Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

macka7
30. mar 2009

ahoj ka3n nebpli sme spolu aj so Zanet v porodnici?Nejaka si mi znama 😉

stankatt
30. mar 2009

ahojte 🙂
Gabi mala sa pri 6ej chorobe vyhadzala 2 dni po teplotach 😉

zanetuska
30. mar 2009

macka ano katka bola s nami v porodnici, co ako sa mate? kedy dame rande?

macka7
30. mar 2009

zana uz by sme sa mohli stretnut 🙂

ka3n
30. mar 2009

ahojcek macka a zanetuska, jasne boli sme spolu v nemocnici, fakt by sme niekedy mohli dat rande..

zanetuska
30. mar 2009

Nech uz je teplo a bude viacej chuti do vsetkeho.......teraz to upratovanie a pecenie, teraz boli Vianoce a u zje Velka noc leti to prestrasne rychlo.......

lyongirl
30. mar 2009

Ahojte babenky 😉
konečne mám trochu času. No poviem vám, ten posun času je úchvatný, znášame ho na figu... a včera do toho aj to počasie. Včera sme zalomili poobede o 16tej, večer potom o 22:30, ráno sme spali do 9tej a Alex konečne teraz zaspal a ja sa môžem vkľude naobedovať.

ka3n
30. mar 2009

No my sme prave dosli od doktorky, sme boli na kontrole, nastastie je vsetko ok, potom sme boli este v Senci a zhanala som mu jarnu sustakovu bundicku a nic..sakra mna uz porazi..babeny, v TT mi nejaky dobry obchodik, kde nakupujete neviete poradit.
Zatial som celkom dobru bundicku videla iba v malom obchodom dome na prizemi ako je Dm.

Idem trosicku von, je dobre pocko celkom, ale tesim sa, lebo sa ma oteplit..
Tiez sa pustam do takeho velkonocneho upratovania a uz mi z toho sibka.

ja_nulka
30. mar 2009

Viem, ze to sem nepatri, ale nemate niektora znamych - muzikov, ocinov, svokrov, bratov - sikovnych murarov? Ak ano, poprosim vas o info do IP. Velmi mi pomozete.

macka7
30. mar 2009

ka3 jasne ze sa mozme stretnut si z TT?

stankatt
30. mar 2009

ahojte 😉 pocko sa vylepsuje 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ka3n
30. mar 2009

ahojcek macka, nie som z TT som ti pisala IP, ale stretnut sa budeme moct hocikedy, ale ako vravi Zanet, aj ja cakam na lepsie pocko a teraz pred velkou nocou sa mi to kopi, tak neni kedy..ale potom hocikedy.

macka7
30. mar 2009

ved sa niekedy dohodneme a dame stretko ked bude krasne pocasie 😉

ka3n
30. mar 2009

ahoj stani, no ved v sobotu ma byt az 20st..
no co mi poradite aky dobry obchod na detske veci v TT?

gabuliik
30. mar 2009

Čaute. Tak sa mi ich podarilo uspať. Vyzeralo to beznádejne 😠 .Oni sú furt posunutý!
Stanka,dúfam,že sa nevyhádžeme,ale ked ano,tak neva aspon budem určite vedieť,že to bola tá 6ta 😎 .Dneska bol malý hnusný celý den.Furt mrnčal a plakal,pýtal sa na ruky.Nevedela som sa dočkať MM,aby ho zobral 😝 .Inak,počko fakt super. Boli sme 2x vonku.

Ka3nka,aj ja by som chcela vedieť o tom obchode.Malý tiež nič nemá.Obliekam mu takú hrubú mikinu a pod to min. 2 vrstvy. 😒

gabuliik
30. mar 2009

Baby kde ste? 😉

kubko
30. mar 2009

caute baby neviete mi poradit, kde sa daju kupit v Trnave papucky Zetpol? Dakujeeeem krasny vecer

macka7
31. mar 2009

ka3 no v TT dobre veci a hlavne pekne? Ja nakupujem jedine v tescu sem tam maju nieco pekne, ale najradsej nakupujem v BA tam kupim vzdy aj to co nepotrebujem jednoducho nemozem odolat.Ten obchod sa vola H&M skus si pozriet stranku a uvidis ze tam nakupis 😉 A nie je to tam ani moc drahe 😎

ka3n
31. mar 2009

Macka, to poznam to je v avione, velmi casto tam chodime a vela veci mam odtial, som premyslala aj nad tym, ze by sme tam isli..celkovo v avione maju pekne a nie drahe veci.

macka7
31. mar 2009

aj ja chodim do avionu ale myslim ze je aj v auparku aj vpoluse.Ja tam vzdy kupim aj teraz som tam bola asi pred dvoma tyzdnami kupit spaci vak.

zanetuska
31. mar 2009

no ta predpoved pocasia im dako nevychadza, to slniecko stale nejako uteka dnes ho bolo pobiedne, ale snad sa dockame raz 🙂

gabuliik
31. mar 2009

Čaute. Dneska sme si to užili.Poobede bolo celkom fajn. 😉

bubadlo27
31. mar 2009

ahojte,
aj mys me boli poobede vonku, len mna straaasne boli cely den hlava, ale strasne, ani tab. nepomaha ☹
a musim sa vam poxvalit, dnes mi doslo nove mama a ja a normalne prvy krat v zivote som nieco vyhrala 😀

gabuliik
31. mar 2009

Bubi super.A čo si vyhrala?Teda,ked to neni tajné.... 😉
My sme boli 2x po dve hodky vonku a chrústi odkvacli už o pol ôsmej. 😀 Zajtra má byť ešte krajšie,tak dúfam,že to vyjde.

Stanka,aj tebe malá malo papala po tých horúčkach?Lebo dostať do Andreja volačo je posledne 3 dni umenie.Alebo zle odhadujem kedy je hladný. ☹

bubadlo27
31. mar 2009

gabuliik vobec neni 😉
ma to byt parfem z avonu, neviem co je to za ekrazit, ale je to ten ich Ch.Lacroix , Absinthe, tak uvidime, ak to pride to velkej noci, tak bude mat aspon z cim manzel smradit na sibacku 😀 😀 😀 😀

ja som chcela ist aj pobede von, ale mala nechcela doobeda vobec spat, a ked zalahla len o jednej, tak som vedela ze sa tak lahko ani von nedostaneme ☹
najlepsie je, ked jeden spi a druhy je hore, lebo nespravim ani hov..., ani si neoddychnem, neviem v poslednej dobe ich neviem nejako zosuladit 😀 😀

lyzenka
31. mar 2009

Jéj, bubi, ty si vyhrala parfém?...tak gratulujem k prvej výhre v živote... 😀

no môj fiškus zaspal už o 18,30 na sedačke hore riťkou....a pripučil jeho obľúbeného havinka....no zlatý bol.... 😉 takže teraz rátam že o 4 bude hore a čerstvý ako rybička... 😉

bubadlo27
31. mar 2009

lyz, no zabudla som sa ti pochvalit dnes 😀

sofia sice zaspala o osmej ale po dlhhom pehovarani a maly tuto este tata okopava 😀 😀

a neboj, urcite pospi az do rana, aj mne sofia po plavani v piatky vzdy zalahne o pol siedmej do postielky a spi az do rana 😀 😀 😀 😀

gabuliik
31. mar 2009

Bubi,myslím,že to vonia celkom fajn.Ale každému sa páči niečo iné 🙂
Inak mne Monika nespí už dobré 2 roky,takže ja to h..no cez den urobím.Lebo ked malý spí,tak ona robí zle.A upratovať s nou .....o tom pomlčím.Narobí viac bordelu ako osohu.Takže k velkej noci začnem upratovať od pondelka,ked bude mangel po nočných.Poobede bude varovať a ja budem makať 😒 . Vôbec sa mi do toho nechce.

ka3n
31. mar 2009

Macka, v auparku je isto H&M ale v poluse nie..hej asi nahovorim mangela do avionu. No peknu som videla v malom obchodnom dome v TT ako je dm, na prizemi.

lyongirl
31. mar 2009

čaute baby,veru dnes bolo krásne, som si to užila v meste s kočíkom bez Alexka 😉

lyz - kedy prídeš na kávu a pozrieť mrňúska?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre