si mysli ze iny lekar okram neho neni nie.Moja mama tam chodi s bratom on ma 10 r.a mal mu prepichovat nos a brat sa zlakol zacal plakat a ten debil zacal mojej mame nadavat ze to co ma za syna a poslal ich do nemocnice ze on sa snim trapit nemieni.A vnemocnici jej povedali ze naco prisli ze to vobec nie je potrebne prepichnut...takze asi tak

mnamka
19. dec 2008

Ahojte, nechodíte (nepoznáte) niektorá Mudr. Ondrášekovi na Prednádraží? Uvažujem nad zmenou a k nemu by som to mala blízko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre