Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
10. apr 2009

Čaute.My sme dnes spali len 2x po pol hodke. 😠 Ale za to večer odkvacol už o siedmej.Monika o ôsmej.
Stanka,aj my chodíme za ruky,ale častejšie po štyroch. 🙂

lyongirl
10. apr 2009

čaute, tak Riško bol hore od 18tej do 21ej a Alex sa tu ešte stále motá....pôjdeme spať asi tak o 22hej a ráno aj tak vstane o 7mej 😝
No ideme sa chystať, lebo mama odpadáva od únavy... 😀

stankatt
11. apr 2009

ahojte, tak konecne je vonku aj zub cislo 4 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

gabuliik
11. apr 2009

Wow Stanka,berete to nejako hupom.My furt stagnujeme na č. 2.Ale kakáme,slintáme odušu 😀 😀 😀 .A furt nič.Tak gratulujeme.................

stankatt
12. apr 2009

Ahoj Gabi, mala si najprv dava nacas a potom sup sup 😀 😀 😀 😀 Ale nacase sak uz bola tyzden mrzuta a upistana 😝 . Jak jej vysol, uz spi aj cez den 😀 . Tak snad mame na chvilu pokoj 😝

vladkaz1
13. apr 2009

lyongirl- cau cica no vies co sa mi stalo? zlomila sa mi rucka na x landere a neda sa to zjavne opravit som nadavala jak pes napis ked budes mat cas... 😉

anesim
13. apr 2009

Vladka, nám sa tiež zlomila rúčka na kočíku, mali sme deltim, tiež poľský, bol ešte v záruke, ale aj tak sme to museli zaplatiť, odniesli sme ho do Paťky, (tam sme ho kupovali) a oni nám to v pohode vymenili, trvalo to síce nejaké 2-3 týždne,bolo to síce bez kočíka des, lebo to bolo v zime, ale potom fungoval ďalej. 🙂

vladkaz1
13. apr 2009

NO ved mne sa to zlomilo na takom blbom mieste kde je nit a polohovanie z boku rucky a vlasne ja tam mam take packy na zlozenie kocika tak prave v tom sakra neviem ze ked sa to zvari ci sa bude skladat vies?

anesim
13. apr 2009

Oni nám tú rúčku vymenili celú,skús skočiť do Paťky, sú tam veľmi ochotný, teda ak tam je práve majiteľ, vždy som reklamačky riešila s ním, nie že by sa nám často kazil kočík, len dva-tri krát praskli strunky pri kolieskach a vymenil mi to hneď na počkanie. A nám sa to zlomilo už ani neviem kde, tuším ako bol ten kĺb, s ktorým sa nastavovala výška 😉

vladkaz1
13. apr 2009

no ale sranda je ze ja ho mam 2 mesiace po zaruke a to mi nikto nevymeni musim si to zaplatit a moj muz mi tvrdi ze sa to nebude dat opravit len zavarit... ☹

stankatt
13. apr 2009

ahojte... vladka j ja mam X lander, snad nam vydrzi 😕 😨
Gabi, tak my sme si vysibali 5ty zub 😲 😕 ziram jak vizir.... sa to nejar rozbehlo- dole mame 2 a hore 3 😉

vladkaz1
13. apr 2009

No snad ano 😅 😕 no ja som bola upne snim spokojna ja by som ho vychvalila do neba az na toto tak som nasrata ale co uz...

gabuliik
13. apr 2009

Čaute.
Ahoooj Stanka.Tak to teda s tým zubom zíram aj ja. My furt dva.....,ale už by sa mohol vytlačiť další.Dneska mi malý spal za celý den 30min. Bo mangel s ním chodil šibať a jemu sa to lúbilo.Tak nespal.Odkvacol o pol siedmej a Monika o trištvrte. 😀 Tak mám klííííído píííído 😎

stankatt
13. apr 2009

monika ma dnes zas upistany den.... mam hlavu uz jak melon- taka som ohucana 😠 sak co zas dalsi zub? 😠 😠 😠

stankatt
14. apr 2009

tak takto zla v noci uz dlho nebola.... Bola som tam asi 10x 😠 A od rana uspesne pistime zas 😝

lyongirl
14. apr 2009

Ahojte, ja nestíham, poobede sme všetci zalahli spať 😀 . Teraz Alex papá a snáď sa podarí aj vyraziť von.
Vladi, to mi je fakt ľúto, nedá sa to kúpiť a vymeniť celé? Viem, že sú to prachy, ale....stále lepšie ako dorábané. A v čom sa teraz vozíte? Ak si nájdem viac času napíšem, teraz fakt nestíham a mám kopec nevybavenej pošty, čo som si objednávala veci....

mirka414
14. apr 2009

nebyva tu nejaka maminka na Golianovej ulici 34?prosim rp.

gabuliik
14. apr 2009

Čaute.Konečne som sa sem dostala.Musela som oprat v rukách,poumývať zem,ožehliť a niečo zašiť.... 😖 Už toho mám dnes pokrk. Andrej celú noc nespal,furt mrnčal.Takže Stanka,boli sme na tom rovnako ☹ .Cez den sa ako tak dalo,ale večer ne a ne zaspať.Asi pol hodinku v kuse reval 😲
Ozaj,zhanam malej sandale.Dnes sme pobehali celé mesto a nič. Ked aj mali,tak nemali klembu a to nechceme kupovať.Jedny som kupila v John Garfield,ale potrebujeme ešte jedny.Už nemali jej velkosť.Budem musieť pokukať ešte niekde ☹

zuzanikaaa
15. apr 2009

gabuliik na prednadrazi v kasale je dobra obuv s detskymi topanockami, skus tam...

stankatt
15. apr 2009

ahojte 😉 🙂 Gabi my zeny to mame tazkeeeeeeeee 😉 Mala pisti furt, uz jej vidno 6ty zubok... by sa uz mohol prerezat, nech je pokoj 😠 Tatina mame na skoleni, tak do zajtra sme same.... 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
15. apr 2009

Dominika- Lyongirl no mame nahradny kus inak v predajni sa to neda opravit tam mi povedali ze nic s tym nespravim ,no ale moj sikovny tato vybavil od zname nieco tak sa to da spravit. teraz mam pozicane golfky to je hruza mala sa v tom jeduje neviem v tom spat , ale celkom dobre sa stym chodi akoze nemam problem co mi ine zostava, ale inak som si objednala moon karicku cez net tak musim na nu cakat,no som toho nestastna..... ☹

lyongirl
15. apr 2009

aj ja by som bola nešťastná, vyhodíš za to kopu prachov a ono sa to rosype 😠 , ja by som asi plakala jak sa poznám. Ináč ten Moon je dobrý, my sme ho chceli tiež, ale nakoniec vyhralo vtedy Chicco, no som rada, že som Cam nepredala, keďže som otehotnela. Je dobré mať aj lahšiu a skladnejšiu káričku...

zuzanikaaa
15. apr 2009

Baby chcem sa spytat, ako riesite v tychto kransych dnoch slnecne luce? Mala ked je v kociku a nahodou nespi, tak pisti, ze jej svieti. Ked spi, tak jej tam dam plienku (zastrcim konce pod ten silt na strieske). Mam X-lander, chcela som aj ten dazdnik, ale majiteľ v obchode u Paťky ma od neho odhovoril, ze to budem musiet furt nastavovat ked sa s karou trochu otocim a tak.... Ponukol mi aj take sietkovane tienidlo alebo co to bolo, no ale to bolo otrasne... to uz radsej tu plienku 😒 Vy co mate dazdniky, ste s nimi spokojne? Dakujeeeem za odpovede.

lyongirl
15. apr 2009

zuzanikaaa - ja mám slnečník Casualplay a 100% spokojnosť. Upevníš to o kočík a prispôsobuješ si ho, ako svieti slnko. Zas toľko roboty s tým nie je. Možno slnečná clona je lepšia v tom, že s ňou nemusíš nič robiť, ale zas také hrozné to so slnečníkom fakt nie je. Plienkou sa to dá riešiť iba keď dieťa spí, alebo ak je malinké a nevadí mu to. Mne sa ináč páči tá slnečná clona, len my sme kupovali slnečník ešte pri Alexovi a nevedela som o nej.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3677135

toto som našla, síce na týchto kočíkoch sa mi to nepáči, ale videla som to origoš na kočíku a je to celkom fajn, len ja som ju videla na nete pred 2 rokmi za 500 Sk a táto stojí len 290Sk, tak fakt neviem, či je to to isté...

vladkaz1
15. apr 2009

No ja som plakala jak male babo ,sak si ma vies predstavit , kopu penai som zanho dala tak som sa mu tesila a toto sa mi stane? Seriem to , karicku budem mat az o 2 tyzdne dnes mi napislala ze sa im zmenil plan tak musim cakat skoda uz som sa tesila 😀 .
Ja mam slnecnik original X lander je dobry ja som spokojna a vobec ho nemusim stale natacat na strany. 😕
Ale uz by som si kupila tu slnecnu clonu ties o tom uvazujem ze predam slnecnik je uplne novy mali sme ho par krat na kociku a kupim tu clonu ,len ci mi to mala nebude stahovat stoho kocika.....

gabuliik
15. apr 2009

Čaute.
Zuzanikaa,v casale som bola a nič.Len poltopánky 😝 ,skúsim ešte týžden dva počkať,či nedostanú tovar.
Baby,ja mám tiež x-lander a nemám ani clonu a ani dáždnik.Clona nepripadá do úvahy,malý by mi to určite trhal.Možno ten dáždnik.Horšie je,že on mi nechce ani na hlave nič nosiť ☹
Inak,dnes som chytila defekt 😠 😠 😠 ,mangel lepil a nadával 😀 😀 😀 .Že som tam mala zapichnutý trn z šípkového kríku. 😲

vladkaz1
15. apr 2009

Gabulik no ved aj na nad tym uvazujem ze mi to bude strhavat no neviem sa rozhodnut... 😅 😕
zuzaninka a kolko stala ta clona?

elisam
16. apr 2009

my sme kúpili tú clonu v Paťke a zatiaľ som spokojná, malá keď sedí v kočíku nesvieti jej a vidí pred seba, keď som mala dáždnik stále sa s ním hrala a točila ho, a nemusím ju stále sťahovať ako dáždnik
vladka tá clona stála 490 sk (16,27)

vladkaz1
16. apr 2009

A je fakt dobra? Tu ju kocka ponuka za 290 s nejakymi spinkami ci stipcami no to sa asi zlomí nie? No fakt sa neviem rozhodnut ale je pravda ze je to praktickejsie nez parazol 😀 lebo cez to vidí..... 🙂

stankatt
16. apr 2009

ahojte aj mne sa celkom pozdava ta clona, budem rozmyslat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre